Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Zrestartowany lvl po wykonaniu expy do poziomu 1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zrestartowany lvl po wykonaniu expy do poziomu 1 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Zrestartowany lvl po wykonaniu expy do poziomu 1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Persona Jesus ID 240 John The Savior ID 3173
Przeglądarka internetowa: Chrone + apka bw
Opis problemu:zgłaszam dwa problemy w jednym bo jesto to identyczne na obu postaciach

Nie wczytało mi na obydwu expach 4 lvl

Od środy cały czas stawiam expy z fona na podstawie parametrów zapisanych w historii

W przypadku kw wczytało normalnie
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4757830256

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=c4b62dc8e6
15-10-2022 19:14 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
wzajac3
Lord


Data rejestracji: 22-11-2008
Postów: 272
Klan: Black Sparta
Kraina: Moria II
Skąd: Oświęcim

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wzajac3
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, juz wiem, żle postawione expy bez łowów, można zamykać, tak to jest jak się stawia na szybko expy z fona na urlopie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wzajac3: 20-10-2022 11:35.

20-10-2022 11:34 wzajac3 jest offline Szukaj postów użytkownika: wzajac3 Dodaj wzajac3 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R2+R5+R9 Zrestartowany lvl po wykonaniu expy do poziomu 1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH