Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Prowokacje, hejt, wulgarność » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Prowokacje, hejt, wulgarność 7 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Prowokacje, hejt, wulgarność Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszanego 7442
id zgłaszanego : 1539 i 5895


Ciągłe komentowanie - nazywanie przestepcą , wywlekanie przy okazji poprzedniego zgłoszenia
prowokowanie po godzinie 19 do 21 . W dniu wczorajszym tak samo mówienie o mnie przestępca , niespełna rozumu czy że mam cos nie tak z głową. Prosiłem dzisiaj żeby gracz się mnie nie czepiał i wszystko będzie dobrze - a jeśli będzie wciąż hejtować i trollować to zgłosze to do oświatyu i do sądu. Prosiłem wielokrotnie - proszę sie odczepić i mnie nie czepiać. Jesli ktoś nie odróżnia gry od życia prywatnego to nie mój problem. Ale hejt i oczernianie to druga sprawa. Gracz czuje się bezkarnie i proszę o przeczytanie jej wypowiedzi z dzisiaj wczoraj czy też z dni kiedy miałem bana. Ciągle prowokacje i bezkarność. Ja nie mam nic przeciwko nie pisaniu czy nie kłóceniu sie na sb. Ale proszę aby Pani Caryca w koncu skonczyła te oczerniające wywody. Obleg nie powinien byc powodem do prywatnych wycieczek. Jeśli Panowie opowie potrzebujecie rozmów, wiadomości to ok 2 dni temu pw do mnie od Pani carycy, do ukulele do Pożeracz dusz. na sb głównym mogę podesłać. Mam też zapisane wywody Pani carycy z innych sytuacji jak i rozmowy na whatsap. Wiec proszę Pani wytłumaczyć aby skończyła z tym hejtem.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
18-10-2022 21:34 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tu powiem tylko tyle....drogi pamiętniczku....i podkreślę groźby ze strony twórcy tematu....


aaaaaaa i jeszcze to że obleg na mnie to prowokacja i wywoływanie mnie na sb celem mówienia
a nóż widelec uda sie mnie złapać na słowo i oskarżyć o hejt

pan Sebstian jest gotów zbanowac swoją postać na stałe bo przecież dostanie natychmist inną byleby zbanowano mnie .................

wyjątkowo perfidne i nienawistne zachowanie Sebulku......i to jest właśnie hejt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


prosze operatora o uwzględnienie moich wniosków na temat tej skargi

prosze przeczytać rozmowę od słów Uriego w moją strone "Mario" ( niestety nie pamiętam godziny) kiedy to woła mnie na sb tuz po założeniu na mnie oblężenia i zauważyć prowokacje w moją stronę

jesli dokładnie przeczyta pan rozmowę zauważy pan że kilkakrotnie usiłowałam skończyć rozmowę a pan Sebastian celowo i w sposób planowy prowokował mnie do dalszej dyskusji
celowo też używał słów bym mu dała spokój...wiedział że pan to będzie czytał....
perfidna i zaplanowana w ohydny sposób próba oskarżenia mnie o hejt po prostu....Frown





a tu kolejny dowód na to ze nie jestem w stanie porozmawiać z Sebą na pw
tylko mi grozi i pustakuje
na pw pisze że mam do niego nie pisać a prowokuje i woła mnie na sb


Adresat: Ksin
Tytuł wiadomości: Seba
Data wysłania: 2022-10-16 17:18:25


obiecałam sobie że się do ciebie nie odezwę ale po raz kolejny serce bierze górę
Ty masz poważny problem z oceną swojego postępowania i swoich uczynków
ty mi groziłeś a grożby to jest przestępstwo!!!!!!!!!!!

to już daleko wykracza poza kozaczenie w grze
i po tym wszystkim robisz to co robisz?
opanuj się
ty jesteś przede wszystkim niebezpieczny SAM DLA SIEBIE
robisz sobie potworną krzywdę
malo ci problemów w zyciu?
prosze cię opanuj się
nie dla mnie na Boga
ale dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nadawca: Ksin
Tytuł wiadomości: Re: Seba
Data wysłania: 2022-10-16 17:41:39


prosze do mnie nie pisać. nie życzę sobie. bo zgłosze do opów o nękanie. Do widzenia


wszelkie żale skargi prosze kierować do opów sądów policji i innych instytucji.
Proszę do mnie nie pisać.

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 19-10-2022 06:38.

18-10-2022 22:17 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1539 nie ma żadnych wiadomości na SB w godzinach 19-21
w wiadomościach ID 5895 nie widzę nic zasługujacego na bana

Ale widzę tam, że ma rację. To ty zacząłeś wczoraj prowokacje i ona na to zareagowała. Później kontynuowałeś rozmowę z nią, więc kompletnie nie rozumiem tej skargi

Wcześniejszych wiadomości nie sprawdzałem, bo nie ma ich w poście. Należy precyzyjniej składać skargi (a nie: 'niech sobie op sprawdzi wszystko z kilku dni i może coś znajdzie')

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-10-2022 10:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Autor tematu Temat rozpoczęty przez UriBoyka_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok ja zamykam w takim razie gębę. I nie prowokuję. Ale proszę też o brak zaczepek.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
19-10-2022 10:33 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze w związku z tym ze wydał pan wyrok a nawet przyznał mi rację mam rozumieć że zauważył pan iż autor skargi stosuje wobec mnie wyjątkowo perfidny, wyrachowany, wulgarny i planowany hejt?

bo jeśli tak dlaczego nie ukarał pan winnego z urzędu????

po kolejne czy mam sobie zawracać głowę skargą na autora tematu wobec stosowania na mnie przez niego przemocy psychicznej, nękania, oczerniania, obwiniania, oczywistego i perfidnego hejtu?

czy wyżej wymienione formy przemocy leżą w kręgu zainteresowania regulaminu skarg i operatorów gry czy nie???

nadmienię również iż jest kolejna oddalona skarga na mnie w przeciągu kilku dni i czy nie widzi pan w tym nic niepokojącego ?

będę wdzięczna za odpowiedź
19-10-2022 16:10 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja nadmienię, że to jest też kolejna skarga na ciebie, nie widzisz w tym nic niepokojącego?

Sami siebie nakręcacie. Nawzajem się obrażacie, prowokujecie, wyciągacie różne historie.
Jak się to nie skończy to razem dostaniecie bana, chyba że wreszcie chociaż jedno z was pójdzie po rozum do głowy i przestanie tak pisać na SB - będzie to lepsze i dla was i dla reszty serwera

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-10-2022 16:32 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze proszę mnie ani nie straszyć ani nie bić po pupci za bycie niegrzeczną
ja się tylko bronię a słowa to moja jedyna broń wobec zgrai dużo silniejszej militarnie

ja panie operatorze walczę o godność !!!!!!!!!!!!!!!!!!

po kolejne z uporem maniaka napisze iż wszystkie te skargi na mnie oddalono.........!!!!!!!!!!!!

dodam jeszcze że zezłomowano mnie już w grze z 5 raz...tak wiem nie mieści sie to w regulaminie skarg bo dotyczy gry i na to pozwalacie....

dla mnie to przemoc psychiczna i znęcanie się

ilu graczy z tego powodu odeszło z tej gry na waszą szkodę jako twórców gry jeden pan Bóg wie
ocknęliście się jednak za późno i wykształciliście w graczach konkretne zachowania znęcania się nad słabszymi
ale to wasze małpy i wasz biznes


z uporem maniaka zapytam jednak czy mam sobie zawracać głowę skargą na autora tematu wobec stosowania na mnie przez niego przemocy psychicznej, nękania, oczerniania, obwiniania, oczywistego i perfidnego hejtu?

czy wyżej wymienione formy przemocy leżą w kręgu zainteresowania regulaminu skarg i operatorów gry czy nie???

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 19-10-2022 17:17.

19-10-2022 17:10 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caryca Kaśka napisał(a)
panie operatorze proszę mnie ani nie straszyć ani nie bić po pupci za bycie niegrzeczną
ja się tylko bronię a słowa to moja jedyna broń wobec zgrai dużo silniejszej militarnie

ja panie operatorze walczę o godność !!!!!!!!!!!!!!!!!!

po kolejne z uporem maniaka napisze iż wszystkie te skargi na mnie oddalono.........!!!!!!!!!!!!

dodam jeszcze że zezłomowano mnie już w grze z 5 raz...tak wiem nie mieści sie to w regulaminie skarg bo dotyczy gry i na to pozwalacie....

dla mnie to przemoc psychiczna i znęcanie się

ilu graczy z tego powodu odeszło z tej gry na waszą szkodę jako twórców gry jeden pan Bóg wie
ocknęliście się jednak za późno i wykształciliście w graczach konkretne zachowania znęcania się nad słabszymi
ale to wasze małpy i wasz biznes


z uporem maniaka zapytam jednak czy mam sobie zawracać głowę skargą na autora tematu wobec stosowania na mnie przez niego przemocy psychicznej, nękania, oczerniania, obwiniania, oczywistego i perfidnego hejtu?

czy wyżej wymienione formy przemocy leżą w kręgu zainteresowania regulaminu skarg i operatorów gry czy nie???



cytat:
C47 napisał(a)chyba że wreszcie chociaż jedno z was pójdzie po rozum do głowy i przestanie tak pisać na SB - będzie to lepsze i dla was i dla reszty serwera


Co w tym zdaniu jest niezrozumiałego ? to powinno skonczyc tę dziecinadę....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

20-10-2022 06:48 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widać tej 'obrony' na SB. Ataki słowne były z obu stron.

Pustakowanie zostało już dawno mocno ograniczone i nawet nie widzę by w ostatnim czasie czegoś takiego próbowano. Nie ma to też nic wspólnego ze skargą jednej czy drugiej osoby.

Więcej nic do dodania nie mam, temat zamykam

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-10-2022 10:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Prowokacje, hejt, wulgarność

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH