Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY wulgaryzmy,hejt i prowokacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony wulgaryzmy,hejt i prowokacje 7 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,007 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

wulgaryzmy,hejt i prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszającego 7442
id zgłaszanego : 5189
id 2 zgłaszanego : 5895
id 3 zgłaszanego :1539

19,10,2022
Caryca Katarzyna 22:27
wulgaryzmy + hejt

atropos 22:31 wulgaryzmy
atropos miedzy 23: a 23:40 wulgaryzmy i prowokacje



Misia taki słodziak - czyli Pani caryca : między 21:10 a 21:24
wulgaryzmy, prowokacje celowy hejt

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
20-10-2022 18:43 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5189
Postać atropos

7 dni za wulgaryzmy



5895
Postać Caryca Katarzyna
1539
Postać Misia taki Słodziak
6102
Postać rEith
6236
Postać norfilus
6969
Postać Szybka_rączka
9710
Postać Gruszka Halina

5 dni za wulgaryzmy



7442
Postać Uri
9306
Postać Misiu taki Słodziak
8167
Postać Meren_re
7338
Postać Minetka

7 dni za prowokacje wczoraj i dzisiaj

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-10-2022 19:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Autor tematu Temat rozpoczęty przez UriBoyka_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i sprawiedliwie Smile każdy po baniku i gitarkaSmile

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
20-10-2022 19:32 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze ja pozwolę sobie zapytać czy pan wie kim był Piłsudski???
cytowanie wielkich ludzi też jest w tej grze zakazane????????
za jedno cytowane słowo 5 dni??????????

pan widać nie lubi ani ludzi inteligentnych
ani takich co logicznie argumentują swoje racje - chamsko i bez czytania ani bez odpowiedzi zamknięte tematy w skargach oraz olanie moich pw jasno i dobitnie o tym świadczą


rozumiem że pan uważa że powinnam odpocząć

od emocji i gry
myli sie pan
żeby pan wiedział jakie emocje teraz wzbudził pan we mnie i jak bardzo chce mi się kląć !!!!!!!!!!!!

żaden Seba całym swoim jestestwem nie uczynił przez 2 miesiące tego co pan teraz

ani nie jest pan obiektywny......ani sprawiedliwy
ani nawet profesjonalny!!!!!!!!!!
gracze i ich problemy są dla pana takim ciężarem że pan się ich na 5 dni pozbywa.......
i o ile żaden Seba nigdy przez 16 lat gry nie wzbudził we mnie myśli o zakończeniu współpracy z firmą BW o tyle pan to właśnie zrobił

gdybym miała polecić grę znajomym poleciłabym ją w jeden sposób......gra dla debili płacących premium !!!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 20-10-2022 20:08.

20-10-2022 19:42 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem co ma cytat do tego. Jak przeczytam na głos w miejscu publicznym XIII księgę to wszystko będzie grało bo 'cytuję'?

Zabronione jest używanie wulgaryzmów! Koniec, kropka.

5 dni masz za 3 wulgaryzmy pisane łącznie z dwóch kont
Zarzucasz mi brak obiektywności w takiej sprawie?! KAŻDY za użycie tylu wulgaryzmów dostaje IDENTYCZNĄ karę (nie licząc recydywistów).

Obrażanie graczy też w niczym tu nie pomoże...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-10-2022 20:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z jakich 2 kont?
zacytowałam Pilsudskiego z jednego konta i chodzi o ten cytat
" Naród wspaniały, tylko ludzie k.........y."
jedno jedyne słowo


z jednego konta !!!!!!!!!!!!!!

i nawet uczyniłam gest w stronę pańskiej twardej schematycznej głowy i je teraz wykropkowałam....

tak proszę pana cytowanie wielkich ludzi nawet w miejscach publicznych jest dozwolone a co więcej używa się ich w kabaretach i na scenach teatrów........w jakim świecie pan żyje?
w średniowieczu?




tak apropos obrażania graczy..i pańskiego szybkiego rozumowania. Mówię o potencjalnych graczach.......oni jeszcze nie istnieją Tongue

może bym pan jednak myślał wolniej a dokładniej?

mnie moje praca chociaż jest bardzo wyczerpująca nie męczy
może pan zmieni profil działalności
praca z ludźmi chyba panu nie służy.........


edit 1 : żeby nie było że jestem twardogłowa bo nie jestem...
zupełnie nie kojarzę tego fragmentu rozmowy

Misia taki Słodziak 2022-10-18 21:22:13 -> chcesz mnie uświadomić że skur.........o nie zniknie z tego świata?
Misia taki Słodziak 2022-10-18 21:24:44 -> mały wycinek życia wolny od skur.......a....moje marzenie


celowo nie usuwam też poprzedniego wpisu

to są 2 słowa panie operatorze..nawet doliczając jedno cytowane i drugie powtórzone 2 razy
ale nadgorliwość z pańskiej strony już mnie nie dziwi......
przepraszam za sklerozę.... ale poprzednie wpisy na pana temat niestety się nie zdezaktualizowały.


edit 2 wiem czemu nie pamiętałam wycinku tej rozmowy
bo odbyła się dzień wcześniej
a to znaczy ze autor tematu faktycznie zbiera na mnie dokumentację by mi planowo i perfidnie zaszkodzić
on mnie dręczy i nęka!!!!!!!!!!!!!!!

on sam pisał na sb i to jest do sprawdzenia że cytuję "będzie trzepał" do oblegów co jest psychopatycznym czerpaniem satysfakcji z krzywdy innych!!!!!!!!!!!!!!!!

naprawdę nie widzi pan ile w tym człowieku jest nienawiści wrogości hejtu i perfidii?
ja pokusiłabym się nawet na stwierdzenie że to maniakalno psychopatyczne działania a
dodając groźby dotyczące donosu do kuratorium układa się to w logiczną całość

w każdym innym portalu społecznościowym dostałby za takie postępowanie bana i zostałby on z niego skutecznie usunięty!!!!!!!!!!!!

dla dobra i wizerunku portalu i dla dobra pozostałych

co do obrażania graczy to pan nas obraża traktując jak 10 latków którym za uzasadniony wulgaryzm rozdaje sie klapsy w postaci bana

nie jestem z natury wulgarna a słowa dobieram dostosowując je do odbiorcy
do jednostki wysoce zdemoralizowanej dobieram słowa które on rozumie......
ani ja ani oni nie mamy po 10 lat
czy pan uważa że powiedzenie Sebulkowi jednemu z drugim że byli niegrzeczni odnośnie tego co robią przyniesie jakiś skutek?????????
tylko adekwatne i konkretne nazwanie tego co robią może taki skutek przynieść na zasadzie oprzytomnienia panie opertorze....a jak wchodzisz między wrony kracz jak one
inaczej się z nimi nie dogadasz
i jest to jedyna metoda dotarcia do nich....mówienie ich językiem

bardzo chciałabym móc przeprosić pana za wszystko co o panu napisałam..........niech mi tylko pan da ku temu powód


a tak całkiem na koniec tego postuTongue
dodam iż wiem że gdyby pan nie zbanował mnie za wulgaryzmy roznieśliby pana na szablach
patologia najbardziej wie co się jej należy
niekoniecznie wiedząc co należy się innym np szacunek
po wtóre wiem też że gdyby pan pozwolił na wulgaryzmy w grze to patologiczna część graczy zrobiłby z tej gry jatkę nie do zniesienia
dlatego tak bardzo z powodu tego bana nie cierpię.......rozumiem naprawdę rozumiem
i dziękuję za nieoczekiwany Tongue obiektywizm na osobie autora skargi panie operatorze

Ten post był edytowany 12 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 21-10-2022 18:25.

20-10-2022 20:43 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Autor tematu Temat rozpoczęty przez UriBoyka_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o zamknięcie tematu. Albo przeniesienie go do misz masz czy gdziekolwiek indziej.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
23-10-2022 09:30 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Caryca Kaśka napisał(a)

i o ile żaden Seba nigdy przez 16 lat gry nie wzbudził we mnie myśli o zakończeniu współpracy z firmą BW o tyle pan to właśnie zrobił



Przejdź od myśli do czynów, reszcie graczy zmuszonych czytać Twoje wypociny na SB na pewno ulży...
23-10-2022 10:29 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Autor tematu Temat rozpoczęty przez UriBoyka_
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten post był edytowany 12 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 21-10-2022 18:25.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
23-10-2022 12:53 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY wulgaryzmy,hejt i prowokacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH