Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA 3709, 12787 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 3709, 12787 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

3709, 12787 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 3709
Postać STRiNGi

ID 12786
Postać Cudack

Złamanie zasad serwera rodzinnego, poprzez wykorzystywanie dodatkowych kont do "pustakowania"

Ban stały

__________________

22-10-2022 12:31 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam bardzo, ale Stringi to nie moje konto, ja na nie zalogowałem się może raz dosłownie na chwilę i było to z 2 tygodnie temu. Proszę zobaczyć nawet na czas tam spędzony jako ja w całej historii konta.
Dodatkowo: Stringi miały s5 od dawna, nie było żadnych wymian przecież - konto dostało kiedyś s5 z tego, co wiem - jak klan się rozpadł.

Czekam na wyjaśnienie.
22-10-2022 12:45 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
tuti1
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 4
Klan: Tuatha De Danann [T-D-D]
Kraina: Necropolia III

Za co BAN?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie i Panowie,
To są delikatnie mówiąc żarty jakieś. Człowiek po miesiącach wraca i rozważa powrót do BW, bo zaczęło się coś dziać na serwerze - wojny się dzieją - a blokadę dostaję? Za co? Za to, że jestem bratem Cudacka? 99% logowań powinniście mieć z innych adresów IP, sporadyczne są wspólne jak wpadałem ja do brata albo odwrotnie. Przejrzyjcie historie zanim blokady dajecie. Mam nadzieję, że zdejmiecie blokadę z powyższych kont.

Pozdrawiam,
Tomek
22-10-2022 13:11 tuti1 jest offline Szukaj postów użytkownika: tuti1 Dodaj tuti1 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 12786
Postać Cudack
Konto odblokowane , bo tutaj faktycznie doszło do pomyłki


ID 12787
Postać tuti
Konto zablokowane

__________________

22-10-2022 14:06 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
tuti1
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 4
Klan: Tuatha De Danann [T-D-D]
Kraina: Necropolia III

Lamp Blokada Tuti ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Tym razem za co konto TUTI?
22-10-2022 14:33 tuti1 jest offline Szukaj postów użytkownika: tuti1 Dodaj tuti1 do Listy kontaktów
cudak
Member


images/avatars/avatar-25723.jpg

Data rejestracji: 02-04-2008
Postów: 31
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za wyjaśnienie sprawy z Cudackiem.

Niemniej jednak String i tuti - tutaj nie rozumiem. Stringi nie wzięły sobie same s5, tylko ktoś kiedyś dał s5 na to konto, co na pewno możecie sprawdzić. Chciał zacząć grać, bo coś przynajmniej się dzieje na serwerze, było wolne s2 do wzięcia (Benia na urlopie), to stwierdził, że wymieni sobie klocek. Miał siedzieć na s5 już całe życie, bo ktoś mu kiedyś je dał tylko dlatego, że sam ma 2 konta? To jak miał wymienić to s5 na coś w miarę sensownego? Shocked
22-10-2022 14:33 cudak jest offline Szukaj postów użytkownika: cudak Dodaj cudak do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
RE: Blokada Tuti ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tuti1 napisał(a)
A Tym razem za co konto TUTI?


Za Złamanie zasad serwera rodzinnego. Zamiast konta Cudack od początku miało być tuti.
Pustakowania graczy w momencie kiedy posiada się dodatkowe konta jest zabronione.
Nie ma znaczenie pochodzenie pustaka

__________________

22-10-2022 14:36 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
tuti1
Newbie


Data rejestracji: 01-04-2008
Postów: 4
Klan: Tuatha De Danann [T-D-D]
Kraina: Necropolia III

Kolega ADMIN? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widać znajomy znajomego kryje... Konto, które chciałem wysłać na pustaka było na urlopie, dawno nie grane, więc trochę absurdalne tłumaczenie. Natomiast widać kto zna admina... Kółko wzajemnej adoracji. Bawcie się chłopcy dalej, może kiedyś dorośniecie.

Pozdrawiam,
Tomek
22-10-2022 14:40 tuti1 jest offline Szukaj postów użytkownika: tuti1 Dodaj tuti1 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
RE: Kolega ADMIN? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tuti1 napisał(a)
Widać znajomy znajomego kryje... Konto, które chciałem wysłać na pustaka było na urlopie, dawno nie grane, więc trochę absurdalne tłumaczenie. Natomiast widać kto zna admina... Kółko wzajemnej adoracji. Bawcie się chłopcy dalej, może kiedyś dorośniecie.

Pozdrawiam,
Tomek


To nie ma znaczenia, czy konto jest na urlopie, czy nie.

__________________

22-10-2022 16:11 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

RE: Blokada Tuti ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
adagio napisał(a)
cytat:
tuti1 napisał(a)
A Tym razem za co konto TUTI?


Za Złamanie zasad serwera rodzinnego. Zamiast konta Cudack od początku miało być tuti.
Pustakowania graczy w momencie kiedy posiada się dodatkowe konta jest zabronione.
Nie ma znaczenie pochodzenie pustaka



Czyli jak ktoś w wojnie dostanie pustaka i ma dwa konta to musi na nim siedzieć? Bo z sensu Twojej wypowiedzi wychodzi na to, ze nie można go oddać xDD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Feldmarshal: 23-10-2022 11:16.

23-10-2022 11:15 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

RE: Blokada Tuti ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym poszedł dalej tym tropem...

Jeśli nie możesz z multi pomagać w przekazaniu "pustaka" to dlaczego możesz z multi bronić swojego klocka jeśli gracz nie ma multi który atakuje... To jakby nie patrzeć bardzo duże utrudnienie gry aktywnym graczom którzy grają na jednym koncie... Proszę mi to wyjaśnić. Ostrzeżenie biorę na klatę ale ciekawości silniejsza.
24-10-2022 07:09 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

RE: Blokada Tuti ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Czyli jak ktoś w wojnie dostanie pustaka i ma dwa konta to musi na nim siedzieć? Bo z sensu Twojej wypowiedzi wychodzi na to, ze nie można go oddać xDD


No więc jak to jest?
27-10-2022 16:34 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi i Pręgierz to nie miejsce do dyskusji, i to z graczami w ogóle nie związanymi z tematem

Na serwerach rodzinnych, jak i na każdym innym, nie radzi się mieć multikont.

Przy grze z jednego IP, jak jedno konto 'dostanie pustaka' to może go 'oddać'.
Nie może jednak trzymać kwadratu na praktycznie nieaktywnym koncie, aby po jakimś czasie go reaktywować i wcisnąć ten kwadrat.
Oddać postaci innej osobie, aby ta niby nie złamała zasad serwera rodzinnego przez pustakowanie z multi, też nie można - ciągle będzie liczone jak wykorzystywanie multikonta ; Podobnie z uzyskaniem kwadratu od multi (w sensie wymiany lub ustawionego oblęzenia), nie można w taki sposób zdobyć kwadratu do pustakowania

Temat zamykam
Jeśli zablokowany gracz zechce coś dodać do sprawy to może napisać PW do operatora

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
27-10-2022 23:47 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » MULTIKONTA 3709, 12787

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH