Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » hejt manipulacje i prowokacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony hejt manipulacje i prowokacje 12 Ankieta - średnia ocena: 2,8312 Ankieta - średnia ocena: 2,8312 Ankieta - średnia ocena: 2,83
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

hejt manipulacje i prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID:Moje 5895
ID: zgłaszanego 4959
data rozmowy na sb 26.10.2022 r godz ok 21 i dalej

Zgłaszany hejtuje mnie nie pierwszy raz słowami "od Ciebie nie wymaga się nic więcej jak skasowania się"- dlatego w rozmowie nawiązuję do zaciętego winyla
czym prowokuje też do trudnych rozmów
prowokuje i nazywa mnie Bożenką po czym kłamie i twierdzi że nie wie jak mam na imię..
manipuluje treścią rozmowy bo wie że będzie ją czytał operator i przeprasza na pokaz

jako że takie zachowanie pojawia się na sb któryś raz z kolei proszę o ukaranie go
zwłaszcza że człowiek ten piastuje zaszczytne stanowisko moderatora tego forum
co temu forum zwyczajnie uwłacza
28-10-2022 17:36 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 106
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całe Kuratorium Oświaty kiśnie z tego dramatu na R3, p. Czarnek dał nam wolne piątki i darmowy popcorn, żebyśmy mogli siedzieć na forum i to czytać, bo dobra telenowela się kręci.

Pozdro wariaty, trzymajcie się mocno w tym sztormie, bo łatwo się odkleić od pokładu.
Uri łobuzie, he he he.


Tak, tak, wiem że warn za post nie w swoim temacie, ale nie da się przejść obok i nie skomentować Big Grin

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ
28-10-2022 19:19 Floras jest offline Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta rozmowa była już przejrzana na podstawie tego tematu [R3/R6] Prowokacje, obraza i nadal podpisuję się pod wszystkich co tam napisałem - to ty tutaj prowokujesz graczy.

Jeśli już mam podawać kilka przykładowych wypowiedzi, ale to tylko czubek góry lodowej:

Caryca Katarzyna 2022-10-26 18:02:12 -> ile jeszcze pozwolicie soba manipulować przez zdemoralizowanego psychopatę?
Caryca Katarzyna 2022-10-26 18:02:52 -> ile jeszcze pozwolicie sobie byc tresowanymi foczkami?
Caryca Katarzyna 2022-10-26 20:52:48 -> zbanuja to bede mieć w koncu swiety spokoj od patologii w grze...
Caryca Katarzyna 2022-10-26 20:53:46 -> i nie bede musiala patrzec na zboczencow n sb
Caryca Katarzyna 2022-10-26 21:13:30 -> niegramotność demoralizacje i dysfunkcje rozwojowe to ja mam n co dzień
Caryca Katarzyna 2022-10-26 21:14:11 -> tu bym oczekiwała powiewu lotności bystrości umysłu i człowieczenstwa..

Już nie wspominająć o wcześnieszej konwersacji na temat masturbacji, za którą w sumie już powinien być ban, ale nikt tego nie zgłosił.

Jeśli o Bożenkę chodzi, to wyraźnie wcześniej nazwałaś go Adriankiem, czego on również sobie nie życzył i napisał to.

Naprawdę jeśli nie jesteś w stanie używać SB bez tworzenia konfliktów, proponuje nie używać go w ogóle - oszczędzisz sobie kar na przyszłość. Alternatywnie proszę jednak przemyśleć swoje zachowanie, a takze wypowiedzi.

Temat zamykam, bo nie mam w nim nic więcej do powiedzenia, a znająć życie zakończy się spamem.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

30-10-2022 20:50 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » hejt manipulacje i prowokacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH