Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Rasizm , Notoryczne Utrudnianie Gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rasizm , Notoryczne Utrudnianie Gry 13 Ankieta - średnia ocena: 5,15
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Rasizm , Notoryczne Utrudnianie Gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój NICK BORGHI ID 3746 serwer R 14 + 18

Zgłaszam pod rozwagę ADMINISTRACJI wręcz RASISTOWSKIE zachowania graczy z Klanu Wataha i wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji względem graczy siejących tyle nienawiści i pogardy dla innych graczy i nawoływania do notorycznego farmienia, prowadzącego z reguły do kasacji konta.
Oto przykłady :

Drøp Sensem Życia 08:59 -> Borghi będzie farmiony
Drøp Sensem Życia 09:00 -> Ja dziś 165 raz go pokonalem
Drøp Sensem Życia 09:00 -> 165/273
Drøp Sensem Życia 09:00 -> Chyba dobry wynik
Drøp Sensem Życia 09:01 -> Hurra.
Drøp Sensem Życia 07:48 -> Trzeba niszczyć ludzi pokroju borghiego i strada
8.11.22
Beek 10:49 -> Borghi szuka sobie nowego klocka chyba XD
Beek 10:49 -> Myśle, ze s5 mu się spodoba
Drøp Sensem Życia 14:17 -> Jechać z borghim
Pan Yolas 15:29 -> @Drøp Sensem Życia to nie graj 3 lata zeby on nadgonil wtedy beda rowne szanse XD
Drøp Sensem Życia 15:30 -> Przez trzy lata nie odrobi
Drøp Sensem Życia 15:30 -> A ja planuję go trzy lata niszczyc

Zaznaczam przy tym , że nie siedzę non-stop na SB i jest to tylko wycinek takich rasistowskich wypocin tychże graczy.

Jednocześnie proszę ADMINISTRACJĘ o prześwietlenie powyższych graczy pod względem MULTI kont,

Drøp Sensem Życia ID 5393

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=51b34df48a

Beek ID 2410

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=264b744772

Santi Florasini ID 10991

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=9d12a1d336

Paff ID 3099

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=0fb1a691d6

Pan ʷᶦᵉˡᵉᵇⁿʸ ID 5630

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=79e1b6429d

Parkietowa ID 11087

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=2062d74544

Equality ID 889

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=dbd4812d90

Pσɳυɾყ ID 4582

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=2621634f15

Proszę zwrócić przy tym uwagę na dysproporcję w rozwoju postaci , a przy tym ci gracze potrafią atakować zgodnie z limitem , czyli 2 razy dziennie. Nie ma to nic wspólnego z rywalizacją w grze, a wręcz jest wielokrotną dzienną EGZEKUCJĄ.
Nie wiem i nie mam wyobrażenia co za nienawiść ich omotała do mojej postaci, ale jest to moim zdaniem objaw chorobowy, wręcz rasistowski.
Do kompletu dodaję listę kolejnych graczy Klanu Wataha , którzy również mnie odwiedzają, ale sporadycznie :
Black Lotus ID 2861 , Emyl ID 1415 , Apophis ID 1527 , Magia ID 1368 , KOSMOS ID 11100 , MR TOMB ID 5094 , αℓвα ID 5476 , Redav ID 1285

Nie wiem kto gra w tym Klanie , ale notoryczność i ilość tych EGZEKUCJI na mojej postaci pozwala mi przypuszczać , że są to MULTI KONTA dla zaspokojenia chorych ambicji jednostek w tym Klanie , dlatego proszę o szczegółowe prześwietlenie podanych kont i wyciągnięcie regulaminowych konsekwencji.

POZDRO . BORGHI
09-11-2022 15:16 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 107
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jako, że jestem jedną z osób wymienionych w poście to pozwolę sobie zabrać głos.

Uczestniczyłeś w wojnie przeciw naszemu klanowi, odszedłeś bo byłeś za słaby, więc skąd zdziwienie, że jesteś atakowany? Jeżeli 2 ataki dziennie prowadzą cię do kasacji konta, to widocznie nie jest to gra dla ciebie. rotfl

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ
09-11-2022 16:16 Floras jest offline Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie za bardzo łapie..że niby ataki to rasizm? XD to są wojny krwi i z tego co wiem nikt nie łamie żadnego regulaminu lejąc tego słabeusza.

Proponuję sprawdzić ilość obli na zasoby które puszcza gracz Borghi z r18.. ponad 800 sztuk. Dla mnie jest to abusowanie gry.


//Edit1

Nazwanie mnie i moich kolegów rasistami odbieram jako pomówienie, rozważam wejście na drogę sądową. Proszę operatora o kategoryczne ucięcie tej mowy nienawisci ze strony gracza Borghi.

Farmienie nie jest powodem by nazywać nas/mnie rasistami. Bardzo wielu ludzi wycierpiała za słowa, czarni ludzie do dziś mierzą się z takim nazewnictwem.

Jestem człowiekiem pokoju, wybaczam więc to co zrobił gracz Borghi. Liczę że przeprosi za swoje fałszywe oskarżenia i zakończymy to w sposób polubowny.

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dropsonek: 09-11-2022 16:28.

09-11-2022 16:18 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ataki są elementem gry i nie są zabronione.

__________________

09-11-2022 16:40 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Autor tematu Temat rozpoczęty przez BORGHI
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie o ataki chodzi , tylko o nawoływanie do ogólnego farmienia i z jakich kont one lecą, to po pierwsze , a głównie chodzi o :

Drøp Sensem Życia 08:59 -> Borghi będzie farmiony
Drøp Sensem Życia 09:00 -> Ja dziś 165 raz go pokonalem
Drøp Sensem Życia 09:00 -> 165/273
Drøp Sensem Życia 09:00 -> Chyba dobry wynik
Drøp Sensem Życia 09:01 -> Hurra.
Drøp Sensem Życia 07:48 -> Trzeba niszczyć ludzi pokroju borghiego i strada
8.11.22
Beek 10:49 -> Borghi szuka sobie nowego klocka chyba XD
Beek 10:49 -> Myśle, ze s5 mu się spodoba
Drøp Sensem Życia 14:17 -> Jechać z borghim
Pan Yolas 15:29 -> @Drøp Sensem Życia to nie graj 3 lata zeby on nadgonil wtedy beda rowne szanse XD
Drøp Sensem Życia 15:30 -> Przez trzy lata nie odrobi
Drøp Sensem Życia 15:30 -> A ja planuję go trzy lata niszczyc

Nawoływanie do farmienia i niszczenia graczy jest normą w tej grze, to chyba jest coś nie tak, czyż nie jest to mowa nienawiści ???
09-11-2022 17:07 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Borghi, farmienie jest integralną częścią tej gry. Masz pecha że niszczyłeś mniejszych oblami. Okradales ich z surowców. Tak nie można. Przeproś za swoje winy a zapomnę o wszystkim.

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18
09-11-2022 17:13 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
wielebny
Full Member


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 66
Klan: Bez Ryska nie ma klanu :(
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypraszam sobie to pomówienie, składam oficjalnie skargę o pomówienie, wnosze o bana dla autora postu. Nigdy nie miałem i nie mam multikonta.
09-11-2022 19:07 wielebny jest offline Szukaj postów użytkownika: wielebny Dodaj wielebny do Listy kontaktów
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poziom arogancji wataszków wychodzi poza jaką kolwiek skalę.
Nie przepadam za Valhalą, ale kibicuję im w tej wojnie.
Zniszczcie ten motłoch z PS.
09-11-2022 19:20 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisałem, atakowanie i nawet nawoływanie do atakowania, nie łamie regulaminu gry i nie jest rasizmem

Zamykam

__________________

09-11-2022 20:23 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Rasizm , Notoryczne Utrudnianie Gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH