Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » prowokacje i hejt oraz gra pomimo bana » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony prowokacje i hejt oraz gra pomimo bana 16 Ankieta - średnia ocena: 2,9416 Ankieta - średnia ocena: 2,9416 Ankieta - średnia ocena: 2,94
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

prowokacje i hejt oraz gra pomimo bana Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

id zgłaszanego 9022
id moje 5895
proszę o sprawdzenie konta gracza z powyższym id
mam powody sądzić iż gra pomimo tego iż jego postacie odbywają dwutygodniowego bana
regularnie też wypowiada się na sb w żywe oczy kpiąc z wymiaru sprawiedliwości

gracz prowokuje na sb - godz. 20.26 i są to prowokacje łudząco nienawistne do tych za które jego postacie dostały bana w temacie wulgarne zachowanie i prowokacje na sb



i nie przesadzę jak powiem że tej postaci pomoże jedynie ban stały

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 09-11-2022 21:02.

09-11-2022 20:54 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bardzo widzę w jaki sposób jest to prowokacja

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

09-11-2022 21:15 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caryca Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze 5 strefy dostaję na serwerze tylko ja i to od klanu LET
dostaję też hejt i nękanie o czym pan zapomina a ja je tylko udowadniam.......

i to jest prowokacja kierowana w moją stronę!!!!!!!!!!

po drugie gracz gra pomimo że ma bana na innych postaciach......a to że to konto być może z kimś dzieli to jego współwłaściciel ponosi odpowiedzialność za to co pisze gracz Uri skoro mu to konto udostępnia..........
09-11-2022 21:22 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To prawda i to konto zostało dodatkowo zbanowane, ale nadal nie widzę tutaj specajlnych prowokacji.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

10-11-2022 12:29 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caryca Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie operatorze przecież to są te same prowokacje za które gracz Uri dostał bana w cytowanym wyżej temacie
zaprasza do klanu osobę z 5 strefą którą mam dostać ja......
jaśniej się już chyba nie da tego wytłumaczyć..... Frown
a czy to ma znaczenie że tym razem to tylko jedno zdanie?...proceder ten sam
na dodatek powtarzalny........


cytat:
UriBoyka_ napisał(a)
Prowokacje to były wcześniej za które dostał sie zasłużony ban - tak zostało to ocenione - ok szanuje zgadzam się. Przypominam, że ban za prowokacje dostałem z własnego zgłoszenia.


bana dostałeś z mojego zgłoszenia...wulgarne zachowanie i prowokacje na sb

zdemoralizowana i nienawistna jednostko.....nawet tu mnie gnębisz......

a jak bardzo nienawistny i pozbawiony jakichkolwiek zasad i człowieczeństwa jesteś to potwierdzasz mówiąc że kopanie słabszych jest regulaminowe......

kopanie słabszych usprawiedliwiasz regulaminem????????


a to że stosowanie elementu gry jest krzywdzące to cię bawi najbardziej ......przecież po to to robisz....!!!!!!!!!!

i to nie element gry jest krzywdzący bo można go nie stosować zwłaszcza na słabszych

to ty jesteś świadomie bezwzględnie nienawistnie i celowo krzywdzący !!!!!!!!!!!!!!


ja mogę przestać grać ale ty możesz przestać to robić
tylko że tobie zależy na tym by mnie wykończyć psychicznie i żebym ja przestała grać...oprawco!!!!!!!!!!!

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 10-11-2022 23:47.

10-11-2022 19:51 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prowokacje to były wcześniej za które dostał sie zasłużony ban - tak zostało to ocenione - ok szanuje zgadzam się. Przypominam, że ban za prowokacje dostałem z własnego zgłoszenia. A 5s i mówienie o dawaniu pustaka .. Nie to nie pustak - pustaków nie wolno dawać. Ale oblegi ataki wyprawy kw i expy to element gry. Dawanie nawet słabszemu graczowi słabszego klocka przez obleganie jest zgodne z regulaminem i nie jest to ani prowokacja ani piętnowanie ani hejt. Można równie dobrze przestać grać jeśli obleg - element gry bloodwars jest "krzywdzący".
Za swoje "błędy" kare dostałem raz i drugi i trzeci - a oblegać mi nikt nie zabroni. Prosze zamknąć temat bo to do niczego nie dąży. Grzecznie czekam relaksuję się na urlopie w oczekiwaniu na korzystanie z możliwości robienia wyprawek, ataków, exp i oblegów w grze Bloodwars Wojny krwi.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
10-11-2022 20:40 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie operatorze zamknie Pan temat bo to bez sensu. Atakuje źle , oblegam oprawca i zdemoralizowana jednostka. Rozumiem zaczepki wcześniejsze po obu stronach ale to już jakaś przesada. Niedługo będę pytał się czy mogę się zalogować bo może to być krzywdzące. Gra polega na atakach oblegach - nie radzi sobie ktoś z mechanizmem gry jaki problem połączyć się z innym klanem i bronić strefy swojej. Co ma do tego moja czy tej Pani psychika. I tak to w kółko wygląda. Proszę o zamknięcie tematu to nie poradnia psychologiczna.

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
11-11-2022 18:43 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Caryca Kaśka
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poradnia psychologiczna to dla ciebie za mało psychopato.......


" psychopata często bywa jednostką wysoko uspołecznioną, posiadającą duże grono znajomych, wręcz czarującą i przyciągającą ludzi. To czyni psychopatów szczególnie niebezpiecznymi – często przez długi czas trudno się zorientować, że mamy do czynienia z kimś o zaburzonych emocjach i patologicznym sposobie myślenia.

Cechy osobowości charakterystyczne dla psychopaty to:

1. niebranie pod uwagę uczuć innych ludzi, czyli brak empatii,
2. lekceważenie autorytetów i norm oraz zasad społecznych, w tym norm prawnych,
3. zwiększona skłonność do kłamania i celowego wprowadzania innych w błąd,
4. wysoko rozwinięta umiejętność manipulowania ludźmi dla osiągnięcia własnej korzyści,
5. wysoki próg odczuwania lęku i strachu - psychopaci sprawiają wrażenie nieustraszonych, ale nie dlatego, że panują nad lękiem, lecz z tego powodu, że nie wiedzą, co to strach, nie odczuwają go,
6. brak poczucia odpowiedzialności za własne (niemoralne) postępowanie,
tendencja do obwiniana innych ludzi za wszelkie niepowodzenia (sami nigdy nie poczuwają się do winy),
7. silne przekonanie o własnej wyjątkowości, poparte lub nie realnymi osiągnięciami,
8. niski próg dla odczuwania frustracji; psychopata szybko wpada w gniew i zachowuje się agresywnie, jeśli uważa, że ktoś lub coś stoi na drodze do osiągnięcia celu, jaki sobie wyznaczył,
9. ogromna łatwość i umiejętność usprawiedliwiania własnych zachowań, szczególnie tych moralnie podejrzanych; psychopata jest mistrzem podawania racjonalnych wyjaśnień, dlaczego zachował się wyjątkowo wrednie (oczywiście wrednie zdaniem innych, gdyż on nigdy tak nie postrzega swojego zachowania).

Psychopata to ktoś w rodzaju pasożyta, który żeruje na innych ludziach i wykorzystuje ich słabość. Rozwój cech osobowości psychopatycznej tłumaczony jest ewolucyjnie, jako sposób przystosowania się do zmiennych warunków otoczenia i zwiększenia szans przetrwania – kosztem innych ludzi.


Zaburzenie osobowości nazywane psychopatią bardzo trudno wyleczyć bądź zmodyfikować na drodze psychoterapii – głównie z uwagi na to, że psychopata nie widzi najmniejszego powodu, żeby poddać się leczeniu. Jego zdaniem problem mają inni, nigdy on sam."

ja zrobiłam dla ciebie gest

teraz ty przeczytaj to dla siebie...........
a wszystkim innym którzy mają z tobą do czynienia niech da to do myślenia.....


p.s a to że w postch wyżej "bierzesz na siebie winę" to tylko zmiana strategii celem zaskarbienia sobie administracji....czyli kolejna manipulacja........

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Caryca Kaśka: 11-11-2022 22:36.

11-11-2022 20:45 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzeczywiście powinien był zamknąć ten temat wcześniej.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

14-11-2022 10:36 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » prowokacje i hejt oraz gra pomimo bana

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH