Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 164, 1494, 1240 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 164, 1494, 1240 15 Ankieta - średnia ocena: 5,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

164, 1494, 1240 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 164
Postać Kimchi

ID 1494
Postać ʋɨʋɨʍօʀȶɛ

ID 1240
Postać e_fifi

Złamanie zasad serwera rodzinnego, poprzez pustakowanie/próby pustakowania z wykorzystaniem kilku kont
Ban stały

__________________

12-11-2022 20:00 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Re: 164, 1494, 1240 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam bardzo ale zgłaszałem oddanie konta i obleg poszedł po oddaniu konta. Do tego gracz który wziął konto też zgłosił ponoć przejęcie konta.


Zgłaszałem również przed logowaniem na konto fifi zastępstwo za kolegę na poniedziałek i wtorek na czas jego wyjazdu na badania. Jak widać po logowaniach było tylko w tych dniach przeze mnie logowanie a po próbie oddania pustej S4 która wziąłem za puste S5 które dostaliśmy w wyniku przegranego obla zostało u mnie. Nie chciałem oddać pustaka z kontem komuś kto będzie miał dwa konta bo nie mógł by z niego zejść pewnie...

Więc prosze przeczytać PW w których były oba zgłoszenia do pana opa adagio.

Zgodnie z regulaminem gry mam jedno konto i nie wbiłem do obla żadnym innym nawet cudzym każdy gracz z wyżej wymienionych id wbił w obleg sam.
12-11-2022 20:31 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
wielebny
Full Member


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 66
Klan: Bez Ryska nie ma klanu :(
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W ogóle nie powinno być czegoś takiego że dostaje się stalkę, przejmuje się nowe konto i gra dalej. Teraz znowu będzie tak że przejmie innego mulciaka i cykl zaczyna się od nowa.
12-11-2022 20:33 wielebny jest offline Szukaj postów użytkownika: wielebny Dodaj wielebny do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grałem na jednym koncie długo... Potem przeszedłem na inne i oddałem poprzednie wszystko było zgłoszone do opa ... Obleg poszedł dopiero po zakończeniu zastępstwa na koncie fifi i gracz wrócił z badań ... Oraz po zgłoszeniu oddania konta z którego przeszedłem na te na którym gram od kilku dni.
12-11-2022 20:39 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
andrzejdz79
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2012
Postów: 44
Kraina: Necropolia VI
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam zgłaszałem przejęcie konta do ciebie adiago id164 kimchi

__________________
nick r14
12-11-2022 20:39 andrzejdz79 jest offline Szukaj postów użytkownika: andrzejdz79 Dodaj andrzejdz79 do Listy kontaktów
Davidka
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2013
Postów: 22
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto e_fifi było zgłaszane na dwa dni i tylko dwa dni. Także nie widzę powodu stałki ?

Nie wiem czy Wy czytacie to co zgłaszamy do Was.

Po za tymi dwoma dniami niema żadnego logowania z tego samego IP.

Także proszę o wytłumaczenie i realny powód blokady oraz odblokowanie konta.

__________________
e_fifi
12-11-2022 20:40 Davidka jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidka Dodaj Davidka do Listy kontaktów
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bóg wybacza, Adagio nigdy. Idziecie z Vivim jak owce na rzeź.

Rosa miałaś oddać S2 do 12.. teraz z gadzina i stradem będziecie gnić na s5

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18
12-11-2022 20:40 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W trakcie gry na dwóch kontach nie puściłem ani jednego obla... W trakcie zastępstwa również... Więc zakładam że oo nie przeczytał wiadomości przez wasz spam ze zgłoszeniami...
12-11-2022 20:41 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Re: 164, 1494, 1240 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Usuń PW
Wiadomość do adagio, dnia 08-11-2022 16:28
Oddałem konto

Konto 1991 wzięło ode mnie konto nr 164

Od wczoraj wieczorem zastępuje kolegę bo pojechał na badania do zielonej góry konto 1240

Proszę mi tego pod multi nie podpiąć to tylko dwa dni gry w zastępstwie na czas badań.

Zostało mi obecnie 1 konto 1494.
12-11-2022 20:43 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
andrzejdz79
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2012
Postów: 44
Kraina: Necropolia VI
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Adagio 8.11.22 o 16:47 zgłaszałem ci na pw przejęcie konta vivimorte id164 a teraz kimchi id164 jak chcesz screna to ci mogę wysłać i nikt nie miał pasów do konta id164 logowałem się sam tak jak przejełem konto od 16:47 8.11.22

__________________
nick r14

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez andrzejdz79: 12-11-2022 21:30.

12-11-2022 20:43 andrzejdz79 jest offline Szukaj postów użytkownika: andrzejdz79 Dodaj andrzejdz79 do Listy kontaktów
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra, temat do zamknięcia bo spam się robi. Winni zrozumieli swój błąd i zaczną grę na nowych kontach. Do zamknięcia.

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18
12-11-2022 20:46 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
wielebny
Full Member


Data rejestracji: 24-09-2007
Postów: 66
Klan: Bez Ryska nie ma klanu :(
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uważam że stalka jest sprawiedliwa, dajesz komuś passy bądź świadomy że może być ban jak powiązane konto łamie regulamin. Takie są zasady serwera rodzinnego. Przeginka
Powtarzam że nie powinno być tolerancji dla przejmowania kont po banie, ok chcesz grać dalej załóż nowe konto. To nie jest sprawiedliwe dla graczy którzy grają uczciwie.
Drogi Opie biorę warna na klatę za ten post.
12-11-2022 20:51 wielebny jest offline Szukaj postów użytkownika: wielebny Dodaj wielebny do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytaj temat bana stałego jest zgoda na grę na innym koncie więc dostałem inne po stałce... Widocznie ktoś mnie potrzebuje jeszcze w tej grzeWink oprócz tego że na same premii już 300 zł poszło Wink
12-11-2022 20:54 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodatkowo gralem zgodnie z regulaminem i nawet głupie zastępstwa zgłaszałem i sam nie stawiałem w tym czasie obla... Wiec poprzedni ban wystarczyłWink

Jak wy Wataha rolujecie sobie puste S4 i bierzecie S5 to jakims cudem nikomu to nie przeszkadzało ... A tu gra na jednym koncie i proba oddania lepszego klocka niż dostałem od was już ban..

Zastanawiam się czy to nie utrudnienie gry przez opa celem przegrania wojny przez val ...
12-11-2022 20:57 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
andrzejdz79
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2012
Postów: 44
Kraina: Necropolia VI
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vivimortexd napisał(a)
Dodatkowo gralem zgodnie z regulaminem i nawet głupie zastępstwa zgłaszałem i sam nie stawiałem w tym czasie obla... Wiec poprzedni ban wystarczyłWink

Jak wy Wataha rolujecie sobie puste S4 i bierzecie S5 to jakims cudem nikomu to nie przeszkadzało ... A tu gra na jednym koncie i proba oddania lepszego klocka niż dostałem od was już ban..

Zastanawiam się czy to nie utrudnienie gry przez opa celem przegrania wojny przez val ...


Też tak myślę że watacha jest w zmowie z opami

__________________
nick r14
12-11-2022 21:01 andrzejdz79 jest offline Szukaj postów użytkownika: andrzejdz79 Dodaj andrzejdz79 do Listy kontaktów
INNOBUT-r10
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2012
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro wszystko było zgłoszone to zachowanie ze strony operatora jest co najmniej niepoważne. Zgłoszenia są w jakikolwiek sposób weryfikowane, czy z automatu po PW są rozdawane stalki? To już kolejna tego typu sytuacja.

__________________

12-11-2022 21:29 INNOBUT-r10 jest offline Szukaj postów użytkownika: INNOBUT-r10 Dodaj INNOBUT-r10 do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli my zgłaszamy rolkę S5 między multi kontami watahy lub rolkę pustej S4 że zbrojownia na 14 poziomie to nie są weryfikowane i nie ma żadnych konsekwencji że strony watahy..

Jeśli my dostaliśmy s5 od watahy to nawet nie możemy go zwrócić jako trochę pobudowanej S4 bo ban stały pomimo zgłoszenia że się gra na jednym koncie .. a podpięte zostają konta na które logowanie było XXX czasu przed oblem ... Mam wrażenie że oo gra razem z florkiem...
12-11-2022 21:37 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przejąłeś(!) S5 ze swojego klanu, próbowałeś wcisnąć je do wrogiego klanu, później wszedłeś na puste S4 i oddałeś swojemu multi(!), aby robić oblężenia już z kolejnego konta

Myślałeś, że nie korzystając z kilku kont tylko w momencie zakładania oblężeń obejdziesz zasady serwera rodzinnego, ale skoro sam od siebie przejąłeś pusty kwadrat, aby oblegać inny klan to już w ten właśnie sposób te zasady złamałeś

Zgłoszenia kompletnie nic nie zmieniają - szczególnie że na serwerze rodzinnym nic z tych rzeczy się nie zgłasza (multi, zasiadanie)

Już wcześniej odradzałem prób pustakowania, ale dalej próbujesz kombinować ciągle łamiąc zasady serwera

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-11-2022 21:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
andrzejdz79
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2012
Postów: 44
Kraina: Necropolia VI
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Przejąłeś(!) S5 ze swojego klanu, próbowałeś wcisnąć je do wrogiego klanu, później wszedłeś na puste S4 i oddałeś swojemu multi(!), aby robić oblężenia już z kolejnego konta

Myślałeś, że nie korzystając z kilku kont tylko w momencie zakładania oblężeń obejdziesz zasady serwera rodzinnego, ale skoro sam od siebie przejąłeś pusty kwadrat, aby oblegać inny klan to już w ten właśnie sposób te zasady złamałeś

Zgłoszenia kompletnie nic nie zmieniają - szczególnie że na serwerze rodzinnym nic z tych rzeczy się nie zgłasza (multi, zasiadanie)

Już wcześniej odradzałem prób pustakowania, ale dalej próbujesz kombinować ciągle łamiąc zasady serwera



A oni niby skąd mieli puste s5 też powini dostać bana i co ich to nie rusza? Proszę o odblokowanie konta id164 kimchi

__________________
nick r14
12-11-2022 21:46 andrzejdz79 jest offline Szukaj postów użytkownika: andrzejdz79 Dodaj andrzejdz79 do Listy kontaktów
Davidka
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2013
Postów: 22
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
Przejąłeś(!) S5 ze swojego klanu, próbowałeś wcisnąć je do wrogiego klanu, później wszedłeś na puste S4 i oddałeś swojemu multi(!), aby robić oblężenia już z kolejnego konta

Myślałeś, że nie korzystając z kilku kont tylko w momencie zakładania oblężeń obejdziesz zasady serwera rodzinnego, ale skoro sam od siebie przejąłeś pusty kwadrat, aby oblegać inny klan to już w ten właśnie sposób te zasady złamałeś

Zgłoszenia kompletnie nic nie zmieniają - szczególnie że na serwerze rodzinnym nic z tych rzeczy się nie zgłasza (multi, zasiadanie)

Już wcześniej odradzałem prób pustakowania, ale dalej próbujesz kombinować ciągle łamiąc zasady serwera


To nie zmienia faktu że konto e_fifi było zgłaszane na dwa dni i jest teraz ban na nie.

To po co jest opcja zgłaszania. Widzisz pewnie to w logach że były logowania tylko przez dwa dni.

Proszę o odblokowanie.

__________________
e_fifi
12-11-2022 21:52 Davidka jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidka Dodaj Davidka do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem być miły dla kolegi bimbaj który dostał S5 od watahy która nie jeden raz z różnych kont te S5 próbowała wysłać..

Oddałem swój klocek dla niego... To dlaczego przed oddaniem konta miałbym nie wziac sobie tego pustego s4 które wziąłem zamiast S5 pustej od watahy??
Gdzie poprzednia wypowiedz że gdybym wziął puste S4 ..

Ja na pustym S5 grałem tydzień znudziło mi się bo mniej itemow leci wziąłem puste S4 bo zawsze to jakiś epik więcej.. oddając konto zostawiłem na obecnym S4 i dalej sobie coś budowałem ...

Więc przepraszam bardzo ale chyba Wataha rolujac S5 między 3 kontami złamała regulamin gry rolujac puste S4 między kontem lidera sezamkiem i innymi też naruszyło regulamin...

Napisz jasno i wyraźnie że nie chcecie żebym gral i dziękuję.
12-11-2022 21:58 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dadam również że zgłaszałem wzięcie pustej S5 od gracza który nie ma multi i ja w tym czasie też multi nie miałem.

Dodam też że dostaliśmy je od watahy ... Więc nie było wynalezione skądś...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Vivimortexd: 12-11-2022 22:03.

12-11-2022 22:01 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vivimortexd: 12-11-2022 22:03.

12-11-2022 22:02 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamknijcie ten temat. Ile można czytać te brednie.

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18
12-11-2022 22:04 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie drop ..
Niech jasno napiszą że nie chcą żebym gral i tyle .. ja tu grać nie muszę.. nic na siłę..

Człowiek chce pomóc być miły dla kolegów z klanu a tu cyk ban ... I nawet nie wiem za co bo grałem zgodnie z regulaminem i tym co op napisał..
12-11-2022 22:07 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

-2022 08:34 Vivimortexd jest online Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów Wyślij prywatną wiadomość do Vivimortexd YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.639


Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora Przeskocz na górę strony
Na serwerze rodzinnym za przewinienie na jednym koncie mogą być zablokowane wszystkie konta powiązane z nim

Na ID 195 (Szydek) od tygodnia jest nawet więcej przelogowań z konta ID 4 i 854 niż z innej sieci bez przelogowań, więc blokada tego konta jest całkowicie słuszna
Jak komuś przekazuje się hasło to trzeba liczyć się z tym, że poniesie się odpowiedzialność za cudze czyny


A jakie to przewinienie?
Posiadanie multi, w którym przynajmniej jedno konto było wykorzystywane w celu utrudniania gry (w tym przypadku 'pustakowanie')

Przy posiadanym jednym koncie (a ściślej przy logowaniach tylko na jedno konto) 'pustakowanie' nie jest zakazane - gracz sam traci na tym, że musi być na danym kwadracie zanim go 'odda' przez oblężenie
Mając multi gracz nic nie traci, bo na drugim koncie może grać jak by nigdy nic
12-11-2022 22:09 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to gdzie moje multi???

I co dostaliśmy puste S5 i nie możemy go oddać nawet ??

Gdzie weryfikacja skąd Wataha miala puste S5 ??

Gdzie weryfikacja rolek między kontami które próbowały wielokrotnie wcisnąć te S5 ??

Dlaczego ja jestem karany z cudze pustaki?

I jeszcze mi wytłumaczyć możesz łaskawie gdzie ja celowo według ciebie uzyskałem ten pustak ???

Może celowo przegralem obleg na bimbaja żeby mieć u siebie taki wypasiony klocek ?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vivimortexd: 12-11-2022 22:14.

12-11-2022 22:11 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ręka rękę myje ...
Dalej czekam na info ...

Karmić pasożyta dalej czy przestać grać?
12-11-2022 22:21 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałeś multi w momencie posiadania pustego S5 (które wziąłeś sam)
Miałeś multi w momencie nabycia nowego pustaka na S4
Przekazałeś ten kwadrat na swoje drugie konto i próbowałeś z nim oblegać

Nie wiem co tu trzeba jeszcze dodawać


Co do 'pustaka z multi z Watahy' to proszę o PW ze szczegółami, najlepiej od lidera klanu


Temat zamykam, bo spamujecie (z zainteresowanym na czele), operator rozda stosowne ostrzeżenia

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
12-11-2022 22:24 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 1240
Postać e_fifi

Konto odblokowane

__________________

20-11-2022 23:19 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » 164, 1494, 1240

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH