Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Weryfikacja zgłoszeń do adagio... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Weryfikacja zgłoszeń do adagio... 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Weryfikacja zgłoszeń do adagio... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie kopie są na PW u c47

Proszę je przeczytać inaczej zgłaszam wyżej.


Co do blokady tematu bana stałego.. trochę nie ładnie..

Dodatkowo z PW masz panie opie c47 skąd wzięło się u mnie puste S5 i dlaczego wymieniłem je sam na swoim koncie na puste S4

Dodany został również link do obla gdzie te S5 zdobyłem celowo jak to ująłeś... W swojej wypowiedzi..

Dodam również że adagio nie pozwolił zwrócić nam tej S5 i dlatego wymieniłem je na S4 ... Dodam również że dalej nie było zgody bo zbyt puste S4 więc oddałem konto żeby mieć tylko jedno.. mając jedno konto w końcu chciałem oddać mniejszy pustak od tego który dostaliśmy...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Vivimortexd: 12-11-2022 22:50.

12-11-2022 22:46 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Utwórz nową wiadomość Odpowiedz Przekaż wiadomość Zapisz jako plik tekstowy Wersja do druku Usuń PW
Wiadomość od adagio, dnia 12-11-2022 22:48
Ostrzeżenie

Witaj Vivimortexd,

Otrzymałeś upomnienie od adagio.
Powód: Inne (Reg. pręgierza)
Temat: 164, 1494, 1240

Obsługa Forum.

Może mi też konto na forum zablokuj od razu żebym nic nie wysłał do ce... Za późno już poszły kopie
12-11-2022 22:53 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomość od adagio, dnia 26-10-2022 08:19
RE: Wojna na r14

Z tego co widzę, to nie ma tam przelogowań, od czasu Twojego przejęcia postaci.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Vivimortexd
Data: 25-10-2022 19:21
Do: adagio
Temat: Wojna na r14

Zaraz po zezwoleniu na grę po banie stałym ale pasy zmieniłem ze 4 dni temu chyba może 5. Niedawno imię postaci. A ban stały jest na forum ..




-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: adagio
Data: 25-10-2022 18:15
Do: Vivimortexd
Temat: Wojna na r14

A powiedz mi jeszcze od kiedy przejąłeś konto?

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Vivimortexd
Data: 25-10-2022 11:05
Do: adagio
Temat: Wojna na r14

164

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: adagio
Data: 25-10-2022 10:35
Do: Vivimortexd
Temat: Wojna na r14

Podaj ID postaci na której grasz

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Vivimortexd
Data: 25-10-2022 09:07
Do: adagio
Temat: Wojna na r14

To poproszę o weryfikację konta bo nie zmieniłem pasów od razu po wzieciu postaci i nie wiem czy ktoś się nie zalogował przypadkiem Frown

Już zmienione od kilku dni.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: adagio
Data: 24-10-2022 23:27
Do: Vivimortexd
Temat: Wojna na r14

Jeżeli Twoje konto nie jest powiązane z innymi kontami, to możesz

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Vivimortexd
Data: 24-10-2022 12:07
Do: adagio
Temat: Wojna na r14

Obecnie mam jedno konto po banie stałym...

To zgodnie z tym co napisał Ce mogę brać puste S4 i wysyłać do przeciwnika? Czy nie ?

Zaznaczę że u nich już jest S5 w klanie od kilku dni, puste S4 na koncie lidera klanu watahy .. to też mogę mieć pustaka S4 i starać się go wysłać do nich?

Nie chce bana znów więc wolę mieć pewność.
Dzięki za odpowiedź
12-11-2022 23:12 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak sobie to wrzucę żeby była jasność że do niedzieli nie miałem multi a S5 od bimbaj nie znalazło się z nikąd... I według informacji nie było też wzięte od gracza który ma multi...
12-11-2022 23:13 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiadomość od adagio, dnia 06-11-2022 17:38
RE: Zgłaszam przejęcie konta

Jeżeli to jest pusta/prawie pusta s4, to nie

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Vivimortexd
Data: 06-11-2022 16:08
Do: adagio
Temat: Zgłaszam przejęcie konta

I powrót z urlopu Smile

Konto 1494 wziąłem od kolegi. Więc mam dwa teraz bo 164 było wcześniej.

S5 dostał bimbaj od przeciwnika.. wziąłem od niego i dałem mu S4 swoje.

Niestety przez tydzień nie udało się wypchnąć S5 więc dziś zamieniłem na puste S4 na którym cos tam sobie na szybko wybudowałem ...

Mogę wypchnąć te S4 legalnie teraz czy co mam zrobić?




Dorzucam zanim mi na forum konto zblokujecie
12-11-2022 23:17 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak więc... Wynika z tego waszego bana że my jako val możemy dostać pustak od watahy ale zwrócić lepszego klocka już nie można...


Zgodnie z waszymi wytycznymi i pisaniu o braku multi nie miałem i nie mam nadal multi w trakcie proby zwrotu pustaka ... Nie pisze że chcę im wcisnąc celowo ten pustak... Napisałem jasno że chce im oddać zamiast pustej S5 lepsze S4 ale też pustak w który jakby nie patrzeć zainwestowslem ...
12-11-2022 23:23 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
Vivimortexd
Zbanowany

Data rejestracji: 14-10-2022
Postów: 41
Klan: Val

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vivimortexd
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprosiłem o interwencję sushi. Niestety brak obiektywnej oceny opow i uruchomienie gry z waszej strony.
12-11-2022 23:29 Vivimortexd jest offline Szukaj postów użytkownika: Vivimortexd Dodaj Vivimortexd do Listy kontaktów YIM Account Name of Vivimortexd: Krzysztof
troyak
Forum Ace


images/avatars/avatar-12632.jpg

Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Drogi Panie Vivi,

Jak napisał Operator C47 w wątku, który już został zamknięty przez Pana spam:
"Co do 'pustaka z multi z Watahy' to proszę o PW ze szczegółami, najlepiej od lidera klanu"

Sugeruję powyższe rozwiązanie, gdyż 7 postów powyżej jest conajmniej problematyczne do przeczytania, zrozumienia i analizy.

Spokojnego wieczoru,
Raist
12-11-2022 23:41 troyak jest offline Szukaj postów użytkownika: troyak Dodaj troyak do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodnie z życzeniem blokuję konto na forum, za spam

W tamtym temacie wyszczególniłem jakie było twoje przewinienie, więc nie będę się powtarzał

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
13-11-2022 08:50 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Weryfikacja zgłoszeń do adagio...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH