Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Postępowanie przedreklamacyjne konta vivimorte » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Postępowanie przedreklamacyjne konta vivimorte 18 Ankieta - średnia ocena: 7,0018 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Postępowanie przedreklamacyjne konta vivimorte Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W odpowiedzi na dwa bany że strony operatorów gry doszło do konsultacji z kancelarią radcy prawnego Poznań ul.mlynska4/8
Michał Mejzinski

Wzywam Firmę K2M z siedzibą w Łodzi do zdjęcia blokady z 3 moich kont w grze Nicki vivimorte pisane różną czcionką.
Zdjęcia blokady konta Kimci które zgodnie z regulaminem gry zostało oddane oraz zgodnie z listą sytuacji "zgłoś do operatora"
Punkt 7 wszystkie serwery oddanie własnego konta. Zgłoszenie do operatora było tuż po oddaniu konta zgodnie z regulaminem gry przez oddającego czyli mnie ale też dodatkowo przez biorącego konto co nie było już wymagane według regulaminu.

Zgodnie z regulaminem punkt 8 przeszedłem na inne konto oddałem stare.

Proszę o zdjęcie blokady gry z konta e-fifi zgodnie z regulaminem gry: regulamin serwera rodzinnego
Punkt
- można się zalogować u znajomych bez obaw, że zostanie się zablokowanym (gdyby tego nie zgłosic, jak na reszcie serwerów)

Ja wybiegłem po za schemat tego regulaminu i zgłosiłem wcześniej logowanie za kolegę na czas dwóch dni. Podjęte były akcje na tym koncie jak dobicie do jednego obla (którego ja nie zakładałem) oraz postawienie 2 expedycji.

Zgodnie z regulaminem gry wpis operatora gry c47 :
"Nie będzie kar za powrót na konto"

Więc skoro wziąłem konto mogłem je zwrócić przechodząc na inne bez kary dla tego konta.

A teraz wracam do głównego regulaminu gry
Punkt III
Powinienem zostać poinformowany przed blokada konta a nie po fakcie

Więc mamy złamanie zasad regulaminu przez operatora gry.

Punkt regulaminu postępowanie przedreklamacyjne pisze właśnie
Następny krok jeśli nie będzie zdjęcia blokady z kont to reklamacja która będzie składała wyżej wymieniona kancelaria.

Regulamin serwera rodzinnego:

- Nie można uprzykrzać innym graczom gry nadużywając dostępnych możliwości (m.in. permanentne "pustakowanie" oponentów że swoich kont)

Ani w pierwszym przypadku bana stałego nie było pustakowania permanentnego ponieważ nie wygraliśmy żadnego obla puste S5 jest nadal na moim zablokowanym koncie. Więc nie doszło do złamania regulaminu gry. Jak oznacza permanentne pustakowania to zapewne wysyłka powyżej jednego pustaka a nie próba wysłania pustaka, nawet jeśli bym tego pustaka wysyłał jeden raz to dalej nie ma mowy o złamaniu regulaminu gry bo nie było permanentnego pustakowania.

Zgodnie z regulaminem gry napisałem odwołanie od pierwszego bana. Wiec nadal nie złamałem żadnego punktu regulaminu.

Co do drugiej blokady konta nie został złamany żaden punkt regulaminu gry (dalej mówię o tym co zostało jasno napisane w dziale regulamin gry oraz w regulaminie głównym). To co nie jest tam napisane zgodnie z regulaminem nie obowiązuje.

Czas na zdjęcie blokady z kont macie do poniedziałku 21 listopada 2022
Po tym czasie będzie reklamacja przez prawników z w.w kancelarii
A zgodnie z regulaminem głównym punktem IV
Mam prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas.

Wszystkie konta mają premium.
14-11-2022 14:57 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy w tej bajce będą chociaż smoki? Bo serio, ciężko jest czytając to co tu jest napisane XD
14-11-2022 15:23 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oddanie konta nie usuwa jego historii. Wszelkie przewinienia jakie się gracz dopuścił w trakcie korzystania z konta ciągle są przewinieniem obojętnie kto aktualnie jest właścicielem konta

"można się zalogować u znajomych" - w sensie: idziesz do znajomych i logujesz się na swoje konto, a nie siedzisz u siebie i logujesz się na koncie znajomych
Ale tak czy inaczej za samo zalogowanie się na cudzym koncie (za pozwoleniem właściciela) nie ma kar na serwerach rodzinnych
Zgłoszenia logowań lub ich brak niczego nie zmieniają

"Nie będzie kar za powrót na konto" - i na żadne z tych kont nie było kary za powrót poprzedniego właściciela na konto

Co do pkt III rozumiem, że chodzi o §2 Pkt III Wyrejestrowanie przez administratora.
Przeczytaj ten punkt jeszcze raz, bo coś tu się nie zgadza z tym co napisałeś
"Użytkownik ma przywilej uczestnictwa w serwisie BloodWars ograniczony dobrą wiarą oraz możliwościami technicznymi BW Team. Administrator zastrzega sobie prawo do zablokowania (czasowego lub trwałego) oraz wyrejestrowania użytkownika bez jego wiedzy ani bez wcześniejszego powiadomienia, w każdej sytuacji, a w szczególności w przypadku naruszenia zasad ROWU lub Zasad Gry zamieszczonych na oficjalnym forum gry."

Co do Zasad serwera rodzinnego, w nawiasie są przykłady (w skrócie "np." co widać na początku nawiasu).
Ogólnie to za wszystko, co niesie za sobą korzyść dla użytkownika multikonta lub szkodę dla innych graczy z powodu użytkownika kilku kont, gracz może zostać zablokowany. Próby tego także są karane.

cytat:
Zgodnie z regulaminem gry napisałem odwołanie od pierwszego bana. Wiec nadal nie złamałem żadnego punktu regulaminu.

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi. Napisałeś odwołanie, więc jesteś niewinny?

"To co nie jest tam napisane zgodnie z regulaminem nie obowiązuje."
No to chciał bym poinformować, że w Regulaminie Gry zakazane jest używanie kilku kont przez jedną osobę, a w Zasadach Serwera Rodzinnego nie jest napisane, że możesz ich jawnie używać

Co do zwrotu środków to znowu nie doczytałeś:
"Użytkownik konta finansowanego (Premium) ma prawo do zwrotu opłaty za niewykorzystany czas użytkowania tylko w przypadku, gdy ustanie użytkowania nastąpiło z winy BW Team ale nie było spowodowane naruszeniem zasad wynikających z Zasad Gry oraz ROWU."
Złamałeś zasady serwera rodzinnego, więc zwrot premium ci nie przysługuje

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-11-2022 15:33 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje za wyjaśnienie. I właśnie że blokada kont jest z winy bwteam więc mi przysługuje zwrot pieniędzy bo nie złamałem żadnego punktu z regulaminu gry.

Co do konta Kimci które zostało oddane. A co tam jest niby do wymazania niezgodnego z regulaminem gry?

Pustak dostaliśmy od oponentów. Zgodnie z regulaminem gry mogłem oddać koledze swoje S4. Zgodnie z regulaminem gry mogłem przekazać klocki między swoimi kontami w trakcie przejścia na inne konto. Bo klocek był nadal pustakiem ale moim otrzymanym od oponenta.
Grając na koncie kimci wcześniej vivimorte przed oddaniem grałem zgodnie z regulaminem gry nie złamałem żadnego punktu z regulaminu.

Na 9.00 jestem w kancelarii prawnej w poniedziałek umówiony.

Stać mnie na premierę ponad 300 zł dla was to 150 zł na prawników żeby wytoczyć prawna wojnę z wami mi nie przeszkodzi.

Mnie jako właściciela firmy też obowiązuja przepisy pisane ale i umowy ustne... Wy niestety macie regulamin mieć napisany i ogólnie dostępny.

Powodów które podałeś do bana nie ma nigdzie w regulaminie dlatego jako pokrzywdzony konsument mam obowiązek zgłosić sprawę do sądu przez kancelarię prawną oraz do rzecznika praw konsumenta. Z miłą chęcią poznam Pana Macieja Prasal osobiście w sądzie... Nie wiem czy będzie to według regulaminu w Łodzi czy w Poznaniu ze względu że jako strona pokrzywdzona przysługuje mi sąd w mojej miejscowości.

Miłego dnia.

Co do nie rozumiem punktu odwołanie od bana po 30 dniach post w pręgierzu. Zablokował mi Pan konto na którym mogłem odpisać to napisałem z nowego. Pozdrawiam

I żeby było jasne,mnie jako gracza (konsumenta) nie interesuje to co mi piszesz że jest powodem do bana bo tego nie ma w regulaminie więc ja nie będę się domyślac za co mogę dostać bana a za co nie..
Jest punkt na forum: zasady i regulamin gry.
Proszę tam napisać jasno i wyraźnie w dziale serwerów rodzinnych oraz kar to co piszesz w temacie bana a nie Tobie szkoda czasu na poprawę kilku punktów a ja przez nie wiedzę dostaje za to bana że Tobie Panie Operatorze się nie chciało napisać dokładnie regulaminu. Więc niestety bana dostałem przez nie wiedzę.

Na r3 pustaki lecą z kont multi i nikt bana nie dostał. Więc przykro mi ale interpretacji "utrudnienie gry z użyciem multi" nie rozwinięto dokładnie tak jak bysmy my gracze chcieli.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 14-11-2022 16:26.

14-11-2022 15:55 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"VIII. Zabrania się tworzenia multikont." - wyjątkiem są tylko serwery typu Hardcore (czyli tylko R8)
Już to napisałem w poprzednim poście. Ten punkt z Regulaminu gry został złamany

I dostałeś bana za multi (za co ZWYCZAJOWO nie blokuje sie na serwerze rodzinnym), bo logowałeś się na kilku kontach wykorzystując przynajmniej jedno do szkodzenia innym graczom
Nie ma nigdzie w zasadach napisane, że możesz mieć kilka kont (oprócz nie jawnego, bez zysku któregokolwiek z kont - co automatycznie odrzuca możliwość wymiany kwadaratami między swoimi kontami ; oraz bez szkodzenia innym graczom - obojętnie w jaki sposób)

Z konta Kimci też korzystałeś, a że łamałeś zasady to także zostało zablokowane

O kwadracie napisałem w temacie z banem, nie zamierzam się powtarzać skoro nawet nie chce ci się tamtego tekstu czytać. Masz jasno i wyraźnie wypunktowane co było nie tak z twoim postępowaniem.

"Na r3 pustaki lecą z kont multi i nikt bana nie dostał. Więc przykro mi ale interpretacji "utrudnienie gry z użyciem multi" nie rozwinięto dokładnie tak jak bysmy my gracze chcieli."
Najpierw pisałeś o tym samym na R14, prosiłem o dokładne dane (najlepiej od lidera klanu), ty dałeś mi kopię PW do Adagio, gdzie wpisałeś nicki, których nie ma na serwerze (na co w odpowiedzi operatora było napisane, abyś podał ID)
Teraz piszesz o R3, nie wiem o żadnej skardze na takie działania na tym serwerze

Dziwnym też trafem problem z "utrudnianiem gry z użyciem multi" mają tylko i wyłącznie kombinatorzy, którzy celowo działają na szkodę innych i tylko oni nie potrafią zrozumieć tej zasady i potrzebują dokładnego wyjaśnienia. Cała masa zwykłych graczy takiego problemu nie ma...

No i na koniec: serio, zacznij czytać co się do ciebie pisze, zanim zaczniesz odpowiadać

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-11-2022 17:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie oszukuj dostałeś linki skąd było u nas w klanie S5. Dostałeś linki od lidera klanu. Dostałeś też zgłoszenia że oponent chce wysłać pustaki do naszego klanu. Dostałeś też linki i informacje że dwa takie totalne pustaki dostaliśmy.

Dostał adagio również zgłoszenie i pisałem że nie miałem multi kont w momencie stawiania obla z pustakiem którego dostaliśmy od oponentów...

Kończę te przepychanki bo szkoda mojego czasu na pisanie.

Prawnicy sprawdza dokładnie czy się mylę i czy nie grałem zgodnie z regulaminem.
Póki co z mojej wiedzy wynika że zostałem przez operatora gry oszukany bo nie chce mu się od 4 lat zaktualizować regulaminu gry.

Powoływać się na regulamin główny o braku multi już nie możesz na r14 bo jest to załączany serwer z r14 r16 i r18 więc jeśli grałbym na wszystkie 3 serwery to po fuzji zgodnie z regulaminem głównym mogę mieć 3 konta. Dziękuję i przykro mi ale ja nie odpuszczę koszty nie grają roli poprostu zostałem przez was oszukany zablokowany i jestem zniesmaczony takim zachowaniem operatora gry.

A tak na marginesie to na ogół tylko ja oble stawiałem bo reszta się boi że też im bana wkleisz bo grają na 2 konta lub więcej... A nikt z nas i naszego klanu nie rozumie waszego regulaminu którego nie ma a bany są za widzi mi się opa.


2. Konta.
multikontowość - ban na stałe/kasacja kont
zasiadanie - ban od 48h do stałego
sprzedaż lub próba sprzedaży za korzyści majątkowe - ban na stałe/kasacja sprzedawanego konta
niezgłoszone legalne multikonto* (bez pushingu):
* 0-4 włącznie wymian handlowych - ban 1 dzień
* 5-10 włącznie wymian handlowych - ban na 2 dni
* powyżej 10 wymian handlowych - ban od 3 dni do stałego
nieregulaminowy nick - zmiana nicka + 5 dni
Pushing - od 7 dni do stałego
Reset (na serwerze R1 - nieregulaminowy reset) - ban stały + 30 dni dla pośrednika
Włamanie - ban stały
Powrót na wcześniejsze konto - ban stały

W dziale kar nawet nie ma punktu utradnianie gry innym graczom przez pustakowanie mając multi konta na serwerze rodzinnym... Dlaczego nie zostało to nigdzie przez kilka lat napisane??
Dlaczego my gracze nie mamy takich kar wymienionych w regulaminie?

Wiadomo że ma serwerze r14 punk a, b ,i nie obowiązuje

Ale powinno tam być punk j. No utrudnienie gry innym graczom z wykorzystaniem multi :
- ataki na jednego gracza kilkoma kontami ban 3 dni np.
- pustakowanie z wykorzystaniem multi ban np 14dni
- proba pustakowania z wykorzystaniem cudzych kont ban 7dni na wszystkie konta
- wbicie w obleg do obrony klocka multi kontami przeciwko graczowi który ma jedno konto ban 14 dni na wszystkie konta ( jakby nie patrzeć to bardzo duże utrudnienie gry jak się ma jedno konto a ktoś 4 i wbija wszystkie konta do obrony)

Ale po co robić taki regulamin jak lepiej jest sobie go z głowy wymyślić a my mamy się domyślić co wolno na danym serwerze..

Przeoczyłem trochę za szybko wypowiedź:


"można się zalogować u znajomych" - w sensie: idziesz do znajomych i logujesz się na swoje konto, a nie siedzisz u siebie i logujesz się na koncie znajomych
Ale tak czy inaczej za samo zalogowanie się na cudzym koncie (za pozwoleniem właściciela) nie ma kar na serwerach rodzinnych

To dlaczego nie zdejmiesz bana z e-fifi? Skoro nie ma kar za zalogowanie się na cudze konto. Do tego było zgłoszone i nie było obli z mojej strony w tym czasie.
Druga sprawa źle interpretujesz regulamin gry bo tam jest napisane wyraźnie że mogę się zalogować na cudze konto bez żadnych konsekwencji i puścić mu karawanę np.

Więc w tym przypadku puściłem koledze 2 expy i wbiłem w 2 oble jeden obrona drugi atak ale nie ja ten obleg stawiałem. Co w myśl regulaminu mogłem zrobić.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 14-11-2022 19:13.

14-11-2022 18:23 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podobno Wataha się zatrzymała w rozwoju 10 lat temu a to widać że jest na odwrót, nie od dziś wiadomo jakie zasady panują na serwerach rodzinnych, prawda jest taka że jesteś bardziej [cenz.] niż auta z niemiec. Wróć do rzeczywistości i przyjmij karę jak mężczyzna a nie się spinasz i straszysz jakimś adwokatem, już widzę tego mecenasa co bierze sprawę o jakiś śmieszny ban w grze bo dorosły chłop nie potrafi grać wg zasad, że ciebie jeszcze chcą w tym klanie, wstyd na całego XD

ost. za wulg. i złamanie reg. skarg
14-11-2022 19:12 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo ciekawe co piszesz, bo od mojego postu w Pręgierzu dostałem tylko wiadomości od ciebie oraz dwóch nowych właścicieli twoich byłych kont

O pustaku znowu zaczynasz zamiast przeczytać moje posty z Pręgierza...

Regulamin gry w kwestii multikont nie wymaga aktualizacji

Nie korzystałeś z dwóch czy trzech swoich kont z wcześniejszych serwerów r14, r16 czy r18 tylko przejąłeś konta
Wypisałem też warunki korzystania z kilku kont na serwerze rodzinnym, ale oczywiście nadal do ciebie to nie dotarło...

rotfl
Cały klan się boi, że za korzystanie z multi i wlepianie pustaków można dostać bana, a ty bierzesz kilka kont, bierzesz pustaka i przekazujesz je na drugie swoje konto i próbujesz go wlepiać innemu klanowi?
To jak to jednak jest, bo z tego co napisałeś to jednak każdy wiedział, że nie powinno się tak robić, ale teraz ty próbujesz robić z siebie ofiarę

"A nikt z nas i naszego klanu nie rozumie waszego regulaminu którego nie ma"
Zgadzam się, ciężko zrozumieć coś, czego nie ma. Tylko, że zasady dotyczące korzystania z multikont są. Może trochę zbyt ogólne, ale ma to na celu możliwość ukrócenia wszelkiego kombinatorstwa psującego grę

edt:
edytowanie postu po prawie godzinie od jego napisania jest trochę nie na miejscu...

W Tabeli kar nie ma wszystkich możliwych przewinień, bo to jest niemożliwe do opisania - było to wielokrotnie poruszane na forum

Co do reszty po edycji to nie zamierzam się powtarzać.
I nawet nie czytasz ze zrozumieniem tego, do czego się odnosisz...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-11-2022 19:15 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ty co adwokat operatora ? Asimov

Przeczytaj regulamin zanim się wypowiesz znajdź tam paragraf który naruszyłem i pomóż operatorom się bronić. Ja straciłem 3h na czytanie regulaminów. U mnie w klanie ludzie też czytają i każdy się zastanawia co to się odwala skoro nie ma naruszenia regulaminu.

To ja mam siedzieć 3 dni i przeglądać forum i każdą karę czytać za co ktoś dostał ban? Nie nie powinno to tak wyglądac że regulaminy się pisze według humoru operatora a kary się daje bo oo ma gorszy dzień. Regulamin powinien być jasny dla każdego gracza. Ja mam 36 lat skończyłem szkołę z kierunkiem prawo i administracja i nie rozumiem nadal tej sytuacji. O tyle o ile pogodziłem się z pierwszym banem i myślałem może coś faktycznie źle zrozumiałem albo nie doczytałem.. to teraz po przeczytaniu że zrozumieniem jestem pewien że nie zrobiłem nic co zasługuje na ban stały.

I tak będę walczyć żeby każdy gracz miał jasny regulamin gry i tabele kar gdzie będzie taka sytuacja opisana.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 14-11-2022 19:38.

14-11-2022 19:31 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To Ty nie czytasz że zrozumieniem. Cały czas mi wciskasz kit o multi kontach... To był pierwszy ban nie obecny. I multi kontami grałem raptem przez 2 dni i do przekazania pustaka nawet nie doszło...
Drugi ban dostałem grając na jednym koncie a wy sobie podpieli konto które zgłosiłem na te dwa dni zastępstwa co było zgodne z regulaminem co sam napisałeś wyżej wiec dlaczego dalej konto jest zbanowane?
Konto kimci oddałem w poniedziałek obleg postawiłem we wtorek mając jedno jedyne konto. Pochodzenie pustaka od oponentów..

Co Ty mydlisz oczy ludziom jakimiś multi zamiast znaleźć pochodzenia S5 w naszym klanie ?
Co mając jedno konto dostając pustak miałem na nim siedzieć do końca bw bo operator mi da bana jak chce go oddać skąd przyszedł.

Miłego wieczoru.
14-11-2022 19:38 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
andrzejdz79
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2012
Postów: 44
Kraina: Necropolia VI
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W Tabeli kar nie ma wszystkich możliwych przewinień, bo to jest niemożliwe do opisania - było to wielokrotnie poruszane na forum
Czyli co za każdym razem co sobie wymyślicie próbujecie komuś wcisnąć?

__________________
nick r14
14-11-2022 19:49 andrzejdz79 jest offline Szukaj postów użytkownika: andrzejdz79 Dodaj andrzejdz79 do Listy kontaktów
Gugu
Newbie


Data rejestracji: 15-04-2020
Postów: 8
Klan: ,
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ,

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na Srebrzysku w Gdańsku Vivi jest klan ,który Cię chętnie przyjmie

__________________
r20
14-11-2022 20:56 Gugu jest offline Szukaj postów użytkownika: Gugu Dodaj Gugu do Listy kontaktów
Skarus
Zbanowany

Data rejestracji: 22-02-2021
Postów: 13

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oskarżony podtrzymuje, iż nie miał w tym czasie żadnych multikont.
Wnoszę o powtórne przeanalizowanie logów na poniższych kontach, celem wyjaśnienia sprawy:

id 164 (kimchi) (konto oddane)
id 1494 (ʋɨʋɨʍօʀȶɛ) (konto przejęte)
id 1240 (e_fifi) (zgłoszone zastępstwo)

A swoją drogą, podtrzymuję swoje stanowisko, że stałka za takie przewinienie to nieśmieszny żart... 7 dni ludzie... Bez sensu tak rzucacie tymi stałkami za byle G.... Niedługo się będzie człowiek bał zalogować, żeby za samo zalogowanie bana nie dostać Frown
14-11-2022 21:10 Skarus jest offline Szukaj postów użytkownika: Skarus Dodaj Skarus do Listy kontaktów
Yagami
Newbie


Data rejestracji: 25-06-2020
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest byle g.... ale recydywa dla osoby nie dość, że wielokrotnie karanej to również toksycznej. Nie rozumiem jak niektórzy z was nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Ban jak najbardziej zasłużony i choćby ten gracz powoływał się na trybunał sprawiedliwości, Watykan czy inne instytucje to wobec tak poważnego łamania prawa nie mogło być i nie będzie zapewne innej decyzji.
14-11-2022 21:24 Yagami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yagami Dodaj Yagami do Listy kontaktów
INNOBUT-r10
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2012
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Yagami napisał(a)
To nie jest byle g.... ale recydywa dla osoby nie dość, że wielokrotnie karanej to również toksycznej. Nie rozumiem jak niektórzy z was nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Ban jak najbardziej zasłużony i choćby ten gracz powoływał się na trybunał sprawiedliwości, Watykan czy inne instytucje to wobec tak poważnego łamania prawa nie mogło być i nie będzie zapewne innej decyzji.



Jakie łamanie prawa ? XD!!! Rozumiem że ktoś wam każe pisać tu posty, ale przynajmniej przemyślcie to troche.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez INNOBUT-r10: 14-11-2022 22:40.

14-11-2022 22:22 INNOBUT-r10 jest offline Szukaj postów użytkownika: INNOBUT-r10 Dodaj INNOBUT-r10 do Listy kontaktów
Raquel
Viking


Data rejestracji: 31-08-2007
Postów: 554
Klan: Outsiders,Soesma,Pla gue, Dark Nest, BD
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba jednak macie problem - jeśli chodzi o serwery fuzyjne nie możecie karać za posiadanie multikont bo sami dopuściliście JAWNE MULTIKONTA łącząc serwery. Sugeruję kolejną zmianę regulaminu i usunięcie zapisu o multikontach gdyż w tej sytuacji nie ma już racji bytu.

Tak więc chyba jednak musicie podać faktyczny punkt regulaminu złamany przez gracza jeśli zagarniacie jego środki.

Pozdrawiam i oczywiście proszę o warna

PS. Do Pana poniżej - czytanie ze zrozumieniem nie boli tak bardzo. Nie mam o nic pretensji, podoba mi się łączenie serwerów. Ale skoro do tego doszło na takich nie innych zasadach posiadanie multikont zostało w pełni usankcjonowane przez BW TEAM. Tak więc punkt regulaminu zabraniający ich posiadania stał się martwy na tych serwerach i tu wypadało by zrobić zmianę.

__________________
R3,R4,R6,R9-skasowane Smile
R11/R7-Raquel, Raguel
R14/18-Raguel

KJ:"wszystkimm dociekliwym przypominam że mogę wstawić bana za cokolwiek"
C47:"w nowej aukcji potwierdzono, że cena była za wysoka, mimo że skończyła się wyższą"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raquel: 15-11-2022 00:28.

14-11-2022 23:17 Raquel jest offline Szukaj postów użytkownika: Raquel Dodaj Raquel do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raquel napisał(a)
Chyba jednak macie problem - jeśli chodzi o serwery fuzyjne nie możecie karać za posiadanie multikont bo sami dopuściliście JAWNE MULTIKONTA łącząc serwery. Sugeruję kolejną zmianę regulaminu i usunięcie zapisu o multikontach gdyż w tej sytuacji nie ma już racji bytu.

Tak więc chyba jednak musicie podać faktyczny punkt regulaminu złamany przez gracza jeśli zagarniacie jego środki.

Pozdrawiam i oczywiście proszę o warna


Ty masz pretensje że jeden serwer rodzinny połączyli z drugim i mają zmienić przez to regulamin? XD
15-11-2022 00:05 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, kwadrat nie pochodził od oponentów. Kwadrat sam przejąłeś od klanowicza (i to tylko on dostał go z wrogiego klanu), a później jeszcze znowu go zamieniłeś na pusty S4 - posiadając multikonto i na dodatek przenosząc kwadrat z jednego swojego konta na drugie!
Ile razy mam to samo pisać?
Chciałeś pomóc klanowiczowi przez przejęcie jego pustego kwadratu? OK
Chciałeś wymienić to S5 na S4, aby lepiej się robiło wyprawy? OK
Robiłeś to wykorzystując kilka kont? NIE OK!

I właśnie już samo oddanie kwadratu samemu sobie to złamanie zasad serwera rodzinnego.
Co masz wyraźnie napisane w tych zasadach, jedno z kont zyskało na tej wymianie.

Czemu na całym serwerze tylko ty dostajesz takie bany, ale twierdzisz, że NIKT nie zna faktycznych zasad?
Skoro inni nie wykorzystują multikont do szkodzenia graczom to chyba jednak wiedzą za co mogą dostać bana

Na każdym kroku odradzane jest korzystanie z kilku kont, włącznie z zasiadaniem. Ale to wina administracji, że łamiesz zasady gry?!
Co jest niezrozumiałego w zapisie o zakazie multikont ze szkodzeniem innym graczom? Masz w tym uwzględnione WSZYSTKO co może uprzykrzać grę.
Nie jesteś pewny czy za określoną rzecz, przy korzystaniu z multi, dostaniesz bana? TO TEGO NIE RÓB, albo napisz do operatora, albo w ogóle nie korzystaj z multi!


Przejąłeś teraz kolejne konto (a raczej wcześniejsze), wiec na nim graj tak jak każdy inny na serwerze, a nie próbujesz ciągle kombinować jak tu innym zaszkodzić i myśląc jak tu obejść zasady!


I dla wiadomości: otrzymałem już dane od (prawdopodobnie) lidera klanu. Była mowa o dwóch oblężeniach z wrogiego klanu, w żadnym nie zauważyłem wykorzystywania multikont - więc chyba jednak się da grać według zasad, a problem leży w tobie, a nie administracji!

Temat zamykam, jak zwykle zrobił się nic nie wnoszący spam (ponownie rozpoczęty od autora)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-11-2022 10:23 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Postępowanie przedreklamacyjne konta vivimorte

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH