Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Brak szacunku do innych » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Brak szacunku do innych 8 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,258 Ankieta - średnia ocena: 3,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Brak szacunku do innych Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać Redav id 1285

Czat ogólny godzina 14.14

Moje id 195

Proszę przypomnieć wyzej wymienionemu o szacunku do innych ludzi. Czuję się urażony takimi tekstami jegomościa.
16-11-2022 15:07 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Apo077
Junior Member


Data rejestracji: 21-10-2012
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ⭐

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rotfl rotfl rotfl niestety inaczej się nie da tego skomentować

__________________
R14 Apophis
16-11-2022 16:59 Apo077 jest offline Strona domowa Apo077 Szukaj postów użytkownika: Apo077 Dodaj Apo077 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Apo077: ⭐ YIM Account Name of Apo077: ⭐ Zobacz profil MSN Apo077
Redav
Member


Data rejestracji: 20-08-2012
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czułbym się dumny i wyróżniony gdyby to ktoś inny napisał, ale niestety nie mam tego szczęścia Smile

Zareagowałem na zaczepkę tego kombinatora, który bardzo chciałby skasować moje konto, kulturalnie odpisałem co vivi już sobie skasowałeś

__________________
R14: Redav
16-11-2022 17:21 Redav jest offline Szukaj postów użytkownika: Redav Dodaj Redav do Listy kontaktów
Redav
Member


Data rejestracji: 20-08-2012
Postów: 40

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A specjalnie tutaj napiszę:

Brak szacunku do innych

Postać Szydek ID 195

Czat ogólny godzina 15:55 a później 16:54

Moje ID 1285

Obraza uczuć religijnych. Czuję się urażony jak ktoś w Polsce obraża papieża na forum publicznym

__________________
R14: Redav
16-11-2022 17:26 Redav jest offline Szukaj postów użytkownika: Redav Dodaj Redav do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za mało na bana.
Jeżeli jednak takie wypowiedzi będą się powtarzać, to gracz Redav zostanie ukarany, dlatego proszę o bardziej odpowiednie odzywanie się do siebie

__________________

16-11-2022 20:42 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » Brak szacunku do innych

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH