Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Prowokacje ze strony gracza Kiri r18 id 2729 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Prowokacje ze strony gracza Kiri r18 id 2729 8 Ankieta - średnia ocena: 4,388 Ankieta - średnia ocena: 4,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Prowokacje ze strony gracza Kiri r18 id 2729 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prowokacje ze strony gracza Kiri r18 id 2729
Id zgłaszającego 5393

Czat globalny r18 17 listopada

ᴋɪʀɪ 15:13 -> Obrażanie mojej matki r18
ᴋɪʀɪ 15:14 -> Jeszcze w niedzielę ktoś się takiego czynu dopuścił xd
Szydek 15:14 -> Pikachu!
Szydek 15:14 -> Normalnie pokemon xd
ᴋɪʀɪ 15:15 -> Ciepły chłopak z niego podobno


Ja rozumiem że gracz Guzz dostaje szansę i ma opanować swój wulgarny język, ale prowokacje i twierdzenie że sobie to wymyśliłem jest nie na miejscu. Jeszcze gada jakieś głupoty typu że jestem ciepły.

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18
17-11-2022 19:06 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z uwagi na całościowy przegląd waszej rozmowy zakończy się na ostrzeżeniu słownym, zwłaszcza za wypowiedz ᴋɪʀɪ 15:15.

Przy kolejnych zgłoszeniach, nie będzie już ostrzeżeń słownych

__________________

17-11-2022 20:30 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Prowokacje ze strony gracza Kiri r18 id 2729

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH