Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » W związku z dodaniem nowego punktu regulaminu gry... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony W związku z dodaniem nowego punktu regulaminu gry... 13 Ankieta - średnia ocena: 1,6913 Ankieta - średnia ocena: 1,6913 Ankieta - średnia ocena: 1,6913 Ankieta - średnia ocena: 1,69
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

W związku z dodaniem nowego punktu regulaminu gry... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

X. Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika

Tego kilka dni temu nie było Wink dodam tylko że mam screen z poprzedniego regulaminu gry i tego punktu nie ma kilka dni temuWink
W związku z tym punktem w oblu gdzie ja mam jedno konto u oponentów było utrudnienie gry ze strony graczy Ponury 3konta
Id 5239 , 4596, 4582

Santi florasini 10991 i ciort wie ile więcej postaci xd

Kolejny gracz żelka, zelusia, pan komurek
Kolejny pan yolas, pani mysia

Oraz proszę o sprawdzenie pozostałych graczy względem utrudnienie gry graczom którzy grają na jednym koncie.
Obleg wychodzący :
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=cc1f577f92

Obleg na gracza który nie ma multi
https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=46d4943554

Proszę zachować się zgodnie z regulaminem gry i ban stały za złamanie zasad regulaminu głównego.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 20-11-2022 19:53.

20-11-2022 19:04 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
troyak
Forum Ace


images/avatars/avatar-12632.jpg

Data rejestracji: 26-05-2008
Postów: 80
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry wieczór,

cytuję z regulaminu:
" UWAGA! Wszelkie zmiany w regulaminie w stosunku do poprzednio obowiązującej wersji zostały zaznaczone kolorem czerwonym."

"Informacja o zmianach w regulaminie zostanie zamieszczona na stronie internetowej BW Team i/lub BloodWars i/lub forum gry z tygodniowym wyprzedzeniem. Informacja o kluczowych zmianach w Zasadach Gry zostanie zamieszczona na stronie internetowej BloodWars i/lub forum gry nie później niż na jeden dzień przed ich wprowadzeniem."

"Data ostatniej aktualizacji: 11 marca 2019 r."

Skoro dysponuje Szanowny Pan screenami, to dlaczego nie dorzucił ich Pan jako dowód w sprawie?

Pozdrawiam,
Raist
20-11-2022 20:18 troyak jest offline Szukaj postów użytkownika: troyak Dodaj troyak do Listy kontaktów
Krzysztoff
Zbanowany

Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Krzysztoff
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jutro miałem iść do kancelarii w związku z banem na konta które zostały zbanowane niezgodnie z regulaminem gry ROWU.
Dlatego zabezpieczyłem się na wypadek takiej zmiany jak właśnie zaszła. Bo dobrze odbierałem że regulamin jest naciągany byle kogoś wykluczyć z gry. Jeśli op teraz nie postąpi zgodnie z regulaminem gry obecnym czyli dodanym punktem X to widać jak na dłoni że regulamin nie jest taki sam dla wszystkich. Więc warto będzie zapłacić te parę groszy za prawników.

Dla mnie sytuacja jest banalnie prosta op zdejmie blokadę z moich poprzednich kont oraz dwóch kont które nie były moje albo zbanuje pół serwera żeby nie odblokować moich.

I zapominamy o temacie bawimy się dalej do zmiany regulaminu która będzie we wtorek.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Krzysztoff: 20-11-2022 20:26.

20-11-2022 20:25 Krzysztoff jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzysztoff Dodaj Krzysztoff do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 107
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Krzysztoff w wątku Postępowanie przedreklamacyjne konta vivimorte
cytat:
A tak na marginesie to na ogół tylko ja oble stawiałem bo reszta się boi że też im bana wkleisz bo grają na 2 konta lub więcej... A nikt z nas i naszego klanu nie rozumie waszego regulaminu którego nie ma a bany są za widzi mi się opa.


Czekamy na fajerwerki!

Załącznik:
gif michael-jackson-pop-corn.gif (100,08 KB, 198ściągnięć)


__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Floras: 20-11-2022 21:02.

20-11-2022 20:40 Floras jest offline Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
Mysia
Newbie


Data rejestracji: 17-10-2016
Postów: 8
Klan: BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O nieee, pan yolas uciekł z piwnicy i wykorzystuje moje konto rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mysia: 20-11-2022 21:23.

20-11-2022 21:16 Mysia jest offline Szukaj postów użytkownika: Mysia Dodaj Mysia do Listy kontaktów
Sezamek
Junior Member


Data rejestracji: 14-11-2022
Postów: 10
Klan: wataha
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co to krzysztoff gdzie id zgłaszającego?? Szydek? 195??
i ile razy można edytować post!
20-11-2022 21:30 Sezamek jest offline Strona domowa Sezamek Szukaj postów użytkownika: Sezamek Dodaj Sezamek do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie nastąpiła żadna zmiana regulaminu. Jeżeli taka by nastąpiła, to użytkownicy zostaliby o niej poinformowani

Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane, tak jak do tej pory

Temat zamykam

__________________

20-11-2022 23:21 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » W związku z dodaniem nowego punktu regulaminu gry...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH