Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » Kradzież/włamanie 57 , 1240 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kradzież/włamanie 57 , 1240 17 Ankieta - średnia ocena: 7,8817 Ankieta - średnia ocena: 7,8817 Ankieta - średnia ocena: 7,88
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Kradzież/włamanie 57 , 1240 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

57
Postać KGW
1240
Postać e_fifi

Blokada do wyjaśnienia w sprawie odebrania konta ID 57 od nowego właściciela

edit:
11359,3171,2963,216,94,57,10580,6413,4397,5625,4585,7437

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-01-2023 22:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Davidka
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2013
Postów: 22
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
KGW i Orooro zostało skradzione normy tacie, który pojechał w delegacje.
Dzisiaj udało mi się odzyskać dane do KGW, sprawa została zgłoszona do adiago i u niego została wyjaśniona sytuacja.
Konta zostały przekazane tymczasowo na czas wojny.
Proszę o odblokowanie kont lub zablokowanie również Orooro do czasu wyjaśnienia sprawy.
Pozdrawiam

__________________
e_fifi
14-01-2023 23:08 Davidka jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidka Dodaj Davidka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem o jakiej kradzieży mowa.
Widziałem wiadomości od właściciela konta (osoby, która miała do niego dostęp), że oddaje te konta innej osobie ('do dyspozycji tej osoby'), a ta oddała to graczowi, który teraz pisał do mnie na PW, a logował się przez ostatnie 6 dni

Nie ma czegoś takiego jak 'oddanie tymczasowo'. Konto się albo oddaje, albo nie. Na serwerze rodzinnym można wrócić na takie konto, ale tylko za zgodą aktualnego właściciela

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-01-2023 23:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

164, 1494, 1240


Jeśli się potwierdzi że e-fifi włamał się na konto kgw to proszę brać pod uwagę ze jest to jego drugi ban perm. Mam nadzieję że wtedy nie zostanie odblokowany po 30 dniach. Najlepiej byłoby mu założyć bana na ip szeregowo.

Co to ma zresztą znaczyć że gość dostaje bana stslego (na zawsze) a wy go przywracacie po 30 dniach i kradnie komuś konta.. system zawiódł czy byliście po prostu zbyt wyrozumiali



@update

I jaka decyzja operatora? Doszło do kradzieży ze strony Efifi?

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dropsonek: 16-01-2023 07:16.

15-01-2023 08:31 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
Davidka
Junior Member


Data rejestracji: 19-05-2013
Postów: 22
Klan: MASS
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, to skoro osiągnąłem już jakiś sukces i łatwiej mi było załapać bana niż doprowadzić aby konto KGW oraz Orooro zostało wciągnięcie w cały pushing to wytłumaczę sytuację.

1. W sobotę udało mi się odzyskać passy do konta KGW z uwagi iz na nim oraz na Orooro była włączona kasacja (do Orooro nie udało mi się odzyskać pasów)
2. W sobotę Wont wszystkimi swoimi kontami rozebrał się na obleg i okazało sie że jest szpiegiem w klanie z którym prowadziliśmy wojnę. (mówi się trudno)
3. W sobotę dowiedziałem się na temat pushingu i wtedy pomyślałem że nie chce aby konta Orooro i KGW skończyły w taki sposób z uwagi iż to są lata grania, dlatego w pierwszej kolejności starałem się odzyskać dostęp, z uwagi iż na obu kontach została włączona kasacja kont i zapowiadało się na kolejny pushing.
4. W sobotę wieczorem zostałem zbanowany
5. W niedzielę został poinformowany OP o możliwości pushingu na postaciach Wont
6. Do tego czasu czekałem na przeanalizowanie tego osobnika.

Powód "Włamania" był prosty, nie chciałem aby lata gry w BW poszły na marnę i chciałem konta dać osobie która będzie grała i cieszyła się grą a wyszło najgorzej jak mogło wyjść.

Prośba:
1. Proszę o pomoc w odzyskaniu postaci KGW i Orooro, obie postacie zostaną przekazane osobą /osobie która będzie dalej cieszyła się grą
2. Proszę o "ułaskawienie" konta e_fifi z uwagi na całą zagmatwaną sytuację

P.S. Odpowiedz do Dropsonek.
Przez Viviego na konto e_fifi były logowania tylko w ciągu 2-3 dni z uwagi na kwestie prywatne i administracja potwierdziła krótki okres logowań a następnie po 2-3 dniach ja wróciłem do gry, stąd krótki okres bana na koncie e_fifi

__________________
e_fifi
18-01-2023 23:17 Davidka jest offline Szukaj postów użytkownika: Davidka Dodaj Davidka do Listy kontaktów
STOND MI WONT
Zbanowany

Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wprawdzie była włączona kasacja, ale nie miałem zamiaru kasować tych postaci. Często ludzie włączają i wyłączają okres ochronny. Ja zrobiłem to tylko na kilku postaciach i tylko by zmylić gracza guzol, że niby kończę, aby nie doniósł na mnie, że pushuje.

Przekazałeś te postacie Rosie, a Rosa mnie, nikt nikogo do tego nie zmuszał.
Grałem na tych postaciach prawie tydzień i przywiązałem się do nich, cieszyłem się z tego, że mogę sobie expic spokojnie i robić nimi zepara Duo z moją główną postacią WONT MI STOND. Nie miałem zamiaru używać tych postaci do pushowania, o czym świadczy chociażby fakt, że rozwijałem na nich trening, zamiast zbierać PR na zakup złomu.
A Ty bez mojej zgody przywróciłeś sobie do nich dostęp! Po prawie tygodniu!

Co ciekawe op adagio nie zablokował konta wraz z moimi kontami do czasu wyjaśnienia sprawy, tylko od razu Ci je oddał. Widział chyba, że przez tydzień ktoś inny, czyli ja, się na nie logował. Twój powrót na konto nie miał miejsca tego samego, lub następnego dnia, tylko prawie po tygodniu!
SOP C47 zachował się dużo bardziej profesjonalnie - zablokował konta do czasu wyjaśnienia sprawy.

Op adagio działa nieudolnie. Nie dość, że przez kilka lat nie potrafił wykryć bez donosu pushingu z całej farmy multikont, mimo, że moje aukcje wielokrotnie były zgłaszane przez graczy, to jeszcze bez jakiejkolwiek informacji, wyjaśnienia czy coś, odebrał dostęp właścicielowi konta (mi) i oddał je poprzedniemu!
Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec operatora adagio.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez STOND MI WONT: 19-01-2023 01:17.

19-01-2023 00:22 STOND MI WONT jest offline Szukaj postów użytkownika: STOND MI WONT Dodaj STOND MI WONT do Listy kontaktów
INNOBUT-r10
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2012
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co to za tłumaczenie że nie miałeś zamiaru, włączyłeś kasację na wszystkich swoich postaciach, napisałeś prowokująca klanowke i wyszedłeś z klanu. Mam również screeny wiadomości które mogą oczywiście dostarczyć operatorowi gdzie pisałeś o swoich zamiarach oraz kasacji i zniszczenia klanu praktycznie chwilę po przejęciu. Fakt to fakt także twoje nieudolne tłumaczenie nic tu nie da. Zbanowali Ci z 20 postaci za pushing i banują kolejne, a ty piszesz o "spokojnym expieniu" xD

Rozwijales trening ? Uważasz ze + 1 zwiny czy sposta ma jakiekolwiek znaczenie? Obla byś i tak nie postawił bo byłeś w klanie który prowadził wojnę xD Poza tym jak sam mówiłeś robiłeś jednorazowe przekręty na kilka milionów paczek złomu, także kilka k uzbierane na tych postaciach w tydzień wcale Cię chyba nie urządzało.

Twoje zamiary co do tych postaci są niepodważalne, operator może przeczytać wszystkie wiadomości jakie wymieniłeś przez ten czas i pewnie już to zrobił.



Pyk:
11359,3171,2963,216,94,57,10580,6413,4397,5625,4585,7437

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez INNOBUT-r10: 19-01-2023 07:15.

19-01-2023 06:59 INNOBUT-r10 jest offline Szukaj postów użytkownika: INNOBUT-r10 Dodaj INNOBUT-r10 do Listy kontaktów
STOND MI WONT
Zbanowany

Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I co, że włączyłem kasację, to już znaczy się można konto ukraść?
Jak podarujesz komuś samochód, a ktoś postanowił, że go zniszczy, to uprawnia Cię do kradzieży tego samochodu w celu jego ochrony?

cytat:
C47 napisał(a)
Nie rozumiem o jakiej kradzieży mowa.
Widziałem wiadomości od właściciela konta (osoby, która miała do niego dostęp), że oddaje te konta innej osobie ('do dyspozycji tej osoby'), a ta oddała to graczowi, który teraz pisał do mnie na PW, a logował się przez ostatnie 6 dni


Konto zostało mi przekazane i od chwili gdy je przejąłem, gdy stałem się jego właścicielem, miałem prawo rozporządzać nim w jakikolwiek sposób, bez znaczenia, czy miałbym je od godziny, tygodnia czy od roku
E_fifi to zwykły złodziej i bardzo dobrze, że został ukarany. A Adagio nie lepszy, bo umożliwił złodziejowi kradzież konta.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez STOND MI WONT: 19-01-2023 08:15.

19-01-2023 08:12 STOND MI WONT jest offline Szukaj postów użytkownika: STOND MI WONT Dodaj STOND MI WONT do Listy kontaktów
INNOBUT-r10
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2012
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fakt to fakt, o czym ty jeszcze chcesz dyskutować. Pierwsza kwestia to niepodważalne dowody że zabrałeś konta nie by na nich normalnie grać, a miałeś w tym cel razem z PS, zniszczyć klan i skasować topowe konta z Val. Pisałeś wiadomości do innych graczy że się usuniesz, chyba że wcześniej dostaniesz bana za pushing.
Poza tym postacie nie były przekazane bezpośrednio przez ich właściciela, którego w tym czasie nie było.
Przez x lat oszukiwałes administrację i używałeś swoich kont do nadmiarowego rozwoju postaci, więc chyba nie jesteś odpowiednią osobą by mówić tu o regulaminie.

Sugerujesz że się zmienisz i kilka lat pushingu to było nieporozumienie XD teraz chciałeś zacząć uczciwie grać. Pewnie Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez INNOBUT-r10: 19-01-2023 08:30.

19-01-2023 08:25 INNOBUT-r10 jest offline Szukaj postów użytkownika: INNOBUT-r10 Dodaj INNOBUT-r10 do Listy kontaktów
STOND MI WONT
Zbanowany

Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Szkoda strzępić ryja"
Jestem właścicielem i nie zgadzam się na powrót poprzedniego właściciela na konto.
Tyle ode mnie.
SOP rozstrzygnie
19-01-2023 08:32 STOND MI WONT jest offline Szukaj postów użytkownika: STOND MI WONT Dodaj STOND MI WONT do Listy kontaktów
INNOBUT-r10
Junior Member


Data rejestracji: 14-03-2012
Postów: 13
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie właścicielem kont które przekazała Ci random osoba mająca dostęp do passow, nie poprzedni właściciel xD Dodaj jeszcze że zbanowanym za pushing na 20+ kontach i ciągle zakładasz nowe.

Pozdrawiam serdecznie :3

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez INNOBUT-r10: 19-01-2023 08:36.

19-01-2023 08:35 INNOBUT-r10 jest offline Szukaj postów użytkownika: INNOBUT-r10 Dodaj INNOBUT-r10 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie można odzyskiwać konta, które się oddało (lub które oddała osoba, której przekazało się hasło) - wbrew aktualnemu właścicielowi

"Nie chciałeś, aby konta się zmarnowały", więc złamałeś regulamin gry i włamałeś się na oddane konto, doprowadzając do blokady kolejnego konta...

Konta KGW i Orooro nie zostaną odblokowane

Co do e_fifi to zgłoś się po 7 dniach bana. Gracz sam pisał, że 'nie żywi urazy i chce odblokowania twojego konta". Drugą okolicznością łagodzącą, która ma jednak mniejsze znaczenie, są jego celowe działania na szkodę serwera za pomocą multikont.
To jednak będzie jedyna twoja szansa. Kolejny podobny przypadek może się skończyć blokadą wszystkich twoich kont na wszystkich serwerach

Przypominam też wszystkim, że konta oddaje się na własną odpowiedzialność, a sprawdzanie czy dana osoba jest odpowiednia nie należy do trudnych (chociażby przez sprawdzenie konta na forum)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-01-2023 09:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Apo077
Junior Member


Data rejestracji: 21-10-2012
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ⭐

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli mozna włamy na konta robic w imie dobrych checi, kont na których, graja nieodpowiednie osoby "" i jak cie zlapa po 7 dniach cie odbanuja super!!



+1

__________________
R14 Apophis

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Apo077: 19-01-2023 11:59.

19-01-2023 11:55 Apo077 jest offline Strona domowa Apo077 Szukaj postów użytkownika: Apo077 Dodaj Apo077 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Apo077: ⭐ YIM Account Name of Apo077: ⭐ Zobacz profil MSN Apo077
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak już czytasz posty to przeczytaj całość, ze zrozumieniem.
To, że gracz wziął te konta w celu zaszkodzenia klanowi, mając przy okazji inne konta, ma małe znaczenie w tej sprawie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-01-2023 12:01 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Apo077
Junior Member


Data rejestracji: 21-10-2012
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: ⭐

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dostal nie wzioł to róznica a włam na konto to dalej włam karany banem stałym,

__________________
R14 Apophis
19-01-2023 12:05 Apo077 jest offline Strona domowa Apo077 Szukaj postów użytkownika: Apo077 Dodaj Apo077 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Apo077: ⭐ YIM Account Name of Apo077: ⭐ Zobacz profil MSN Apo077
Krystek1990r14
Newbie


Data rejestracji: 15-10-2022
Postów: 7
Klan: Posłańcy Smieric
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47 zbanujcie cały serwer Smile
Konta Wont Mi Stond nie powinny wogole być na banie.
Powinniście zwolnić tego Adagio bo się do niczego nie nadaje. 100 osób gra na serwerze i on nie może pushu wyłapać?
To co wy tam robicie ????
Gra umiera a wy zamiast robić coś w kierunku żeby było lepiej to ban ban ban stalka ban za byle co. Gdzie 3 mapa ?
Gdzie nowe ewo ??? Na [cenz.] ja zbieram te Ewo wogole ?
Moze zajmijcie się czymś bo to przez was ta gra umiera.
Jeszcze straszysz ze konta jakieś tam są nie do odbanowania.
Statek tonie a wy go zatapiacie
Pozdrawiam Magia
19-01-2023 12:06 Krystek1990r14 jest offline Szukaj postów użytkownika: Krystek1990r14 Dodaj Krystek1990r14 do Listy kontaktów
andrzejdz79
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2012
Postów: 44
Kraina: Necropolia VI
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak odblokujecie e-fifi to i poproszę o odblokowanie konta kimchi id164 bo to nie sprawiedliwe.

__________________
nick r14
19-01-2023 12:42 andrzejdz79 jest offline Szukaj postów użytkownika: andrzejdz79 Dodaj andrzejdz79 do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupa , [cenz.] , ja pierdziele... Kraina łowców przygód. Cały serwer zamknąć i tyle

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez UriBoyka_: 19-01-2023 12:48.

19-01-2023 12:47 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosiłem o przeczytanie całego postu ze zrozumieniem
cytat:
Gracz sam pisał, że 'nie żywi urazy i chce odblokowania twojego konta"

I tak jest zawsze. Czy to w przypadku 'włamania', czy groźby. Jak poszkodowany prosi o odblokowanie to administracja się do tego z reguły przychyla.

Logika gracza niżej jest już porażająca.
Mamy wielokrotny push z pomocą multi, utrudnianie gry graczom itd., ale 'blokujemy za byle co'...

Spam zamykam
Ostrzeżenia rozdane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
19-01-2023 13:26 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » Kradzież/włamanie 57 , 1240

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH