Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Abusowanie obli na zasoby w celu przyjęcia korzyści majątkowej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Abusowanie obli na zasoby w celu przyjęcia korzyści majątkowej 8 Ankieta - średnia ocena: 6,638 Ankieta - średnia ocena: 6,63
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dropsonek
Zbanowany

images/avatars/avatar-25737.jpg

Data rejestracji: 09-11-2022
Postów: 30
Klan: Wataha
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Gdańsk

Abusowanie obli na zasoby w celu przyjęcia korzyści majątkowej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Id zglaszajacego 5393
Id zglaszanego 3743
Id zglaszanej postaci 11152 (mysle ze pushing, multi, lub inne szemrane interesy tu zachodzily bo w momencie masowego bana dzisiejjszego dnia ustawil kasowanie konta.. proszę zweryfikowac co tu zachodziło.)

Gosc na czacie globalnym (ten zbanowany co sie jaral jak to on oszukal administrację) pisal ze gracz Borghi zakladal na gracza Lucy oble o zasoby (pisal ze gracz borghi dostal do tego konta passy)

Prosze o interwencje

__________________
Nick w grze: Drop Sensem Życia r18

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dropsonek: 18-01-2023 19:07.

18-01-2023 18:25 Dropsonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dropsonek Dodaj Dropsonek do Listy kontaktów
STOND MI WONT
Zbanowany

Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomieszales z tym Borghim
Z Lucy złom szedł najpierw na Wonta
Później Wont oddał passy do konta Lucy graczowi Borghi
Ale w jaki sposób korzyść z tego konta gracz Borghi chciał osiągnąć, to nie wiem.
Może tylko chciał sobie podbudowac kwadrat dla swojej głównej postaci borghi, a może rowniez chciał pushowac zlom
18-01-2023 19:59 STOND MI WONT jest offline Szukaj postów użytkownika: STOND MI WONT Dodaj STOND MI WONT do Listy kontaktów
andrzejdz79
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2012
Postów: 44
Kraina: Necropolia VI
Skąd: wawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dropson Frajer!!!!!!!

__________________
nick r14

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez andrzejdz79: 18-01-2023 20:25.

18-01-2023 20:08 andrzejdz79 jest offline Szukaj postów użytkownika: andrzejdz79 Dodaj andrzejdz79 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Abusowanie obli na zasoby w celu przyjęcia korzyści majątkowej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH