Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Gracz wiedząc o nadużyciach innego gracza, nie informował administracji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Gracz wiedząc o nadużyciach innego gracza, nie informował administracji 9 Ankieta - średnia ocena: 4,89
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
STOND MI WONT
Zbanowany

Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 6

Gracz wiedząc o nadużyciach innego gracza, nie informował administracji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgłaszający

ID 11359
Postać WONT MI STOND

Zgłaszany
ID 6497
Postać guzol


Informuje, że w klanie L_S należącym do gracza guzol, pełniłem przez długi czasu funkcję zastępcy klanu. Gracz guzol wiedział, że oblegam swoje mulciaki (co sam dnia 14.01 około godziny 10-11 przyznał w PW do mnie) i nie informował o tym administracji. Można więc przyjąć, że tuszował sprawę i powinien beknąć za wspoludział. Proszę administrację o przyjrzenie się tej sprawie.

Świadczyć też o tym może wypowiedź gracza guzol na czacie klanowym, gdy odszedłem z L_S wraz ze swoimi mulciakami, ale jedno zostało. Jakiś gracz zapytał "co to za falą odejść"
Gracz guzol odpisał mniej więcej tak "Wont odszedł ze swoimi mulciakami"
Z klanu LS odszedłem jakoś w kwietniu 2022.
Czy niezgłoszenie farmienia mulciaków może pozostać bez kary?

Sytuację pięknie opisuje jeden mem:
https://zapodaj.net/d676838cfcbed.jpg.html

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez STOND MI WONT: 18-01-2023 19:47.

18-01-2023 19:10 STOND MI WONT jest offline Szukaj postów użytkownika: STOND MI WONT Dodaj STOND MI WONT do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie złamał żadnego punktu regulaminu.
Temat zamykam

__________________

18-01-2023 19:55 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Gracz wiedząc o nadużyciach innego gracza, nie informował administracji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH