Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Malphas » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Malphas 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gąbka z kwasem
Junior Member


Data rejestracji: 26-06-2020
Postów: 21

Malphas Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

Dałoby rade aby administracja przekazała może informacje jaki jest wytrych na tego moba?
czyt."Malphas"

Na każdego innego mniejwiecej wiadomo, natomiast Malphas mimo
przewagi w zwinności czy w spostrzegawczości pozostaje nie trafiany ~70% przypadków lub więcej.
Nawet przy 1000 lucka szansa pozostaje taka sama.

Ma on jakąś aure do obniżania szansy na trafienie? dla Białej? dla palnej? dla dystansu?

Wygląd albo jego wpływy jakos na to oddziałują ? jak w przypadku Astarte uroku(wygląd=dmg)?

Fajnie było przez 10 lat ale moża dałoby rade jakoś typa ubić, bo narazie mimo, że przeżyje 10 rund to nie wyrobie wystarczająco dmg przy trafieniach 2-10 na runde po 20k.

PZDR
16-02-2023 12:01 Gąbka z kwasem jest offline Szukaj postów użytkownika: Gąbka z kwasem Dodaj Gąbka z kwasem do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do czego ci takie rzeczy, malphas jest banalnie prosty, nie trafienie jest problemem, a jego 1% kryty, przy statystycznie 500 ciosach na cała walkę, wali 5 krytów, czasem jeden po drugim.
Drugim problemem są mobki które przyzywa, 2 golemy potrafią cię blokować do końca expy.
W trio blok 2 rund, koniec expy, w duo, blok 1 rundy to koniec.

A i exp jest nie współmierny do ryzyka na ten etap i to powinno być przede wszystkim podkręcone w trio. Teraz exp Trio mocno zazębia się z duo zeparem, którego na tym etapie gry można zrobić w pięściach Smile Mówię to o high lvlach typu 575.

Żeby do końca rozwiać twoje wątpliwości jego specjał jest nie kontrowalny, bo obniża sztucznie trafienie graczy na 30-35%. Oczywiście można to trochę obejść, ale tak jak pisałem to nie trafienie jest tutaj problemem, ale z wiadomych względów linka nie dam Smile
16-02-2023 17:43 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja to jestem ciekaw jak Wy tam testujecie kiedys te zepary duo, teraz malpy we 3 utrzymujac staly doplyw expa.. te probne zawsze Wam sie udawaly czy jak? xD

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
20-02-2023 09:25 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zepary od razu wychodziły, malphasy testowaliśmy przez 2 tygodnie ( w dwóch okresach po tygodniu)

miesięczna odchyłka teraz na zeparach to jest +/-100 kk expa to tego nie wyczujesz, no i exp z trio malphasa mocno sie zazębia z duo zeparem

no i na nb idzie podgonić bo ten duo malphas daje jednak te 37 kk expa

Według monitora rozwoju, rocznie wychodzi mi to na plus, za tamten rok: 9 468 424, do badnia specjału malphasa i innych bajerów użyliśmy alt konta.

z dowodów mgle ci dac takie cos:
2022-10-16 18:00:07 0 eventow
https://imgur.com/a/z5xL02J

tutaj jest bardzo duze duo na nb:
https://imgur.com/a/6LGvEaw

a tu masz pięknego linka jak zaczynaliśmy z data
https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e3349836ee

ze screena wcześniej już masz ze 3 miesiące później opanowane, expe psuje groza golema, złotego smoka etc, albo 2 kryty w jednej rundzie

Teraz pochwal sie przynajmniej swoim screenem Smile ja linków mam mase ale nie udsotepnie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez adzi4n: 20-02-2023 17:11.

20-02-2023 16:48 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja latam zepary duo ale zaczalem pozniej niz Ty, przez braki umagow z luckiem (do dzis nie wpadl jeszcze zaden Big Grin ), wiec takich linkow czy screenow to raczej nie potrzebujesz ;p

do malpy nie podchodze, w sumie nie chce mi sie zbytnio kombinowac, rng daje mi po dupie odkad w to gram, wiec stracilem zapal ale Wam gratuluje tych kombinacji i sukcesow na ekspach.

mi do glowy nie wpadl pomysl, zeby zepara luckiem pokonac ;p

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
21-02-2023 11:05 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
FaZiR
Forum Ace


images/avatars/avatar-4371.jpg

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 79
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak tylko znikną specjale blokujące rundy to przy lvlach 600+ krytyk 2x na rundę nie będzie problemem.
Póki co za mało daję ekspa żeby ryzykować na tą chwilę ekspedycje, a o hasturze już nie wspomnę ;p

__________________
R3: FaZiR
21-02-2023 13:18 FaZiR jest offline Szukaj postów użytkownika: FaZiR Dodaj FaZiR do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możemy liczyć na jakieś lekkie fixy w przyszłym pathu?
Opcje są 2:
Większy exp żeby trio było bardziej opłacalne niż Duo zepara, bo trudność wykonania rośnie wreczgenoetrycznie, lub naprawienie bloków grozy od mobow, że nie ważne kto wrzuci, nie może blokować drużyny dłużej niż runda, bo blok na 2 rundy to w 90 procentach śmierć teamu, albo braknie dmga na największe.
Mop ustosunkujesz się? Zepara już walimy prawie rok na 4 gwiazdki.
10-03-2023 09:34 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos sie tu moze zadzieje?
04-04-2023 16:27 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Malphas

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH