Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgary na SB :) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wulgary na SB :) 9 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,009 Ankieta - średnia ocena: 3,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ryuki
Junior Member


Data rejestracji: 12-04-2021
Postów: 22

Wulgary na SB :) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID Zgłaszanego :393

16.02.2023 godzina 17:33
16.02.2023 Godzina 17:35

ID Zgłaszającego: 8987


Wszystko rozumiem po mnie może jeździć ale po rodzinie no nie trawie, kolega ewidentnie ma problem z alkoholem wiec pić nie powinien, pijesz nie pisz.


Pozdrawiam.
16-02-2023 17:40 Ryuki jest offline Szukaj postów użytkownika: Ryuki Dodaj Ryuki do Listy kontaktów
Kiciuruchawka
Newbie


images/avatars/avatar-22540.jpeg

Data rejestracji: 06-07-2010
Postów: 3
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Łobez

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę tam nic obrazliwego lub wulgarnego w stosunku do twojej rodziny, tylko do ciebie. Wiem, że jesteś człowiekiem o ograniczonych horyzontach, ale myślałem, że to zrozumiesz.

Po tym banie zostanę szarą, małą, nic nie znacząca kropką w społeczeństwie, więc będziemy mieli ze sobą dużo wspólnego. Z tą różnicą, że w moim przypadku będzie to społeczeństwo bw.

A korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić moją mentorkę Viperke i dwie kochanki Zmorke i Kirke.

Ps. Jakbyś miał problemy ze zrozumieniem aluzji to skontaktuj się z Pokrzywką, ona powinna być chętna do pomocy.

Pzdr. Kiciur

__________________
R18- Kiciuruchawka
Jeżeli coś kupiłem, sprzedałem lub uważasz , że sprzedawany
przeze mnie przedmiot jest za drogi, pisz w grze może sie dogadamy.

16-02-2023 20:02 Kiciuruchawka jest offline Szukaj postów użytkownika: Kiciuruchawka Dodaj Kiciuruchawka do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Kiciuruchawka
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 393
Postać Kiciuruchawka

4 dni

__________________

16-02-2023 20:16 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
@Wolf@
Double Ace


Data rejestracji: 15-11-2009
Postów: 111
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apeluje o unbana dla kiciego.

Mamy 2023 szanujmy się trochę wszyscy jesteśmy dorośli a teksty o matkach są w internecie dłużej niż Kaiju w piwnicy, rozumiem gdyby Kici rzucił groźba w stronę matki Ryukiego to mógłby się poczuć przestraszony bo nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie.

"Witam

To i ja Zabiore Głos skoro jestem oskarżony o takie a nie inne czyny i nasza Melepeta Serwerowa czuje się zagrożona.

Na Wstępie chciałem napisać Tak jestem Chamem prostakiem itp. życie Smile
Druga sprawa no nikomu nie życze aby sie na "nocniku" (skuterku) Wywalil na prostej raczej martwiłem sie bardzo o innych użytkowników dróg publicznych i dla ich bezpieczeństwa chciałem założyć zbiórkę aby dokupić dla Ciebie dodatkowe 2 koła do Twojego "Szerszenia szosy" abyś nie wywracał sie na prostej drodze.


Może i jestem Utasem większym niż Ty trudno da się z tym żyć .

Przynajmniej nie jestem "Rudym" i nie donoszę na Twoich co maja też za uszami nie tylko ja Smile .
BTW. Wystarczy Wyłączyć serwer aby zobaczyć ja Bau Puacze

Nie wiem czy pamiętasz tego posta ale osobiście uważam ze przed banowaniem graczy za jakieś głupie żarty powinniście sprawdzić osobę składająca skargę. Ryuki nie jest osoba od której promieniuje pozytywna energia wiec sam jej za dużo nie dostaje w zamian od innych. Pomijając już fakt ze gierka jest martwa graja już praktycznie sami starzy wyjadacze sb od dłuższego czasu "Nie ma regulaminu" non stop lecą wulgaryzmy i inne nic się nie dzieje ale przyjdzie jakaś pierdoła życiowa co ludzi wszędzie podpuszcza zachowuje się jak totalny kutafon a później zgłasza żeby ludziom rozgrywkę zepsuć. To jest prawdziwy powód do wypierdolenia gracza na śmietnik a nie jakiś głupi żarcik który nikogo nie ruszył. Jestem pewny ze jakby była przymusowa ankieta z pytaniem którego z graczy na zawsze usunąć ze świata BW byłby to Ryuki. Gierka jest dla nas żebyśmy się dobrze bawili a przez takich strażników jak ten całkowicie się odechciewa.
16-02-2023 21:58 @Wolf@ jest offline Szukaj postów użytkownika: @Wolf@ Dodaj @Wolf@ do Listy kontaktów AIM Screen Name of @Wolf@: Brak YIM Account Name of @Wolf@: Brak Zobacz profil MSN @Wolf@
Amelinium
Member


Data rejestracji: 24-05-2018
Postów: 49
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiciu jest w porządku, proszę oddać Pana kiciura żeby mógł dalej zakładać na nas oblężenia w grze przeglądarkowej bloodwars.
17-02-2023 00:39 Amelinium jest offline Szukaj postów użytkownika: Amelinium Dodaj Amelinium do Listy kontaktów
redaG
Newbie


Data rejestracji: 25-09-2021
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiciur to Podludź i wstrętny Makaron, ale jest naszym kolegom i rywalem zarazem. Bez niego świat pszeglondarkowej gry internetowej Bloodwars nie jest taki sam. Świat R20 bez Kiciura jest niepełny tak jak bycie w trujce lub szustce z Bestiom, którą trzeba ciągnąć za ryja do topki. Apeluje o wolny Tybet, zdrowie, miłość i pokój na świecie...a i zapomnianiałbym apeluje o wolnego Kiciura.

pozdrawiam gader największy gnój bw.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez redaG: 17-02-2023 00:51.

17-02-2023 00:48 redaG jest offline Szukaj postów użytkownika: redaG Dodaj redaG do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regulamin jest anachroniczny i moim zdaniem powinien zostać zmieniony.
A skoro teoretyczni wrogowie proszą o unbana to chyba coś jest na rzeczy.

Bardzo prosimy szanowną administrację o wzięcie pod uwagę nieskazitelną przeszlość zbanowanego.

Nie tylko jest przykładnym graczem, grającym od bardzo dawna, ale potrafił też zarazić bakcylem dużą część swojej rodziny

pozdrawiam
17-02-2023 00:58 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
vazix
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2008
Postów: 16
Kraina: Necropolia IV
Skąd: vegas

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z kolegami i koleżanką. Odbanujcie człowieka, niech w ramach resocjalizacji napisze przeprosiny - to z pewnością przyniesie lepszy i skuteczny oddźwięk w naszej społeczności.

__________________
r6,7,10,20: faza
17-02-2023 01:10 vazix jest offline Szukaj postów użytkownika: vazix Dodaj vazix do Listy kontaktów
xBioX
Newbie


Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 9
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiciur i ryjuczek... jakież to piękne xDD

Widząc jak wrogowie bronią kiciurka to muszę się wtrącić bo nie ma to jak się jak swinia prosić o unbana zamiast wziac na klate. Analogicznie jak ktos siedzi za pobicie czyjejs matki to może z ziomkami się prosic o ułaskawienie xd najs

Dziwi mnie tylko ze voldo jak wyzywał rodzine Evana nie wylapal nic poza śliną na twarz.


Ryjuczek konfi?
Kiciur alkus? 4 dni to akurat zebys z ciągu wyszedł i kaca wyleczył ;*

Pozdro xd


@edit: proponuję aby Kiciur za unbana publicznie i na kolanach przeprosił rodzine Ryjuka(nawet jeśli już wszyscy dawni go opuścili xD)

__________________
r9 - grzegorz84

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez xBioX: 17-02-2023 06:55.

17-02-2023 06:51 xBioX jest offline Szukaj postów użytkownika: xBioX Dodaj xBioX do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat zamykam a zainteresowanych zapraszam na pw

__________________

17-02-2023 09:34 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Wulgary na SB :)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH