Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
następni (z) CHUCKY TROLLS (i nie tylko)...
» Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony następni (z) CHUCKY TROLLS (i nie tylko)... 4 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,004 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

następni (z) CHUCKY TROLLS (i nie tylko)... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój ID: 268046

kanał publiczny, 18 kwietnia

zgłaszane ID:
259429, 6:59 (x2 -> obraza + obraza)
269809, 16:54 (obraza)
268424, 17:08 (obraza - moją matką to proszę sobie mordy nie wycierać, "panie" - nomen omen - Mordka)
263576, 17:25 (obraza)
266742, 17:47 (obraza)



Mam jedno pytanie: czy administracja w końcu na poważnie zajmie się tymi trollami (a są to notorycznie te same 3-4 osoby, z tego samego klanu) nękającymi mnie od lat (bo nie trwa to ani tydzień, ani dwa, ani miesiąc) na wszelkie możliwe sposoby, czy nadal będzie miała "wyjebongo"?

TAK? NIE?

Ile potrzeba wam zgłoszeń? 10? A nie, czekaj, 10 to już dawno pękło... 100? 1000? Czyżby 10000 (żeby próbka była reprezentatywna)? Czy może to losowator musi o tym zadecydować?

Czy przyklepując regulamin przy zakładaniu konta/postaci, zgodziłem się jednocześnie na użeranie się z jakimiś oszołomami, którzy z gnębienia innych zrobili sobie rozrywkę (z powodu braku takowej dostarczanej im przez samą grę)?

Nie robiąc z tym niczego konkretnego od lat pokazujecie tylko, że takie patologiczne zachowania najwidoczniej są wam na rękę i je pochwalacie (skoro nie karzecie tego choć w połowie z taką stanowczością, z jaką potrafiliście karać mnie za pierdoły, za które te trolle nie dostałyby nawet bodaj minuty bana).

Jak to jest, że z codziennych oblegów czy pustakowania zrobiliście griefing (bo kilka "płatków śniegu" popłakało się na forum, gdyż myśleli że WOJNY KRWI to jakieś simsy) - mimo że zezwalała na to mechanika gry - a notoryczne, wieloletnie nękanie i gnębienie jednych przez drugich griefingiem wg was najwidoczniej już nie jest...

PS Swoją drogą to nawet trochę zabawne, że po złożeniu skargi na kanale widać wycie głównie członków jednego klanu, co tylko potwierdza to, co napisałem wyżej.



EDIT DAŁN:
Skończ w końcu łgać i twierdzić, że napisałem coś czego nie napisałem, KŁAMCO!
EOT

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 9 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 18-04-2023 17:52.

18-04-2023 17:10 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bla poczekaj bo jednego nie rozumiem.... sam wyzywasz, obrażasz a czasem i straszysz. Lecisz teraz na skargę? Krzyczysz jaki to jesteś charakterny, krzyczysz coś do ludzi, czynach homoseksualnych, wysyłasz zdjęcia pobrane z jakiś dziwnych stron i starasz się wmówić innym, że osoba na zdjęciu to ten i ten osobnik. Pominę, że podważasz ciągle kogoś wiedzę a sam zapytany o posiadanie tej wiedzy uciekasz od odpowiedzi. Wyglądasz trochę na takie sfrustrowane dziecko, które zazdrości innym kolegów bo samemu woli na nich skarżyć.
18-04-2023 17:18 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

RE: następni (z) CHUCKY TROLLS (i nie tylko)... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bla_bla_bla napisał(a)
mój ID: 268046

kanał publiczny, 18 kwietnia

zgłaszane ID:
259429, 6:59 (x2 -> obraza + obraza)
269809, 16:54 (obraza)
268424, 17:08 (obraza - moją matką to proszę sobie mordy nie wycierać, "panie" - nomen omen - Mordka)
263576, 17:25 (obraza)
266742, 17:47 (obraza)



Mam jedno pytanie: czy administracja w końcu na poważnie zajmie się tymi trollami (a są to notorycznie te same 3-4 osoby, z tego samego klanu) nękającymi mnie od lat (bo nie trwa to ani tydzień, ani dwa, ani miesiąc) na wszelkie możliwe sposoby, czy nadal będzie miała "wyjebongo"?

TAK? NIE?

Ile potrzeba wam zgłoszeń? 10? A nie, czekaj, 10 to już dawno pękło... 100? 1000? Czyżby 10000 (żeby próbka była reprezentatywna)? Czy może to losowator musi o tym zadecydować?

Czy przyklepując regulamin przy zakładaniu konta/postaci, zgodziłem się jednocześnie na użeranie się z jakimiś oszołomami, którzy z gnębienia innych zrobili sobie rozrywkę (z powodu braku takowej dostarczanej im przez samą grę)?

Nie robiąc z tym niczego konkretnego od lat pokazujecie tylko, że takie patologiczne zachowania najwidoczniej są wam na rękę i je pochwalacie (skoro nie karzecie tego choć w połowie z taką stanowczością, z jaką potrafiliście karać mnie za pierdoły, za które te trolle nie dostałyby nawet bodaj minuty bana).

Jak to jest, że z codziennych oblegów czy pustakowania zrobiliście griefing (bo kilka "płatków śniegu" popłakało się na forum, gdyż myśleli że WOJNY KRWI to jakieś simsy) - mimo że zezwalała na to mechanika gry - a notoryczne, wieloletnie nękanie i gnębienie jednych przez drugich griefingiem wg was najwidoczniej już nie jest...

PS Swoją drogą to nawet trochę zabawne, że po złożeniu skargi na kanale widać wycie głównie członków jednego klanu, co tylko potwierdza to, co napisałem wyżej.



EDIT DAŁN:
Skończ w końcu łgać i twierdzić, że napisałem coś czego nie napisałem, KŁAMCO!
EOT


o widze ze i moje ID sie tutaj znalazlo h3h3 , podaj mi prosze szanowny graczu ktory bawi sie w pewna osobe zwiazana z 60 artykulem pewnego kodeksu gdzie niby moja obraza sie znalazla? XD , w grze jestes blacula, na forum jestes bla bla bla a ja tam uzylem 2 slow bla bla wiec na jakiej podstawie sadzisz ze to byla aluzja w twoja strone? polecam powrocik do klas gdzie doskonala czytanie ze zrozumieniem a pozniej probuj cos osiagnac PEACE

__________________
Nick na R1: Kedul

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dawidmen: 18-04-2023 20:44.

18-04-2023 19:09 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo wlepię bany wszystkim, którzy się przepychają na KP między sobą....... Wtedy wszystkim sprawiedliwie. I może będzie trochę spokoju na nim.

Albo nie wlepię żadnych, bo poza przepychankami to nie ma tam praktycznie nic do banowania. Może poza zwróceniem uwagi wam na to, że przezywając się zachowujecie się gorzej niż dzieci.

Nie wiem, spotkajcie się na piwo - wyrzućcie z siebie tam co macie do wyrzucenia i wróćcie? Serio, to KP przypomina momentami szambo - i żaden nie jest na tyle mądry by po prostu machnąć ręką i się nie zniżać do przepychanek.


Wszelkie zażalenia wyżej do Ce.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

18-04-2023 23:14 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I zanim ktokolwiek cokolwiek będzie chciał tu odpisać - to radzę porządnie pomyśleć 3 razy, a potem jeszcze zastanowić się kolejne 4 czy na pewno tego właśnie chce.

edit: literówka

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

18-04-2023 23:22 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)

Here we go again...
opka tradycyjnie pogroziła paluszkiem tym patologicznym trollom, hejterom i nękaczom, którzy teraz jeszcze bardziej się nakręcą, do robienia tego, za co jak widać nie ma dla nich banów. Bo gdybym to ja napisał to, za co ta banda została zgłoszona, to właśnie miałbym stałkę. NIEPRAWDAŻ PANI OPERATOR?

Rozumiem, że od dziś bezkarnie mogę wyzywać co niektórych oszołomów od debili, kabli, konfitur, robić "ha tfu" na nich i ich matki i nie grozi mi za to żadna kara, ZGADZA SIĘ PANI OPERATOR?

Jak widać niektórych się nie karze za nękanie, hejt i trolling (tylko dlatego, że skargę złożyłem ja), innym pokątnie i po znajomości (ZE ZŁAMANIEM WSZELKICH MOŻLIWYCH ZASAD REGULAMINU ODNOŚNIE BANÓW STAŁYCH ODNOSZĄCYCH SIĘ DO ŻYCIA REALNEGO) zdejmuje się bany stałe za groźby pobicia kierowane do mnie w biały dzień na kanale publicznym (tylko dlatego, że skargę złożyłem ja)... ADMINISTRACJA I ICH TUMIWISIZM W PIGUŁCE!

Widzę, że jedyny sposób na to, żebyście w końcu ruszyli swoje leniwe cztery litery, to dostarczenie wam listem poleconym (za potwierdzeniem odbioru) przedsądowego wezwania opatrzonego pieczątką drogiej kancelarii prawnej.
Ile jeszcze lat mam to znosić? Może do momentu, aż po którymś rajdzie tej bandy na mnie skończy mi się cierpliwość, nerwy puszczą mi na całego i któryś z tych oszołomów posłuży za przykład dla całej reszty. Wtedy dopiero BWT się otrząśnie, po fakcie?

Na koniec spytam wprost, droga administracjo: WY SOBIE KURWA JAJA ZE MNIE ROBICIE?! Od kilku lat nie możecie (A RACZEJ NIE CHCECIE) poradzić sobie z kilkoma trollami, którzy dziwnym trafem zebrali się w bandę w jednym klanie?
WY JESTEŚCIE POWAŻNI?! Bo jak na razie poziomem zbliżacie się do tych wielokrotnie przeze mnie zgłaszanych, których jakoś raz a porządnie do pionu ustawić nie możecie (czy też nie potraficie albo nie chcecie), gdyż - jak widać - te twoje "bo wszystkim wlepię bany" od lat nie robi na nich kompletnie żadnego wrażenia i tylko z tego i z ciebie się śmieją, pani operator.

Długo jeszcze mam znosić ich trolling, hejt i nękanie oraz wasze zamiatanie sprawy pod dywan po raz kolejny?

Jedyna pociecha w tym, że od lat nie opłacam premki, bo po tym co tu odstawiacie, czułbym się jak dziwka...



PS pani operator, pani sobie wlepi warna za multipost.
Swoją drogą, to po co ty tu właściwie jesteś, skoro od lat nie potrafisz sobie poradzić z tak prostą sprawą? Jesteś zajęta czymś innym? Może ścinaniem po 5-10k z aukcji jakiś śmieciowych itemów, podówczas gdy pozgłaszane pushe na miliony pr wiszą po rok, dwa czy nawet i trzy lata i trzeba ci je paluszkiem wskazywać, żeby się nimi zajęła, bo systemowe zgłoszenie to dla ciebie za mało?

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 11 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 19-04-2023 00:34.

19-04-2023 00:09 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiedziałam..... Po prostu to było tak bardzo przewidywalne jak tylko da radę. Jak to że po nocy mamy dzień i to że w zimie jest zimno....

Nie byłbyś sobą, prawda? Weź i przeczytaj jeszcze ze 3 razy to co napisałam rano na pw.


cytat:

opka tradycyjnie pogroziła paluszkiem tym patologicznym trollom, hejterom i nękaczom, którzy teraz jeszcze bardziej się nakręcą, do robienia tego, za co jak widać nie ma dla nich banów. Bo gdybym to ja napisał to, za co ta banda została zgłoszona, to właśnie miałbym stałkę. NIEPRAWDAŻ PANI OPERATOR?


Pogroziłam WSZYSTKIM trollom. Tak samo jak nieletnich nie traktuje się za przewinienia jak dorosłych, tak samo wasze przepychanki są traktowane (włącznie ze zgłaszaniem głupot) - jako SZCZENIACKIE.

cytat:

Rozumiem, że od dziś bezkarnie mogę wyzywać co niektórych oszołomów od debili, kabli, konfitur, robić "ha tfu" na nich i ich matki i nie grozi mi za to żadna kara, ZGADZA SIĘ PANI OPERATOR?


Zrobiłeś to wczoraj (17.04). Bezkarnie obrzucałeś innych. Kilkadziesiąt twoich wypowiedzi na KP w przeciągu 17:28 - 23:16. Tytuł założonego tematu....

cytat:

Jak widać niektórych się nie karze za nękanie, hejt i trolling


No od długiego czasu jakoś sobie grabisz i nikt cię jeszcze nie zgłosił.

cytat:
(tylko dlatego, że skargę złożyłem ja), innym pokątnie i po znajomości (ZE ZŁAMANIEM WSZELKICH MOŻLIWYCH ZASAD REGULAMINU ODNOŚNIE BANÓW STAŁYCH ODNOSZĄCYCH SIĘ DO ŻYCIA REALNEGO) zdejmuje się bany stałe za groźby pobicia kierowane do mnie w biały dzień na kanale publicznym (tylko dlatego, że skargę złożyłem ja)... ADMINISTRACJA I ICH TUMIWISIZM W PIGUŁCE!

Widzę, że jedyny sposób na to, żebyście w końcu ruszyli swoje leniwe cztery litery, to dostarczenie wam listem poleconym (za potwierdzeniem odbioru) przedsądowego wezwania opatrzonego pieczątką drogiej kancelarii.
No chyba że wcześniej po którymś rajdzie ten bandy na mnie skończy mi się cierpliwość, puszczą mi nerwy i któryś z tych oszołomów posłuży za przykład dla całej reszty. Wtedy dopiero BWT będzie dumne z reklamy, na którą podobno ich nie stać.



Mi się cierpliwość właśnie skończyła. Mam powyżej kokardki twojego zachowania: najpierw popodjudzam trochę na kp, a potem przybiegnę do Opa niech da komuś bana (bo puściły komuś nerwy i mnie obraził, albo postanowił się ponabijać z twoich wypowiedzi).

Kolejny raz zanosi się na to samo.... Rozumiem, że nie uczysz się na własnych błędach?
Rozumiem też, że mam Ci zacytować całość twoich wypowiedzi z 17.04? Chociaż wydaje mi się, że robiąc print screeny powinieneś je mieć.

Na zakończenie...

Skoro wydaje Ci się, że jesteś na tyle mądrzejszy niż inni, to czemu ta mądrość nie podpowiada Ci kiedy należałoby się zamknąć i wycofać z głupot, które właśnie popełniasz? Czemu jakoś parę innych osób, które oglądały temat (i ich dotyczył), widząc moje posty postanowiło odpuścić? Tylko ty nie?

Nie mam najmniejszej ochoty się z Tobą przepychać. Ale nie będę tolerować twoich podwójnych standardów.


Edytuj post ile tam sobie chcesz, jak skończysz - daj znać. Prześlę dalej temat do C47.


__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-04-2023 00:34 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
Pogroziłam WSZYSTKIM trollom. Tak samo jak nieletnich nie traktuje się za przewinienia jak dorosłych, tak samo wasze przepychanki są traktowane.

A trolle z tego się śmieją...


cytat:
Zrobiłeś to wczoraj (17.04). Bezkarnie obrzucałeś innych. Kilkadziesiąt twoich wypowiedzi na KP w przeciągu 17:28 - 23:16. Tytuł założonego tematu....

Nie innych, tylko jedną konkretną osobę. Osobę, która zaczęła pierwsza (przy czym dopiero na drugą czy trzecią zaczepkę kolejnego dnia zareagowałem). Tak czy owak osoba ta nie pozostała mi dłużna. Ja tego nie zgłosiłem (bynajmniej nie ze strachu przed banem), on tego nie zgłosił.
Co ci nie pasuje w tytule tematu?


cytat:
No od długiego czasu jakoś sobie grabisz i nikt cię jeszcze nie zgłosił.

No to słucham, od jak długiego, proszę o przykłady. Albo skończ łgać, bo gdybym sobie czymś grabił przez ostatnie miesiące, to już niejeden z tych trolli dawno by mnie zgłosił.


cytat:
Mi się cierpliwość właśnie skończyła. Mam powyżej kokardki twojego zachowania: najpierw popodjudzam trochę na kp, a potem przybiegnę do Opa niech da komuś bana (bo puściły komuś nerwy i mnie obraził, albo postanowił się ponabijać z twoich wypowiedzi).

Czy ja odzywałem się do któregokolwiek ze zgłoszonych wyżej trolli w sposób, który nadawałby się do zgłoszenia?
Więc skończ z ta swoją wieczną propagandą, że ja coś zacząłem, bo to nie ja o 6 rano wyskoczyłem z "ha tfu na ciebie debilu"...


cytat:
Kolejny raz zanosi się na to samo.... Rozumiem, że nie uczysz się na własnych błędach?
Rozumiem też, że mam Ci zacytować całość twoich wypowiedzi z 17.04? Chociaż wydaje mi się, że robiąc print screeny powinieneś je mieć.

Skarga nie jest nt. moich wypowiedzi z 17.04. A jeśli chcesz już coś cytować, to zacytuj wypowiedzi wszystkich, którzy do mnie wtedy się pruli, zwłaszcza samego zainteresowanego.
Ja w przeciwieństwie do ciebie mam całość loga z KP, ty masz tylko wyrywki wyszukane po ID.


cytat:
Na zakończenie...

Skoro wydaje Ci się, że jesteś na tyle mądrzejszy niż inni, to czemu ta mądrość nie podpowiada Ci kiedy należałoby się zamknąć i wycofać z głupot, które właśnie popełniasz? Czemu jakoś parę innych osób, które oglądały temat (i ich dotyczył), widząc moje posty postanowiło odpuścić? Tylko ty nie?

Nie mam najmniejszej ochoty się z Tobą przepychać. Ale nie będę tolerować twoich podwójnych standardów.

Dlaczego takich filozoficznych pytań nie zadajesz tej bandzie trolli? Najwidoczniej to oni nie widzą, kiedy należałoby zamknąć mordy i dać sobie spokój, bo w końcu przegną i zrobi się chryja na całego.
ZABAWNE, ŻE O PODWÓJNYCH STANDARDACH PISZE KTOŚ, KTO CIĄGLE TAKIMI SIĘ POSŁUGUJE I WRĘCZ BEZCZELNIE ŁAMIE REGULAMIN W TRAKCIE TEGO PROCEDERU. HIPOKRYZJA PEŁNĄ GĘBĄ!

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 19-04-2023 00:52.

19-04-2023 00:46 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Jak rozpatruję skargi na wulgaryzmy/obrazy - to sprawdzam kontekst. Zupełnie inaczej rozpatruję niesprowokowane incydenty, od tych które wynikają z przepychanek. Robię tak od paru lat - więc nie powinno być to dla Ciebie nowością.

2. Skoro nie zgłaszałeś wczorajszego, to po co dzisiejsze (w których de facto serio niemalże nic nie ma, ani obrazy twojej matki). Przepychaliście się wczoraj (i to o wiele gorzej). Dzisiejsze nagle się nadawały na bana? Serio? Bo co? Bo ludzie podsumowywali co zrobiliście wczoraj na kp (a zrobiliście po prostu szambo).

3. Wczorajsza przepychanka ze zgłoszonym dziś 263576.
cytat:

DragonWarrioR 2023-04-17 22:19:32 -> Dobra skończyło mi się merci... ide oglądać film Smile Dobranoc
Blacula 2023-04-17 22:21:32 -> @DragonWarrioR 22:19 polgalem, polgalem, po raz kolejny durnia z siebie zrobilem, to lece na filmBig Grin
Blacula 2023-04-17 22:21:53 -> i tak wlasnie wygladaja rozmowy z debilami i notorycznymi klamcami

(proszę mi nie wyskakiwać tylko z kontekstem, byłam wczoraj wieczorem na kp)

DragonWarrioR 2023-04-18 17:19:16 -> serio on złożył skargę Tongue
DragonWarrioR 2023-04-18 17:25:26 -> kto by go chciał Big Grin
DragonWarrioR 2023-04-18 17:25:46 -> konfitury na jesień się robi a nie na wiosnę

(zgłoszone przez ciebie)

I jeszcze zostawie tylko twoją wypowiedź:

Blacula 2023-04-17 21:26:23 -> § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony
Blacula 2023-04-17 21:26:28 -> odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od
Blacula 2023-04-17 21:26:35 -> wymierzenia kary.


Taki najjaskrawszy przykład dla Ciebie. Dziękuję, z mojej strony to wszystko.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-04-2023 01:40 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sephiroth napisał(a)
1. Jak rozpatruję skargi na wulgaryzmy/obrazy - to sprawdzam kontekst. Zupełnie inaczej rozpatruję niesprowokowane incydenty, od tych które wynikają z przepychanek. Robię tak od paru lat - więc nie powinno być to dla Ciebie nowością.

Tak jak tutaj obraza + wulgaryzmy gdy zostałem zwyzywany od "ryżych ch*jów", a ban poleciał za.... wulgaryzmy?rotfl
Rozumiem, że o...kulary pani operator zaszły p...arą i nie dopatrzyła się tam obrazy...


cytat:
2. Skoro nie zgłaszałeś wczorajszego, to po co dzisiejsze (w których de facto serio niemalże nic nie ma, ani obrazy twojej matki). Przepychaliście się wczoraj (i to o wiele gorzej). Dzisiejsze nagle się nadawały na bana? Serio? Bo co? Bo ludzie podsumowywali co zrobiliście wczoraj na kp (a zrobiliście po prostu szambo).

Nie tobie decydować co mam i mogę zgłaszać, a co nie. Nie od tego tu jesteś, żeby dyktować ludziom czym czują się obrażeni. W tej kwestii jestem pieprzonym egoistą i liczą się dla mnie tylko moje odczucia, a nie twoje (czy czyjekolwiek) widzimisię. Doterło czy czy dopiero odpowiedni wyrok sądu wam to uzmysłowi?
NO NIE, PRZETRZYJ OKULARKI, BO NP. PIERWSZY ZE ZGŁOSZONYCH (TEN OD "HA TFU NA CIEBIE DEBILU") PODSUMOWAŁ MOJE POPRZEDNIE ZGŁOSZENIE. OTO CYTAT, BO JAK ZWYKLE JESTEŚ STRONNICZA I TENDENCYJNA.
cytat:
Bercikovsky 06:59 -> Jak mogłeś zgłosić za link do piosenki z wulgaryzmami debilu
Bercikovsky 06:59 -> Ha tfu na ciebie

A teraz słucham kolejnego durnego tłumaczenia tej bandy trolli.


cytat:
3. Wczorajsza przepychanka ze zgłoszonym dziś 263576.
DragonWarrioR 2023-04-17 22:19:32 -> Dobra skończyło mi się merci... ide oglądać film Smile Dobranoc
Blacula 2023-04-17 22:21:32 -> @DragonWarrioR 22:19 polgalem, polgalem, po raz kolejny durnia z siebie zrobilem, to lece na filmBig Grin
Blacula 2023-04-17 22:21:53 -> i tak wlasnie wygladaja rozmowy z debilami i notorycznymi klamcami

(proszę mi nie wyskakiwać tylko z kontekstem, byłam wczoraj wieczorem na kp)

Skoro byłaś na KP, to powinnaś zauważyć w swojej niezmierzonej mądrości, że typ zwyczajnie łgał jak pies nt. tego, co rzekomo napisałem (konkretnie na temat skakunów). To jest kontekst tej wypowiedzi. Przestań więc używać wyrywkowych cytatów pasujących ci do tezy, bo zwyczajnie polegniesz i tradycyjnie skończy się to zamknięciem tematu z braku argumentów, których po prostu nie masz.

cytat:
DragonWarrioR 2023-04-18 17:19:16 -> serio on złożył skargę Tongue
DragonWarrioR 2023-04-18 17:25:26 -> kto by go chciał Big Grin
DragonWarrioR 2023-04-18 17:25:46 -> konfitury na jesień się robi a nie na wiosnę

(zgłoszone przez ciebie)

No i? Rozumiem, że dopiero jak tak minimum z 10k razy zostanę wyzwany od konfitur, odmienionych przez wszystkie przypadki i osoby, to pani op coś tam zderzy się w główce i może w swojej łasce da takiemu prowokatorowi ze 24h bana?
Zdajesz sobie sprawę, że to właśnie tacy jak ty pobłażali niejednokrotnie takim jak oni, "no bo w sumie przecież nic takiego nie zrobił, młody jest", po czym po kilku czy kilkunastu latach taki "co w sumie przecież nic takiego nie zrobił" odwalał taką akcję, o której pisano później w większości gazet?
Tacy jak ty mając okazję zdusić patolę w zarodku, nie robili tego, "bo tak"...


cytat:
I jeszcze zostawie tylko twoją wypowiedź:

Blacula 2023-04-17 21:26:23 -> § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony
Blacula 2023-04-17 21:26:28 -> odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od
Blacula 2023-04-17 21:26:35 -> wymierzenia kary.

No i? Co to ma do rzeczy? Dokonujesz samozaorania, bo to akurat działa na moją korzyść. To co piszę, to tylko reakcje na WIELOKROTNIE POWTARZAJĄCE SIĘ WYZYWAJĄCE ZACHOWANIE tej bandy trolli. A ja nie mam już zamiaru znosić tej trollerki ani dnia dłużej, miarka się przebrała.
Rozumiesz co do ciebie pisze? Czara goryczy się przelała, pała się przegła. MAM DOŚĆ CIĄGŁEGO GŁASKANIA PO GŁÓWKACH TEJ BANDY TROLLI I ZBYWANIA MNIE JAKIMŚ BAJDURZENIEM!
Już ten cały ChatGPT byłby wielokrotnie lepszym operatorem od każdego z was, bo przynajmniej BYŁBY OBIEKTYWNY, A OSOBISTE SYMPATIE, ANTYPATIE CZY ZNAJOMOŚCI KOMPLETNIE NIE WPŁYWAŁYBY NA JEGO OCENĘ SYTUACJI...


cytat:
Taki najjaskrawszy przykład dla Ciebie. Dziękuję, z mojej strony to wszystko.

Oj uważaj żebym ja nie zaczął wyciągać najjaskrawszych przykładów twojej stronniczości i olewactwa z czeluści forum, bo nie nadążysz z zamykaniem i cenzurowaniem tematów ukazujących jak na dłoni jakie cyrki się tu odwalały przy twoim (współ)udziale.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 19-04-2023 02:39.

19-04-2023 02:27 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Bercikovsky
Junior Member


Data rejestracji: 04-04-2011
Postów: 12

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OLABOGA, BLABLUSIA OBRAŻAJO rotfl x6 rotfl

Masz czelność nazwać kogoś "płatkiem śniegu" zgłaszając 5 osób o obrazę?! Dzień wcześniej inną osobę o wulgaryzmy? Big Grin Bo się źle poczułeś jak nazwałem Cię debilem?

Debilizm to idąc za wikipedią: Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim
cytat:
Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych.


Jak widać po zakładanych przez Ciebie tematach na forum jak i wiadomościach na shoutboxie masz trudności w funkcjonowaniu społecznym i behawioralnym. Nie odnajdujesz się w community BW.

A ha tfu na ciebie oznacza moją pogardę dla twojej osoby. Personalnie. Jako dorosły człowiek zgłaszasz w prawie 18 letniej grze innego dorosłego mężczyznę za wrzucenie linka do piosenki z wulgaryzmami rotfl

Pozdrawiam
(Wszystkich prócz Blablusia, niech się obrazi po raz siódmy chytry )
Życzę smacznej kawusi, ja grając kilka minut dziennie nie mam czasu na przepychanki.

__________________
Nick w grze: Bercikovsky

19-04-2023 07:10 Bercikovsky jest offline Szukaj postów użytkownika: Bercikovsky Dodaj Bercikovsky do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystko wyjaśniłam co było do wyjaśnienia. W razie chęci odwołania - zapraszam do SOP'a.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

19-04-2023 10:33 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » WULGARNA WIADOMOŚĆ
/ GROŹBY
następni (z) CHUCKY TROLLS (i nie tylko)...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH