Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » Zniszczony przedmiot » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zniszczony przedmiot 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Fither
Member


Data rejestracji: 24-04-2012
Postów: 46
Kraina: Necropolia

Zniszczony przedmiot Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wotam mam pytanie do administracji dzis przez przypadek w kuzni zniszczyłem epicki plastikowy amulet szalenca chciałbym zapytać czy byłaby możliwość cofnięcia tego zniszczenia ponieważ niechciałem go zniszczyć gdyż miałbyć zrobiony krwi wiem moja wina zrozumiem jeśli się nie da pozdrawiam SirGorash

Serwer r7+r11+r12
Postać SirGorash

__________________
R1 - Wać Pan Kapelan
R6 - Grinsia
R7 - Grins
R11+R12 - SirGorash
24-04-2023 11:51 Fither jest offline Szukaj postów użytkownika: Fither Dodaj Fither do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przedmioty zniszczone znikają po upływie 30 dni od zniszczenia.
Przed upływem tego czasu każdy zniszczony przedmiot można "odkupić"

https://prnt.sc/49_bw2Az06iJ
25-04-2023 08:45 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
Fither
Member


Data rejestracji: 24-04-2012
Postów: 46
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Fither
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A w jaki sposób??

__________________
R1 - Wać Pan Kapelan
R6 - Grinsia
R7 - Grins
R11+R12 - SirGorash
25-04-2023 11:00 Fither jest offline Szukaj postów użytkownika: Fither Dodaj Fither do Listy kontaktów
Fither
Member


Data rejestracji: 24-04-2012
Postów: 46
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Fither
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję odzyskałem temat do zamknięcia

__________________
R1 - Wać Pan Kapelan
R6 - Grinsia
R7 - Grins
R11+R12 - SirGorash
25-04-2023 11:13 Fither jest offline Szukaj postów użytkownika: Fither Dodaj Fither do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » Zniszczony przedmiot

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH