Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Reset ewolucji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Reset ewolucji 22 Ankieta - średnia ocena: 7,1422 Ankieta - średnia ocena: 7,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Reset ewolucji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z wprowadzeniem nowych poziomów ewolucji fajnie gdyby pojawiła się opcją resetu ewolucji za premkę.

Mamy możliwość zmiany tatuażu, rasy fajnie gdyby można było też mieszać ewolucjami. Powiedzmy chciałbym przejść z CR na snajpe będę potrzebował zupełnie innych evo.
Wiadomo kiedyś rozwinie się wszystkie ale póki tak się nie stanie taka opcja przyniosła by wymierną korzyść dla bw teamu i trochę uatrakcyjniłaby grę.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
03-07-2023 21:33 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie popieram ale mam pytanie, jak to widzisz?
Czy reset wszystkich ewolucji hurtem czy każda oddzielnie?

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
04-07-2023 01:54 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Całość hurtem nie ma sensu tego rozbijać. Po prostu dodatkowa zakładka w usługach premium.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
04-07-2023 07:27 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powinien być jeden darmowy reset...
04-07-2023 21:03 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po co mają robić darmowy skoro praktycznie każdy zresetuje raz i tyle?

Ta gra ma zarabiać więc musi być płatny to proste

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
05-07-2023 08:04 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
GreatXX
Lord


Data rejestracji: 23-03-2010
Postów: 394
Kraina: Moria IV; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tata_Muminek napisał(a)
Po co mają robić darmowy skoro praktycznie każdy zresetuje raz i tyle?

Ta gra ma zarabiać więc musi być płatny to proste


Bo wprowadzili nowe poziomy i warto dać każdemu możliwość resetu, a ta gra to jeszcze nie aż taki p2w?
05-07-2023 23:15 GreatXX jest offline Szukaj postów użytkownika: GreatXX Dodaj GreatXX do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreatXX napisał(a)
Bo wprowadzili nowe poziomy i warto dać każdemu możliwość resetu, a ta gra to jeszcze nie aż taki p2w?


No nie wiem...
Pamiętasz jak było z karawanami?

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
06-07-2023 12:07 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I uważasz, że ktoś będzie to programował za darmo tak? Bo warto dać każdemu możliwość resetu?

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
06-07-2023 17:16 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Tata_Muminek napisał(a)
I uważasz, że ktoś będzie to programował za darmo tak? Bo warto dać każdemu możliwość resetu?


Pozwolę sobie nie odpowiedzieć, bo znów dostanę ostrzeżenie za offence :>

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
06-07-2023 18:21 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Vuorinen
Member


Data rejestracji: 10-09-2009
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tym momencie przydala by sie odpowiedz w tym temacie, oraz temacie nizej typu "Widzimy, iz gracze chca takiego rozwiazania, a wiec postaramy sie to wprowadzic" badz "Niestety nie, bo problemy techniczne/przeciazenie/wakacje/pada deszcz/balans(neipotrzebne skreslic)" ale jakakolwiek odpowiedz bo na 99% tematow jest glucha cisza.
06-07-2023 19:12 Vuorinen jest offline Szukaj postów użytkownika: Vuorinen Dodaj Vuorinen do Listy kontaktów
FaZiR
Forum Ace


images/avatars/avatar-4371.jpg

Data rejestracji: 30-04-2007
Postów: 79
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kielce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mimo, że mam rozwinięte wszystkie evo na 15 poziom.
To jak najbardziej jestem za tym pomysłem, niektórym na pewno ta opcja się przyda żeby ruszyć dalej z ekspami.
Czy będzie to za premkę czy też raz darmowa opcja na konto to już kwestia administracji.

Proponuję również żeby na część pomysłów które trafiają tu na forum, trafiały również w formie ankiety na serwery, gdzie każdy to zobaczy i będzie mógł zadecydować.
Niestety mało kto tu zagląda, a jeszcze mniej osób wypowiada się.

__________________
R3: FaZiR
06-07-2023 23:14 FaZiR jest offline Szukaj postów użytkownika: FaZiR Dodaj FaZiR do Listy kontaktów
Shatoom
Triple Ace


images/avatars/avatar-14235.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 174
Klan: Borgir
Kraina: Moria II
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym proponował, żeby też administracja się wypowiadała od czasu do czasu w tych tematach, bo zarzekają się, że wszystkie czytają. Rozumiem ich różne ograniczenia czasowe i przerobowe, ale wystarczyłoby dawać znać, że są, widzą i może podejmowali jakąś dyskusję.
07-07-2023 18:46 Shatoom jest online Szukaj postów użytkownika: Shatoom Dodaj Shatoom do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Shatoom napisał(a)
Ja bym proponował, żeby też administracja się wypowiadała od czasu do czasu w tych tematach, bo zarzekają się, że wszystkie czytają. Rozumiem ich różne ograniczenia czasowe i przerobowe, ale wystarczyłoby dawać znać, że są, widzą i może podejmowali jakąś dyskusję.


Szczerze mówiąc czarno to widzę. Nasza kochana administracja najczęściej podejmuje dyskusje i realizuje postulaty w przypadku serwerów sezonowych chytry Sprawy serwerów starego typu są załatwiane niejako przy okazji łatania sezonówek.
Tam jest teraz główne źródełko kasy i o to w związku z tym dbają

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
07-07-2023 20:32 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Reset ewolucji jest w planach mniej więcej od momentu pojawienia się serwerów sezonowych. Na zwykłych serwerach Gracze mają teoretycznie możliwość wytrenowania wszystkiego na maksymalny poziom, a na sezonowych nie jest to wykonalne.
Jedyny powód dla którego jeszcze nie ma takiej opcji w grze to wymagany do jej wprowadzenia nakład pracy po stronie Konrada. Dodawanie / modyfikowanie usług premium jest znacznie bardziej problematyczną, niż by się wydawało. Rozumiem jednak że po wprowadzeniu kolejnych poziomów zainteresowanie taką usługą jest duże, więc możliwe że uda się przekonać administrację że to dobra inwestycja.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


10-07-2023 09:39 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Vuorinen
Member


Data rejestracji: 10-09-2009
Postów: 29

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli dajecie nadzieje a i tak wyjdzie nic jak zazwyczaj(chociaz zalezy od rodzaju wprowadzenia, obstawiam, ze moze byc "dochodowe") Big Grin
Ale propsy za odzew chociaz tyle ^^
10-07-2023 17:45 Vuorinen jest offline Szukaj postów użytkownika: Vuorinen Dodaj Vuorinen do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znając życie i tak jakby się udało to zrobić to wejdzie to wszędzie poza R1.... Może w końcu coś konkretnego dla R1 a nie tylko dla sezonówek?? Reset Evo na R1 może i małym też by się przydał.
10-07-2023 19:09 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vuorinen napisał(a)
Czyli dajecie nadzieje a i tak wyjdzie nic jak zazwyczaj(chociaz zalezy od rodzaju wprowadzenia, obstawiam, ze moze byc "dochodowe") Big Grin
Ale propsy za odzew chociaz tyle ^^


Jeśli będzie zbyt "dochodowe" to obstawiam, że niewiele osób skorzysta Wink wydanie np 180 dni premki na taki reset byłoby, IMHO nieopłacalne

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
11-07-2023 00:25 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Noutek
Newbie


Data rejestracji: 04-12-2015
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chętnie zapłace 180 dni premium za reset evo Smile tchnijmy życie w grę, a przynajmniej w budżet na dalsze zmiany!
13-07-2023 10:24 Noutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Noutek Dodaj Noutek do Listy kontaktów
CyprianFonda
Junior Member


Data rejestracji: 01-04-2023
Postów: 15

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbmy patronite, żeby zatrudnić programiste na etacie, który będzie wprowadzał zmiany w grze Big Grin
13-07-2023 14:22 CyprianFonda jest offline Szukaj postów użytkownika: CyprianFonda Dodaj CyprianFonda do Listy kontaktów
violator.74.
Member


images/avatars/avatar-25709.jpg

Data rejestracji: 07-05-2020
Postów: 29
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Reset ewolucji jest w planach mniej więcej od momentu pojawienia się serwerów sezonowych. Na zwykłych serwerach Gracze mają teoretycznie możliwość wytrenowania wszystkiego na maksymalny poziom, a na sezonowych nie jest to wykonalne.
Jedyny powód dla którego jeszcze nie ma takiej opcji w grze to wymagany do jej wprowadzenia nakład pracy po stronie Konrada. Dodawanie / modyfikowanie usług premium jest znacznie bardziej problematyczną, niż by się wydawało. Rozumiem jednak że po wprowadzeniu kolejnych poziomów zainteresowanie taką usługą jest duże, więc możliwe że uda się przekonać administrację że to dobra inwestycja.

Hmm. Fajnie by było ale szczerze to wątpię ze Konrad przez najbliższy rok znajdzie czas żeby sie tym zająć. Depeche Mode koncertuje to pewnie jezdzi na koncerty Wink . A poważnie to moglibyscie cos nowego wprowadzic w grze, została nas tu juz praktycznie garstka starych wyjadaczy którzy grają często od początku BW i fajnie by było jakby cos wiecej sie zmieniło w koncu a nie tylko kosmetyczne zmiany. pozDM

__________________
----->BW TO CHOROBA <-------
10-08-2023 16:36 violator.74. jest offline Szukaj postów użytkownika: violator.74. Dodaj violator.74. do Listy kontaktów
Arek105
Member


Data rejestracji: 31-01-2020
Postów: 46

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Beznadziejny pomysł. Chcesz ustawić siebie inaczej drzewko ewolucji to stwórz nową postać lub maksuj starą. W grze panuje totalny dysbalans i najpierw to należy zrobić.
10-08-2023 20:23 Arek105 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arek105 Dodaj Arek105 do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem mega za i bardzo bym chciał żeby to weszło, bez różnicy jaki byłby koszt.
23-08-2023 08:40 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
_Revan_
Newbie


images/avatars/avatar-25721.jpg

Data rejestracji: 12-10-2018
Postów: 7
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za, byłaby to fajna opcja do potestowania ewolucji i zmiany tatuaży
23-08-2023 16:02 _Revan_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Revan_ Dodaj _Revan_ do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat fajny i zarobkowy dla twórców wiadomo czy coś takiego się pojawi?

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
08-09-2023 11:45 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Reset ewolucji jest w planach mniej więcej od momentu pojawienia się serwerów sezonowych. Na zwykłych serwerach Gracze mają teoretycznie możliwość wytrenowania wszystkiego na maksymalny poziom, a na sezonowych nie jest to wykonalne.
Jedyny powód dla którego jeszcze nie ma takiej opcji w grze to wymagany do jej wprowadzenia nakład pracy po stronie Konrada. Dodawanie / modyfikowanie usług premium jest znacznie bardziej problematyczną, niż by się wydawało. Rozumiem jednak że po wprowadzeniu kolejnych poziomów zainteresowanie taką usługą jest duże, więc możliwe że uda się przekonać administrację że to dobra inwestycja.



na planach sie skonczylo ? odkopuje bo tragedia, ucze sie od nowa bw, poza tym mieszacie i czasami nie wiadomo co na danym sezonie jest lepsze, w tym momencie przechodze z palnej na biala, bo palna na serwerze moria jest malo grywalna, ma najgorsze arkana, nagorszydmg, totalnie bezuzyteczna

teraz jezeli chodzi o evo, nie wiedzialem w ogole z czym to sie je Smile wracajac po 15 latach, dla mnie to jak nowa gra, dodawalem evo jak leci., juz nie wspominajac, że przejscie na inna rase, tatoo, itp jest w tym momencie tragiczne - mam evo ktorego juz nigdy nie uzyje, zmienic nie moge, zresetowac nawet za premke nie moge, na tym etapie moja postac nadaje sie do kasacji, co jest totalną porażką,


po napisaniu do Admina, wytlumaczeniu sytuacji ze nie znałem sie, dostałem odpowiedz ze moze mi cofnac ostatnio dodana ecolucje 1dna Big Grin i co ja mam z tym zrobic ? no cóz skasowac i czekac na nowy sezon,tak byc nie powinno

__________________
R18-Kacperek
12-11-2023 13:34 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
ela
Triple Ace


Data rejestracji: 13-11-2009
Postów: 158
Kraina: Necropolia V

Już dawno podalem taki temat Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej reset Ewolucji powinien być płatny i najlepiej żeby było wydzielone ze np resetujemy jedną ścieżkę ewolucji za 10 dni premium lub hurtem za dni 60 uważam że takie rozwiązanie byłoby najleprze sam napewno bym korzystał z tego minimum 1-2 razy na sezon.
Fajnie jak by taka opcja wskoczyła już w nadchodzącym sezonie
07-12-2023 12:46 ela jest offline Szukaj postów użytkownika: ela Dodaj ela do Listy kontaktów
safan
Junior Member


Data rejestracji: 20-07-2021
Postów: 18
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Domyślam się że mój głos nie będzie miał wielkiego znaczenia ale przedstawię swoją perspektywę odnośnie morii sezonowej.
Obecnie ludzie bijący się o topke i tak dość często zmieniają tatuaże, ale później wypływa na wierzch czy dobrze rozporządzali evo. Z takim resetem będzie można dowolnie przełazić ze snajpera, na WD, mnicha, berka czy co tylko mob będzie od Ciebie wymagał. Strywializuje to podejmowanie kluczowych decyzji. Chcesz robić runy na 4/5 poziom? A może wbijasz różne evo na 15 poziom? Z tą zmianą nie będzie to miało najmniejszego znaczenia, bo w każdej chwili możesz zresetować evo. Imo niepotrzebne i szkodliwe dla gry.
07-12-2023 22:57 safan jest offline Szukaj postów użytkownika: safan Dodaj safan do Listy kontaktów YIM Account Name of safan: filip
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
safan napisał(a)
Domyślam się że mój głos nie będzie miał wielkiego znaczenia ale przedstawię swoją perspektywę odnośnie morii sezonowej.
Obecnie ludzie bijący się o topke i tak dość często zmieniają tatuaże, ale później wypływa na wierzch czy dobrze rozporządzali evo. Z takim resetem będzie można dowolnie przełazić ze snajpera, na WD, mnicha, berka czy co tylko mob będzie od Ciebie wymagał. Strywializuje to podejmowanie kluczowych decyzji. Chcesz robić runy na 4/5 poziom? A może wbijasz różne evo na 15 poziom? Z tą zmianą nie będzie to miało najmniejszego znaczenia, bo w każdej chwili możesz zresetować evo. Imo niepotrzebne i szkodliwe dla gry.


dobrze Stefcio mówisz o topce, a popatrz teraz na mnie na nowo sie ucze bw, dodalem blednie evo przez co jestem w placy cala gre i mogłem rowniedobrze sie kasowac bo już topki nie mam szans dogonic przez niewiedze Smile skad mialem wiedziec ze trzeba wbijac zebym mógl uzywac 1 runy wiecej itp itd

czyli 6 miesiecy w plecy tak, poczekaj sobie na kolejny sezon no tak musze zrobic racja, kolejna rzecz, zmienili ze nagle palna jest lepsza od bialej, od poczatku uzywasz bialej chcesz nagle sobie przejsc na palna bo widzisz jak zaczynasz odstawac i co czyli tu tez juz nie mozesz Smile

ps, uwazam ze 6 miesiecy to za dlugo 3 wystarczyloby w zypelnosci juz sie pustki robia Wink

__________________
R18-Kacperek
08-12-2023 13:33 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
ameniasty
Double Ace


Data rejestracji: 30-09-2010
Postów: 119
Kraina: Moria IV
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przydałaby się taka opcja, im szybciej tym lepiej Smile

__________________
r13 Melis
r19 Melis
11-12-2023 10:57 ameniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: ameniasty Dodaj ameniasty do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie za resetem jestem. Dalsza forma strategicznego podejscia zawsze na plus to samo jak zmiana rasy.

__________________
R20: Wolf
11-12-2023 20:12 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Reset ewolucji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH