Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Obraza + prowokacje » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Obraza + prowokacje 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Obraza + prowokacje Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój id: 266194
Id zgłaszanego: 268046

KP godz. 13.28

Nazywa mnie kłamcą i prowokuje do dyskusji na jego warunkach czyli na poziomie poniżej podłogi.

EDIT: Czuje się urażony tym określeniem Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Człowiek Lasu: 06-08-2023 13:38.

06-08-2023 13:36 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odnotowane. Jednak jest to za mało na bana. Proponuję nie brać udziału w proponowanych dyskusjach.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

06-08-2023 13:42 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie za mało, tylko nic na bana.

Seph, krótkie pytanie: ten 3-dniowy ban w temacie niżej był za "XD" czy może za jakieś inne masowo powtarzane na KP msg?
Jeśli nie za "XD", to wychodzi na to, że to niejaki Człowiek Lasu kłamie wypisując takie głupoty na KP, a nie ja stwierdzając że kłamie.
Poza tym jest zasadnicza różnica pomiędzy nazwaniem kogoś kłamcą (czego nie zrobiłem), a stwierdzeniem, że skłamał w jakiejś konkretnej sprawie.





PS @Człowiek Lasu - gdy ja składam skargę, to jestem konfiturą, którą się brzydzicie. Jak to jest, że w drugą stronę wasze "zasady" już nie działają?

cytat:
Nazywa mnie kłamcą i prowokuje do dyskusji na jego warunkach czyli na poziomie poniżej podłogi.

Nie nazwałem cię kłamcą, tylko spytałem czy uważasz, że gdy 1000x napiszesz na KP kłamstwo, to w końcu wszyscy uwierzą i uznają je za prawdę. Jesteś adwokatem diabła - bronisz cumpla, który dostał bana za coś innego niż twierdzisz, że dostał.
W jaki sposób jesteś prowokowany do dyskusji? Ktoś przykłada ci kopyto do potylicy i każe odpisywać?
Do poziomu poniżej podłogi, to dyskusję sprowadza wasza ferajna - ja jestem jeden, a wy z reguły musicie się zebrać co najmniej w 3-5 osób (co dodatkowo generuje kilka razy więcej spamu/floodu na KP przez was czynionego), bo inaczej najwidoczniej sobie nie radzicie. No ale tak to już z niektórymi jest - mocni tylko w grupie albo przez internety (chociaż, jak widać, te dwie opcje czasem się zazębiają).

cytat:
EDIT: Czuje się urażony tym określeniem

Skoro czujesz się tak bardzo urażony, to pomyśl jak ja się czuję, gdy w niewybrednych słowach w kilka osób jedziecie sobie po mnie na KP.
Nie rób więc z siebie ofiary, bo jeszcze wczoraj krzyczałeś na KP, że to ja tak się zachowuję.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 06-08-2023 15:36.

06-08-2023 14:03 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Człowiek Lasu
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2016
Postów: 19
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Człowiek Lasu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakoś nie interesuje mnie fakt jak Ty się czujesz. Najzwyczajniej mi to zwisa Wink
06-08-2023 14:47 Człowiek Lasu jest offline Szukaj postów użytkownika: Człowiek Lasu Dodaj Człowiek Lasu do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro ci zwisa już w tak młodym wieku, to odwiedź aptekę celem zaopatrzenia się w pigułki "Made on Pandora"Wink
Może przestanie tak smutno ci zwisać i nie będziesz musiał swoich frustracji z tym związanych wylewać na KP.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

06-08-2023 15:03 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem, że skarga nie dotyczy mnie ale dorzucę swoje przysłowiowe 5 gr (dziękuję za+1)

Bla jak Ty możesz czuć się urażony jeśli ktoś nazywa Cię kłamcą? Chciałeś się ze mną spotkać, w celu "poważnej rozmowy" (co sam w sobie mogę uznać za groźbę karalną a mianowicie Art. 156 bądź Art. 157. KK) Zgodziłem się na takowe spotkanie. Jednakże do niego nie doszło bo zwyczajnie się nie pojawiłeś na nim. Możesz dalej się zapierać, że byłeś a mnie tam nie było ale ja mogę przedstawić dowody z firmy, że byłem w danym miejscu o danej godzinie. Ty się zapierałeś na KP starając się mnie oczernić, że to niby mnie nie było.

Także Panie Bla, nie czuj się urażony jeśli ktoś określa Cię jako kłamcę bo nim jesteś.... Tak często krzyczysz na KP żeby ktoś Ci powiedział w twarz to samo co na KP... otóż miałeś okazję żeby tego wysłuchać ale ją przegapiłeś. Jednym słowem jesteś kłamcą i przestań robić z siebie ofiarę. Prowokujesz podpuszczasz a potem wielce zdziwiony, że nikt Cię nie lubi i ma taki a nie inny stosunek do Ciebie. Twoje nadinterpretowanie każdego zdania ludzi na KP jest żałosne. Dla mnie jesteś darmowym kabaretem. Wiele osób mogłoby Cię zgłaszać ale różni ich od Ciebie jedno..... Każdy uważa to za grę a nie życie realne.

To tyle z mojej strony.
06-08-2023 17:14 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
DragonWarrioR napisał(a)
Bla jak Ty możesz czuć się urażony jeśli ktoś nazywa Cię kłamcą? Chciałeś się ze mną spotkać, w celu "poważnej rozmowy" (co sam w sobie mogę uznać za groźbę karalną a mianowicie Art. 156 bądź Art. 157. KK)

Po pierwsze groźba karalna, to art. 190 kk (a nie 156/157, który na siłę próbujesz tu wcisnąć, bo skoro rzekomo groziłem ci ww., to... gdzie dowody w postaci moich msg i dlaczego ich nie zgłosiłeś? Przecież ja od razu maiłbym stałkę, a wy mielibyście upragniony spokój).
Po drugie natomiast, to nie możesz, bo wielokrotnie podkreślałem w swoich msg na KP, że chce się spotkać w miejscu publicznym, w biały dzień (bo jak to ktoś kiedyś napisał - przypominam, że zgodnie z tym co napisał jeden z twoich cumpli, cytat nie może być groźbą karalną, a więc tym bardziej obrazą) żebyś mi powiedział prosto w twarz to, co masz odwagę wypisywać tylko w internetach.


cytat:
DragonWarrioR napisał(a)
Zgodziłem się na takowe spotkanie. Jednakże do niego nie doszło bo zwyczajnie się nie pojawiłeś na nim. Możesz dalej się zapierać, że byłeś a mnie tam nie było ale ja mogę przedstawić dowody z firmy, że byłem w danym miejscu o danej godzinie. Ty się zapierałeś na KP starając się mnie oczernić, że to niby mnie nie było.

No już, wytrzyj nosek, nie płacz, oddychaj i się uspokój. W środę znowu będę w Lublinie.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 06-08-2023 18:04.

06-08-2023 17:28 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
DragonWarrioR
Junior Member


Data rejestracji: 18-10-2014
Postów: 16
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatni raz Ci odpowiem. Nie zgłosiłem bo nie należę do ludzi Twojego pokroju... dla mnie to gra, piksele więc nie rusza mnie to co Ty tam płaczesz po kątach bo ktoś miał czelność napisać Ci co myśli o Tobie i Twoim zachowaniu. Mnie środa nie interesuje, miałeś swoją okazję. Skończyło się jak się skończyło.
06-08-2023 18:13 DragonWarrioR jest offline Szukaj postów użytkownika: DragonWarrioR Dodaj DragonWarrioR do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamykam. Panownie przejdźcie sobie na prywatne wiadomości a nie robicie mi burdel w temacie. Dla obu po warnach.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

06-08-2023 20:41 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Obraza + prowokacje

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH