Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU jak w tagu + notoryczne, złośliwe przekręcanie nicka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony jak w tagu + notoryczne, złośliwe przekręcanie nicka 9 Ankieta - średnia ocena: 1,009 Ankieta - średnia ocena: 1,009 Ankieta - średnia ocena: 1,009 Ankieta - średnia ocena: 1,009 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

jak w tagu + notoryczne, złośliwe przekręcanie nicka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój ID: 268046
zgłaszany ID: 82933

1. Link do yt w opisie postaci wiszący tam od lat - wulgaryzmy w tytule, opisie i samym filmiku
KP, 9. sierpnia, 21:22 - wtedy ww. ID został poinformowany o tym, że (zgodnie z regulaminem) ma 24h na usunięcie linka (zresztą pani operator widziała tę msg i jeszcze ze mną o niej dyskutowała na KP), niestety do tej pory reakcji brak i link nadal znajduje się w opisie

2. KP, 9. sierpnia, 21:08 - po raz kolejny ww. ID złośliwie przekręca mój nick, mimo wcześniejszych upomnień by tego nie robić, bo w końcu stracę cierpliwość i zacznę to zgłaszać. Jak widać do ww. ID niewiele dociera, a zatem...

Tak poza "konkursem" (bo minęło już 48h), żeby nie być gołosłownym:
6. sierpnia, 12:40 (i to podczas wymiany zdań z panią operator na KP)
3. sierpnia, 20:17
To tylko z tego miesiąca, wcześniejszych już nie będę wyciągał (bo nazbierałoby się tego z kilkadziesiąt sztuk, tak jak np. w tym poście lub w tym wątku na forum, gdzie jest więcej przykładów takiego zachowania, za które ww. ID został tam ukarany banem, spokojnie więc można przyjąć, iż jest to recydywa), niemniej cierpliwość właśnie mi się skończyła.

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 11-08-2023 17:57.

11-08-2023 13:20 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę Pani Operator. A ten Pan przezywa mnie Prostata i to nie pierwszy raz proszę Pani. Moja żona potwierdza, że to nie ma odniesienia w rzeczywistości. Proszę o wielkie "XD" dla w/w Pana.

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
12-08-2023 18:12 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 82933
Postać Apostata

brak reakcji odnośnie zwrócenia uwagi na link w opisie
złośliwe przekręcanie imienia postaci


3 dni


ID 268046
Postać Blacula


nie raz byłam świadkiem, że sam również przekręcałeś jego nick
tak dla przykładu:
cytat:
Blacula 2023-08-03 20:17:57 -> co tam Prostata jeczysz, smyku-alkoholiku?


Mam serdecznie dość waszych przepychanek na kp.
Ponieważ żaden nie potrafi sobie odpuścić:

cytat:
Blacula 2023-08-09 21:33:08 -> on natomiast nie potrafi sobie odpuscic, to poniesie konsekwencje


też
2 dni.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-08-2023 21:06 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tak z ciekawości: na pw w grze ani na forum nie dostałem ostrzezenia o linku. Na KP non stop nie siedzę, tak to bym zmienił. Ale co tam. Dajcie za każde XD po dniu.

XD
XD
XD

Ale i tak XD dls wiadomo kogo.



XD

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
13-08-2023 21:37 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisałam na pw.

Mógł być mój błąd - bo nie oznaczyłam tego standardowo jako INFO OD OPERATORA (jak to robię zazwyczaj). KP też nie musiałeś akurat czytać.

Jednakże, w linku były wulgaryzmy więc i bez ostrzeżeń należało się za niego.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

13-08-2023 21:58 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sephiroth



1. To ja zacznę od końca.
cytat:
Sephiroth napisał(a)
nie raz byłam świadkiem, że sam również przekręcałeś jego nick
tak dla przykładu:
cytat:
Blacula 2023-08-03 20:17:57 -> co tam Prostata jeczysz, smyku-alkoholiku?

Wielokrotnie więcej razy byłaś świadkiem, gdy to on przekręcał mój nick, w przemysłowych wręcz ilościach.
Poza tym pierwszy nicka mu nie przekręcałem, jedynie traktowałem go z wzajemnością.
cytat:
Apostata 20:17 -> Dajcie spokoj, Płakula zara zasypie forum XD
Blacula 20:17 -> co tam Prostata jeczysz, smyku-alkoholiku?




cytat:
Sephiroth napisał(a)
Mam serdecznie dość waszych przepychanek na kp.
Ponieważ żaden nie potrafi sobie odpuścić:

Ja też, więc dyskusje z tym towarzystwem odpuściłem sobie już w zeszłym tygodniu (zarówno na KP, jak i na forum), ale patrząc na KP z ostatnich dni, niektórzy nadal próbują poddymiać (za co będą już tylko zgłaszani, bo zbyt wiele razy przymykałem oko na wybryki co niektórych).



2. Co do tego.
cytat:
apostata napisał(a)
A tak z ciekawości: na pw w grze ani na forum nie dostałem ostrzezenia o linku. Na KP non stop nie siedzę, tak to bym zmienił.

cytat:
Sephiroth napisał(a)
brak reakcji odnośnie zwrócenia uwagi na link w opisie

Ależ reakcja zbanowanego jak najbardziej była, znowu "trochę" minął się z prawdą.

PANI OPERATOR, CZY W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM MOGĘ WKLEIĆ TU ZRZUT Z JEGO PROFILU (NA KTÓRYM NIESTETY WIDOCZNY JEST RZECZONY LINK) NIE NARAŻAJĄC SIĘ NA KOLEJNEGO WARNA?

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

14-08-2023 23:10 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.687
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest aż taki istotne kto zaczyna. Ważniejsze jest kto dalej bierze w tym udział - a przepychasz się wraz z nimi do momentu, w którym masz dość. To mi wystarcza w zupełności byś dostawał za współudział.

Tłumaczyłam już, nie raz z resztą, że dzięki swoim działaniom sam zapracowałeś sobie na to, że ludzie na bw niemal traktują cię jak przysłowiowego "mema". Gdyby sprawa obrażania/naśmiewania się/przezywania twojej osoby wyglądała prosto - to tylko inni dostawali by bany. A że ty się przednio bawisz w pyskówki z innymi, podjudzając, wchodząc w niepotrzebne dyskusje - w których kiedy już masz dość to lecisz zgłosić - dlatego reakcje są takie a nie inne.

I żeby nie było, tłumaczenia i prośby o zachowywanie się otrzymywały zawsze obie strony.

cytat:
PANI OPERATOR, CZY W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM MOGĘ WKLEIĆ TU ZRZUT Z JEGO PROFILU (NA KTÓRYM NIESTETY WIDOCZNY JEST RZECZONY LINK) NIE NARAŻAJĄC SIĘ NA KOLEJNEGO WARNA?


Nie ma takiej potrzeby, z jego profilu link został już usunięty odgórnie.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

15-08-2023 18:04 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Autor tematu Temat rozpoczęty przez bla_bla_bla
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Sephiroth

PRZEPYCHAŁEM SIĘ.
Skończyło się.
Teraz będą już tylko zgłaszani.

Wyciągasz błędne wnioski - byliby zgłoszeni niezależnie od tego czy miałbym dość, czy nie.

Trochę szkoda, że do niedawna upomnienia kierowane w stronę tej "bandy łysego" były z reguły jakieś takie... "miękkie", momentami wyglądające jak pogrożenie paluszkiem, które nie niesie ze sobą żadnych konkretnych implikacji.

Nie chodzi o link w jego profilu tylko o to, że pomiędzy postem, który napisał na forum (2023-08-12 18:12) a dostaniem bana (2023-08-13 21:06), grzebał przy swoim opisie, więc doskonale wiedział na co złożona jest skarga. I są na to dowody (których nie pozwoliłaś mi przedstawić).
Zatem twierdzenie, że nie wiedział, to kolejne jego kłamstwo.
Czasu też miał wystarczająco dużo (jak widać wyżej ponad dobę, a licząc od momentu, gdy dostał informację na KP - praktycznie 4 doby).
Wolał jednak, przekonany o swojej bezkarności, dalej zgrywać cwaniaka...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 15-08-2023 20:42.

15-08-2023 19:42 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
apostata
Double Ace


images/avatars/avatar-11284.jpg

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 111
Klan: Provider [Cry], Decados, C_D
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Melina

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostać bana za prostatę - bezcenne rotfl

Przepraszam, to nic złośliwego. Nie mogłem się po prostu powstrzymać XD

__________________
Nick: Apostata
Dynks dla wszystkich!
19-08-2023 04:49 apostata jest offline Szukaj postów użytkownika: apostata Dodaj apostata do Listy kontaktów
Gerom
Member


images/avatars/avatar-804.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 27
Klan: Chucky_Dolls

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Że Wam się chce jeszcze zajmować bla. To dzięki niemu nie odwiedzam KP, szkoda czasu na gościa.
Porażka.

Zawczasu Dziękuję za Warna :*

+1 wedle życzenia

__________________
Veni, Vidi, Vici.
Przybyłem, Zobaczyłem, Zwyciężyłem.

r1= Gerom
26-08-2023 13:30 Gerom jest offline Szukaj postów użytkownika: Gerom Dodaj Gerom do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » NIEREGULAMINOWE TREŚCI W PROFILU jak w tagu + notoryczne, złośliwe przekręcanie nicka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH