Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Cena złomu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Cena złomu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Książę Persji
Newbie


Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 8

Cena złomu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgłosiłem aukcję chyba z tydzień temu i dalej nie zyskałem odpowiedzi, czy to normalna cena za tyle złomu? 5000 poszło jak za 1000.

https://r7.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ef86bad91c

moje id 9386
29-08-2023 22:49 Książę Persji jest offline Szukaj postów użytkownika: Książę Persji Dodaj Książę Persji do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma czegos takiego jak "za tanio" na aukcji.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
29-08-2023 23:42 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

xxxxx

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asimof: 30-08-2023 03:20.

30-08-2023 03:20 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Książę Persji
Newbie


Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 8

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Książę Persji
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Nie ma czegos takiego jak "za tanio" na aukcji.


Skoro 1000 paczek jest za prawie 2 bańki to czemu za 5000 też jest tyle samo i to już nie podlega zwrotowi? Skoro cena rynkowa jest taka a nie inna.
30-08-2023 03:20 Książę Persji jest offline Szukaj postów użytkownika: Książę Persji Dodaj Książę Persji do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Książę Persji napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
Nie ma czegos takiego jak "za tanio" na aukcji.


Skoro 1000 paczek jest za prawie 2 bańki to czemu za 5000 też jest tyle samo i to już nie podlega zwrotowi? Skoro cena rynkowa jest taka a nie inna.



To się nazywa próba zaoszczędzenia 100pr na ustalenie ceny wyjściowej. Ktoś po prostu zrobił interes a ty chciałeś przyoszczedzic i jesteś 4k złomu w plecy. Wielokrotnie było wałkowane że nie można cofnąć aukcji po fakcie bo poszło "za tanio". Jest opcja CW, jak zapomniałeś ustawić to masz czas to zgłosić zanim aukcja się zakończy. A to że efekt aukcji Cię nie zadowala nie daje Ci prawa zwrotu
30-08-2023 08:19 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Książę Persji
Newbie


Data rejestracji: 18-01-2023
Postów: 8

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Książę Persji
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grizzly napisał(a)
cytat:
Książę Persji napisał(a)
cytat:
twardy napisał(a)
Nie ma czegos takiego jak "za tanio" na aukcji.


Skoro 1000 paczek jest za prawie 2 bańki to czemu za 5000 też jest tyle samo i to już nie podlega zwrotowi? Skoro cena rynkowa jest taka a nie inna.



To się nazywa próba zaoszczędzenia 100pr na ustalenie ceny wyjściowej. Ktoś po prostu zrobił interes a ty chciałeś przyoszczedzic i jesteś 4k złomu w plecy. Wielokrotnie było wałkowane że nie można cofnąć aukcji po fakcie bo poszło "za tanio". Jest opcja CW, jak zapomniałeś ustawić to masz czas to zgłosić zanim aukcja się zakończy. A to że efekt aukcji Cię nie zadowala nie daje Ci prawa zwrotu


No dlatego założyłem temat bo pierwszy raz się z tym spotkałem i nie byłem pewien co w takiej sytuacji się robi. A że gram od niedawna na r7 to nie wiedziałem że tu takie coś się dzieje, także dzięki za info Smile
30-08-2023 08:53 Książę Persji jest offline Szukaj postów użytkownika: Książę Persji Dodaj Książę Persji do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R7+R11 » REG.HANDLU Cena złomu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH