Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Moria / Necropolia warto wracać? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Moria / Necropolia warto wracać?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Czy_Warto?
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2023
Postów: 3

Moria / Necropolia warto wracać? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,

Kiedyś grałem zarówno na R2 (zawsze w serduszku) jak i próbowałem parę razy Necropolię, ale odbijałem się jakoś.

Natomiast wiele lat później, testując Barda od google, przypomniało mi się o tej (kiedyś?) wspaniałej grze. Widząc, jakie cyferki są przy serwerach i że były łączone jeszcze bardziej, zastanawiam się, czy warto wracać?

Moja seria pytań to:
- Czy warto wracać na Morię?
- Czy lepiej zagrać na Nekropolii?
- Czy to prawda, że gra umarła i gra 50 osób na 10 kont i na każdym serwerze jest dominando klanu, który w sumie konkuruje tylko między sobą?
- Jak mocno premium odskoczyło w tym czasie od fremium?
- Czy ceny mocno się zmieniły, jeśli chodzi o premium?
- Jaką rasę na którym serwerze warto wybrać? Dalej istnieją jakieś OP buildy?

Jeśli to coś zmienia, to zatrzymałem się i odpadłem na etapie, jak umagi były dopieszczane.

Pozdrawiam. Happy
20-09-2023 16:41 Czy_Warto? jest offline Szukaj postów użytkownika: Czy_Warto? Dodaj Czy_Warto? do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak średnio warto wracać. Obecnie jest kurs administracji na serwery sezonowe gdzie musisz pakować w premke.

Dalej jest op build i to właściwie uniwersalny bo opiera się na lucku, przez to że można sobie robić dowolny Item każdy w pewnym momencie bazuje na lucku. Na wielu serwerach jest tak zwany serwer rodziny i tam multileci jak się patrzy.

Premia chyba nic się nie zmieniła kosztowo tylko tyle że teraz więcej trzeba dni spalać bo np karawana jest opcja premium.


Na r1 nie ma serwera rodzinnego i gra chyba najwięcej unikatowych osób bo pewnie z 100 ale niewielu pewnie poniżej 40 gra jakkolwiek aktywnie bo wszyscy wszystko mają blachy, Evo, runy, epiki więc odpala się głównie kw i ekspe.

Sam głównie klikam odpal kw, odpal ekspe, puść karawanę, zrób podróż i tyle z gry. Na upartego w 5min można zamknąć dzienna rozgrywkę jak masz premium i skompletowane sety
20-09-2023 17:25 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Ficek85
Junior Member


Data rejestracji: 21-12-2008
Postów: 13

RE: Moria / Necropolia warto wracać? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem właśnie po powrocie na sezonówkę i postaram się ci odpowiedzieć, oczywiście w mojej subiektywnej opinii

1. Lepiej na morii.
2. Grało więcej osób, natomiast tak, okazało się, że sporo osób miało po kilka multi.
3. Jakaś rywalizacja była.
4. Moim zdaniem bez premium nie ma sensu grać, licząc wszystkie skrócenia itd. około 20-40 zł na miesiąc trzeba włożyć.
5. Jeżeli chodzi o OP bulidy, to mniej więcej wyglądało tak, że co pewien okres, topka zmieniała rasę, tatuaż, farmiła jakiegoś moba(wszyscy prawie tym samym), potem zmiana i znowu farmienie kolejnego(na to między innymi szły dni premium)
6. Umagi są dopieszczone, dodatkowo pojawiła się 2 mapa i runy, w tym elemencie myślę, jako nowy gracz, miałbyś sporo frajdy. Oraz podróże, na najnowszym serwerze ma wejść również coś nowego tj. polowanie.

p.s
również grałem kiedyś na R2 Wink

pozdrawiam
20-09-2023 17:53 Ficek85 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ficek85 Dodaj Ficek85 do Listy kontaktów
Czy_Warto?
Newbie


Data rejestracji: 20-09-2023
Postów: 3

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Czy_Warto?
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli rozumiem przez to, że raczej słabo i nie ma z kim grać, ale dla "towarzystwa" najlepiej wygląda r1 necropolia, a mechanicznie najnowsza moria? Heh, ciekawy wybór. No nic, dzięki za 3 groszę, przemyślę to jeszcze.
21-09-2023 17:31 Czy_Warto? jest offline Szukaj postów użytkownika: Czy_Warto? Dodaj Czy_Warto? do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Moria / Necropolia warto wracać?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH