Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WŁAMANIE NA KONTO Złamanie zasad serwera rodzinnego » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Złamanie zasad serwera rodzinnego 13 Ankieta - średnia ocena: 7,7713 Ankieta - średnia ocena: 7,7713 Ankieta - średnia ocena: 7,77
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak sie bawi to sie bawic. Ja poszedlem na odpowiedz gdyz ten klan pustakowal/zabieral klocki maluszkow a widze ze maja kilka mulciakow i pewnie uzywali tych mulciakow do zabawy w kradziez klockow co jest zabronione. To skoro oko za noge to noz za pistolet.

Złamanie zasad serwera rodzinnego poprzez wykorzystywanie multikont do pustakowania.
Tj. " Zabrania się dołączania do jednego oblężenia więcej niż jednej postaci przez jednego użytkownika"

Edit: Na koncie Wolf, Fariso, Worst, Slav są zapisane oble w ktorych wszystkie te konta braly udzial w oblegach, nie mowie obronnych ale sami atakowali moja postac zanim jak bralem udzial w oblegu co wzbudzilo szereg reakcji. Mnie i Fariso oblegali po dwa razy.
Proszę o konsekwencjd dla tych ludzi i sprawdzenie tych oblegów.

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=4ef5daf82d

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=379979d0dc

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=489ad33382

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=bb4d250417

Sprawdz logi w tych oblach. Na bank logowali sie nawzajem i kilka multi bylo. Ja nie mam ani jednego multi a dostalem stałke.

ID: 8906
Nick: BioX
ID: 11014
Nick: インディゴチャイルド

Oraz caly ich klan prosze sprawdzic skoro bez posta oni po cichu skarza przez PW i banujesz konta Panie adagio to sprawdz co tu sie dzieje. Ja widze mulciaki ktorymi sie bawili w pustakowanie a logowanie sie na inne konta widocznie zalicza sie do mulciaka. Pozdro

Nazwa klanu Pałuki
Tag klanu [Znin]

Patrico
ID 374

Michu
ID 353

KASJOPEA
ID 2012

Dana
ID 7548

Katalina
ID 272

KitkaaktiK
ID 1488 - to i pod spodem na bank mulciaki ktore postakowaly

AktikkitkA
ID 7444 - ^

Daemonic
ID 7252

Zg0n
14277

Kawafior
51

Kosc
ID 11604

Miauderca
ID 12865

Sosna
ID 227

Amfeush
ID 9073

Mamut
ID 340

Ucia
ID 1474

Alien
ID 10093

Fokar
ID 2366

Yaxleey
ID 14411

Blondynka
14135

DropSensemŻycia
ID 14124

Mahannon
ID 522

Drakula
ID 1909

Seti
ID 491

Afro
ID 2337

__________________
R20: Wolf

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez mrwolf: 04-10-2023 19:58.

04-10-2023 11:49 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
kahuna
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2023
Postów: 5
Klan: Pałuki
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia S

RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakim trzeba być złośliwym draniem, aby coś takiego pisać. Nie wiem kto z naszego klanu napisał do Admina, ale cieszę się, że to zrobił.
To niejaki Wolf pisał do nas i groził konsekwencjami i tym co on na BW nie może i ja będziemy cierpieć.
Gwoli wyjaśnienia nasz klan przejął tylko i wyłącznie jeden kwadrat na s2 od klanu słabszego.
Nie wiem czy oni się poskarżyli do klanu silniejszego (Przeklęta Wataha) czy szukali pomocy. Nic w tym nie ma złego. Mogli nam odebrać s2 i byłoby po sprawie.
Jednak nieakceptowalne jest, aby dużo mocniejszy klan (Przeklęta Wataha nie dawała rady mimo, że są od nas silniejsi to poprosili klan LOUPS) specjalnie podmieniał nam wypracowane i budowane tygodniami kwadraty na pustaki z s5.
Na tym etapie gry nikt nie ma już s5, ale członkowie klanu LOUPS wyzbywali się swoich s4 przechodząc na puste s5 tylko po to, aby nam wymienić i zdestabilizować całą grę. A to już jest naprawdę chamskie zagranie. Jak chcecie się z nami pobawić w oblężenia to proszę bardzo, ale podmienianie w trudzie budowanych kwadratów na pustaki z s5 zakrawa nie tylko na nieuczciwość, ale na problemy psychiczne.
Taka jest prawda

Ja mam mulciaka, KitkaaktiK oraz AktikkitkA - na tym serwerze nie jest to zakazane. Ten kłamliwy typ twierdzi, że moje konta były wykorzystywane do pustakowania malutkihch. Sama budowałam kwadraty, na których jestem i nikomu ich nie zabierałam. Ten karzeł moralny pisze co mu ślina na język przyniesie, aby przykryć swoją niedyspozycję psychiczną. Ufff

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez kahuna: 04-10-2023 16:39.

04-10-2023 16:07 kahuna jest offline Szukaj postów użytkownika: kahuna Dodaj kahuna do Listy kontaktów
Krul Gier
Newbie


Data rejestracji: 24-08-2023
Postów: 2
Kraina: Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haha. Wolf mistrzu nauczaj. Ciekawe gdzie teraz są te prawilniaczki Toporowe, i 13-stkowe z Twojego klanu. Topór zrób jakąś zbióreczkę przydasz się na coś znowu. Biox to samo. Niby mordeczka ale zamiast oficjalnie napisać skargę to na PRV do Adagio się wypłakał żeby nie było że na forum TOPIC zakłada.

Fakultety tylko u Wiedźminka !!!!


:*
04-10-2023 16:43 Krul Gier jest offline Szukaj postów użytkownika: Krul Gier Dodaj Krul Gier do Listy kontaktów
Khaydar
Member


images/avatars/avatar-25739.jpeg

Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 27
Klan: Krwawa Armia Khorna, NWDBW
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII; Necropolia X; Necropolia S
Skąd: R7 / R11 / R14 (to wszystko dawno temu)

RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kahuna napisał(a)
Ja mam mulciaka, KitkaaktiK oraz AktikkitkA - na tym serwerze nie jest to zakazane.


Ekhm. Zerknij proszę tutaj - §4, punkt X. Przykładowy link, gdzie wbiłeś Ty (jeden użytkownik) dwoma kontami. To jak tam, tu też będzie ban?


// Tak, wiem, +1. Temat mnie pośrednio jednak dotyczy, ponieważ to nam Pał(u)ki ukradły S2 Wink .

__________________
Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner.
04-10-2023 17:26 Khaydar jest offline Szukaj postów użytkownika: Khaydar Dodaj Khaydar do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrwolf
RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyjmij na klate karę jak ja a nie placzecie xD

__________________
R20: Wolf
04-10-2023 18:22 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
kahuna
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2023
Postów: 5
Klan: Pałuki
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia S

RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i taki złom pisze o mulciakach, a sam do klanu wysyła wiadomości z kolejnego już chyba piątego konta:
Nadawca: Czesky
Tytuł wiadomości: [KLAN] Tu Wolf. Przyznaj sie kto sprzedał to usune post
Data wysłania: 2023-10-04 18:54:55
04-10-2023 19:50 kahuna jest offline Szukaj postów użytkownika: kahuna Dodaj kahuna do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrwolf
RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kahuna
i taki złom pisze o mulciakach, a sam do klanu wysyła wiadomości z kolejnego już chyba piątego konta:
Nadawca: Czesky
Tytuł wiadomości: [KLAN] Tu Wolf. Przyznaj sie kto sprzedał to usune post
Data wysłania: 2023-10-04 18:54:55


I co ma piernik do wiatraka?

__________________
R20: Wolf
04-10-2023 19:59 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
kahuna
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2023
Postów: 5
Klan: Pałuki
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia S

RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to największa bzdura jaka mogłaby być.
Skoro multikonta są dozwolone to jak nie może każde konto brać udziału w oblegu.
Jeżeli w 30 osobowym klanie jest 15 osób, ktorzy maja po dwa konta to by znaczyło, że przegrają każdy obleg bo wolno im jedynie połową członków klanu dołączyć.
O ile to prawda to ktoś gafę palnął w tym regulaminie.

Byłaby to największa bzdura o jakiej słyszałam.
04-10-2023 20:02 kahuna jest offline Szukaj postów użytkownika: kahuna Dodaj kahuna do Listy kontaktów
kahuna
Newbie


Data rejestracji: 04-10-2023
Postów: 5
Klan: Pałuki
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia S

RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To w takim razie przeczytaj cały paragraf 5.
§5 Ograniczenia

I. Każdy użytkownik ma prawo do założenia jednego konta na każdym serwerze BloodWars. W przypadku wykrycia przez operatorów gry posiadania przez użytkownika więcej niż jednego konta na danym serwerze, Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich kont tego użytkownika oraz uniemożliwienia mu dostępu do serwisu BloodWars.

II. Użytkowanie jednego konta przez wielu graczy jest zabronione.
Jednocześnie zabronione jest udostępnianie hasła do swojego konta osobom trzecim. Administrator ani żaden operator gry nie może zażądać, ani nigdy nie zażąda od użytkownika podania jego hasła. BW Team nie bierze odpowiedzialności za żadne szkody wynikłe ze świadomego bądź nieświadomego udostępnienia hasła do swojego konta osobom trzecim.



Cytujesz regulamin, który nie dotyczy Nekropolia S
04-10-2023 20:09 kahuna jest offline Szukaj postów użytkownika: kahuna Dodaj kahuna do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrwolf
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

^widziales ze 6 kont dostalo bana?
Ani jedno nie bylo moim multim. Tam mnie nikt nie bronił.

__________________
R20: Wolf
04-10-2023 20:32 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
mrwolf
Member


Data rejestracji: 28-06-2020
Postów: 43

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mrwolf
RE: Złamanie zasad serwera rodzinnego Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kahuna

Cytujesz regulamin, który nie dotyczy Nekropolia S


Co Ty wrzucasz? To nie moj tekst
Na speedzie multi mozna ale nie mozna wbijac na oble.
Czytaj moj post.

__________________
R20: Wolf
04-10-2023 20:34 mrwolf jest offline Szukaj postów użytkownika: mrwolf Dodaj mrwolf do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat zamykam.
Konta zostaną sprawdzone i jeżeli będą jakiś nieprawidłowości, to odpowiednie tematy pojawią się z pręgierzu

__________________

04-10-2023 21:39 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R20 » WŁAMANIE NA KONTO Złamanie zasad serwera rodzinnego

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH