Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S wysypalo sie ;) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wysypalo sie ;) 12 Ankieta - średnia ocena: 6,25
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
celyn
Double Ace


Data rejestracji: 22-08-2009
Postów: 121
Klan: Henneth, Molotov, Apocalipshit; š-l-m
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: ponoć od @

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale cos sie zmienilo 500 zniknelo....))

__________________
nick: od R6 zazwyczaj jako celyn
24-10-2023 09:26 celyn jest offline Szukaj postów użytkownika: celyn Dodaj celyn do Listy kontaktów
APOLLYON66
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak.

Sam pracuje w firmie IT.
Mam też swoje strony www.
I niedziałający serwer 2 dni to niestety jakaś abstrakcja.
Nie winie BW Team ale może po tym zdarzeniu nauczą się, że prócz hostingu warto stosować się do dzisiejszych standardów związanych z bezpieczeństwem danych. Bo to nie tylko kwestia irytacji graczy ale również czasu adminów.

Backup serwerów z BW jak dla mnie to max jakieś 200-300 MB a i t myślę że mniej.
Bo nie trzeba robić backup całości a tylko części danych tak na dobrą sprawę.
Nawet małe firmy w dzisiejszych czasach robią backup już nie tyle dzienne co godzinowe
24-10-2023 09:33 APOLLYON66 jest offline Szukaj postów użytkownika: APOLLYON66 Dodaj APOLLYON66 do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rauko napisał(a)
cytat:
Noutek napisał(a)
Kacperek_XVQ z każdą kolejną wiadomością kompromitujesz się coraz bardziej.
Nie wiem czy tylko mnie twoje wiadomości już nie śmieszą, a irytują, ale się domyślam. Miło by było jakbyś zamilkł do czasu rozwiązania problemu, czy dobrowolnie czy będąc wyciszonym (mała sugestia) to już nie istotne.



Zwykła gra przeglądarkowa nie powinna powodować w nas tyle frustracji, mamy wiele zajęć w ciągu dnia...


Kompromitujesz się Ty.

Może i trochę za bardzo się tu ludzie denerwują. Natomiast jak się za coś płaci to się wymaga. To że jest to gra przeglądarkowa nie zmienia faktu iż jest to usługa za która płacimy.

Dwa serwery to usługa za która płaci BWTeam i firma dostarczająca serwery nie zachowuje się z mojego punktu widzenia tak jak powinna. Chodź nie znam dokładnie szczegóły umowy to jednak nie wygląda to dobrze.



Kolega się trochę myli - płacisz bo chcesz. Nie musisz kupować premki. Nie musisz wykupywać skrócenia czasu. To nie jest obowiązek.

Co nie zmienia faktu, że tak jak ktoś wyżej napisał - serwer pada, powołujemy drugi z backupu i ciągłość rozgrywki jest zachowana. W tym czasie jest naprawiany serwer pierwotny.

Kolejna sprawa to dajcie sobie na luz, po co się tu obrzucać shitem? To w niczym nie pomoże. Sam jestem zaniepokojony bo mam tam do ogarnięcia kilka kont i już wiem ile czasu będę musiał poświęcić jak tylko włączą serwer.
Ale nie popędzam, nie obrażam ani nie wymagam info co godzinę - będzie to będzie i jestem przekonany, że BWTeam stanie na wysokości zadania i zrekompensuje nam ten stracony czas.


i jeszcze to:
cytat:
malpek napisał(a)
Moim zdaniem rekompensata powinna być jak tylko ty byś nie maił dostępu do servera bo był byś jedynym stratnym. W tym przypadku nikt cie nie wyprzedził i nie jest o 1 dzień do przodu.

no nie koniecznie, rywalizujemy z innymi serwerami na arenach, więc jesteśmy w plecy o 1,5 dnia expa (jak na razie)


Spokojnego dnia wszystkim.
24-10-2023 09:51 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rauko napisał(a)
cytat:
Noutek napisał(a)
Kacperek_XVQ z każdą kolejną wiadomością kompromitujesz się coraz bardziej.
Nie wiem czy tylko mnie twoje wiadomości już nie śmieszą, a irytują, ale się domyślam. Miło by było jakbyś zamilkł do czasu rozwiązania problemu, czy dobrowolnie czy będąc wyciszonym (mała sugestia) to już nie istotne.



Zwykła gra przeglądarkowa nie powinna powodować w nas tyle frustracji, mamy wiele zajęć w ciągu dnia...


Kompromitujesz się Ty.

Może i trochę za bardzo się tu ludzie denerwują. Natomiast jak się za coś płaci to się wymaga. To że jest to gra przeglądarkowa nie zmienia faktu iż jest to usługa za która płacimy.

Dwa serwery to usługa za która płaci BWTeam i firma dostarczająca serwery nie zachowuje się z mojego punktu widzenia tak jak powinna. Chodź nie znam dokładnie szczegóły umowy to jednak nie wygląda to dobrze.



Gwoli ścisłości, gra jest darmowa a konto premium jest dobrowolne, więc akurat argument place - wymagam jest średnio trafiony.



Wszyscy czekamy, administracja na pewno tez. Więcej spokoju, 3 wdechy i już dziś będziecie mogli płakać ze ktos was przebił 30s przed końcem aukcji
24-10-2023 09:52 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
rauko
Triple Ace


images/avatars/avatar-195.jpg

Data rejestracji: 11-09-2006
Postów: 183
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria III
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alter-ego napisał(a)
cytat:
rauko napisał(a)
cytat:
Noutek napisał(a)
Kacperek_XVQ z każdą kolejną wiadomością kompromitujesz się coraz bardziej.
Nie wiem czy tylko mnie twoje wiadomości już nie śmieszą, a irytują, ale się domyślam. Miło by było jakbyś zamilkł do czasu rozwiązania problemu, czy dobrowolnie czy będąc wyciszonym (mała sugestia) to już nie istotne.



Zwykła gra przeglądarkowa nie powinna powodować w nas tyle frustracji, mamy wiele zajęć w ciągu dnia...


Kompromitujesz się Ty.

Może i trochę za bardzo się tu ludzie denerwują. Natomiast jak się za coś płaci to się wymaga. To że jest to gra przeglądarkowa nie zmienia faktu iż jest to usługa za która płacimy.

Dwa serwery to usługa za która płaci BWTeam i firma dostarczająca serwery nie zachowuje się z mojego punktu widzenia tak jak powinna. Chodź nie znam dokładnie szczegóły umowy to jednak nie wygląda to dobrze.



Kolega się trochę myli - płacisz bo chcesz. Nie musisz kupować premki. Nie musisz wykupywać skrócenia czasu. To nie jest obowiązek.



Spokojnego dnia wszystkim.


Jeżeli gra jest darmowa z opcja płacenia i zapłacę to jest już to płatna usługa i płacę to oczekuję pewnych rzeczy.

__________________
Nik w grze Rauko
Rozmaowa z Sensei
24-10-2023 10:56 rauko jest offline Szukaj postów użytkownika: rauko Dodaj rauko do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rauko napisał(a)

Jeżeli gra jest darmowa z opcja płacenia i zapłacę to jest już to płatna usługa i płacę to oczekuję pewnych rzeczy.


Rozmawiając z kimś też oczekujesz, że ktoś będzie miał choć 2 szare komórki żeby zrozumieć co się do niego pisze, a jednak jak widac po Tobie realia są zupełnie inne
24-10-2023 10:59 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
rauko
Triple Ace


images/avatars/avatar-195.jpg

Data rejestracji: 11-09-2006
Postów: 183
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria III
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
destr0yer napisał(a)
cytat:
rauko napisał(a)

Jeżeli gra jest darmowa z opcja płacenia i zapłacę to jest już to płatna usługa i płacę to oczekuję pewnych rzeczy.


Rozmawiając z kimś też oczekujesz, że ktoś będzie miał choć 2 szare komórki żeby zrozumieć co się do niego pisze, a jednak jak widac po Tobie realia są zupełnie inne


A masz jakieś argumenty oprócz wycieczek osobistych? Bo argument "płacisz bo chcesz, więc nie możesz niczego oczekiwać" nie jest logiczny. Tak jak pisałem jeżeli jest opcja płacenia i zapłacę to jest to płatna usługa. To że inni nie płacą nic nie zmienia.

__________________
Nik w grze Rauko
Rozmaowa z Sensei
24-10-2023 11:08 rauko jest offline Szukaj postów użytkownika: rauko Dodaj rauko do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rauko napisał(a)
cytat:
destr0yer napisał(a)
cytat:
rauko napisał(a)

Jeżeli gra jest darmowa z opcja płacenia i zapłacę to jest już to płatna usługa i płacę to oczekuję pewnych rzeczy.


Rozmawiając z kimś też oczekujesz, że ktoś będzie miał choć 2 szare komórki żeby zrozumieć co się do niego pisze, a jednak jak widac po Tobie realia są zupełnie inne


A masz jakieś argumenty oprócz wycieczek osobistych? Bo argument "płacisz bo chcesz, więc nie możesz niczego oczekiwać" nie jest logiczny. Tak jak pisałem jeżeli jest opcja płacenia i zapłacę to jest to płatna usługa. To że inni nie płacą nic nie zmienia.


Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry. W zamian otrzymasz dodatkowe możliwości, które pozwolą Ci na wygodniejszą i bardziej zaawansowaną grę. Otrzymasz między innymi większą ilość wypraw i ataków, możliwość założenia własnego klanu, powiększoną skrzynkę na wiadomości oraz wiele, wiele więcej.

Gra się "rozwija" Wypki też Ci się kumulują
24-10-2023 11:13 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
mAMCIO
Newbie


Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 9
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: mamuteq

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Destro akurat tutaj trochęsie zgadzam z rauko Tongue

Jestem ubezpieczony w zus, niby nic za to nie płacę (tak tak podatki), ale terminy i jakość masakryczna. Jak chciałem USG szybciej to zapłaciłem, też było dobrowolne, ale wymagałem aby przez to usługa była lepsza i wykonana dużo szybciej ;]

Widzę powoli wraca, serwer niemiecki.... pewno Tusk oddał niemcom i teraz mają kontrolę nad wszystkimi uzależnieńcami z BW Big Grin

__________________
Nick: Mamut R14
24-10-2023 11:15 mAMCIO jest offline Szukaj postów użytkownika: mAMCIO Dodaj mAMCIO do Listy kontaktów
rauko
Triple Ace


images/avatars/avatar-195.jpg

Data rejestracji: 11-09-2006
Postów: 183
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria III
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
destr0yer napisał(a)
cytat:
rauko napisał(a)
cytat:
destr0yer napisał(a)
cytat:
rauko napisał(a)

Jeżeli gra jest darmowa z opcja płacenia i zapłacę to jest już to płatna usługa i płacę to oczekuję pewnych rzeczy.


Rozmawiając z kimś też oczekujesz, że ktoś będzie miał choć 2 szare komórki żeby zrozumieć co się do niego pisze, a jednak jak widac po Tobie realia są zupełnie inne


A masz jakieś argumenty oprócz wycieczek osobistych? Bo argument "płacisz bo chcesz, więc nie możesz niczego oczekiwać" nie jest logiczny. Tak jak pisałem jeżeli jest opcja płacenia i zapłacę to jest to płatna usługa. To że inni nie płacą nic nie zmienia.


Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry. W zamian otrzymasz dodatkowe możliwości, które pozwolą Ci na wygodniejszą i bardziej zaawansowaną grę. Otrzymasz między innymi większą ilość wypraw i ataków, możliwość założenia własnego klanu, powiększoną skrzynkę na wiadomości oraz wiele, wiele więcej.

Gra się "rozwija" Wypki też Ci się kumulują


No i oczekuje że gra będzie działała tak abym mógł korzystać z możliwości za jakie zapłaciłem.

__________________
Nik w grze Rauko
Rozmaowa z Sensei
24-10-2023 11:22 rauko jest offline Szukaj postów użytkownika: rauko Dodaj rauko do Listy kontaktów
WariatuffLegion
Junior Member


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 14
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomijając dywagacje na temat dobrowolności premium (w zasadzie każdy zakup jest dobrowolny, zakupu samochodu czy domu nikt też raczej na nas nie wymusza, ale w razie wtopy jednak możesz ten zakup reklamować i wymagać jakiejś jakości) obsługa awarii wymyka się pojmowaniu, w dwa dni można przywrócić z kopii dość pokaźnych rozmiarów system ERP a nie witrynę internetową.
24-10-2023 11:23 WariatuffLegion jest offline Szukaj postów użytkownika: WariatuffLegion Dodaj WariatuffLegion do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...a swistak siedzi i....
wiecej dramy panowie i panie :-)

a zeby nie bylo ze nie na temat

chialem zauwazyc ze znow BW Team od strony obslugi klienta lezy i kwiczy
naprawde to jest nieprofesjonalne podejscie nawet jesli nie macie sami za duzo informacji zeby prze tyle czasu olewac informowanie swoich klientow (i to nawet jesli by ludzie nie placili za premke to dalej nalezaloby dbac o uzytkownikow)

ostatni post z teamu: Yesterday, 21:48

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
24-10-2023 11:29 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
mAMCIO
Newbie


Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 9
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: mamuteq

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WariatuffLegion napisał(a)
Pomijając dywagacje na temat dobrowolności premium (w zasadzie każdy zakup jest dobrowolny, zakupu samochodu czy domu nikt też raczej na nas nie wymusza, ale w razie wtopy jednak możesz ten zakup reklamować i wymagać jakiejś jakości) obsługa awarii wymyka się pojmowaniu, w dwa dni można przywrócić z kopii dość pokaźnych rozmiarów system ERP a nie witrynę internetową.



Myślę, że tutaj jest inny problemSmile

ALbo przywracasz z backup'u niedzielnego z 4 rano, albo próbujesz naprawić i uratować całą niedzielę ;]

Ale fakt, 2 dni off to w sumie wychodzi na to, że backup i hate a propos niedzieli byłby lepszy

__________________
Nick: Mamut R14
24-10-2023 11:29 mAMCIO jest offline Szukaj postów użytkownika: mAMCIO Dodaj mAMCIO do Listy kontaktów
Vincent_S
Newbie


Data rejestracji: 24-05-2023
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Muszę przyznać, że to bardzo interesujący przypadek. Wydawałoby się, że mając backupy, skonfigurowanie nowego serwera w tej samej serwerowni nie powinno zająć więcej niż ze dwie - trzy godziny, a wtedy można na spokojnie reanimować starą maszynę i zobaczyć co poszło nie tak. Serwerownie zawsze mają wolny sprzęt dostępny od ręki dla nowego klienta, na pewno coś by się znalazło. Ciekawe dlaczego nie jest to domyślny sposób działania.
24-10-2023 11:50 Vincent_S jest offline Szukaj postów użytkownika: Vincent_S Dodaj Vincent_S do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilka informacji:
1) SM próbował wczoraj dobić się do kadry zarządzającej serwerowni (nawet zarezerwał bilet do Monachium na dzisiaj wieczór) i dzisiaj dostaliśmy odpowiedź, w której wprost przyznali, że ich baza klientów rośnie o wiele szybciej niż ich możliwości zatrudnienia nowych kompetentnych osób i stąd tak duże problemy. Napisał, że zdają sobie z tego sprawę i że robią co mogą żeby ten stan rzeczy poprawić. Rozważamy zmianę serwerowni ale po wstępnych szacunkach dostępnych konfiguracji serwerów w stosunku do ceny oraz ocen klientów tych serwerowni nie jestem pewien na dzień dzisiejszy, czy się na to zdecydujemy.

2) Z nieznanego nam powodu nie dało się zdalnie (z poziomu panelu) zrestartować serwera ani odpalić rescue mode, mimo wielokrotnych prób.

3) Dzisiaj rano w końcu spełniona została nasza prośba aby odpalić rescue mode i mogliśmy się przyjrzeć temu, co się stało z bliska. Niestety wbrew wcześniejszym moim przewidywaniom (serwer reagował na ping, a nawet działały częściowo niektóre usługi) okazało się, że główny dysk jest poważnie uszkodzony i jak to bywa z dyskami SSD, nie da się odzyskać z niego żadnych danych.

4) W związku z tym poprosiliśmy o wymianę dysku na nowy, co oznacza ponowne postawienie serwerów R21 i R7 i wgranie ostatnich backupów jakie były robione, czyli z niedzieli 22.10 z godziny 4 rano. Przykro nam z tego powodu i robiliśmy co się dało by tego uniknąć ale niestety nie ma innej możliwości.

5) Jeśli znowu nie będziemy musieli czekać kolejnej doby na reakcję serwerowni na nasze zlecenie, to serwery ruszą jeszcze dzisiaj. Zrobimy co w naszej mocy aby stało się to jak najszybciej po instalacji nowego dysku.

6) W pełni rozumiemy Wasze rozgoryczenie obecną sytuacją, a nawet mogę powiedzieć, że w pełni je podzielamy. Gdyby nasza prośba o rescue mode została spełniona wczoraj rano i dysk sprawnie wymieniony, gra już od doby by działała i nie kosztowałoby nas i Was to wszystko tyle nerwów. Zastanawialiśmy się wczoraj, czy zamówić nowy serwer i postawić go z backupu ale cały czas liczyliśmy na to, że to nie jest aż tak groźna awaria i uda się uniknąć utraty danych.

7) Mimo, że nie mieliśmy na to wpływu, to jeszcze raz przepraszamy Was za zaistniałą sytuację. Postaramy się wynagrodzić Wam tę przerwę w grze w postaci darmowego premium i usług oraz eventów. Szczegóły podamy jak już będziemy wiedzieli, że mamy wymieniony dysk i możemy działać.

8) Zamknę ten wątek, żeby mój post nie zginął przytłoczony masą dyskusji, jaka się tu przewinęła od wczoraj (jeśli ktoś bardzo chce kontynuować dyskusję lub wyrazić swoje zdanie w sposób nie łamiący regulaminu forum, to proponuję założyć osobny wątek w Misz-masz). Gdy tylko będziemy coś wiedzieć, to informacja o tym pojawi się pod moim postem.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-10-2023 12:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tym razem na szczęście poszło szybciej - mamy nowy dysk i pracujemy nad przywróceniem serwerów. ETA trudno powiedzieć - gdzieś w okolicach popołudnia, wczesnego wieczoru.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-10-2023 13:02 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Działanie serwerów zostało wznowione.
Na serwerach dotkniętych awarią event Krew z krwi zostanie przedłużony o dwa dni (będzie trwał do czwartku). Od piątku do poniedziałku będzie aktywny event Noc bohaterów.
Wszyscy Gracze z tych serwerów otrzymają dodatkowe 5 dni premium oraz 5 dni wszystkich usług premium.
Ekspedycje i KW, które zostały rozpoczęte w niedzielę po północy, ale nie rozegrały się przed 4 rano zostały odwołane. Gracze będą mieli możliwość ponownego postawienia ekspedycji.
Ekspedycje i KW, które zostały rozpoczęte w niedzielę po północy i rozegrały się przed 4 rano nie zostały cofnięte. Na serwerach sezonowych w takim przypadku Gracze na nie będą mogli postawić dziś kolejnej ekspedycji.
To samo dotyczy limitu dołączenia.
Gracze, którzy na serwerach sezonowych rozegrali Podróż w niedzielę przed 4 rano nie będą mieli dzisiaj dostępnej kolejnej.
Wszystkie aukcje zostały przedłużone o 4 doby - np. jeśli aukcja kończyła się w niedzielę o 13:00, to zakończy się w czwartek o tej samej godzinie.
Automatycznie zostały przyznane bonusy za logowanie. Jeśli ktoś zalogował się w niedzielę po północy, to będzie miał odebrane kolejne dwa kolejne bonusy; w przeciwnym razie zostaną przyznane trzy.
Dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość i cierpliwość i jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-10-2023 19:26 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MasterOfPuppets, kw skrócone na 19:35 się nie rozegrały, doszły mnie słuchy, że ekspedycję skrócone na 19:30 również - przynajmniej na r21.
24-10-2023 19:38 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Liquid, zgadza się. Rozegrają się przy następnej okazji (20:00 i 20:05). Sorki za zamieszanie.

Dodatkowo: jeśli ktoś przedłużył premkę w niedzielę przed padem serwera i jej nie ma, to jutro do ok południa powinien już mieć. Gdyby jutro po południu nadal nie było to proszę o zgłoszenie: Konto premium -> Formularz kontaktowy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




24-10-2023 19:39 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Liquid
Taki sobie nupek


Data rejestracji: 14-09-2007
Postów: 679
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za odpowiedź, jeszcze jedna kwestia.

MoP napisał, że:

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)

Gracze, którzy na serwerach sezonowych rozegrali Podróż w niedzielę przed 4 rano nie będą mieli dzisiaj dostępnej kolejnej.


Ja nie rozegrałem podróży w niedziele przed 4 rano, a mimo to nie mam dostępnej kolejnej.

Kw również nie rozegrałem w niedziele przed 4 rano i dzisiaj założyłem jedno, a kolejnego już nie mogę, ekspedycji jeszcze nie odpaliłem, ale domyślam się, że będzie tak samo.

Nie wiem czy tak miało być - jeśli tak to według mnie jest to nie fair, bo osoby, które rozegrały ekspy/kw/podróże przed 4 w niedziele są do przodu o te akcje.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Liquid: 24-10-2023 20:09.

24-10-2023 20:08 Liquid jest offline Szukaj postów użytkownika: Liquid Dodaj Liquid do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Liquid, źle zrozumiałeś. Jeśli nie zrobiłeś podróży w niedzielę przed 4 rano, to dzisiaj możesz zrobić jedną.
Jeśli ktoś zdążył przed 4 rano zrobić podróż, to dzisiaj nie może postawić.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-10-2023 20:18 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konta premium przedłużone między niedzielą 4 rano, a momentem awarii zostały przedłużone.

Gdyby ktoś jednak stwierdził, że coś jest nie tak, to proszę o zgłoszenie: Konto premium -> Formularz kontaktowy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




25-10-2023 10:42 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeśli ktoś chce anulować arenę klanową założoną w ubiegłym tygodniu (przed awarią), to proszę o przesłanie zgłoszenia poprzez opcję "Napisz do nas".

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


25-10-2023 10:52 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S wysypalo sie ;)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH