Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R21 Nowa postać i premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R21 Nowa postać i premium
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
APOLLYON66
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pamiętajcie że podpięcie nowego dysku i wgranie backup w tej serwerowni trochę trwa.
U mnie jak stronę www wywaliło i okazało się że był problem z serwerem to wszystko postawili na nowej maszynie w 2h. No ale wiedzieli co robią. Tu mamy braki kadrowe i młodych na przyuczeniu Wink
24-10-2023 18:39 APOLLYON66 jest offline Szukaj postów użytkownika: APOLLYON66 Dodaj APOLLYON66 do Listy kontaktów
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kacperek_XVQ napisał(a)
nadal prosze o jakas godzine przyblizona ?Big Grin czy co kolwiem bo juz jest wieczór juz nie wczesny zaraz nas wczesna noc zastanie Big Grin



Jeśli ktoś mieszka w stanach, dopiero ma południe. Weź na wstrzymanie bo już serio przeginasz. Szeryf co sprawiedliwości szuka na bw xD
24-10-2023 18:52 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wstalo r7

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-10-2023 19:08 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Big'u
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Taaa, i r21 wstalo, tylko po co aukcje wydluzone o dzien?
Kogos nie bylo stac a teraz bedzie stac.
Dzieki za rozwalenie wszystkiego
24-10-2023 19:15 Big'u jest offline Szukaj postów użytkownika: Big'u Dodaj Big'u do Listy kontaktów
APOLLYON66
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Event krew z krwii na 5h.
No też słabo.
24-10-2023 19:32 APOLLYON66 jest offline Szukaj postów użytkownika: APOLLYON66 Dodaj APOLLYON66 do Listy kontaktów
MARCCO
Full Member


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 64
Klan: PDecados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to wszystko jest lipa gdzie zakupione i powbijane itemy masakra jakaś znowu mam ślęczeć przy bw miałem kompletne eq na miesiąc paranoja jakaś
24-10-2023 19:47 MARCCO jest offline Szukaj postów użytkownika: MARCCO Dodaj MARCCO do Listy kontaktów
APOLLYON66
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aukcje przedłużone są do dam dam dam dam - do 26 Big Grin

HAHAHA
24-10-2023 19:57 APOLLYON66 jest offline Szukaj postów użytkownika: APOLLYON66 Dodaj APOLLYON66 do Listy kontaktów
Big'u
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze raz podziekujmy
24-10-2023 19:57 Big'u jest offline Szukaj postów użytkownika: Big'u Dodaj Big'u do Listy kontaktów
Big'u
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem po co jest ten dzien wolny... Kompletnie bez sensu
24-10-2023 19:58 Big'u jest offline Szukaj postów użytkownika: Big'u Dodaj Big'u do Listy kontaktów
MARCCO
Full Member


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 64
Klan: PDecados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=2beda74f31

tu miałem już blachę i teraz ile jestem w plecy to ma być kara za co się pytam ????
żenada chyba czas na kasację
24-10-2023 21:12 MARCCO jest offline Szukaj postów użytkownika: MARCCO Dodaj MARCCO do Listy kontaktów
MementoTroi
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 3
Klan: ???
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII
Skąd: Z Polski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem na czysto ze 2 dni w plecy i to tak na luzje a nie jestem rekordzistą w klanie XD

__________________
Z dzbana powstałeś i w dzban się obrócisz
24-10-2023 22:05 MementoTroi jest offline Szukaj postów użytkownika: MementoTroi Dodaj MementoTroi do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R21 Nowa postać i premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH