Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R21 Nowa postać i premium » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony R21 Nowa postać i premium
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Voltymer
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 1

R21 Nowa postać i premium Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W niedziele w ciągu dnia założyłem nową postać i wykupiłem premium dla nowej i starej postaci. Co się stanie z tą nowa postacią i premium po wgraniu rolki z 4 rano.
24-10-2023 13:11 Voltymer jest offline Szukaj postów użytkownika: Voltymer Dodaj Voltymer do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sama postać nie zostanie przywrócona - będziesz musiał utworzyć nową. Jeśli natomiast chodzi o premium, to nie powinno być problemu z jego przywróceniem. Wystarczy że na nowym koncie prześlesz zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy w zakładce konto premium, podając w treści dane które umożliwią nam zweryfikowanie płatności. Przykładowo, jeśli doładowywałeś przez aplikację, to powinieneś otrzymać mail od google z numerem zamówienia.
W razie wątpliwości napisz do mnie PW na forum, lub wyślij zgłoszenie w grze (opcja "napisz do nas").

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-10-2023 13:31 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
safan
Junior Member


Data rejestracji: 20-07-2021
Postów: 18
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby nie mnożyć wątków to dopytam tu:
po przywróceniu backupu, jaki będzie stan ekspedycji i aukcji?
jeśli ekspedycja była postawiona przed backupem ale koniec był później, to ekspedycja zostanie anulowana i będzie można ją jeszcze raz postawić?
wszystkie istniejące aukcje zostaną anulowane?
24-10-2023 13:40 safan jest offline Szukaj postów użytkownika: safan Dodaj safan do Listy kontaktów YIM Account Name of safan: filip
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Panie Adminie
- czy dodane zostana nam po 2 podróże i 2 expedycje

czy będzie jakby niedziela we wtorek ?

czy zostana dodane ataki i wyprawy

bo wydaje mi się ze to bedzie fair ... chce coś porobic a wszystko zrobione miałem w niedziele nad ranem ;P Smile bawet wypraw mi z 5 zostanie Big Grin

__________________
R18-Kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kacperek_XVQ: 24-10-2023 15:40.

24-10-2023 14:42 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
APOLLYON66
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co z expami itd.

Ja to bardziej martwię się tym, że przedmioty z wypraw przepadły.
Miałem np. Składniki na legendarna opiekuńcza pięść niebios trafienia.
Teraz że mi wpadnie znowu odpowiedni składnik a raczej składniki jest niska.
Miałem fragmenty na szamańska maskę adrenaliny które wyszukiwałem od kilku dni. Mniejsza z tym że na 10 zlepień ale było.

To niby nic ale na tym etapie gry te małe detale decydują o tym co będzie dalej.

Teraz to musiałby być event +100 szczęścia, dodatkowe przedmioty , ilość przedmiotów i jakość jak w 1 strefie itd.
A i tak znając losowator wywali max legendarny dobry karabin snajperski który jest już passe Wink
24-10-2023 15:43 APOLLYON66 jest offline Szukaj postów użytkownika: APOLLYON66 Dodaj APOLLYON66 do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
APOLLYON66 napisał(a)
Co z expami itd.

Ja to bardziej martwię się tym, że przedmioty z wypraw przepadły.
Miałem np. Składniki na legendarna opiekuńcza pięść niebios trafienia.
Teraz że mi wpadnie znowu odpowiedni składnik a raczej składniki jest niska.
Miałem fragmenty na szamańska maskę adrenaliny które wyszukiwałem od kilku dni. Mniejsza z tym że na 10 zlepień ale było.

To niby nic ale na tym etapie gry te małe detale decydują o tym co będzie dalej.

Teraz to musiałby być event +100 szczęścia, dodatkowe przedmioty , ilość przedmiotów i jakość jak w 1 strefie itd.
A i tak znając losowator wywali max legendarny dobry karabin snajperski który jest już passe Wink


kolego ode mnie z klanu, znalazl ziomek w niedziele na jednej wyprawie lekka peleryne szybkosci i wzmocnione xxx orchidei Big Grin pomyskl co on czuje ^^

__________________
R18-Kacperek
24-10-2023 15:47 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
APOLLYON66
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No mnie aż tak nie dropi.
Ale zawsze coś się tam pospawa Smile
24-10-2023 15:54 APOLLYON66 jest offline Szukaj postów użytkownika: APOLLYON66 Dodaj APOLLYON66 do Listy kontaktów
BUNIO
Lord


images/avatars/avatar-22745.jpg

Data rejestracji: 18-12-2007
Postów: 330
Klan: UKOJENI
Kraina: Necropolia V
Skąd: OPOLE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam pytanie odnośnie polowania

Jeżeli serwer zostanie przywrócony do życia powiedzmy wieczorem to jesteśmy właściwie w plecy dwa dni

W zależności od ilości skór to albo osiągamy na R7 ostatni poziom albo brakuje nam bardzo niewiele

Jak administracja to widzi?

__________________
R7:antonio_montana

R10:Ten_Maniek








Wypadki nie zdarzają sie ludziom , którzy uważają je za osobistą zniewagę ;-)
24-10-2023 15:58 BUNIO jest offline Szukaj postów użytkownika: BUNIO Dodaj BUNIO do Listy kontaktów
safan
Junior Member


Data rejestracji: 20-07-2021
Postów: 18
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wy sie cieszcie że mamy cofke o pół dnia a nie pół tygodnia, wtedy byłby płacz.
24-10-2023 16:03 safan jest offline Szukaj postów użytkownika: safan Dodaj safan do Listy kontaktów YIM Account Name of safan: filip
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
safan napisał(a)
wy sie cieszcie że mamy cofke o pół dnia a nie pół tygodnia, wtedy byłby płacz.


jak pół dnia ? 60 godzin ;D

__________________
R18-Kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kacperek_XVQ: 24-10-2023 16:30.

24-10-2023 16:22 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Backup bedzie z 4 rano w niedziele, wiec juz 3 dzien leci.

A rekompensaty... niech najpierw serwer postawia chytry

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
24-10-2023 16:28 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
safan napisał(a)
żeby nie mnożyć wątków to dopytam tu:
po przywróceniu backupu, jaki będzie stan ekspedycji i aukcji?


Ekspedycje i KW założone po północy w niedzielę (te które nie zdążyły się rozegrać) zostaną anulowane. Wszyscy będą mieli dzisiaj możliwość założenia ekspedycji i KW (chyba, że ktoś założył po północy w niedzielę i skrócił tak, że zakończyła się przed 4 rano). Trwające aukcje zostaną przedłużone o 4 doby.
Jeśli chodzi o polowanie, to liczba wymaganych mobów zostanie zmniejszona o połowę.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-10-2023 16:34 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogolnie wszystkim powinn byc wszystko cofniete moim zdaniem podróze itp tez bo z jakiej racji pan x dostal dropa po 24 pan y po 6 rano i jeden zatrzyma 2 traci , zeby nie bylo akurat ja otrzymalem dropa przed 4 rano, ale powinni byc to sprawieliwe, i tak dostalem jak dobrze pamietam leg xxx noz klanu wiec calkiem niezly drop, ale szkoda mi osob ktorzy wydroplii w niedziele fajne rzeczy

__________________
R18-Kacperek
24-10-2023 16:38 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
safan
Junior Member


Data rejestracji: 20-07-2021
Postów: 18
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Kacperek_XVQ
ogolnie wszystkim powinn byc wszystko cofniete moim zdaniem podróze itp tez bo z jakiej racji pan x dostal dropa po 24 pan y po 6 rano i jeden zatrzyma 2 traci , zeby nie bylo akurat ja otrzymalem dropa przed 4 rano, ale powinni byc to sprawieliwe, i tak dostalem jak dobrze pamietam leg xxx noz klanu wiec calkiem niezly drop, ale szkoda mi osob ktorzy wydroplii w niedziele fajne rzeczy

żeby naprawde było sprawiedliwie, to powinniśmy zresetować cały serwer. cytując kononowicza, niech nie będzie niczego.
24-10-2023 16:45 safan jest offline Szukaj postów użytkownika: safan Dodaj safan do Listy kontaktów YIM Account Name of safan: filip
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
safan napisał(a)
cytat:
Originally posted by Kacperek_XVQ
ogolnie wszystkim powinn byc wszystko cofniete moim zdaniem podróze itp tez bo z jakiej racji pan x dostal dropa po 24 pan y po 6 rano i jeden zatrzyma 2 traci , zeby nie bylo akurat ja otrzymalem dropa przed 4 rano, ale powinni byc to sprawieliwe, i tak dostalem jak dobrze pamietam leg xxx noz klanu wiec calkiem niezly drop, ale szkoda mi osob ktorzy wydroplii w niedziele fajne rzeczy

żeby naprawde było sprawiedliwie, to powinniśmy zresetować cały serwer. cytując kononowicza, niech nie będzie niczego.



to tez dobry pomysł Smile

__________________
R18-Kacperek
24-10-2023 16:47 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
Ketsu
Junior Member


Data rejestracji: 15-07-2023
Postów: 14

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

+1 safan
24-10-2023 17:23 Ketsu jest offline Szukaj postów użytkownika: Ketsu Dodaj Ketsu do Listy kontaktów
MementoTroi
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 3
Klan: ???
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII
Skąd: Z Polski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
safan napisał(a)
żeby nie mnożyć wątków to dopytam tu:
po przywróceniu backupu, jaki będzie stan ekspedycji i aukcji?


Ekspedycje i KW założone po północy w niedzielę (te które nie zdążyły się rozegrać) zostaną anulowane. Wszyscy będą mieli dzisiaj możliwość założenia ekspedycji i KW (chyba, że ktoś założył po północy w niedzielę i skrócił tak, że zakończyła się przed 4 rano). Trwające aukcje zostaną przedłużone o 4 doby.
Jeśli chodzi o polowanie, to liczba wymaganych mobów zostanie zmniejszona o połowę.

Ale jak to o 4 doby przedłużone. Ludzie tu mają majątki zamrożone jak ktoś zalicytował wcześniej na 4 dni przecież. Nie lepiej cofnąć wszystkie aukcje?

__________________
Z dzbana powstałeś i w dzban się obrócisz
24-10-2023 17:39 MementoTroi jest offline Szukaj postów użytkownika: MementoTroi Dodaj MementoTroi do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MementoTroi napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
safan napisał(a)
żeby nie mnożyć wątków to dopytam tu:
po przywróceniu backupu, jaki będzie stan ekspedycji i aukcji?


Ekspedycje i KW założone po północy w niedzielę (te które nie zdążyły się rozegrać) zostaną anulowane. Wszyscy będą mieli dzisiaj możliwość założenia ekspedycji i KW (chyba, że ktoś założył po północy w niedzielę i skrócił tak, że zakończyła się przed 4 rano). Trwające aukcje zostaną przedłużone o 4 doby.
Jeśli chodzi o polowanie, to liczba wymaganych mobów zostanie zmniejszona o połowę.

Ale jak to o 4 doby przedłużone. Ludzie tu mają majątki zamrożone jak ktoś zalicytował wcześniej na 4 dni przecież. Nie lepiej cofnąć wszystkie aukcje?


chyba mozna usunac Smile mam taka nadzieje ze wycofaj bedzie widnialoWink

__________________
R18-Kacperek
24-10-2023 17:44 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
MementoTroi
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 3
Klan: ???
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII
Skąd: Z Polski

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kacperek_XVQ napisał(a)
cytat:
MementoTroi napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
safan napisał(a)
żeby nie mnożyć wątków to dopytam tu:
po przywróceniu backupu, jaki będzie stan ekspedycji i aukcji?


Ekspedycje i KW założone po północy w niedzielę (te które nie zdążyły się rozegrać) zostaną anulowane. Wszyscy będą mieli dzisiaj możliwość założenia ekspedycji i KW (chyba, że ktoś założył po północy w niedzielę i skrócił tak, że zakończyła się przed 4 rano). Trwające aukcje zostaną przedłużone o 4 doby.
Jeśli chodzi o polowanie, to liczba wymaganych mobów zostanie zmniejszona o połowę.

Ale jak to o 4 doby przedłużone. Ludzie tu mają majątki zamrożone jak ktoś zalicytował wcześniej na 4 dni przecież. Nie lepiej cofnąć wszystkie aukcje?


chyba mozna usunac Smile mam taka nadzieje ze wycofaj bedzie widnialoWink

No właśnie też mam nadzieję, bo normalnie to jest tak, że jak ktoś już zalicytował to nie można cofnąć, a to jest problem jak się okazuje, że większość kasy masz zamrożone na 4 dni, a jak ty zalicytowałeś to jeszcze gorzej, dlatego piszę o anulowaniu wszystkich aukcji, bo przedłużenie o 4 dni to jak strzał w nogę i gorsze niż strata dropów z niedzieli dla garstki osób jak akurat coś kupowali drogiego lub wystawili, i się okazuje, że mają kasę na 4 dni zamrożone.

__________________
Z dzbana powstałeś i w dzban się obrócisz

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MementoTroi: 24-10-2023 17:49.

24-10-2023 17:49 MementoTroi jest offline Szukaj postów użytkownika: MementoTroi Dodaj MementoTroi do Listy kontaktów
Big'u
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakie 4 doby? Chyba sobie jaja robicie.
Kupilem w niedziele 3 kluczowe itemy, mialem przygotowane na to kamienie, przedluzycie aukcje o 4 doby to ja tego nie kupie...
Nie pominajac, ze strace hp w umagu, bo napewno mi tego nie wylosuje. Wszystko rozwalone a chcecie jeszcze bardziej to zepsuc.
Proponuje serwer otworzyc o 4 rano i bez zadnych zmian, chyba, ze cofnax kw i dxpy jak cos rie nie zdazylo skonczyc
24-10-2023 18:02 Big'u jest offline Szukaj postów użytkownika: Big'u Dodaj Big'u do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy - 4 doby z których minęła już ponad połowa. Jeśli aukcja kończyła się w niedzielę o 12:00, to po tej zmianie zakończy się w czwartek o 12:00. W praktyce przedłuży to aukcje o 1 dzień.
Jeśli na aukcji nie ma ofert, to będzie można ją wycofać.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-10-2023 18:05 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy - 4 doby z których minęła już ponad połowa. Jeśli aukcja kończyła się w niedzielę o 12:00, to po tej zmianie zakończy się w czwartek o 12:00. W praktyce przedłuży to aukcje o 1 dzień.
Jeśli na aukcji nie ma ofert, to będzie można ją wycofać.


super, a za jaki czas mozna sie spodziewac ponownego otwarcia ? bo zaraz będzie koniec wczesniego wieczoru Wink Tongue nie czepiam sie po prostu czekamy Big Grin

__________________
R18-Kacperek
24-10-2023 18:08 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
Big'u
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po co to przedluzac?
Otworzcie serwer o 4 rano i tyle, niech leci jak lecialo dalej... Bedzid poprostu minus 2 dni, bez regenu wypek czy atakow. Przedluzycie o dzien, czyli itemow nie kupie na jutro i eq nie ulrpsze.
24-10-2023 18:11 Big'u jest offline Szukaj postów użytkownika: Big'u Dodaj Big'u do Listy kontaktów
APOLLYON66
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecnie brakuje do tej opcji.
Jedyna rozsądną która po równo by każdemu dała to reset serwera gdzie mnie się to średnio podoba bo już mam na ten etap prawie skończony bulid i idę w stronę lepienia tańczących młodości.

W przypadku resetu niestety najbardziej oberwie się top graczom którym siadły expy z początku serwera i już lecą druga mapę.
Przywracanie samego buckupu z 4 rano dotyka większą ilość graczy bo spore grono zrobiło expy.
Dostali jakieś fajne intemy np. z podróży itd.

Niestety brakuje opcji która zadowoli wszystkich. Bolesne ale prawdziwe
24-10-2023 18:14 APOLLYON66 jest offline Szukaj postów użytkownika: APOLLYON66 Dodaj APOLLYON66 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big'u, ponieważ w przypadku aukcji tak to nie działa. Godzina zakończenia aukcji jest bezwzględna, samo przywrócenie stanu sprzed X godzin nie sprawia że przedłużą się o X godzin - nadal mają dokładnie taką samą datę zakończenia.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-10-2023 18:15 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
APOLLYON66 napisał(a)
Obecnie brakuje do tej opcji.
Jedyna rozsądną która po równo by każdemu dała to reset serwera gdzie mnie się to średnio podoba bo już mam na ten etap prawie skończony bulid i idę w stronę lepienia tańczących młodości.

W przypadku resetu niestety najbardziej oberwie się top graczom którym siadły expy z początku serwera i już lecą druga mapę.
Przywracanie samego buckupu z 4 rano dotyka większą ilość graczy bo spore grono zrobiło expy.
Dostali jakieś fajne intemy np. z podróży itd.

Niestety brakuje opcji która zadowoli wszystkich. Bolesne ale prawdziwe


tez uwazam ze to by bylo najbardziej sprawiedliwe, ale tego nie zrobią w życiu Smile

Edytuj juz sobie wyobrazam placz i lament topki ;P i w sumie tez bym sie im nie dziwił ;P

__________________
R18-Kacperek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kacperek_XVQ: 24-10-2023 18:17.

24-10-2023 18:16 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
Big'u
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Big'u, ponieważ w przypadku aukcji tak to nie działa. Godzina zakończenia aukcji jest bezwzględna, samo przywrócenie stanu sprzed X godzin nie sprawia że przedłużą się o X godzin - nadal mają dokładnie taką samą datę zakończenia.


Serio?nie idzie nic zrobic?
Przeciez to rozwalke zrobi... W niedziele skonczylem build expowy, wbilem na dsk+1... Po takich walkach pokasuje konto, bo nie ma sensu...
24-10-2023 18:21 Big'u jest offline Szukaj postów użytkownika: Big'u Dodaj Big'u do Listy kontaktów
safan
Junior Member


Data rejestracji: 20-07-2021
Postów: 18
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Big'u
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Big'u, ponieważ w przypadku aukcji tak to nie działa. Godzina zakończenia aukcji jest bezwzględna, samo przywrócenie stanu sprzed X godzin nie sprawia że przedłużą się o X godzin - nadal mają dokładnie taką samą datę zakończenia.


Serio?nie idzie nic zrobic?
Przeciez to rozwalke zrobi... W niedziele skonczylem build expowy, wbilem na dsk+1... Po takich walkach pokasuje konto, bo nie ma sensu...

też pół zbrojowni przekopałem i build pokleiłem, nie marudź Wink
24-10-2023 18:26 safan jest offline Szukaj postów użytkownika: safan Dodaj safan do Listy kontaktów YIM Account Name of safan: filip
Big'u
Newbie


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja tak nie moge... To niech aukcje koncza sie + 3 dni niz wtedy jak mialy sie konczyc i start serwa o 4... Wtedy nic sie nie zmieni. Bynajmniej w aukcjach. Nikt nie ugra extra kamieni niz mial jak kupowal.
No safan, Ty mocny i tak...
24-10-2023 18:31 Big'u jest offline Szukaj postów użytkownika: Big'u Dodaj Big'u do Listy kontaktów
Kacperek_XVQ
Lord


images/avatars/avatar-4053.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 256

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nadal prosze o jakas godzine przyblizona ?Big Grin czy co kolwiem bo juz jest wieczór juz nie wczesny zaraz nas wczesna noc zastanie Big Grin

__________________
R18-Kacperek
24-10-2023 18:31 Kacperek_XVQ jest offline Szukaj postów użytkownika: Kacperek_XVQ Dodaj Kacperek_XVQ do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » R21 Nowa postać i premium

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH