Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Zadania dzienne - blokada zadania » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zadania dzienne - blokada zadania
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bibikulk
Junior Member


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 11

Zadania dzienne - blokada zadania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 4979
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: Z powodu sytuacji z serwerem nie jestem w stanie odebrać nagrody za wykonane zadanie dzienne, (Wykonaj ekspedycję Król Wzgórza (swoją)) które według systemu zadań dziennych nie zostało wykonane/ jednak nie zrobiłem tego kw, a z nieznanych powodów nie dostałem możliwości zrobienia kolejnego kw (mało prawdopodobne).

Zadania nie chcę usuwać - nagrodą za nie jest 300 pkt krwi na kolejną podróż, co może wpłynąć na wynik całej podróży (zabezpieczenie), a z powodu błędu będę 1 zadanie dzienne w plecy - może bym dostał tylko kilka sztuk złomu, a może runy, to bez znaczenia.
Znaczenie ma to, że będę w jakiś sposób stratny z powodu błędu.

Zadanie o którym mowa jest na slocie 3, losowałem 2x nowe zadania na slocie 1 - pkt skarbu wymieniłem na 200 łpc, a później mi się wylosował złom (chyba)....


Czy istnieje jakaś opcja dodania tych pkt krwi i usunięcia zadania, albo jego wymiany jeśli będzie już po północy? (tak jakby wykonania go pośrednio)

Aktualizacja
Te pkt krwi przed postawieniem kw by mi się przydały - brakuje mi 258 pkt krwi do ostatniego ataku z podróży (łpc) - czyli błąd ma wpływ na dalszą grę. Tongue

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bibikulk: 25-10-2023 00:16.

24-10-2023 22:52 Bibikulk jest offline Szukaj postów użytkownika: Bibikulk Dodaj Bibikulk do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W backupie zapisane są wszystkie informacje o kontach - nie ma możliwości, aby wybrane rzeczy na wybranych kontach nie zostało przywrócone. Innymi słowy, jeśli zadanie zostałoby zaliczone przed 4 rano w niedzielę, to nie ma możliwości aby nie było zaliczone po zalogowaniu we wtorek.
Wszystko wskazuje na to, że zadanie to zostało wygenerowane we wtorek (czyli po zakończeniu KW):
2023-10-24 19:31:20 :: DailyTasks / RefreshInactiveTasks: Wygenerowano nowe zadania dzienne.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


25-10-2023 11:28 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mialem ta sama sytuacje
ale jak master napisal jak sie zalogowales we wtorek po backupie miales opcje do przerolowania zadan dziennych wiec to bylo ryzyko ktore swiadomie podjales rolujac badz nierolujac ich wiedzac ze kw juz miales zrobione
tez chcialbym zeby mi zaliczyli bo tez mialem 300 krwi jak pamietam ale nie bedzie to sprawiedliwe dla wszystkich plus nie wszyscy pamietaja co mieli i by mogli sie o nagrode upomniec
wiec zapewne przepadlo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 25-10-2023 11:43.

25-10-2023 11:40 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bibikulk
Junior Member


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bibikulk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
mialem ta sama sytuacje
ale jak master napisal jak sie zalogowales we wtorek po backupie miales opcje do przerolowania zadan dziennych wiec to bylo ryzyko ktore swiadomie podjales rolujac badz nierolujac ich wiedzac ze kw juz miales zrobione
tez chcialbym zeby mi zaliczyli bo tez mialem 300 krwi jak pamietam ale nie bedzie to sprawiedliwe dla wszystkich plus nie wszyscy pamietaja co mieli i by mogli sie o nagrode upomniec
wiec zapewne przepadlo


I tu jest ten problem - pierwszą rzeczą jaką zrobiłem było sprawdzenie zadań dziennych i wymiana bezużytecznych nagród, czyli nie wiedziałem, że kw było zrobione - czy by to coś zmieniło? Nie.

19:31 - napisałem co rolowałem i nie były to pkt krwi, które miałem wylosowane, więc sprawdź jeszcze raz jak to działa, a jak powinno działać, bo chyba coś nie działa jak powinno. Tongue
25-10-2023 12:03 Bibikulk jest offline Szukaj postów użytkownika: Bibikulk Dodaj Bibikulk do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bibikulk napisał(a)
19:31 - napisałem co rolowałem i nie były to pkt krwi, które miałem wylosowane, więc sprawdź jeszcze raz jak to działa, a jak powinno działać, bo chyba coś nie działa jak powinno. Tongue


Slot w momencie robienia backupu był pusty, a we wtorek otrzymałeś nowe zadanie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


25-10-2023 12:06 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Bibikulk
Junior Member


Data rejestracji: 24-10-2023
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Bibikulk
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli błędem jest to, że dostałem to zadanie Smile
25-10-2023 12:14 Bibikulk jest offline Szukaj postów użytkownika: Bibikulk Dodaj Bibikulk do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Zadania dzienne - blokada zadania

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH