Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM Nie działa r6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie działa r6 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
pingwinisko
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV
Skąd: st-ce

Nie działa r6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: pingwin
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu: nie działa strona r6 od wczoraj. Problem się powtarza. Komunikat brzmi że strona r6 nie wysyła żadnych danych. R13 i r15 bez zarzutu

__________________
moje aukcje trwają 24h od uzyskania cm
r6 pingwin
r13 pingwin
r15 pingwin
03-11-2023 22:03 pingwinisko jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwinisko Dodaj pingwinisko do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wygląda to na problem z przeglądarką. Sprawdź czy problem występuje na innej przeglądarce. Jeśli nie - wyczyść pamięć podręczną i ciasteczka. Jeśli to nie pomoże, to warto sprawdzić czy np. wyłączenie dodatków przeglądarki naprawia problem.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


06-11-2023 14:31 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
pingwinisko
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV
Skąd: st-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pingwinisko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic nie pomogło. Korzystam z tej samej przeglądarki na r13 i r15 .i tam wszystko ok. W sobotę wieczorem strona zaczęła działać jak dotąd bez zarzutu. Ale był to już trzeci raz w dość krótkim czasie i najdłuższy - i dalej nie wiem dlaczego

__________________
moje aukcje trwają 24h od uzyskania cm
r6 pingwin
r13 pingwin
r15 pingwin
06-11-2023 21:42 pingwinisko jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwinisko Dodaj pingwinisko do Listy kontaktów
pingwinisko
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV
Skąd: st-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pingwinisko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I znowu to samo. R13 i r25 bez zarzutu. A r6 pojawia się na kilka dni i znika. R6 nie wysłał żadnych danych

__________________
moje aukcje trwają 24h od uzyskania cm
r6 pingwin
r13 pingwin
r15 pingwin
13-11-2023 21:53 pingwinisko jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwinisko Dodaj pingwinisko do Listy kontaktów
pingwinisko
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV
Skąd: st-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pingwinisko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I już dobrze...

__________________
moje aukcje trwają 24h od uzyskania cm
r6 pingwin
r13 pingwin
r15 pingwin
13-11-2023 21:58 pingwinisko jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwinisko Dodaj pingwinisko do Listy kontaktów
pingwinisko
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV
Skąd: st-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pingwinisko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To już irytujące. Raz działa teraz od kilku dni nie. Otwiera się tylko w trybie incognito a dziś i tu się wiesza. Nie znam się ale skoro wszędzie wszystko chodzi to i tu powinno a nie jest. Jak wyczyszczę wszystko to muszę pamiętać o ustawieniach a to już mnie wkurza.

__________________
moje aukcje trwają 24h od uzyskania cm
r6 pingwin
r13 pingwin
r15 pingwin
30-11-2023 20:51 pingwinisko jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwinisko Dodaj pingwinisko do Listy kontaktów
Derta
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2013
Postów: 19
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie też raz działa raz nie.
Przed arena zauważyłam ten problem

__________________
ID8758
30-11-2023 21:51 Derta jest offline Szukaj postów użytkownika: Derta Dodaj Derta do Listy kontaktów
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

RE: Nie działa r6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam, po 19 zaczęły się problemy i trwają do nadal.

__________________

30-11-2023 21:53 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
Caryca Kaśka
Member


Data rejestracji: 28-09-2022
Postów: 31

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam się z Duszkiem
ledwo zipie
na 2 przeglądarkach
a ciastka wyczyszczone...godzinę temu
30-11-2023 22:33 Caryca Kaśka jest offline Szukaj postów użytkownika: Caryca Kaśka Dodaj Caryca Kaśka do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podpinam tez pod temat r3, dzisiaj od rana dziala strasznie wolno, podstrony laduja mi sie czasem nawet po 8 sekund :|

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589
01-12-2023 10:29 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
sooka
Triple Ace


Data rejestracji: 10-06-2009
Postów: 200
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na sezonowym też mega lagi od wczorajszego wieczora.
01-12-2023 11:02 sooka jest offline Szukaj postów użytkownika: sooka Dodaj sooka do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy problem nadal występuje? Jeśli tak to bardzo proszę o informację, czy chodzi o szybkość połączenia (Konrad zresetował serwer HTTP więc ewentualne spowolnienia powinny ustąpić), czy chodzi o komunikaty np. o tym, że strona nie wysłała żadnych danych (jest to inny problem spowodowany uszkodzeniem plików tymczasowych przeglądarki).

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


01-12-2023 12:38 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
ciarex
Forum Ace


images/avatars/avatar-25630.jpg

Data rejestracji: 17-09-2006
Postów: 80
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

glownie chodzilo o szybkosc ladowania sie podstron(zrobienie podrozy zajelo mi chyba z 5 minut Tongue )

przynajmniej na r3 wyglada ze sie poprawilo i jest ok w tym momencie

__________________
R3:
nick: czapka
ID: 2

R12:
nick: czapka
ID: 8589
01-12-2023 13:47 ciarex jest offline Szukaj postów użytkownika: ciarex Dodaj ciarex do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R20 też łapie zadyszkę kilka razy dziennie w ostatnich dniach. Na różnych kontach, urządzeniach i połączeniach internetowych.
W tym samym czasie r14 działa bez zarzutu cały czas, więc pewnie problem po stronie serwera
01-12-2023 14:14 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Czy problem nadal występuje? Jeśli tak to bardzo proszę o informację, czy chodzi o szybkość połączenia (Konrad zresetował serwer HTTP więc ewentualne spowolnienia powinny ustąpić), czy chodzi o komunikaty np. o tym, że strona nie wysłała żadnych danych (jest to inny problem spowodowany uszkodzeniem plików tymczasowych przeglądarki).



Były problemy z szybkością ładowania, po 11 dziś się już ustabilizowało.

__________________

01-12-2023 15:42 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
pingwinisko
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV
Skąd: st-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pingwinisko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i cud
Dziś działa na razie pierwszy raz od dwóch tygodni.
I nic nie zmieniałem czyli raczej nie wina przeglądarki.
Ciekawe jak długo

__________________
moje aukcje trwają 24h od uzyskania cm
r6 pingwin
r13 pingwin
r15 pingwin
09-12-2023 20:11 pingwinisko jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwinisko Dodaj pingwinisko do Listy kontaktów
pingwinisko
Member


Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 27
Kraina: Necropolia IV
Skąd: st-ce

Autor tematu Temat rozpoczęty przez pingwinisko
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak na razie to ok

+1 za multipost
//MasterOfPuppets


__________________
moje aukcje trwają 24h od uzyskania cm
r6 pingwin
r13 pingwin
r15 pingwin
17-12-2023 23:02 pingwinisko jest offline Szukaj postów użytkownika: pingwinisko Dodaj pingwinisko do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM Nie działa r6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH