Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Przypadkowe usunięcie postaci » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przypadkowe usunięcie postaci 7 Ankieta - średnia ocena: 7,437 Ankieta - średnia ocena: 7,43
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mocny001
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2023
Postów: 4
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria S

Przypadkowe usunięcie postaci Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mocny01
Przeglądarka internetowa: Opera

Opis problemu:
Siema, próbowałem do Buca napisać ale PW ma wyłączone to machnę tutaj. Chciałem włączyć okres ochronny na postaci i okazało się, że mam już włączony i sobie skasowałem postać. Dajcie mi proszę znać czy można ją przywrócić czy za głupotę mam iść z rodziną siedzieć jak za karę. Nick Mocny01 id nie mam już jak sprawdzić bo usunięta postać :d
22-11-2023 17:34 Mocny001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny001 Dodaj Mocny001 do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I bardzo dobrze, z własnej głupoty odpalacie okres ochronny to teraz macie za swoje.
22-11-2023 22:18 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Mocny001
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2023
Postów: 4
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mocny001
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś tu żyje ?
23-11-2023 17:23 Mocny001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny001 Dodaj Mocny001 do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

same wampiry Big Grin

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n
23-11-2023 19:29 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Mocny001
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2023
Postów: 4
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mocny001
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wlasnie widze, puscic sezon i nara Smile
24-11-2023 10:03 Mocny001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny001 Dodaj Mocny001 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety nie ma możliwości przywrócenia usuniętej postaci. Dlatego został wprowadzony okres ochronny, który zabezpiecza przed przypadkowym usunięciem.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-11-2023 10:38 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Mocny001
Newbie


Data rejestracji: 22-11-2023
Postów: 4
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mocny001
Możliwość jest, chęci nie ma Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, że się nie da tylko mówcie otwarcie że wam się nie chce Smile Taka maciupa uwaga. No a skoro wam się nie chce trzymać garstki graczy, którzy jeszcze mają chęć grać to nawet nie mam zamiaru dalej grać, ktoś mi źle kliknie i koniec zabawy. Gdybyś zmienił zdanie na FB pisałem też do was, jak nie to nie. Kiedyś trzeba odejść.
24-11-2023 12:41 Mocny001 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mocny001 Dodaj Mocny001 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety obawiam się że nasze zdanie albo chęci nie mają znaczenia, ponieważ nie ma technicznej możliwości przywrócenia usuniętej postaci.

Następnym razem proszę nie włączać usuwania postaci, jeśli nie ma się zamiaru usunąć postaci. Taka maciupcia uwaga.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


24-11-2023 13:10 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Przypadkowe usunięcie postaci

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH