Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY PVP system gry -szczęście-zasadzka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony PVP system gry -szczęście-zasadzka 7 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,007 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
krwiopij2
Newbie


Data rejestracji: 02-06-2023
Postów: 7

PVP system gry -szczęście-zasadzka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie do administracji-czy planowane sa prace nad wpływem szczęścia w pvp-nie ma co się rozpisywac wszyscy wiedzą o co chodzi -powtarzam samo zapytanie -czy sa planowane prace nad tym aspektem gry ?jakiekolwiek plany prac?

Pytanie a może sugestia --Maksymalna szansa powodzenia zasadzki to 90%, posiadając konto premium ta szansa wynosi 100%.

rozumiem że zostało to wypłakane dawno temu ale może czas to usunąć ? no zabierać palniakom możliwość uciekania w spost? -wg mnie -do dupy (zresztą jak zwykle wcale to niedziała w 100%)
albo dla posiadaczy premium dodać możliwość unikania wpływu szczęścia w pvp -tez bzdura co nie? Smile ))
29-11-2023 07:20 krwiopij2 jest offline Szukaj postów użytkownika: krwiopij2 Dodaj krwiopij2 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

RE: PVP system gry -szczęście-zasadzka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krwiopij2 napisał(a)
Pytanie a może sugestia --Maksymalna szansa powodzenia zasadzki to 90%, posiadając konto premium ta szansa wynosi 100%.

rozumiem że zostało to wypłakane dawno temu ale może czas to usunąć ? no zabierać palniakom możliwość uciekania w spost? -wg mnie -do dupy (zresztą jak zwykle wcale to niedziała w 100%)


Premka nie daje 100% na zasadzke sama z siebie, nadal musisz miec wplywy/lucka vs spost atakowanego. Premka podnosi z 90 na 100% maksymalna szanse na udana zasadzke.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 29-11-2023 10:18.

29-11-2023 10:18 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 107
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czasem jestem w stanie zrozumieć niektórych graczy narzekających na lucka w pvp pod kątem trafienia, ale o wpływnie lucka na % udanej zasadzki? ;o

Jak mam wystarczającą ilość wpływów i lucka to czemu niemiałbym tych 100% na udaną zasadzkę mieć?

Z Twojej wypowiedzi nie jestem w stanie wywnioskować, czy założyłeś temat bo masz problem w ataku by się w kogoś wbić, czy dlatego że w obronie każdy w ciebie wjeżdża na 100% udanej zasadzki, ale to raczej jest kwestia twoje ustawienia w pvp, a nie wina systemu.

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ
29-11-2023 10:40 Floras jest online Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
krwiopij2
Newbie


Data rejestracji: 02-06-2023
Postów: 7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez krwiopij2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widocznie niezrozumiale napisalem -pytane dotyczyło -czy planowane sa zmiany we wpływie szczęścia na rozgrywkę pvp-tu chyba wszyscy widzą że jest dupa -to bylo pytanie pierwsze
do kogoś z adminstracji

Druga część dotyczyła zniesienia 100 % wejścia zasadzki za premium -żeby palna mogła!! się chować za spostem! jak to drzewiej bywało lub doprowazić do stanu żeby atakujący wpływów musiał posiadać znacznie więcej jak obecnie w stosunku do sposta atakowanego -wg mnie teraz jest to niepoważne
grając dystansem nie mam żadnego problemu z wejściem w żadną postać nawet msciwe przetopiłem -390 wpływów starcza na 1500 sposta i jestem u gościa-chyba jest za łatwo .
29-11-2023 11:23 krwiopij2 jest offline Szukaj postów użytkownika: krwiopij2 Dodaj krwiopij2 do Listy kontaktów
Floras
Double Ace


images/avatars/avatar-25720.jpg

Data rejestracji: 23-03-2019
Postów: 107
Klan: Dżemikowe Dropswaggersy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: #TeamDżemik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1500 sposta? To chyba dotyczy Morii w takim razie.
Moria i Nekropolia mają różne realia, więc zawsze warto to oznaczyć w temacie, co by nie było wątpliwości o której machanice piszemy, bo buildy na Morii czy Nekro, podobnie jak staty są skrajnie różne ;p

__________________
ʕ•ᴥ•ʔ PePe Pan Floras ʕ•ᴥ•ʔ
29-11-2023 11:41 Floras jest online Szukaj postów użytkownika: Floras Dodaj Floras do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krwiopij2 napisał(a)
Druga część dotyczyła zniesienia 100 % wejścia zasadzki za premium

Takie coś nie istnieje na bw, twardy już wyjaśnił wyżej.

Czego konkretnie nie rozumiesz w jego wyjaśnieniach?

cytat:
Premka nie daje 100% na zasadzke sama z siebie, nadal musisz miec wplywy/lucka vs spost atakowanego. Premka podnosi z 90 na 100% maksymalna szanse na udana zasadzke.


cytat:
v. 2.4.7 8 czerwca 2021
Aktywne Konto premium będzie zwiększało maksymalną możliwą szansę na udaną zasadzkę do 100%.


Co konkretnie w tych słowach sprawia Ci problem ze zrozumieniem? Mając 0 wpływów i 0 lucka i 100 lat premki, to moja szansa na atakowanie innych będzie 30%. Premka nie daje 100% na atak.

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
30-11-2023 00:24 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
krwiopij2
Newbie


Data rejestracji: 02-06-2023
Postów: 7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez krwiopij2
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tego nie rozumiem Twardy bardzo sensownie wytłumaczył zasady gry ale nadal jest to bez sensu-pytanie powtórzę -czy będą prace na działaniem lucka w pvp ?widzę że admin jest aktywny
Pytanie nr 2 -czy nie powinno być trudniej ? wg mnie po prostu jest za latwo l-może przeprocentowić działanie wpływów w stosunku do sposta?nie jestem znawcą kodu gry ale dystans stanowczo ma za fajnie -gdzie tu zabawa?

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8439b616b1

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=7203de3b89

nie istotne jaki sprzęt mają gracze czy są dobrzy czy nie -ale chyba nie powinno byc aż tak miło-ja myśląłem że to ten dopał z premium działa tak na grę -ale widzę tu ogólny problem -i tak chcę przejść na palną ale raczej sensu w obecnej sytuacji nie widzę -może głupi jestem ale wg mnie conajmniej 600 wpływów powinno być na takie wjazdy
03-12-2023 11:53 krwiopij2 jest offline Szukaj postów użytkownika: krwiopij2 Dodaj krwiopij2 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY PVP system gry -szczęście-zasadzka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH