Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO sezonowe bonusy broni » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony sezonowe bonusy broni 8 Ankieta - średnia ocena: 5,38
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
destr0yer
Lord


Data rejestracji: 11-12-2007
Postów: 399
Klan: Be Ka
Kraina: Necropolia V
Skąd: Olsztyn

sezonowe bonusy broni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie,

chcialbym sie odniesc do kwestii bonusow broni ktore zostaly dodane w poprzednim sezonie.

Nie widzialem komunikatu zeby zostawaly wiec mam nadzieje ze jest to jakis blad techniczny po waszej stronie

Nie wiem czy obserwujecie mete ( szczerze watpie ) ale te bonusy faworyzuja tylko 1 rodzaj broni ( skorpion ). Rozumiem ze nawet tego nie chcialo wam sie zmienic ( usunac ).
Czyli tak naprawde mamy powtorke z poprzedniego sezonu, z ta roznica ze szybciej evo bedzie sie wbijac. ( bo mamy prawie 2x wiecej na start ).

Z przykroscia stwierdzam ze ciezko mi znalezc logike w waszym dzialaniu


No ale przeciez mozna cofnac evo, zmienic plec ( chcialoby sie skomentowac ale slow brak ) i zmienic nagrody za evo!! takze cieszmy sie.


Mialem nadzieje ze chociaz wyrowna sie balans broni pod end game, ale i tu zawiedliscie. GJ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez destr0yer: 19-12-2023 16:15.

19-12-2023 16:14 destr0yer jest offline Szukaj postów użytkownika: destr0yer Dodaj destr0yer do Listy kontaktów
CiufciaTomek
Zbanowany

Data rejestracji: 23-06-2023
Postów: 14
Kraina: Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Endgame to ja tutaj nie widzę xD

Ale na spokojnie, kolejne 6 miesięcy minie to MOŻE dostaniemy fixy do aktualnych rzeczy Smile

Było poruszonych sporo kwestii, ale jak zwykle, mop odpowiada tylko wybiórczo, 0 konkretów - komunikacja na poziomie 0.

Zamiast dodać jakieś nowinki setowe czy itemki, o nowych mechanikach to już nawet nie wspomnę(Tak wiem, nie da się), to dostajemy jakieś ochłapy zrobione w tydzień byle by coś było.
19-12-2023 19:30 CiufciaTomek jest offline Szukaj postów użytkownika: CiufciaTomek Dodaj CiufciaTomek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO sezonowe bonusy broni

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH