Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kolejność atakowania graczy przez Moba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Kolejność atakowania graczy przez Moba 3 Ankieta - średnia ocena: 7,003 Ankieta - średnia ocena: 7,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
keczy19922
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2013
Postów: 15
Kraina: Necropolia VII

Kolejność atakowania graczy przez Moba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to wygląda? Jest na to jakiś algorytm który powoduje że np. Boś jako pierwszych atakuje graczy z najmniejsza sumą, czy Moby atakują w pełni losowo a gracze z najmniejsza sumą padają jako pierwsi poprzez mniejszy unik?
20-01-2024 13:28 keczy19922 jest offline Szukaj postów użytkownika: keczy19922 Dodaj keczy19922 do Listy kontaktów
Zeusr20
Newbie


Data rejestracji: 05-08-2023
Postów: 6
Kraina: Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, cieszy fakt, że w 18 letniej grze jeszcze są nowi ludzie, którzy nie znają wszystkich mechanizmów.

Chociaż co ja piszę, przecież Ty od 2013 roku masz tu konto, więc na pewno coś grałeś. Tylko skąd dopiero po takim czasie to pytanie rotfl

Sprawa wygląda tak - moby atakują w pierwszej kolejności graczy z mniejszą ilością sposta, dlatego wszelkie bunkry muszą sposta minimalizować (usunąć talizmany, ustawić zestaw umagów bez sposta itd)

Gracz z mniejszą sumą może mieć więcej uniku, bo to oddzielna statystyka.

Gracze z najmniejszą sumą nie będą po prostu trafiać moba - tak to też ważne w bunkrach, żeby moba nie zabić.

To tyle, zapraszam po więcej pytań, ale nadal nie mogę wyjść z podziwu, że po tylu latach na BW pytasz o takie podstawy podstaw, mam nadzieję że za dużo ekspedycji nie zepsułeś kolegom z klanu przez tę niewiedzę. elo
20-01-2024 15:46 Zeusr20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeusr20 Dodaj Zeusr20 do Listy kontaktów
keczy19922
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2013
Postów: 15
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez keczy19922
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzisz, gram tyle lat w BW, i przeczytałemznam większość informacji z tutoriala i forum a tej informacji znaleźć nie mogłem.
20-01-2024 15:52 keczy19922 jest offline Szukaj postów użytkownika: keczy19922 Dodaj keczy19922 do Listy kontaktów
Zeusr20
Newbie


Data rejestracji: 05-08-2023
Postów: 6
Kraina: Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na podstawie 3 raportów z ekspedycji można do tego dojść, ale minimum trzeba użyć funkcji myślenia hehe
Nie wszystko w grze jak i w życiu masz napisane czarno na białym, trzeba czasem samemu coś przeanalizować i wyciągnąć wnioski. rotfl
20-01-2024 15:59 Zeusr20 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeusr20 Dodaj Zeusr20 do Listy kontaktów
keczy19922
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2013
Postów: 15
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez keczy19922
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na szczęście (sic!) jestem programistą, więc na potrzeby tej konwersacji machnąłem sobie na szybko kalkulator - widzisz, przeanalizowałem dotychczas około 35 ekspedycji - z raportów za blaszki topki, moje, kolegów z klanu...

Zaskakujące wieści mam dla Ciebie otóż - użyłem funkcji myślenia! I wiesz, okazało się, że informacje od Ciebie otrzymane są ... błędne (cholera jak to możliwe).

Z podsumowania wynika że najczęściej przez Boss'a atakowany jest założyciel ekspedycji nie zależnie od ilości sposta! (Tak wiem to chore), myślę że jutro jeszcze spędzę nad tym chwilę, i zrobię podsumowanie - wkleję tutaj sporą wiadomość z linkami z ekspedycji i podsumowaniem Smile
20-01-2024 19:21 keczy19922 jest offline Szukaj postów użytkownika: keczy19922 Dodaj keczy19922 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ekspedycje są rozgrywane na tych samych zasadach co oblężenia.
https://wiki.bloodwars.interia.pl/index....rywka_oblężenia

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-01-2024 13:22 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Kolejność atakowania graczy przez Moba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH