Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zadania dzienne/ przelosowanie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Zadania dzienne/ przelosowanie 11 Ankieta - średnia ocena: 3,4511 Ankieta - średnia ocena: 3,4511 Ankieta - średnia ocena: 3,45
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
szmocu
Member


Data rejestracji: 07-05-2012
Postów: 41
Kraina: Necropolia
Skąd: Rio

Zadania dzienne/ przelosowanie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam takie pytanie do graczy i administracji, co sadzicie o tym żeby zadania dzienne dało rade rolować za dni premium? Tak jak jest teraz 2 za darmo reszta za premium. Luźne pytanie bo powiem szczerze jak na 500lvl dostaje zadnie 1k do repy to trochę ręce opadają Smile z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi i pozdrawiamSmile

__________________
r1,r8-szmocu
jabko upoważnieni do upowania i licytowania w moim imieniu
1-50) - brak minimum
<50-100) - min 5
<100-500) - 20
<500-1k) - 50
<1k-5k) - 100
<5k-10k) - 500
<10k-50k) - 1k
<50k-100k) - 5k
<100k-500k) - 10k
<500k-.. ) - 50k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez szmocu: 23-01-2024 22:28.

23-01-2024 22:22 szmocu jest offline Szukaj postów użytkownika: szmocu Dodaj szmocu do Listy kontaktów
CHuCKy
Member


images/avatars/avatar-25482.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 44
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej za. Już dawno nagrody za zadania dzienne nie są adekwatne do lvl aktywnych postaci. Nie wiem cxy ktokolwiek na dzisiejszym etapie korzysta np z bonusów do podróży...

__________________

27-01-2024 09:07 CHuCKy jest offline Szukaj postów użytkownika: CHuCKy Dodaj CHuCKy do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo na plus. Czasami wypadają tak słabe, że kasuję zamiast w ogóle robić.

Z drugiej strony nie jestem pewien, czy bym korzystał w dłuższej perspektywie. Bonusy do podróży wypadają tak często, że mógłby być problem, żeby wylosować to, czego szukamy, nawet odświeżając kilka razy.

Jeżeli w podróży szukam ŁPC albo Evo, to zazwyczaj mam na start, albo po jednym odświeżeniu. Nie spodziewam się, żeby w dziennych było to porównywalne bez wcześniejszego grzebania w szansie na wylosowanie poszczególnych nagród
27-01-2024 21:29 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Dzowas
Junior Member


Data rejestracji: 11-04-2011
Postów: 22
Klan: 69
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pay to win
07-02-2024 11:19 Dzowas jest offline Szukaj postów użytkownika: Dzowas Dodaj Dzowas do Listy kontaktów
mAMCIO
Newbie


Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 9
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: mamuteq

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MOB kiedyś mi sugerował, że to gra nie ma promować osób z zasobniejszym portfelem...
(Przy okazji wprowadzenia patcha wywracającego wszystko w połowie sezonu i możliwości zmian rasy...)

Ale wiadomo... potem wprowadzili zmiane płci.... za dni premium... ok ma to sens, jeszcze trzyma sie kupy.



Ale dodając odświeżenie nieskończenie razy podróży pokazali jak się trzymają swojej sugestii.

__________________
Nick: Mamut R14
07-02-2024 11:38 mAMCIO jest offline Szukaj postów użytkownika: mAMCIO Dodaj mAMCIO do Listy kontaktów
szmocu
Member


Data rejestracji: 07-05-2012
Postów: 41
Kraina: Necropolia
Skąd: Rio

Autor tematu Temat rozpoczęty przez szmocu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A Wy naprawdę myślicie ze Twórcy robią to hobbistycznie dla fanu, oczywiście ze chcą zarabiać na grze. Kwota 30zl pamiętam od x czasu za 180dni to muszą jakoś kombinować ściągnąć kasę z ludzi, opcja skracania można zrobić od któregoś lvl. A ogólnie to i tak opcja o mnie za mnie może być dostępna tylko na nie sezonowcach serwerach, gram na r8 tam premka obowiazkowa do grania przez 1 rok zakładałem łowy i skracałem za premke, po roku czasu nazbierało się tle repy że teraz wszystko skracam za rep. Dla mnie nie będzie problemem to co dawałem na skarcenia i łowy wydać na przelosowanie zadnia pozdrawiam Smile

__________________
r1,r8-szmocu
jabko upoważnieni do upowania i licytowania w moim imieniu
1-50) - brak minimum
<50-100) - min 5
<100-500) - 20
<500-1k) - 50
<1k-5k) - 100
<5k-10k) - 500
<10k-50k) - 1k
<50k-100k) - 5k
<100k-500k) - 10k
<500k-.. ) - 50k

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez szmocu: 07-02-2024 16:57.

07-02-2024 15:45 szmocu jest offline Szukaj postów użytkownika: szmocu Dodaj szmocu do Listy kontaktów
mAMCIO
Newbie


Data rejestracji: 13-10-2008
Postów: 9
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: mamuteq

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
szmocu napisał(a)
A Wy naprawdę myślicie ze Twórcy robią to hobbistycznie dla fanu, oczywiście ze chcą zarabiać na grze. Kwota 30zl pamiętam od x czasu za 180dni to muszą jakoś kombinować ściągnąć kasę z ludzi, opcja skracania można zrobić od któregoś lvl. A ogólnie to i tak opcja o mnie za mnie może być dostępna tylko na nie sezonowcach serwerach, gram na r8 tam premka obowiazkowa do grania przez 1 rok zakładałem łowy i skracałem za premke, po roku czasu nazbierało się tle repy że teraz wszystko skracam za rep. Dla mnie nie będzie problemem to co dawałem na skarcenia i łowy wydać na przelosowanie zadnia pozdrawiam Smile



Ale to się kłuci z opisem gry ...

"...za pieniądze nie kupisz sprzętu ani wzmocnień dla postaci!"

Jak najbardziej w taki sposób jak rolowanie zadań można praktycznie w ciągu 1 miesiąca zrobić runki lvl 4 ;d a to boost poteżny.
Wystarczy tylko zrolować 90 zł. Pewnie co niektórym wystarczy 30 zł....

__________________
Nick: Mamut R14
09-02-2024 14:07 mAMCIO jest offline Szukaj postów użytkownika: mAMCIO Dodaj mAMCIO do Listy kontaktów
sooka
Triple Ace


Data rejestracji: 10-06-2009
Postów: 200
Klan: Saints
Kraina: Necropolia III; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatecznie zostanie paru / kilkunastu / kilkudziesieciu idiotow, ktorzy beda rolowac zadania / podroze / ewo / rase na tyle czesto, ze pozwoli sie to tworcom utrzymac

a ze bedzie to garstka, to nawet lepiej - bo jeszcze zaoszczedza na serwerze
09-02-2024 21:01 sooka jest offline Szukaj postów użytkownika: sooka Dodaj sooka do Listy kontaktów
DevilThorn
Junior Member


Data rejestracji: 17-05-2012
Postów: 17

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech na moje oko to mozemy zapomniec o jakimkolwiek nowym kontencie. Beda moze drobne zmiany kosmetyczne i tyle. Wprowadzenie czegos nowego wymaga nakladow finansowych a tych nie ma. Cena premki nie zmienila sie od lat. Biorac pod uwage inflacje i wzrosty cen we wszystkich sektorach IT, utrzymania serwerow, informatykow ( hehehe) Kasa ktora firma zarabia jest raczej symboliczna. Utrzymanie i kilka plastrow. Od lat narzekacie na balans. Nie widzialem zadnej innej gry, gdzie gracze nazekaja na balans. Nie ma czegos takiego.
Wystarczy wprowadzic pierdyliard dodatkow pasy skarpetki nareczaki zwierzeta towarzyszy nakladki na nakladki i runy wbiojane w runy. Przy takiej ilosci dodatkow sam sobie wybalansujesz co bedziesz chcial... My tego nie dostaniemy z powodu niskiej premki. I przestancie w koncu myslaec, ze cokolwiek wam sie nalerzy ZA DARMO. Zeby ta gra mogla sie rozwijac potrzebne sa srodki, a tych nie ma. Zyjemy w spoleczenstwie (niestety) kapitalistycznym gdzie nie ma nic za darmo. A co do zadan dziennych to gram na serwerze sezonowym i maja wplyw tylko na poczatku i troche w srodku rozgrywki. po 3 miesiacach juz mozna sobie darowac ....


tak wiem praktycznie nie na temat bedzie warning Smile
10-02-2024 14:11 DevilThorn jest offline Szukaj postów użytkownika: DevilThorn Dodaj DevilThorn do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Zadania dzienne/ przelosowanie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH