Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Bug ze zwinka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Bug ze zwinka 2 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,002 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
parsifal
Member


images/avatars/avatar-11220.gif

Data rejestracji: 07-04-2008
Postów: 39
Klan: DM
Kraina: Moria IV

Bug ze zwinka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: parsifal
Przeglądarka internetowa:
Safari
Opis problemu:
https://r21.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=e59c8cc11f

323 mniej zwinność. I tak mnie trafia i to dość sporo ewidentnie coś tu jest zepsute. I nie ma żadnego umaga do trafienia itp więc coś tu jest nie halo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez parsifal: 11-02-2024 19:37.

11-02-2024 19:34 parsifal jest offline Szukaj postów użytkownika: parsifal Dodaj parsifal do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ma 100 szczęścia więcej, waki ma w sobie extra trafienie, ma mięśnie na 14 to +4% trafienia, to tak na szybko, bez skanu sobie można gdybać
11-02-2024 20:02 adzi4n jest online Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R21S Bug ze zwinka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH