Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13+R15 Pośredniak i skrócenie czasu budowanie budynków. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pośredniak i skrócenie czasu budowanie budynków. 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pingi
Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 46
Klan: Blood Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Pośredniak i skrócenie czasu budowanie budynków. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Nesta
Przeglądarka internetowa: Chrome

Opis problemu: każdy poziom pośredniaka (do 40 lvl) skraca czasu budowania budynków (do 80%). Miałem tą przyjemność budować ten budynek i zwróciłem uwagę na skrócenie czasu. Poziom z 38 na 39 nie skrócił czasu budowy tzn. opis jest poprawny, i czas się powinien skrócić z 76% na 78%, jednak zaobserwowałem na budynku handlarza bronią, gdzie czas budowy jest bardzo długi, iż się nie zmienił.

Właśnie postawiłem kolejny poziom budynku pośredniaka z poziomu 39 na 40 i dodano 2% skrócenia czasu bodowy budynków (łącznie 80%) jednak i w tym przypadku czas budowy budynku handlarza bronią nie został zmieniony.

Proszę o sprawdzenie poprawności działania tej funkcji.

__________________
r10 pingi_reaktiv - konto oddane
r15 Nesta
r17 Pingi- kasacja / jednak tu co nadal robię Smile
15-02-2024 23:45 Pingi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pingi Dodaj Pingi do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz lekkość bytu z Evo, podciąga ci wcześniej do limitu skrócenia czasu
16-02-2024 11:07 adzi4n jest online Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy lekkości bytu na poziomie piątym budowanie pośredniaka powyżej 38 poziomu zbytnio nie ma sensu. Jest to tylko sztuką dla sztuki.


Brak bonusu za wybudowany budynek
Pośredniak nie zmniejszyło czasu budowy
Pośredniak - bug czy też ogranicznie o którym nie było wiadomo???

Osobiście mam 41, ale to tylko dlatego, że np. chowałem tam ludzi i się zbudowało, bo zapomniałem rotfl

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
16-02-2024 11:22 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Pingi
Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 46
Klan: Blood Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pingi
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuje za przypomnienie Smile

__________________
r10 pingi_reaktiv - konto oddane
r15 Nesta
r17 Pingi- kasacja / jednak tu co nadal robię Smile
16-02-2024 21:20 Pingi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pingi Dodaj Pingi do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R13+R15 Pośredniak i skrócenie czasu budowanie budynków.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH