Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3+R6 Wolne działanie aplikacji » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wolne działanie aplikacji
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Wolne działanie aplikacji Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

Appka coś wolno ładuje strony w porównaniu do wersji przeglądarkowej odpalanej na chrome.
Mówię o sytuacji, gdy gram na dwóch kontach równolegle w tym samym momencie (puszczanie ataków na zmianę na obu postaciach) na tym samym serwerze, z tego samego telefonu, na tym samym połączeniu internetowym.
Nie konfigurowałem jakichś specjalnych dostępów do sieci, DNS czy innych cudów dla pojedynczych aplikacji, więc obydwie wersje powinny mieć tę samą ścieżkę kontaktu z serwerem.
Nie brakuje pamięci urządzenia, nie mam włączonego oszczędzania baterii, ani niczego innego co przyszło mi do głowy, a mogłoby spowalniać appkę na poziomie systemu
19-02-2024 00:33 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Labrusca
Lord


Data rejestracji: 17-08-2011
Postów: 333
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia S

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Labrusca
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cokolwiek w temacie?
Problem pojawia się głównie wieczorem i w nocy
08-03-2024 12:18 Labrusca jest offline Szukaj postów użytkownika: Labrusca Dodaj Labrusca do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3+R6 Wolne działanie aplikacji

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH