Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO polowania + nowe evo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony polowania + nowe evo 16 Ankieta - średnia ocena: 7,7516 Ankieta - średnia ocena: 7,7516 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

polowania + nowe evo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to jest z tym nowymi poziomami ewolucji…
mam 170lv + Skażenie Maną poziom 15 co daje nam 155 poziomów ewolucji( będąc top 5 – top 1 ma 171 lv) .
Aby wbić 1 ewolucje na maxa (czyli 10lv) potrzeba nam 45lv poziomów ewolucji , czyli dam : 3 evo 10lv – 135lv ewolucji
Reasumując zostanie mi 20 na jakieś inne talizmany
Dam Absorpcja poziom 10 , Wzmocnione ścięgna poziom 10,Piętno demona poziom 10 (słaba podstawa do broni białej) + gdzie miejsce na kryta + resztę ulepszeń? teraz w sumie moje pytanie..

Czy może wpadniecie na jakiś pomysł jak to wyrównać czy nadal olewacie r1?
Moja propozycja… Albo nas „ przelevelować” albo 1poziom postaci to 1,5 poziomu ewolucji lub nawet 2 poziomy ewolucji żeby to miało racje bytu na r1.

Kolejna sprawa.. polowania…
Czy Wy jestescie normalni ??
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=677000db53

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a0e7bc1450

Jak niby mamy to przejść ? ( link nie mój bo skasowałem )
U nas twarda skóra nie redukuje defa , nie mamy takich statystyk ( co przerzuca się na obrażenia) co na innych serwerach aby cokolwiek tu ugrać

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez (L)obuz: 02-04-2024 00:08.

01-04-2024 19:22 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
a54
Junior Member


Data rejestracji: 20-01-2008
Postów: 23
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Popieram. Za "Chiny Ludowe" nie da się ogarnąć rozsądnie wyższych lvl evo - po prostu brakuje punktów, a oszałamiająco niższe poziomy postaci w porównaniu z innymi serwerami to sprawa zaporowa.
Co do polowania, jak się domyślam to taki "śmieszny" żart ekipy technicznej - w porównaniu do niedźwiadka jestem ubogi a wynik....
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bf059ad950
01-04-2024 19:38 a54 jest offline Szukaj postów użytkownika: a54 Dodaj a54 do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem to przede wszystkim nasze HP vs HP mobow. Przy tylu przeciwnikach bijemy ich tak długo że regener który mamy nie wyrabia i "lucky punch" nas wykończą zanim zbijemy aż tyle HP.

Powinna być poprawka na bonus Hp per poziom. Do abso dodać jakiś bonus do skalowania np +1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 HP za każdy poziom postaci. Dzieki temu taki 170 lvl prócz obecnego bonusu dostani jeszcze 1700 HP które nic nie popsuje w pvp a pomoże w robieniu większych eksp w mniejszych składach.

W umagach też powinno się przeskalować podstawowe statystyki z treningu. 10 zwinki/sposta itp to przy obecnym stanie gry trochę mało znaczące wartości. Może warto by było wyrównać wartość jak na innych do chociaż +14 jako maks. Z tego też będzie kolejny plus że znów będzie pewien balans względem lucka który dominuje w taktykach.
Umag z krwią/pkt życia też można by trochę dostosować pod obecny stan gry.
01-04-2024 20:19 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Brouli
Double Ace


images/avatars/avatar-1815.jpg

Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 125
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za! Obecnie trochę za małe mamy możliwości użycia nowych zmian.

A zmiany jak najbardziej na plus, rozruszają trochę serwer. Im więcej nowości/wyrównania do v2 wprowadzicie tym ciekawsza stanie się gra, a i wprowadzanie późniejszych zmian będzie prostsze jeśli serwery będą podobne.
02-04-2024 10:23 Brouli jest offline Szukaj postów użytkownika: Brouli Dodaj Brouli do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ewolucje na R1 zostały wprowadzone tak, aby przyrost możliwości był podobny jak na wszystkich pozostałych serwerach. Po pierwsze, ewolucje kończą się na 10 poziomie i już od 8 dostają dodatkowe bonusy. Po drugie, została wprowadzona znacznie mocniejsza wersja skażenia maną.
Na każdym serwerze wyższe poziomy ewolucji są droższe i nie ma możliwości używania ich w takiej ilości jak ewolucji na niższych poziomach.

Jeśli zaś chodzi o polowania, to nikt nie mówił że macie przechodzić 15 poziomów. Nie widzę w przesłanych linkach niczego nadzwyczajnego - są zgodne z naszymi oczekiwaniami i porównywalne do wyników z pozostałych serwerów.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-04-2024 11:49 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tylko ze bierzecie pod uwage roznice lvl jakie mamy MY a inne serwery? Mana dala 49 , a koszt 12000pkt evo wiec tez nie kazdy moze sobie na to pozwolic... A wbijajac 3 evo na maxa to sprawiedliwe porownujac nac do innych serwerow gdzie tam wbijaja 5 ale po 15lv...

U nas topka nie robi polowania na 15 lv ba.. nawet na 10lv ciezko jest ale na innych serwerach juz sredniaki robia cale polowanie czyli 15 lv
02-04-2024 12:21 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pokaż linki jak średniaki robią 15 lvl, chętnie zobaczę.

Na 635 wbijam 4 evo na maxa, pozostałe na 10 lub 0, takie ustawienia są optymalne.

R1 jak zawsze roszczeniowe
02-04-2024 12:26 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.087
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, wbijają 5 po 15, ale ich ewolucje na 15 poziomie mają porównywalne efekty jak poziom 10 z R1. Gdy mieli ewolucje do 10 poziomu, to wbijali wszystko na max, włącznie z tymi których nie potrzebują i jeszcze mieli nadmiar poziomów. Wy natomiast wbijaliście na piąty poziom 6-7 ewolucji - wiadomo że na 10 poziomie będzie można użyć mniej.

cytat:
(L)obuz napisał(a)
U nas topka nie robi polowania na 15 lv ba.. nawet na 10lv ciezko jest ale na innych serwerach juz sredniaki robia cale polowanie czyli 15 lv

Nie wiem skąd wziąłeś tą informację, jeśli usłyszałeś to wczoraj to możliwe że ktoś robił sobie z Ciebie żarty.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


02-04-2024 12:29 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Pokaż linki jak średniaki robią 15 lvl, chętnie zobaczę.

Na 635 wbijam 4 evo na maxa, pozostałe na 10 lub 0, takie ustawienia są optymalne.

R1 jak zawsze roszczeniowe


r1 nie jest roszczeniowe tylko POMIJANE i nie ma u nas za grosz balansu ..
wczoraj widzialem wystarczajaca ilosc linkow wiec moge smialo to stwierdzicSmile


cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Tak, wbijają 5 po 15, ale ich ewolucje na 15 poziomie mają porównywalne efekty jak poziom 10 z R1. Gdy mieli ewolucje do 10 poziomu, to wbijali wszystko na max, włącznie z tymi których nie potrzebują i jeszcze mieli nadmiar poziomów. Wy natomiast wbijaliście na piąty poziom 6-7 ewolucji - wiadomo że na 10 poziomie będzie można użyć mniej.

cytat:
(L)obuz napisał(a)
U nas topka nie robi polowania na 15 lv ba.. nawet na 10lv ciezko jest ale na innych serwerach juz sredniaki robia cale polowanie czyli 15 lv

Nie wiem skąd wziąłeś tą informację, jeśli usłyszałeś to wczoraj to możliwe że ktoś robił sobie z Ciebie żarty.


Ale u nas nawet podstaw nie wbijesz z tymi lv co my mamy ..
U nas topy wbija tak jak pisalem wyzej 3x10lv ( max)
Sredniak wbija 5 x 15 ( max) ...

Gdzie tu sprawiedliwosc?
To samo skazona .. my placimy za 15 lv 12000 pkt .. a na morii 3375 ..
02-04-2024 14:04 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Jeśli zaś chodzi o polowania, to nikt nie mówił że macie przechodzić 15 poziomów. Nie widzę w przesłanych linkach niczego nadzwyczajnego - są zgodne z naszymi oczekiwaniami i porównywalne do wyników z pozostałych serwerów.


Tylko pytanie. Skoro teraz u łobuza moby miały już 80-100k HP to ile mają na 15 poziomie. Bo to nie zawsze mamy przejść to jedno. Ale pytanie czy na r1 możliwe jest aby w skończonym czasie ktoś osiągnął tyle DMG aby ubić 15 poziom polowania (na r1 wymagany jest regener więc poza kultem i łapaczem nikt nie da maski). Umagi muszą być bardziej pod HP niż krew.


Skoro twierdzisz że nikt nie robi 15 poziomu, to pytanie czy to ma być taka nieskończona drogą do 15 poziomu czy chcecie aby ktoś jednak robił czasem całą lokacje. Bo może my inaczej widzimy cel tego niż wy.

Ja osobiście uznałem że ten 15 poziom ma być bardzo trudny lecz realny, może tak jest tyle że od kolejnego patcha który coś doda nowego co idealni szansę na komplet poziomow.

Jak możesz na przykładzie jakiegoś moba podaj wartości jakie mogą być HP na 15 poziomie
02-04-2024 16:04 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
druu
Forum Ace


Data rejestracji: 26-07-2017
Postów: 77
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Pokaż linki jak średniaki robią 15 lvl, chętnie zobaczę.

Na 635 wbijam 4 evo na maxa, pozostałe na 10 lub 0, takie ustawienia są optymalne.

R1 jak zawsze roszczeniowe



R20, 3 miesiąc od startu serwera, padłem na 15 lvl polowania

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=8cc47a56d4


R1 jest było i będzie olewane, dlatego przestałem tam grać
02-04-2024 17:29 druu jest offline Szukaj postów użytkownika: druu Dodaj druu do Listy kontaktów
KritiCirti
Junior Member


Data rejestracji: 27-02-2022
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To może jakaś "waloryzacja" za niektóre nagrody? Za podróże, codzienne zadania, lvl up nieparzysty?
02-04-2024 17:29 KritiCirti jest offline Szukaj postów użytkownika: KritiCirti Dodaj KritiCirti do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druu napisał(a)
cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Pokaż linki jak średniaki robią 15 lvl, chętnie zobaczę.

Na 635 wbijam 4 evo na maxa, pozostałe na 10 lub 0, takie ustawienia są optymalne.

R1 jak zawsze roszczeniowe



R20, 3 miesiąc od startu serwera, padłem na 15 lvl polowania

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=8cc47a56d4


R1 jest było i będzie olewane, dlatego przestałem tam grać


3 miesiace grania i hity po 12089 ... a my cisniemy od kilku lat i zaczynamy od 3k i to przy dobrych wiatrach wiec... MasterOfPuppets nadal nie widzisz roznicy i nadal twierdzisz ze jest balans i tak mialo byc ?
02-04-2024 17:41 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
(L)obuz napisał(a)
cytat:
druu napisał(a)
cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Pokaż linki jak średniaki robią 15 lvl, chętnie zobaczę.

Na 635 wbijam 4 evo na maxa, pozostałe na 10 lub 0, takie ustawienia są optymalne.

R1 jak zawsze roszczeniowe



R20, 3 miesiąc od startu serwera, padłem na 15 lvl polowania

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=8cc47a56d4


R1 jest było i będzie olewane, dlatego przestałem tam grać


3 miesiace grania i hity po 12089 ... a my cisniemy od kilku lat i zaczynamy od 3k i to przy dobrych wiatrach wiec... MasterOfPuppets nadal nie widzisz roznicy i nadal twierdzisz ze jest balans i tak mialo byc ?



Spójrz też ile HP miały moby na ostatnim poziomie na R20 a ile u nas na 8-9 pomijam fakt że to inny mob ale wciąż u nich to 3-4 hity względem tego z jakim DMG zaczynają. U nas trochę inaczej to wygląda jak bijemy po 2-4k na start


Plus ile HP mają gracze 120k vs na r1 może maks 12k
02-04-2024 17:55 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=4875b7e44f

Nie oczekujemy wbicia wszystkich lvli Evo, bicia Hastura z 4* czy kończenia polowania na 15lvlu po wprowadzeniu nowego patcha. Fakt że coś z grą się teraz ruszyło ale tylko coś. Może warto by dobierać się w pary przy tych polowaniach chociaż i tak nie wiem czy dali byśmy rade przejść każdy poziom. Wbijanie poziomu obecnie w topce zajmuje 4msc+. Razem daje 3 poziomy evo rocznie + skażenie na 15 poziomie to zajmie kilkanaście lat żeby wbijać więcej niż 3-4evolucje na 10poziomie a jest ich 12? Powaznie?

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



03-04-2024 18:20 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
mick
Forum Ace


images/avatars/avatar-14487.jpg

Data rejestracji: 27-01-2008
Postów: 82
Klan: Wojownicy_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Dolnośląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg.php?mid=200573544&key=4430da56ab

Przy max dmg , modyfikatorze kryta ilości ataków itp 7 poziomów zaliczonych a gdzie reszta? Ilość hp nie do zbicia w 1 osobę. Albo zniwelujcie hp demonów, albo po połowę ich dmg trafienia krytycznego .

__________________
R1 moc

<50..100) - min 5pkt
<100..500) - 20pkt
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
04-04-2024 12:14 mick jest offline Szukaj postów użytkownika: mick Dodaj mick do Listy kontaktów Zobacz profil MSN mick
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo chociaż zwiększcie nam regener aby można było odzyskać 100% HP lub dajcie nam hp wynikające z budynków
04-04-2024 17:07 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PodbijamyWink

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 12-04-2024 08:52.

10-04-2024 14:25 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Ewolucje na R1 zostały wprowadzone tak, aby przyrost możliwości był podobny jak na wszystkich pozostałych serwerach. Po pierwsze, ewolucje kończą się na 10 poziomie i już od 8 dostają dodatkowe bonusy. Po drugie, została wprowadzona znacznie mocniejsza wersja skażenia maną.
Na każdym serwerze wyższe poziomy ewolucji są droższe i nie ma możliwości używania ich w takiej ilości jak ewolucji na niższych poziomach.

Jeśli zaś chodzi o polowania, to nikt nie mówił że macie przechodzić 15 poziomów. Nie widzę w przesłanych linkach niczego nadzwyczajnego - są zgodne z naszymi oczekiwaniami i porównywalne do wyników z pozostałych serwerów.



MOP już od 8 ewolucje dają bonusy ale na 10tym są atrakcyjne tak bardzo że lepiej dać 3x10 niż 4x8. Nie wiem po co tyle się na kombinowaliście. Wystarczyło wprowadzić skażenie maną, gruczoły, skrzydła i ścięgna i mutacje. Reszta jest całkowicie zbędna bo nie można ich użyć.

Jeśli zaś chodzi o polowania to większy demon który był w zeszłym tygodniu i nekromorf teraz to max 8lvl do zrobienia jest. Na 9 poziomie dostałem krytyka za 5k to połowa mojego hp. Masz racje nikt nie mówił że mamy przechodzić 15lvl tylko to samo co z ewolucjami... po co się tyle narobiliście z tymi bonusami które można za polowania dla klanu odebrać. Wystraczy tylko na 20% do expa i żaden z pozostałych bonusów nie jest na tyle dobry żeby choćby go zamiast expa rozważać. Dodatkowo skoro nie stać mnie na to żeby inny bonus odpalić też na tydzień to lepiej nie robić tego wcale.

Jestem na nie jeśli chodzi o dawanie hp z budynków (konkurs klocków jak na arenie)
Regeneracja 100% fajny pomysł ale raczej nie wiele zmieni.
uważam że bonusu 20% do expa nie powinno być. Byłaby przynajmniej zabawa co wybrać.
trofea powinny być tańsze żeby można było się nimi pobawić i pokombinować.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
11-04-2024 00:17 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Exhume napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Ewolucje na R1 zostały wprowadzone tak, aby przyrost możliwości był podobny jak na wszystkich pozostałych serwerach. Po pierwsze, ewolucje kończą się na 10 poziomie i już od 8 dostają dodatkowe bonusy. Po drugie, została wprowadzona znacznie mocniejsza wersja skażenia maną.
Na każdym serwerze wyższe poziomy ewolucji są droższe i nie ma możliwości używania ich w takiej ilości jak ewolucji na niższych poziomach.

Jeśli zaś chodzi o polowania, to nikt nie mówił że macie przechodzić 15 poziomów. Nie widzę w przesłanych linkach niczego nadzwyczajnego - są zgodne z naszymi oczekiwaniami i porównywalne do wyników z pozostałych serwerów.



MOP już od 8 ewolucje dają bonusy ale na 10tym są atrakcyjne tak bardzo że lepiej dać 3x10 niż 4x8. Nie wiem po co tyle się na kombinowaliście. Wystarczyło wprowadzić skażenie maną, gruczoły, skrzydła i ścięgna i mutacje. Reszta jest całkowicie zbędna bo nie można ich użyć.

Jeśli zaś chodzi o polowania to większy demon który był w zeszłym tygodniu i nekromorf teraz to max 8lvl do zrobienia jest. Na 9 poziomie dostałem krytyka za 5k to połowa mojego hp. Masz racje nikt nie mówił że mamy przechodzić 15lvl tylko to samo co z ewolucjami... po co się tyle narobiliście z tymi bonusami które można za polowania dla klanu odebrać. Wystraczy tylko na 20% do expa i żaden z pozostałych bonusów nie jest na tyle dobry żeby choćby go zamiast expa rozważać. Dodatkowo skoro nie stać mnie na to żeby inny bonus odpalić też na tydzień to lepiej nie robić tego wcale.

Jestem na nie jeśli chodzi o dawanie hp z budynków (konkurs klocków jak na arenie)
Regeneracja 100% fajny pomysł ale raczej nie wiele zmieni.
uważam że bonusu 20% do expa nie powinno być. Byłaby przynajmniej zabawa co wybrać.
trofea powinny być tańsze żeby można było się nimi pobawić i pokombinować.


Na dawanie boostu z budynkow jestes na nie - bo siedzicie na szmaciakach .. to normalne ze nie bedzie wam to w smak bo kazdy inny klan wam odskoczy Smile

pobawic i pokombinowac - czyli musisz wejsc wyzej szczebel zeby dolozyc ten pkt do trofea co w koncowym rozrachunku moze dac +1/2 wiecej na caly weekend .. przeciez nie zdobedziesz 1/2 trofea bo jak...


a teraz roznica- walka z tym samym przeciwnikiem tylko inne r
topowe konto na r1 :
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a0e7bc1450
cienias z r17 :
https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=e85d1b005d


reasumujac... my na r1 jestesmy pomijani , 0 balansu i to kazdy widzi tylko sa oczywiscie hipokryci ktorzy nie dostaja czegos u siebie to juz placza ze r1 jest rozczeniowe ..
na r1 jest 0 balansy to samo z expami .. nie wiem jak to wyglada na nekro v2 ale moby z morii maja tyle samo hp co na nekro v1 .. tylko roznica taka : my hastura w 24 osoby nie ubijamy ( wiekszy 4,7kk hp ) a na morii taki wciagany jest nosem w 4 osoby ( lub 3 mocne )! !!
Pomyslenie nad zmianami kosztów ewolucji ,daje nam mozliwosc mniejszych skladow co za tym idzie wiekszy exp - my 1 lv klepiemy 2 lub 3 miesiace -.-
11-04-2024 08:46 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie porównanie:
Na r1 uderzył kryta za ok 4k przy 10k HP (co i tak jest dobrym wynikiem HP) czyli uderzył za 1/3 u niektórych to by pewnie było 1/2 pełnych HP.

Na r17
Na poziomie wyższym uderzył za prawie 17k ale przy 90k HP (nie wiem czy to top HP czy nie na r17) a to już stanowi mniej niż 20%
Czyli na 9 poziomie na r1 można przeżyć od 2-3krytow gdzie na r17 na 10 poziomie można przeżyć 5-7 krytow.

Balans jak się patrzy, biorąc pod uwagę że łobuz nazwał się cieniasem r17 to pewnie sporo osób wyciąga znacznie więcej HP na polowaniu
11-04-2024 11:27 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łobuz jestem przeciw wprowadzania bonusow z budynków bo uważam że ta gra powinna polegać na zrozumieniu natury moba i się dostosowaniu a nie waleniu na oślep jak robi to ponad pół serwera -z waszej i naszej strony.
Grizzly zgadzam się. Dmg moby mają ogromny nie proporcjonalny do naszego HP. Zresztą nie tylko na polowaniu to samo jest na expach.

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume
11-04-2024 12:51 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale jak Ty chcesz sie dostosowac do moba jezeli lecisz na 2-3 strzaly na wyzszych lv. Zwinkujac? Spostujac? Mob nadal ma 1% w ktorym na 200% Cie ustrzeli ..
Toc to jest jak wyburzanie budynku mandarynkami..
11-04-2024 13:22 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
Karwan
King


images/avatars/avatar-25296.jpg

Data rejestracji: 04-01-2007
Postów: 938
Klan: CD
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale o jakim dostosowywaniu się do moba my mówimy, skoro nie działa to na nic.
Ja już testowałem:

- full hp (25k w górę)
- full zwinka
- full dmg
- 2h + dodatkowe ataki
- palna


Nie ma opcji na nic, nie robi różnicy w algorytmie/kodzie, bo mob i tak trafi.


Dając nawet regenerację (800-850) max na naszych levelach, nie zmieni to nic.
Ale żeby dać konkretne liczby

Mob: Nekromorf, poziom 5 (broń biała u mnie)
1 runda - zadał mi ciosów za 600 dmg (zwykłch) - 31 sztuk
1 runda - zadał mi ciosów krtycznych powyżej 1000 dmg - 5 sztuk


Mob: Nekromorf, poziom 5 (broń biała u mnie) - poszedłem w większy dmg = szybciej niektórych ubiłem
1 runda - zadał mi ciosów za 600 dmg (zwykłch) - 7 sztuk
1 runda - zadał mi ciosów krtycznych powyżej 1000 dmg - 5 sztuk


Zatem idąc nawet drugim przykładem.

Odzyskałem 1680 hp z regeneracji (to jest max u każdego na podobnym levelu na R1)
Straciłem - 5000+4200= 9200 hp mniej więcej



Więc odnośnie polowań - nie ma czegoś takiego, jak przystosowanie do moba.

Mogę mieć 650 sposta, czy 1000 zwinki, czy max hp - padne jak pies i tak w przypadku tego moba.


Inne moby - kolejny temat, wyższe poziomy, ale mają po 90k hp każdy x 40 sztuk.



Tutaj jest problem, który można rozwiązać tak:

- zmiana ograniczenie regenerowania hp
- przelevelowanie R1 == fast serwer, za czym najbardziej stoje tak szczerze, bo wolę latać na 400 levelu, a nie robić obecnie 1 level na 3-4 miesiące z tendencją zwyżkową co do czasu
- zmiana ataków mobów + u innych zmiana hp mobów



Innej opcji na R1 na to nie ma.

__________________
R1: Paradoksalnie_Emeryt

11-04-2024 14:39 Karwan jest offline Szukaj postów użytkownika: Karwan Dodaj Karwan do Listy kontaktów
Grizzly
Forum Ace


Data rejestracji: 24-10-2018
Postów: 90
Kraina: Necropolia; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bc6a0e75b2


Na 10 poziomie ściąga na hita.

Jeśli mamy zasięg, przewagę lucka. To mob ma 1% szansy że nas trafi
30 potworkow każdy niech ma tylko 4 ataki daje ponad 100 ataków czyli ten jeden hit wpadnie.
11-04-2024 20:17 Grizzly jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizzly Dodaj Grizzly do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U nas (r1)
https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=1441560585

No i moria xD eq zlomowe...
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=8031e30f0f
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=92d6994c67
https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6d8c89b569 - zle eq , zle talki ( przypadkowo ) ale jednak ...

I co , nadal nie widzisz tej roznicy?


Kylin , dzieki Wink ty to jestes gosc.. smieszny


edit. dodany linkSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez (L)obuz: 17-04-2024 08:27.

16-04-2024 16:55 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
EgzoticK
Emperor


images/avatars/avatar-25277.gif

Data rejestracji: 07-09-2009
Postów: 1.123
Klan: DUKE
Kraina: Necropolia
Skąd: BOCHNIA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=5a5ab36281

Te polowania na prawdę nie mają racji bytu na R1. Nikt nie mówił że ma być łatwo i za każdym razem gładko pojdzie 15 lvli. Może warto by pomyśleć nad bonusami z zadań które dawały by boost do polowań? W zasadzie te które tam laduja poza srebrnymi monetami i evo ktore występują raz na 2 msc to reszta jest śmieciową! Ludzie? Reputacja?kilka szt złomu z PLN? Na co to komu? I to w szczególności na top lvlach. Trzeba by zrobic jakis balans według lvli tychże bonusów bo na chwile obecna są bezużyteczne.

__________________
cytat:
vision837 napisał(a)
.tyle w temacie na twój temat brak mi słów .

R1:EgzoticK



22-04-2024 04:42 EgzoticK jest offline Szukaj postów użytkownika: EgzoticK Dodaj EgzoticK do Listy kontaktów
jabko
Double Ace


images/avatars/avatar-1579.jpg

Data rejestracji: 25-12-2006
Postów: 145
Klan: Gildia DerGastor
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Pielgrzymowice(RIO)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=714b7c2b9a




hmmmm za 10 lat moze zrobimy to na 15 lvl chyba ;P

__________________
nick w grze jabko

jabko zadaje cios krytyczny z broni Doskonała Zwinna Maczuga, Mitos zostaje zraniony za 463 PKT ŻYCIA.
23-04-2024 15:25 jabko jest offline Szukaj postów użytkownika: jabko Dodaj jabko do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też dzisiaj na r17 zrobiłem lvl 10 chytry


Więc można uznać że jest git
23-04-2024 22:43 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
(L)obuz
Junior Member


Data rejestracji: 17-04-2023
Postów: 11
Klan: CD/KOS/EMERYCI
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez (L)obuz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Ja też dzisiaj na r17 zrobiłem lvl 10 chytry


Więc można uznać że jest git


Majac ktory poziom? Ktory jestes w rankingu?
24-04-2024 06:15 (L)obuz jest offline Szukaj postów użytkownika: (L)obuz Dodaj (L)obuz do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO polowania + nowe evo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH