Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA + pushing drizzt , pardus » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony + pushing drizzt , pardus
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

+ pushing drizzt , pardus Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



i to tyle koniec przygody z r2 Smile

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
11-06-2007 20:13 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Lupus
Junior Member


Data rejestracji: 11-05-2007
Postów: 12
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dobra mój brat kupił ode mnie item o nieco podwyższonej cenie, ale go o to poprosiłem bo mi brakowało 1 kz do zamiany na kp i stworzenia itemku fajnego, nie było żadnego mulikonta po prostu pracujemy razem i mieszkamy też razem :/. To chyba nie jest powód zeby zbanowac mnie na zawsze zwłaszcza, że wykryłem kilka bugów z aukcjami i przez to popłynałem na kd i kp i nikt mi tego nie zwrócił a teraz ja i Piotrek dostaliśmy bana za braterską przysługę trochę wyrozumiałości i zyciowej życzliwości bym poprosił Smile .
11-06-2007 22:50 Lupus jest offline Szukaj postów użytkownika: Lupus Dodaj Lupus do Listy kontaktów
Dafit
Lord


images/avatars/avatar-63.jpg

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 322
Klan: PARAD0X
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

KJ bądź człowiek Tongue

__________________

15-06-2007 17:02 Dafit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dafit Dodaj Dafit do Listy kontaktów
kaczulla
Member


Data rejestracji: 05-06-2007
Postów: 45

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no kj ja potrafie zrozumiec taka sytuacje... po prostu dogadali sie co do ceny... ciagle sie takie "walki" kreci w temacie sprzedam moria no i jak juz zaznaczyc raczyl zainteresowany maja wklad z debugowanie gry (sam mam niemaly i nigdy za to nagrody nie mialem - to rozumie bol)

__________________
LYBKA kreci walki w HANDLU... a LYBEK jej na to pozwala
21-06-2007 01:26 kaczulla jest offline Szukaj postów użytkownika: kaczulla Dodaj kaczulla do Listy kontaktów
T-Commander
Forum Ace


images/avatars/avatar-3325.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 77
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lupus napisał(a)
No dobra mój brat kupił ode mnie item o nieco podwyższonej cenie, ale go o to poprosiłem bo mi brakowało 1 kz do zamiany na kp i stworzenia itemku fajnego, nie było żadnego mulikonta po prostu pracujemy razem i mieszkamy też razem :/. To chyba nie jest powód zeby zbanowac mnie na zawsze zwłaszcza, że wykryłem kilka bugów z aukcjami i przez to popłynałem na kd i kp i nikt mi tego nie zwrócił a teraz ja i Piotrek dostaliśmy bana za braterską przysługę trochę wyrozumiałości i zyciowej życzliwości bym poprosił Smile .


jak dla mnie multi Smile
brawo KJ za wylapanie, znam tego typka i nigdy mi nie mowil ze ma brata Wink
21-06-2007 13:37 T-Commander jest offline Szukaj postów użytkownika: T-Commander Dodaj T-Commander do Listy kontaktów
Handelek
Junior Member


Data rejestracji: 27-06-2007
Postów: 10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha a jak mam na imię skoro mnie tak dobrze znasz i wiesz czy mam brata czy nie??, bo ja cie jakos kompletnie nie kojarzę.

__________________
Dawniej Lupus powód zmiany na konto nie dochodzi nowe hasło :/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Handelek: 08-07-2007 14:25.

08-07-2007 14:24 Handelek jest offline Szukaj postów użytkownika: Handelek Dodaj Handelek do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
T-Commander napisał(a)
jak dla mnie multi Smile
brawo KJ za wylapanie, znam tego typka i nigdy mi nie mowil ze ma brata Wink


To, że nie mówił, to nie dowód, że nie ma. Jakby mówił, że nie ma to by w świetle logiki wskazywało, że może nie mieć. Podciągnij się trochę z logiki Smile
A swoją drogą ja też znam tego "typka" jak to ładnie ująłeś i znam też jego brata osobiście. Jego matkę i ojca w sumie też. Pewnie nie wspominał Ci nic o swoich rodzicach, ale uwierz mi na słowo, jak najbardziej ma rodziców Big Grin

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
08-07-2007 17:41 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » MULTIKONTA + pushing drizzt , pardus

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH