Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » 8 poziom i pielgrzymki w nieznane. Możliwe?? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony 8 poziom i pielgrzymki w nieznane. Możliwe??
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mers
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 60
Klan: Hacker DeadMaster
Kraina: Moria
Skąd: Kalisz

8 poziom i pielgrzymki w nieznane. Możliwe?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sam nie wiem jak to się stało 2 pkt. zdobyłem i już są pielgrzymki w nieznane. :shock: Kurcze pomyślałem że nie będą mi szły zabardzo, ale kto wie. Może się uda je szybko wykonać. Może jakieś porady dotyczące tego tematu?? :!: :!: :!:

__________________
Name:Nath
ID:310

Kiedy myślisz że wszytsko idzie źle, najlepiej zrobisz wieszając sie XD
25-10-2006 17:13 Mers jest offline Szukaj postów użytkownika: Mers Dodaj Mers do Listy kontaktów
Berith
Emperor


images/avatars/avatar-3389.gif

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 1.181
Kraina: Necropolia
Skąd: przylecą kosmici?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czym wcześniej tym lepiej, bo większe prawdopodobieństwo wykonania, ale tak z ciekawości, ile miałeś zawinności?

__________________



25-10-2006 20:12 Berith jest offline Szukaj postów użytkownika: Berith Dodaj Berith do Listy kontaktów
Bez-Imienny
Forum Ace


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 77

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mers nie no gratulacje.. moim jedynym osiągnięciem to rynek na 5 levelu Big Grin

__________________
Bez-Imienny mówi , Bez-Imienny radzi !
Bez-Imienny nigdy Cię nie zdradzi !

Moim celem jest zostanie : TradeModeratorem
25-10-2006 20:31 Bez-Imienny jest offline Szukaj postów użytkownika: Bez-Imienny Dodaj Bez-Imienny do Listy kontaktów
wryy
Member


Data rejestracji: 05-09-2006
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki, mi od 5lvl nie udawalo sie utrafic glupiej dalekiej wyprawy na spostrzegawczosc Big Grin gdybym wtedy zaliczyl jedna daleka wyprawe mialbym pielgrzymki na 5lvl Big Grin Big Grin Big Grin
26-10-2006 15:14 wryy jest offline Szukaj postów użytkownika: wryy Dodaj wryy do Listy kontaktów
Mers
Full Member


Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 60
Klan: Hacker DeadMaster
Kraina: Moria
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mers
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwinności miałem 14 pkt tak samo jak i siły. A o co chodzi?? A przy okazji dzięki wszystkim Smile Ale dolicz też Pałkę Zwinności +5 zwinności (chyba 5) ale to prawie nic

__________________
Name:Nath
ID:310

Kiedy myślisz że wszytsko idzie źle, najlepiej zrobisz wieszając sie XD
26-10-2006 15:23 Mers jest offline Szukaj postów użytkownika: Mers Dodaj Mers do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja gratuluję, bo z moim szczęściem nie mogłem nigdy trafić wpływów i charyzmy Wink

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
30-10-2006 07:35 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
hokek
Lord


images/avatars/avatar-20067.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 265
Kraina: Necropolia VIII

RE: 8 poziom i pielgrzymki w nieznane. Możliwe?? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też na 8 lvl miałem pielgrzymki w nieznane po 150 nieudanych dalekich
niezbyt opłaca się raszować Smile

__________________

02-11-2006 18:31 hokek jest offline Szukaj postów użytkownika: hokek Dodaj hokek do Listy kontaktów
Hakerix
Junior Member


images/avatars/avatar-322.gif

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 24
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Legnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No , no , no nieźle..............ja miałem dopiero na 15 pielgrzymki Big Grin Takie to moje szczęście .... najlepsze co miałem to dobra kolczuga na 5 poziomie Wink

__________________
Jak coś wygrałem pisz na PW bo nie siedzie 24/h na Kompie Big Grin
HaKeRiX

03-11-2006 18:46 Hakerix jest offline Strona domowa Hakerix Szukaj postów użytkownika: Hakerix Dodaj Hakerix do Listy kontaktów
Trafik
Ex-Team


images/avatars/avatar-17383.gif

Data rejestracji: 19-09-2006
Postów: 1.712
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no moje jedyne osiągniecię to znalezienie demonicznej pałki na 5 lvl i wtedy sprzdaniu ją za bezcen

JODA niewiadomo czemu poczuł teraz lodowaty powiew
03-11-2006 18:55 Trafik jest offline Szukaj postów użytkownika: Trafik Dodaj Trafik do Listy kontaktów
Marvel
Forum Ace


Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 82
Klan: Czarna Kompania
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lol ja mam 23lvl i dalej nie moge dalekiej wyprawy ukonczyc (spostrzegawczosc choc mam jej 21) Wielkie GRatz i pozdro


PS.www.bluestacja.dl.pl/play/all.pls - najlepsza muzyka tylko dla cie biebie
Wbijaj i słuchaj razem z nami!!

__________________
-Macieju z kąd jesteś?
-a Maciej z zadupia xD
03-11-2006 19:13 Marvel jest offline Szukaj postów użytkownika: Marvel Dodaj Marvel do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » 8 poziom i pielgrzymki w nieznane. Możliwe??

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH