Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Layout główny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Layout główny
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obecny layout gry ma ciekawy klimat. Gra jest w stylu postapokaliptycznego świata, a nie gotyckiego XX wieku jak w MAskaradzie. LAyout Sedansa jest ładny, ale moim zdaniem zupełnie nie pasuje do klimatu gry. Można bym tam dodać jakieś urządzenia, kable, trochę rdzy... ale taka łagodna tonacja w wieczorowym stylu nie za bardzo mi odpowiada.

__________________
Decadence, Decados...
31-08-2006 23:12 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

eeeee wlasnie. Wrzucajmy moze swoje propozycje tutaj....
kable, marmur i krew.....postaram sie cos pokombinowac.

__________________
No PAIN, no Gain!
31-08-2006 23:16 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Sedans
Member


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 32
Skąd: Odległy serwer...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No może wspólnymi siłami coś zrobimy.Wink

__________________
The Untouchables
31-08-2006 23:17 Sedans jest offline Strona domowa Sedans Szukaj postów użytkownika: Sedans Dodaj Sedans do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szarość i trochę zgniłej zieleni, khaki. To jako element urządzeń, kabli, rurek, czegoś metalowego. Te rzeczy wyglądają na zniszczone, ale nie rozsypujące się. W takiej tonacji mogłąby byc urządzona prawa dolna część layoutu. To częśc ludzka, śmiertelna, symbolizująca to, co przemija. Stamtąd dochodzi światło, stoi tam jakaś zakratowana lampka, żarówka, jarzeniówka, whatever.

PRawa górna część należy do świata nieśmiertelnych. Tonacja fioletowo-czerwono-różowana, barwy zachodu słońca, ale bez gamy pomarańczowej i zółtej. Czerwień to krople. Krople na żeliwnym ogrodzeniu-ramce, która łagodnie przechodzi w metalowe rury z części "ludzkiej". Dziwne wzory. Może trochę gotyckich zakrętasów.Z samego rogu rozchodzi się powoli głęboka czerń, słabnąca w kierunku środka strony. PRzeciwwaga dla światła z przeciwległego rogu strony.

Kolory można zmienić, chodzi mi głównie o pomieszanie klimatu wampiryczno-gotyckiego z falloutowo-ludzkim.

__________________
Decadence, Decados...
31-08-2006 23:25 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tylko nie przekombinujcie, pamiętajcie że strony są różnej wysokości, więc ramki muszą być powtarzalne z pionie. No i nie mogą zajmować tyle że ktoś będzie czekał 2 minuty zanim mu się strona wczyta Wink

PS. Ranafe chyba mówiłaś prawdę z tą północą Wink Fajny klimacik Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




31-08-2006 23:25 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sedans
Member


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 32
Skąd: Odległy serwer...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bym został przy prostym i mrocznym klimacie, coś jak mój layout. :rotfl:

__________________
The Untouchables
31-08-2006 23:30 Sedans jest offline Strona domowa Sedans Szukaj postów użytkownika: Sedans Dodaj Sedans do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czizas Ranafe - jak cos takiego zrobie to bede najwiekszy wiracha na podworkuSmile )))
Fajny pomysl.....postaram sie cos zapodac choc nie wiem czy to co sobie tam napisalas. To chyba na moje mozliwosci za duzo.....a co po lewej stronie?

__________________
No PAIN, no Gain!
31-08-2006 23:42 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konradzie: północ to mały owadożerny kwiatek z piątego kręgu. :585:

Zagłado: Eee, pomerdało mi się (kierunki, no tak, pewnie dlatego rzadko prowadze samochód) - barwy i klimaty ustawiona po obu stornach przekątnej.
LEwy górny róg to częśc wampirza. Prawy dolny - ludzka.
Tak wygladałoby to o wiele lepiej, bo łatwiej by było zrobić przejście między barwami. No i w ogóle lepsze zagospodarowanie przestrzeni.

__________________
Decadence, Decados...
31-08-2006 23:51 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to teraz juz wiem. Czy zarzad-szefostwo robi osobny dzial na prace czy tu wrzucamy? Chyba mozna by tu zeby nie bylo balaganu na forum.
:573:

__________________
No PAIN, no Gain!
01-09-2006 00:09 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kontynuujcie tutaj, nie ma sensu dizelić włosa na czworo.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


01-09-2006 00:11 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Sedans
Member


Data rejestracji: 30-08-2006
Postów: 32
Skąd: Odległy serwer...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ktoś mnie wogóle słucha? :568: :569: :roll: Big Grin

__________________
The Untouchables
01-09-2006 00:15 Sedans jest offline Strona domowa Sedans Szukaj postów użytkownika: Sedans Dodaj Sedans do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Slucha ale widocznie nikomu ten klimat nie przypadl go gustu.....tymbardziej, ze jest zerzniety z calym szacunkiem i co za tym idzie nie jest Twoj.

__________________
No PAIN, no Gain!
01-09-2006 00:46 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

plis tylko nie marmury, to będzie wyglądać tandetnie :/

W weekend postaram się coś zrobić Big Grin

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
01-09-2006 09:52 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra bedzie sklejka i płyta wiórowa :wink:

__________________
No PAIN, no Gain!
01-09-2006 11:00 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Mista
Newbie


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 1
Skąd: wziąć fawkulce?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł Ranafe wydaje się być bardzo ciekawy, właśnie tak to sobie wyobrażam. Ja ogólnie bardziej mogę wyrazić swoją opinie jesli chodzi o wątki, fabułę, teksty- to mój "konik" chciaż wszystko o czym piszę, czytam wyobrażam sobie na określonym tle.
Sedans- tu nie chodzi o wieczorną mgłę- moim zdaniem- raczej bardziej upadek dawnej ludzkiej cywilizacji i budowę imperium zupełnie innych istot, odwrócenie roli ludzi z panów wszystkiego co żyje na rolę służących- których życie zależy od potężniejszych istot. Odbudowywanie przez wampiry świata- nie na nowo- lecz po swojemu. Odkrywanie na nowo tego, co było potęgą minionej ery. Co do stylu gotyckiego i motywów z tym związanych- ja uważam, iż w takim świecie kietórzy szukaliby schronienia, czy jednoczyli się w trudnodostępnych miejscach- jak stare bunkty, forty, zamczyska- jednym słowem tam gdzie można dać opór całej sforze przez którą pustkowia są niebezpieczne. Layout powinien tworzyc klimat grozy i nowej nadziei- więc jak mówi Ranafe- częśc "ludzka"- ginąca i wyłaniająca się część "wampirza" to coś, co pogłębi wczucie się w klimat gry i napewno ją uatrakcyjni.

__________________
Losing my only hope in this dark dead world of lust...
01-09-2006 15:33 Mista jest offline Strona domowa Mista Szukaj postów użytkownika: Mista Dodaj Mista do Listy kontaktów
kaskor
Lord


images/avatars/avatar-56.jpg

Data rejestracji: 24-08-2006
Postów: 334
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Ranafe - z twoich postow wynika, ze znasz (grasz/czytalas podrecznik) erpega Neuroshima. Bo tam wlasnie bardzo ciekawie przedstawiono powiazania miedzy kolorami a klimatem gry. Stal, rtec, rdza - w tych kolorach widze klimat Bloodwars. Gotycka mrocznosc zupelnie tu nie pasuje.

@adminki - moglbym dac tu mala reklame? Bo wszedzie tylko fallout i fallout - kazdy nawiazuje tylko do tej gry. A przeciez "Polak tez potrafi" - dlatego chcialbym zaprezentowac tu Neuroshime. System klimatem BARDZO przypomina BW i moze byc zrodlem wielu inspiacji.

@Sedans - grafika w twoim layoutcie podchodzi mi pod Icewind Dale 2. Trafilem?


PS. jeszcze jedna mala uwaga: czy na pasku menu (przy nazwie krainy itd) mozna dodac zegar? Moglby sie "Zegar miejski" czy tak jakos.

__________________
Kupilem cos do Ciebie? Napisz mi na PW w grze - kliknij ponizej.


01-09-2006 18:52 kaskor jest offline Szukaj postów użytkownika: kaskor Dodaj kaskor do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Narazie napisik zrobilem......czasu troche brak ale kombinuje dalej, jakies sugestie to smialo


__________________
No PAIN, no Gain!
04-09-2006 15:47 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trochę mi przypomina napis z jednej części Quake'a albo gry Blood (fpp powstałe gdzieś w tym samym czasie co Q1). Ogólnie fajne połączenie (kamień + krew).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




04-09-2006 15:55 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więcej krwi Tongue

Czekamy na resztę. Mi się podoba.

__________________
Decadence, Decados...
04-09-2006 16:08 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
vampirefro
Zbanowany

Data rejestracji: 27-08-2006
Postów: 58
Klan: pędzące imadła plusz
Skąd: KRAKÓW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaglada ... spoko ale troche mi traci GWIEZDNYMI WOJNAMI.
zmień trzcione i bedzie git.
i zdecydowanie więcej krwi
04-09-2006 20:49 vampirefro jest offline Strona domowa vampirefro Szukaj postów użytkownika: vampirefro Dodaj vampirefro do Listy kontaktów
Lord red
Full Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 72
Klan: 127.0.0.1
Skąd: Z-kie, opolskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaglada, wiecej czerwieni, mocniejszą daj Smile

__________________
Kody do Bloodwars
Honor zabrania Ci gryźć siebie samego, obojętnie jak bardzo głodny byś był Wink
Jak mądrze zadawać pytania
04-09-2006 20:56 Lord red jest offline Strona domowa Lord red Szukaj postów użytkownika: Lord red Dodaj Lord red do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trzeba było powiedzieć, że mój napis się nie podoba ;-)


osobiście ten ostatni mi się podoba :-D

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-09-2006 21:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47: Nikt tak nie napisał. Myślę, że napis zaprezentowany przez Zagładę jest próbką klimatu, w jakim ma być zrobiona stronka. Z Twoich proppozycji wybieram trzecią.

__________________
Decadence, Decados...
04-09-2006 21:52 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
kalbar
Member


images/avatars/avatar-968.jpg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 35
Klan: Czarna Kompania
Skąd: Z kątowni :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi z propozycji C47 najbardziej pasuje ostatnia. Może zamiast kropelek krwi coś na wzór tego jest lepszym pomysłem... rozmazana krew ociekająca po ścianie? Napis mógłby być "pisany krwawiącą ręką" na ścianie. Bardzo dobrym pomysłem są stare, zmatowiałe i rdzewiejące metale.

__________________
Jeśli boisz się śmierci, to boisz się też życia.

ID: 3192
04-09-2006 22:56 kalbar jest offline Szukaj postów użytkownika: kalbar Dodaj kalbar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na razie mógłbym tylko narysować krwawiącą ręka na monitorze, ale
szkoda mi swojej krwi
szkoda mi monitora
i nic by z tego ładnego nie wyszło :rtofl2:
spróbuję zrobić krew i metal (odzielnie i razem)

edytka:

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-09-2006 22:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie cos wymodzilem-napis zmieniony, tlo w takim klimacie mi sie widzi......


to tyle ile doslownie w 10 minut po wstanieciu z lozka udalo mi sie zrobic, ramke jeszcze mozna "poszarpac troche" ubrudzic krwia......

__________________
No PAIN, no Gain!
05-09-2006 16:18 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagłada: Tło jest super. Dodac do tego cienie z boku, żeby nie było takie idealnie ceglane (chodzi o kolor). możesz ten kawałek blachy lekko powyginać.

__________________
Decadence, Decados...
05-09-2006 18:26 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podoba mi się.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


05-09-2006 20:22 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Thorga
Rzecznik prasowy ;)


images/avatars/avatar-2624.gif

Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 1.073
Klan: - Khan Raiders -
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Wielki Step

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Zaglada

Takie cos wymodzilem-napis zmieniony, tlo w takim klimacie mi sie widzi......
Obrazek

to tyle ile doslownie w 10 minut po wstanieciu z lozka udalo mi sie zrobic, ramke jeszcze mozna "poszarpac troche" ubrudzic krwia......


A teraz zrób tak, żeby powtarzało się na całej _zmiennej_ długości strony i nie było widać miejsca łączenia się obrazków Wink

__________________
Używasz Internet Explorera? Hamujesz postęp!
Microsoft poinformował, że zwolni ok. 15 tys. pracowników, odpowiedzialnych za projekt Internet Explorer.

06-09-2006 03:42 Thorga jest offline Szukaj postów użytkownika: Thorga Dodaj Thorga do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Thorga nie chodzilo mi o tlo dla calej strony. Niejasno sie wyrazilem. To raczej moze byc tlo dla ramek po lewej i u gory, jeszcze nad tym pomysle.
Ja widze tlo czarne po prostu dla calej stronki i kilka elementow w takim klimacie.

P.S.
Tryb rozkazujacy latwo zmienic dodajac na koncu zdania slowo "prosze" :wink:

__________________
No PAIN, no Gain!
06-09-2006 07:48 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Layout główny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH