Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Layout główny » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Layout główny
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Raiin
Triple Ace


images/avatars/avatar-369.gif

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 155
Klan: MIDIAN
Skąd: Metropolis

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bismillah

Zagłada, way to go. Twardziel as usual, co nie ? :twisted:

Z całym szacunkiem, ale mógłbyś się bardziej postarać. Ta krew na napisie wygląda raczej jak czerowne płomienie bijące w dół. Znam twoje prace i wiem, że stać cię na DUŻO więcej i DUŻO lepiej.

__________________
Allahu Akbar
- Raiin -

"...Zejdź mi z drogi spaprana konfiguracjo..."

06-09-2006 08:21 Raiin jest offline Szukaj postów użytkownika: Raiin Dodaj Raiin do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony





__________________
No PAIN, no Gain!
06-09-2006 15:19 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
kalbar
Member


images/avatars/avatar-968.jpg

Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 35
Klan: Czarna Kompania
Skąd: Z kątowni :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C47, Ten ostatni obrazek był genialny Big Grin To wydaje mi się najodpowiedniejszy napis... Ale nie wiem jak go przyjmą inni gracze. W każdym bądź razie takie coś przyciąga wzrok. TO MI SIĘ PODOBA :!:

__________________
Jeśli boisz się śmierci, to boisz się też życia.

ID: 3192
06-09-2006 15:53 kalbar jest offline Szukaj postów użytkownika: kalbar Dodaj kalbar do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaglada, teraz jest lepiej, ale jak pisał Konrad - bardzo przypomina Quake, a to się kojarzy raczej z latami 9x ;-) (Konrad, Blood był rok/dwa później niż Quake, hehe)

kalbar, na razie nie widze żadnych komentarzy oprócz Twoich, więc raczej się skupiają na obrazkami Zaglady, bo on ma propozycję calego layoutu (albo większej części) [chociaż do mojej propozycji całego wyglądu strony (bez zmiany loga) teżnie było komentarzy ;-) ]

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-09-2006 17:35 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co Wy z tym qłejkiem? mi sie nie kojarzy-gralem tylko w Q3.......czcionke zmienic zaden problem. Tylko jak z tymi prawami ałtorskimi???? Jak cos to wampirzych strasznych czcionek jest od groma w necie wiec moge zapodac. Zreszta jak sie troche zmodyfikuje to nikt nie pozna chyba :wink:

__________________
No PAIN, no Gain!
06-09-2006 19:30 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

własnie dlatego nie kojarzysz tego napisu z Quake bo grałeś tylko w Q3 - a to już całkiem co innego. Tamto to był single player + multi. Q3 był robiony głównie pod multi. Dopiero Q4 wrócił do Q2 i Q1. :-D
poszukaj w necie "Quake 1" i zobacz jak wygląda napis

co do wampirzych czcionek to lepiej "bardzo" zmienić

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-09-2006 19:34 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Zaglada
Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 26
Skąd: Albion

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



__________________
No PAIN, no Gain!
06-09-2006 20:25 Zaglada jest offline Szukaj postów użytkownika: Zaglada Dodaj Zaglada do Listy kontaktów
Crow
Triple Ace


images/avatars/avatar-1732.jpg

Data rejestracji: 04-07-2006
Postów: 182
Skąd: Nie pytaj...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uuuu ładny napis ale niemoge se wyobrazic tego tla w grze jakos mi sie nei podoba Tongue

__________________


"People should not be afraid of their governments.
Governments should be afraid of their people."

06-09-2006 20:35 Crow jest offline Strona domowa Crow Szukaj postów użytkownika: Crow Dodaj Crow do Listy kontaktów
LECHU
Junior Member


images/avatars/avatar-436.gif

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 10
Skąd: Oświęcim(Rajsko)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jeszcze offtopem troche- zobaczcie jak to wygląda na 19" monitorze...

http://img113.imageshack.us/img113/93/bwhr8.png ..może by tak jakoś na środku?:>

__________________
InGame RavenLord
Wygrałem coś? ...ID: 9972 złóż oferte Smile
07-09-2006 08:07 LECHU jest offline Strona domowa LECHU Szukaj postów użytkownika: LECHU Dodaj LECHU do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś już pisał, że wystarczy zwiększyć rozmiar do 120% Big Grin

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


07-09-2006 08:09 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Nattfarinn
Member


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 31
Skąd: Arkham Asylum

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nattfarinn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł wpadł mi do głowy właśnie jak siedzę w pracy. Mam pewne rozwiązanie problemu grafiki i rozmiaru. Wydaje mi się że gdzieś takie rozwiązanie widziałem i, nie wiem na ile ale wydaje mi się że się sprawdza się i ma wiele zalet (a 'mało' wad Smile ).

Otóż przechodzac do rzeczy, mam na myśli pakiet grafik instalowany na dysku. Oczywiście miałaby to być opcja do włączenia/wyłączenia w ustawieniach, czyli alternatywa.

Z zalet (wymieniam dla osób zarażonych wirusem z podpisu C47 Tongue ):
- dla osób którym pasuje aktualny stan - nic nie muszą robić, mają wszystko po staremu.
- zmniejszone miesięczne zużycie transfera - pakiet grafik zrzucany tylko raz a nie przeładowywany za każdym razem by WWW.
- modemowcy i posiadacze słabych łącz - co wiąże się z punktem powyżej, poczują się naprawdę wygodnie.
- dla osób twórczych - możliwość robienia własnej skórki do BloodWars.

Wady? Widzi ktoś takowe?

Pozdrawiam,
Nattfarinn

__________________
"No fakt, nie zastępujecie Policji tylko Obrońców Moralności i Godności Ludzkiej."
...ale nie bójcie się, ja z nich jeszcze zrobię Karną Policję.
18-09-2006 08:28 Nattfarinn jest offline Szukaj postów użytkownika: Nattfarinn Dodaj Nattfarinn do Listy kontaktów
pontek
Double Ace


Data rejestracji: 13-07-2006
Postów: 139
Skąd: Lodz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nattfarinn, chyba Cię trzeba uświadomić. Grafika jest zrzucana tylko raz i jest wyświetlana z twojego komputera.

To tyle odemnie.
18-09-2006 09:03 pontek jest offline Szukaj postów użytkownika: pontek Dodaj pontek do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nattfarinn, Adminom zależy na tajemnicy, a ściągając pakiet masz obrazki wszystkich broni, prefixów i sufixów, czyli także tych których jeszcze Nikt Big Grin poza C47 nie widział. A skoro Nikt Big Grin ich jeszcze nie widział to chyba znak, że Nikt Big Grin nie ma ich oglądzać nim ich Ktoś Big Grin nie znajdzie.

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
18-09-2006 10:06 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Nattfarinn
Member


Data rejestracji: 31-08-2006
Postów: 31
Skąd: Arkham Asylum

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nattfarinn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pontek, trzeba Cię uświadomić że wciśnięcie klawiszy CTRL+F5 przeładowuję ją od nowa, w tym pobierając ponownie grafikę z serwera, to jedna z możliwości a jest ich dużo więcej (w tym w pewnych warunkach m.in. aktualizacja przeglądarki). Tak się składa że wiem o czym mówię i uświadamiać mnie nie trzeba. Pracuję jako programista php w firmie webdesignerskiej i wiem również że skrypt kodujący/dekodujący JPG na dysku nie jest aż tak wielkim problemem.

Pozatym myślałem raczej o samym layoucie interfejsu, bo o tym traktuje ten temat, a nie o wewnętrznych grafikach broni i całego ekwipunku. Te nie są tajne a jak powiedziałem na początku, i z czym kilka osób się zgodziło, nie wszystkim cieszą oko.

Widzę że każdy powód do ponarzekania na propzycje jest przez użytkowników gorąco wykorzystywany. A jakoś mało kiedy widzę odpowiedzi: "Uważam że nie, bo <tutaj powód>". Nie kieruję kolejnych słów bezpośrednio do nikogo, ale zapytam. Dlaczego tak robicie? Czujecie się przez to ważniejsi czy poprostu lubicie zwiększać licznik postów?

Pozdrawiam,
Nattfarinn

__________________
"No fakt, nie zastępujecie Policji tylko Obrońców Moralności i Godności Ludzkiej."
...ale nie bójcie się, ja z nich jeszcze zrobię Karną Policję.
18-09-2006 11:51 Nattfarinn jest offline Szukaj postów użytkownika: Nattfarinn Dodaj Nattfarinn do Listy kontaktów
pontek
Double Ace


Data rejestracji: 13-07-2006
Postów: 139
Skąd: Lodz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale każdy nie gracz wciska ctrl+F5 co chwile i nie zmienia przeglądarki. Zazwyczaj po pobraniu jednorazowym grafiki jest ona dość długo u nas na kompie Smile

A co do layoutu to podejrzewam że prace nad nim zaczną się gdy graficy uporają się z pracami które mają wyższy priorytet takimi jak postacie i budynki.

pozdrawiam
18-09-2006 12:02 pontek jest offline Szukaj postów użytkownika: pontek Dodaj pontek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z tego co wiem to "skórki" w przyszłości miały się pojawić
teraz jeszcze się trochę poczeka na to

GrafAir, nie tylko Nikt nie widzał wszystkich przedmiotów, ale też reszta graczy :-D

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
18-09-2006 14:20 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 2 [3] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Wygląd gry » Layout główny

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH