Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BW przez komórke 28 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Leviet
Lord


images/avatars/avatar-3742.jpg

Data rejestracji: 18-02-2007
Postów: 431
Kraina: Necropolia
Skąd: Z lodófki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam nokie 5200 i wszystko działa Big Grin
po prostu wejdź z komy na operamini.com i pobierz jest nawet wersja polska Smile

__________________
cytat:
XXX napisał(a)
spaczony set dalej tyle samo charyzmy co diamentowy set.


Brawa dla tego pana!
30-09-2007 13:18 Leviet jest offline Szukaj postów użytkownika: Leviet Dodaj Leviet do Listy kontaktów
Mariusz1976
Newbie


Data rejestracji: 08-08-2007
Postów: 4
Kraina: Moria; Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi na moim K800i+Opera Mini tez chodzi super BW,i nawet moge brac udzial w Aukcjach Smile
poniewaz nie zawsze mam dostep do neta na kompie,
01-10-2007 14:01 Mariusz1976 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mariusz1976 Dodaj Mariusz1976 do Listy kontaktów
Little_Psychos
Triple Ace


images/avatars/avatar-18751.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 153
Klan: Tania Siła Robocza
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Moria IV
Skąd: R1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wie ktoś może czy bedzie dobrze działać na Sony Ericsonie K800i + Opera Mini?

__________________
R13
Nick: YaYami
R3
Nick: Little_Psychos


Jestem osobą nietolerancyjną i prosiłbym to uszanować.
02-12-2007 20:33 Little_Psychos jest offline Szukaj postów użytkownika: Little_Psychos Dodaj Little_Psychos do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czemu ma niedziałać Big Grin ??

Jak ma opere to musi działać Big Grin


Na lekcjach to ty się ucz Tongue P

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Naster: 02-12-2007 21:08.

02-12-2007 20:34 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Little_Psychos
Triple Ace


images/avatars/avatar-18751.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 153
Klan: Tania Siła Robocza
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Moria IV
Skąd: R1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miło, nie będę się na lekcjach nudził ^^

__________________
R13
Nick: YaYami
R3
Nick: Little_Psychos


Jestem osobą nietolerancyjną i prosiłbym to uszanować.
02-12-2007 21:05 Little_Psychos jest offline Szukaj postów użytkownika: Little_Psychos Dodaj Little_Psychos do Listy kontaktów
Khorne
Lord


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 431
Kraina: Moria III
Skąd: Outernet

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy cos sie w sprawie wersji na komorke dzieje? w tej chwili (wczoraj) probowalem opuscic klan (opera mini na nokii 6630), niestety nie udalo sie (blad w przegladarce) :/

__________________
Rewolwerowiec 1.0
05-12-2007 15:28 Khorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khorne Dodaj Khorne do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez komunikatu o błędzie nie możemy zrobić niczego w tej sprawie.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




05-12-2007 15:46 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Khorne
Lord


Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 431
Kraina: Moria III
Skąd: Outernet

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

raczej problem jest w tym, ze opera mini nie radzi sobie z pewnymi javascriptami, pytam czy bedzie stworzona wersja wlasnie dla przegladarek komorkowych, pozbawiona zbednych bajerow (i dodatkowych pytan "are you sure?")

__________________
Rewolwerowiec 1.0
05-12-2007 16:11 Khorne jest offline Szukaj postów użytkownika: Khorne Dodaj Khorne do Listy kontaktów
Dingo
Member


images/avatars/avatar-6534.gif

Data rejestracji: 04-04-2007
Postów: 31
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: jesteście?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta Opera Mini jest niesamowita Big Grin Big Grin
BW chodzi szybko i bezproblemowo.

PS. Czy ktoś wie ile w plusie około placę za takie np. 2 minutowe przebywanie na BW? Bardzo was proszę o odpowiedź.

__________________
SONIC THE HEDGEHOG

MANIAC

Nie pisać mi na PW!! Jak już to w grze!!!
Wymagania są dla Ssaka.
15-01-2008 08:27 Dingo jest offline Szukaj postów użytkownika: Dingo Dodaj Dingo do Listy kontaktów
BAGHEERA
Triple Ace


images/avatars/avatar-807.jpg

Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 154
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spoko sprawa, chcialbym tylko przestrzec niektorych, aby najpierw sie upwenili ile ich operator pobiera za kazde paczke wyslanych i odebranych kb danych.
Ja logowalem sie kilka dni przez kom. gdyz nie mialem innej mozliwosci. Nawet nie myslalem, zeby sprawdzic odrazu ile mnie te sesje kosztowaly gdyz nie bylem swiadom ze moge az tak dostac po dupsku (wylaczylem pokazywanie grafik aby nie nabilo niewiadomo ile, no i ciekaw jestem ile bym natlukl jakbym tego nie zrobil ).

Przedstawiciel ERY szybko odpisal na mojego maila "wtf ?":

Witam
Dziękuję za nadesłaną korespondencję. Pragnę wyjaśnić, iż opłata za korzystanie z transmisji danych zamieszczona jest w cenniku taryfy, z której Pan korzysta, czyli Era Nowy, i wynosi 0,72 zł z VAT . Dane naliczane są za każde rozpoczęte 500 kB oddzielnie za dane wysłane i odebrane. (...)

(...)Chciałbym także zaznaczyć, iż na chwilę obecną bieżące koszty wynoszą 272.69 zł netto. (...)



I takim o to sposobem w niecaly tydzien nabilem sobie rachunek ponad 400zl (272,69 +abonament +vat i wszystko to tylko gprs'em bo na rozmowy to mam tyle minut ze nawet polowy nie wygaduje) ;/

UWAZAJCIE na zje...ana ERE maja jakies liczniki nie takie
logowalem sie maxymalnie 10razy
2 razy sie przebralem bojowy->wyprawowy->bojowy
odczytalem max 30 wiadomosci
puscilem max 40 wypraw i max 5 atakow ---------> ponad 320 zl rotfl

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez BAGHEERA: 19-01-2008 16:44.

19-01-2008 16:33 BAGHEERA jest offline Szukaj postów użytkownika: BAGHEERA Dodaj BAGHEERA do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dingo napisał(a)
Ta Opera Mini jest niesamowita Big Grin Big Grin
BW chodzi szybko i bezproblemowo.

PS. Czy ktoś wie ile w plusie około placę za takie np. 2 minutowe przebywanie na BW? Bardzo was proszę o odpowiedź.


mozesz wykupic pakiet na przesyl

20MB *121*11*05# (5zl na 30 dni)
50MB *121*11*04# (10 zl na 30 dni)

jak kozystasz z opery bez obrazkow to 20 MB spokojnie ci starczy (ja siedze sporo i wychodzi mi jakies 16MB na miesiac)

i taka sprawa. te pakiety dzialaja jak masz w komorce GPRS i liczy ci przesyl bo inaczej bedzie normalnie naliczalo za impulsy

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

20-01-2008 01:51 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
targenorlb
Junior Member


Data rejestracji: 02-08-2007
Postów: 17
Klan: SKULLS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ma telefon w ktorym moze zainstalowac Opere Mini to na 100% ma GPRS. Smile
20-01-2008 07:57 targenorlb jest offline Szukaj postów użytkownika: targenorlb Dodaj targenorlb do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
targenorlb napisał(a)
Jak ma telefon w ktorym moze zainstalowac Opere Mini to na 100% ma GPRS. Smile

nieprawda, ja mialem telefon ktory obslugiwal opere mini a GPRS'u w nim niebylo.
opera 4 moze kozystac z dowolnego polaczenia z internetem (z tego co wiem jest 7 typow) ale domyslnie wybiera GPRS a puzniej probuje z EDGE...

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

23-01-2008 11:35 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

assrid, jeśli komórka obsługuje EDGE to ma obsługuje też GPRS Big Grin Przynajmniej powinna i chyba się nie spotkałem z taką, która obsługując 1 nie obsługiwałaby 2 Big Grin bo było by to po prostu dysfunkcjonalne Wink . EDGE o system zapewniający szybszą transmisję, ale obsługujący mniejszy obszar, ze względu na pracę na wyższych częstotliwościach. GPRS ma mniejszy transfer, ale mniejszą częstotliwość i większy zasięg. Dlatego jeśli aparat obsługuje więcej systemów transmisji to zawsze korzysta z najszybszego dostępnego czyli UMTS>EDGE>GPRS

Jaki to był telefon jeśli można zapytać? Wink

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




23-01-2008 13:29 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
-Cyrax-
Member


Data rejestracji: 17-01-2008
Postów: 40
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja jakis czas temu wchodziłem przez komorke bez problemu ale teraz jak chce sie polaczyc z bw przez opera mini wsykakuje mi takie cos:

"Żądanie nie powiodło się z powodu wewnętrznego błędu serwera"

ktoś cos poradzi?
24-01-2008 12:53 -Cyrax- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Cyrax- Dodaj -Cyrax- do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam dokladnie ten sam blad
25-01-2008 15:47 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://di.com.pl/news/18855,1.html
Pozostaje czekać Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




30-01-2008 11:20 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Arohn93
Full Member


images/avatars/avatar-5464.jpg

Data rejestracji: 12-09-2007
Postów: 63
Klan: 300
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mozna grac w bw na k300i chytry bo jakos niechce dzialac;/

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arohn93: 30-01-2008 22:34.

30-01-2008 22:34 Arohn93 jest offline Szukaj postów użytkownika: Arohn93 Dodaj Arohn93 do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak nie masz opery to nie pograsz. Czy tak ciężko naprawdę się czytaBig Grin .

A w ogóle post wyżej Konrada widzisz?

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Naster: 31-01-2008 16:54.

31-01-2008 16:53 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
http://di.com.pl/news/18855,1.html
Pozostaje czekać Smile


jest tylko jeden problem:

"Obecnie działa ona na urządzeniach z systemem Windows Mobile 5 oraz 6, ale w przyszłości mają się pojawić wersje dla Symbiana, Google Androida oraz iPhone (gdy tylko pojawi się SDK)"

czyli na starszych modelach telefonow nie ruszy. ja mam motorolke l6 i opere mini najnowsza i wszystko dziala prawidlowo. proponuje zrobic aktualizacje, bo znalezli peare bledow i je naprawili

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

01-02-2008 16:05 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
bloodykamm
Junior Member


images/avatars/avatar-9117.jpg

Data rejestracji: 15-10-2007
Postów: 17
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na nokii 6630 z operą mini gra się całkiem dobrze

ale zauważyłem parę utrudnień:

1.przy handlu (omówione wcześniej wraz z rozwiązaniem)
2.nie można odwołać oblężenia
3.w zbrojowni jeżeli chcemy wykonać jakąś czynność z kilkoma przedmiotami i je zaptaszkujemy to działa tyklo PRZENIEŚ, natomiast resztę czynności trzeba robić z każdym przedmiotem osobno, prócz sprzedaży która w ogóle nie działa. Co ciekawe kiedyś wszystko działało, a problemy pojawiły się w momencie przeprowadzki BW na serwer Interii.
4. niema potwiedzeń, tak więc jak przypadkiem kliknie się na np. rozwiąż klan to trzeba go zakładać od nowa

chciałem też zdementować:

1.ktoś wcześniej napisał że w karawanie można włączyć tylko 2 wyprawy, to nieprawda
2.ktoś napisał że nie można zobaczyć statów przedmiotu, ja u siebie mogę.
Klikam na przedmiot, po przeładowaniu klikam jeszcze raz i staty przedmiotu pokazują mi się na samym dole strony.

__________________
r14:bloodyka id:14210
02-02-2008 22:59 bloodykamm jest offline Szukaj postów użytkownika: bloodykamm Dodaj bloodykamm do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
bloodykamm napisał(a)
na nokii 6630 z operą mini gra się całkiem dobrze

ale zauważyłem parę utrudnień:

1.przy handlu (omówione wcześniej wraz z rozwiązaniem)
2.nie można odwołać oblężenia
3.w zbrojowni jeżeli chcemy wykonać jakąś czynność z kilkoma przedmiotami i je zaptaszkujemy to działa tyklo PRZENIEŚ, natomiast resztę czynności trzeba robić z każdym przedmiotem osobno, prócz sprzedaży która w ogóle nie działa. Co ciekawe kiedyś wszystko działało, a problemy pojawiły się w momencie przeprowadzki BW na serwer Interii.
4. niema potwiedzeń, tak więc jak przypadkiem kliknie się na np. rozwiąż klan to trzeba go zakładać od nowa

chciałem też zdementować:

1.ktoś wcześniej napisał że w karawanie można włączyć tylko 2 wyprawy, to nieprawda
2.ktoś napisał że nie można zobaczyć statów przedmiotu, ja u siebie mogę.
Klikam na przedmiot, po przeładowaniu klikam jeszcze raz i staty przedmiotu pokazują mi się na samym dole strony.


wiele rzeczy zostalo poprawione juz przez BW TEAM, inne dzialaja po wejsciu nowej opery. na chwile obecna niedziala chyba tylko opcja potwiedzania (np. usun wszyskie przeczytane wiadomosci). mozna by to naprawic wprowadzajac potwierdzenia w okienkach java tak jak sa wyswietlane staty przedmiotow lub licytowanie...

no i sprawa przebierania sie to wciaz masakra :/

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

04-02-2008 00:30 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
smile
Junior Member


Data rejestracji: 27-10-2007
Postów: 21
Klan: -
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czesc, lacyz sie moze ktos z BW poprzez gprs z ery? nie moge tego ustawic aby to dzialalo, sciagnelem autmatyczne ustawienia ze stronki operatora i nic.. jak ktos lacyz sie przez ere prosze o kontakt

__________________
R9
04-02-2008 17:37 smile jest offline Szukaj postów użytkownika: smile Dodaj smile do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam ere i takie ustawienia w motoroli L6:

strona domowa: http://wap.eraomnix.pl
typ uslugi 1: http
proxy 1: 213.158.194.229
port1: 8080
CSD nr 1: +48604020202
nazwa uzytkownika: erainternet
haslo: erainternet

na stronie z ustawieniami masz rozne opcje. najlepiej sciagnac wszystkie i sprawdzic ktora konfiguracja dziala.

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

04-02-2008 23:03 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://beta.di.com.pl/news/18984,1,Opera...raz_blizej.html
Co prawda nadal nie dla posiadaczy starszych modeli ale to zawsze Opera Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




05-02-2008 20:11 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Czempy
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2008
Postów: 56
Klan: ROV
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Z komputra xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie granie przez neta w komórce dla mnie jest użyteczne w sytuacjach kryzysowych oraz jak mam kase na koncie a długie siedzenie na necie w komórce (na Orange) może spowodować nie lada nerwy ;] Sam siedziałem na moim K800i na necie z ok. 4 minuty i 10 zł poszło się.... ;/

__________________


Pozdro Big Grin
06-03-2008 20:53 Czempy jest offline Szukaj postów użytkownika: Czempy Dodaj Czempy do Listy kontaktów
Maxion
Junior Member


images/avatars/avatar-7725.jpg

Data rejestracji: 30-12-2007
Postów: 23
Klan: Założyciel Zakonu Krwi na R7
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Moria II; Necropolia V
Skąd: Rio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wypelnilem z tąd wszystkie punkty po kolei i nie nadal nie umiem zainstalowac Crying

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Maxion: 14-03-2008 19:55.

14-03-2008 18:36 Maxion jest offline Strona domowa Maxion Szukaj postów użytkownika: Maxion Dodaj Maxion do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znalazlem w necie nowa przegladarke. puki co jest w wersji beta, wiec ma pare bugow, ale i tak dziala troszke szybciej niz opera.
niestety licytowac mi sie nieudalo w niej :/

tu jest wiecej info:

http://www.teashark.com/download.html

na komorke bezposrednio z serwera mozna pobrac z:

wap.teashark.com

jezeli ktos bedzie mial problemy z pobraniem bezposrednio na komorke (tak jak ja) moze sciagnac przegladarke odemnie:

http://zbyszek.j.fm.interia.pl/TeaShark-411.jar

milej zabawy Smile

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

24-03-2008 10:38 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na stronie operacomunity, czy jakoś tak Smile , jest wersja beta opera mini 4.1 niestety narazie po ang ale ma wiele ulepszeń Big Grin . mam pytanie ja mam problem że pakiet 20 mega nie starczy mi na miesiąc. ktoś wcześniej pisał że mu to starcza a mi starcza jedynie na max 2 tygodnie choć nie siedzę 24h na dobę. czy ktoś ma pomysł czemu tak jest i jak to naprawić??

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
03-04-2008 13:53 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oczywiście wyłączyłeś wyświetlanie grafik chytry

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




03-04-2008 13:59 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH