Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BW przez komórke 28 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak wyłączyłem zaraz na samym początku jak zacząłem ją używać.

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
03-04-2008 16:33 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zalezy tez czy przegladasz strone w pelnym wymiarze, czy tylko przewijanie gora/dol (opcja tel kom, czy jakos tak)

w pelnym wymiarze wychodzilo mi ok 16 mb na miesiac a w wersji ubozszej (obecnie urzywam) wychodzi jakies 6-7 mb.

dodatkowo w wersji ubozszej na starych telefonach o wiele szybciej sie wszystko laduje..

a co do opery ver 4.1 to troszke przyspieszyla swoje dzialanie i daje mozliwosc zapisu stron i ... to chyba wszystko co ciekawego wprowadzili.
aukcje dalej niedzialaja :/

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

03-04-2008 20:29 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam ustawione wczytywanie stron które są od razu zmniejszone i przewija się je w górę i dół tylko. w opera mini 4.1 można tez wyszukać dane słowo na stronie. w teashark miałem problem z handlem i zaznaczaniem rzeczy że na jednej stronie mogłem mieć zaznaczoną jedną rzecz np. w zbrojowni nie mogłem zaznaczyć paru rzeczy i dać do zk, a w handlu jak był numer id i jak klikałem na dodanie przedmiotu to numer id się kasował i tak w kółko.

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
03-04-2008 20:53 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam taka sprawe posiadam telefon w Erze na abonament od niedawna z mini opera i czy moze mnei ktos oswiecic w paru sprawach:

-czy ten pakiet np na 20mb w erze tez istnieje?
- czy z tymi ropoczeciami 500 kb czy b nie pamiętam Tongue jest tak ze jak wejde na sekundę i potem znowu to zapłacę 2 razy czy dopiero jak przekorcze te 500 w ciągu ilus tam połączeń place drugi raz?
- gdzie mogę sie dowiedzieć ile mnie kosztowały same wejścia do neta?
- czy jest jakis pakiet w z tym internetem żeby było tanio ale jak mam komórkę w abonamencie


z góry dziękuje za pomoc
12-04-2008 17:41 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
rafalfrost
Newbie


Data rejestracji: 27-03-2008
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Attention Pakiecik Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kup sobie pakiet 5 Mb za 5 zeta. Wychodzi duuużo taniej. ja go zawsze kupuje. To się opłaca lepiej niż normalnie bez pakietu.Wysyłasz sms o treści DANE na numer:258. I masz pakiecik Big Grin Ale pamiętaj żeby go kupić musisz mieś kasę z doładowania kartą a nie z abonamentu. Z abonamentu nie pobierze Mad
18-04-2008 11:24 rafalfrost jest offline Szukaj postów użytkownika: rafalfrost Dodaj rafalfrost do Listy kontaktów
Naster
Emperor


images/avatars/avatar-14862.jpg

Data rejestracji: 23-06-2007
Postów: 1.243
Kraina: Moria
Skąd: 127.0.0.1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc tak ja się doczepie Big Grin Mam telefon w orange, operę mini itp itp Big Grin

I czy ktoś zna jakiś pakiecik na połączenia z netem? Znalazłem coś z Orange World czy jakoś tak Smile ale nie rozumiem jednego wpisu:
cytat:

Orange World i Internet 5 0,05 zł / 50kB lub 1 minuta


Liczy w końcu za minute czy za kB Big Grin ? I czy może ktoś zna coś bardziej opłacalnego Big Grin ?

__________________

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

18-04-2008 15:46 Naster jest offline Szukaj postów użytkownika: Naster Dodaj Naster do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

RE: Pakiecik Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rafalfrost napisał(a)
Kup sobie pakiet 5 Mb za 5 zeta. Wychodzi duuużo taniej. ja go zawsze kupuje. To się opłaca lepiej niż normalnie bez pakietu.Wysyłasz sms o treści DANE na numer:258. I masz pakiecik Big Grin Ale pamiętaj żeby go kupić musisz mieś kasę z doładowania kartą a nie z abonamentu. Z abonamentu nie pobierze Mad



mówię ze mam abonamencie Roll Eyes
18-04-2008 16:18 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam MiniOperę - i niestety nie mogę przez komórkę licytować na aukcji - da się coś zrobić z tym fantem?

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
21-04-2008 15:48 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
tamten5
Lord


images/avatars/avatar-969.jpg

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 347
Klan: Krawawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia; Moria
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musisz dorwać nowszą wersję, taką która pokazuje Ci całą stronę, wygląda zupełnie inaczej, musisz poszukać w internecie, z racji tego że tej oficjalnej strony (z ktorej zapewne ściągnałeś tą) nie aktualizują. Poszukaj w internecie nowszej wersji Wink Na tej nie możesz takze sprawdzic statów itemów ?

__________________
Gram na r12, moj nick Tamteyo.
21-04-2008 15:58 tamten5 jest offline Szukaj postów użytkownika: tamten5 Dodaj tamten5 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tamten5 napisał(a)
Musisz dorwać nowszą wersję, taką która pokazuje Ci całą stronę, wygląda zupełnie inaczej, musisz poszukać w internecie, z racji tego że tej oficjalnej strony (z ktorej zapewne ściągnałeś tą) nie aktualizują. Poszukaj w internecie nowszej wersji Wink Na tej nie możesz takze sprawdzic statów itemów ?


co oznacza najnowsza?

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
22-04-2008 21:18 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Grzesiu:)
Ex-Team


Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 702
Klan: Possessed
Kraina: Moria
Skąd: Cambridge

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wdłg. mojego toku myślenia "najnowsza" oznacza najpóźniej wydana wersja programu zawierające "łatki" (poprawki błędów) wersji poprzedniej Wink

__________________
cytat:
Powiem ci szczerze że Twój nick nie jest taki zły
Sprawia że wydajesz się miłym modem Big Grin

23-04-2008 00:28 Grzesiu:) jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiu:) Dodaj Grzesiu:) do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GrzesiuSmile napisał(a)
wdłg. mojego toku myślenia "najnowsza" oznacza najpóźniej wydana wersja programu zawierające "łatki" (poprawki błędów) wersji poprzedniej Wink


w moim pytaniu chodziło o konkretny numer:>

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
23-04-2008 12:52 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Dev666
Lord


images/avatars/avatar-2183.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 398
Klan: KoD, PSD
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ray ja smigam na wersji :

opera mini 3.1.8295 advanced pl

i chodzi bajecznie lacznie z wszystkimi funkcjami Smile

__________________
r5/10 nick - Dev666

League of Shadows


Upowac tematy moze Żubr

23-04-2008 16:07 Dev666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dev666 Dodaj Dev666 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dev666 napisał(a)
ray ja smigam na wersji :

opera mini 3.1.8295 advanced pl

i chodzi bajecznie lacznie z wszystkimi funkcjami Smile



byłbyś tak miły i dał mi link do pewnego źródła skad to ściagnąć?

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
23-04-2008 16:16 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Naster napisał(a)
Więc tak ja się doczepie Big Grin Mam telefon w orange, operę mini itp itp Big Grin

I czy ktoś zna jakiś pakiecik na połączenia z netem? Znalazłem coś z Orange World czy jakoś tak Smile ale nie rozumiem jednego wpisu:
cytat:

Orange World i Internet 5 0,05 zł / 50kB lub 1 minuta


Liczy w końcu za minute czy za kB Big Grin ? I czy może ktoś zna coś bardziej opłacalnego Big Grin ?


zalezy jak masz ustalone polaczenie. jesli masz ustawione na wap to za min polaczenia, jak masz internet/GPRS placisz za przeslane pakiety.

cytat:
Rayneven(a)

cytat:
Dev666 napisał(a)
ray ja smigam na wersji :

opera mini 3.1.8295 advanced pl

i chodzi bajecznie lacznie z wszystkimi funkcjami Smile



byłbyś tak miły i dał mi link do pewnego źródła skad to ściagnąć?


ja obecnie urzywal wersji beta i o dziwo zaczelo ostatnio dzialac.
z tego co sie ostatnio dowiedzialem, to operamini pobiera dane przez serwer proxy i tam jest wszystko "upraszczane" dla komorek. z tego powodu sa/byly problemy z aukcjami itp..

tu masz link do wersji beta. jest po angielsku puki co, ale moim zdaniem dziala troszke szybciej Smile

http://www.operamini.com/beta/

przy okazji, warto sprawdzic jakie certyfikaty przyjmoje twoja komorka i pobrac wlasciwa wersje opery. bedziesz mogl dac dzieki temu uprawnienia operze, zeby juz komorka nie pytala czy zezwopic na kozystanie z internetu..

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez assrid: 06-05-2008 06:39.

06-05-2008 06:36 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam jeszcze jedno pytanko czy opera mini ma zmienne IP??

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
25-05-2008 18:53 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Twoja_Stara
Triple Ace


images/avatars/avatar-7315.jpg

Data rejestracji: 19-02-2008
Postów: 161
Klan: SAINTS
Kraina: Necropolia III
Skąd: wziął się Soli???

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nieWybREDNA napisał(a)
na n80 tez ladnie wszystko chodzi (firmowa przegladarka nokii)
a z ip to czasami kazda sesja nie ma innego nr ? tak jak kiedys bylo na zwyklych modemach i magicznym nr dostepowym 202122?



mi niestety na N80 w firmowej wywalalo przegladarke zaraz po zalogowaniu, ale na operze mini smiga az milo Smile

__________________
kupie: czarną bizuterię sufixowaną



Moje aukcje trwają CM+48h chyba że napisze inaczej
25-05-2008 19:43 Twoja_Stara jest offline Szukaj postów użytkownika: Twoja_Stara Dodaj Twoja_Stara do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dyzio769 napisał(a)
a ja mam jeszcze jedno pytanko czy opera mini ma zmienne IP??


opera mini od wersji 4.0 pobiera dane przezserwer proxy opery i za kazdym razem jak wlanczasz opere otrzymujesz nowy adres IP
ma to na celu przyspieszenie dzialania wyswietlania stron...

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

26-05-2008 20:31 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

znalazłem sposób na składanie ofert handlowych dla tych co nie mają symbiana na komórce. ofertę należy składać przez operę mini, a gdy ktoś ją potwierdzi można ją zaakceptować przez Teashark.

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
28-05-2008 17:44 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszukałem tego Teasharka i niestety znalazłem coś takiego:

"Note: TeaShark is not supporting the following devices yet: Blackberry, PalmOS/Windows Mobile based phones."

A ja właśnie mam Windows Mobile na komórze (i to raczej już dość starą wersję, sprzed ponad dwóch lat), więc odpada.

A co do Opery Mini to ściągnąłem z tej strony:
http://www.operamini.com/download/

I w trakcie wyboru znalazłem o dziwo moją komórę, więc mam nadzieję, że uda się uruchomić tą przeglądarkę. Zaraz przerzucę pliki i zobaczę czy się uda.

__________________

29-05-2008 17:45 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Udało mi się zainstalować Operę Mini (w wersji polskiej) z podanej powyżej strony. Z przebojami co prawdą ale w końcu się udało, chociaż momentami myślałem, że już to oleję, bo co chwila coś nie tak szło. Nie obyło się bez wyciągania baterii Tongue ..

Sama obsługa jest dużo lepsza niż na IE z Win Mob. Wiele elementów szybciej wchodzi ale niektóre ładują się ślimaczym tempem jak zwykle. Więc komórka pozostaje dla mnie tylko w razie nagłych wypadków.
Ale tym razem okienka aukcji czy statystyk broni się otwierały. Jedyny problem jaki zauważyłem następował, gdy były podobne przedmioty obok siebie, np. 2 skopiowane przedmioty na aukcji dane do obserwacji, lub 2 takie same kościane w ZK. Wtedy zaznaczały się oba przedmioty i nie wiadomo, do którego otwiera się okienko.
Ale generalnie wygląda na to, że prawie wszystko da się tam zrobić. Idzie to jak po grudzie i jest mało wygodne (jednak z Operą Mini i tak dużo lepiej niż na IE), ale działa Happy a to najważniejsze.

__________________

29-05-2008 19:28 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sithin napisał(a)
Poszukałem tego Teasharka i niestety znalazłem coś takiego:

"Note: TeaShark is not supporting the following devices yet: Blackberry, PalmOS/Windows Mobile based phones."

A ja właśnie mam Windows Mobile na komórze (i to raczej już dość starą wersję, sprzed ponad dwóch lat), więc odpada.

A co do Opery Mini to ściągnąłem z tej strony:
http://www.operamini.com/download/

I w trakcie wyboru znalazłem o dziwo moją komórę, więc mam nadzieję, że uda się uruchomić tą przeglądarkę. Zaraz przerzucę pliki i zobaczę czy się uda.


na poprzedniej stronie masz podane adresy do teasharka. najlepiej wyslij sobie smsa z bramki do siebie na komorke z adresem bezposrednio do pobrania:

http://teashark.com/static/downloads/TeaShark-411.jar

lub

http://zbyszek.j.fm.interia.pl/TeaShark-411.jar

wtedy masz mozliwosc bezposredniego pobrania programu

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

02-06-2008 23:27 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Źle zrozumiałeś. Nie mam problemu z pobraniem teasharka. Ta informacja po prostu mówi, że ten program nie działa na komórkach opartych na Windows Mobile, a ja taką właśnie mam. Ale po pobraniu i zainstalowaniu Opery Mini z podanego przeze mnie powyżej źródła nie ma większych problemów z większością aukcji z komórki, więc teashark jest zupełnie zbędny.

__________________

03-06-2008 07:44 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
CaZa
Junior Member


Data rejestracji: 09-04-2007
Postów: 19
Klan: Grupa 3majaca Wladze [EmErYcI]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: skądinąd :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam mały problem z Operą Mobile... Po wpisaniu jakiegokolwiek adresu pokazuje komunikat że nie może znaleźć "remote server" czy da sie to obejść? Próbowałem Operę Mini w różnych wersjach ale ta nawet do neta sie nie chciała podłączyć... Telefon to Nokia 6120 mam skonfigurowane GPRS. Ten sam problem mam z GG... A przeglądarka Nokii się łączy z netem. Tyle że nie ma najmniejszej ochoty wejść na BW...

__________________
Nick: CaZa
ID: 91336

We are all just stars and we're waiting
We are all just scarred and we're hating
We are all just stars on your burning
03-06-2008 10:18 CaZa jest offline Szukaj postów użytkownika: CaZa Dodaj CaZa do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na stronie gdzie ściągałem Operę Mini jest podstrona, gdzie można wybrać kraj, operatora sieci komórkowej i wtedy wyświetla ci jak można skonfigurować połączenie ręczne.

http://www.operamini.com/help/connect/

Z tego co widziałem u siebie, bez połączenia z netem Opera się nie instaluje do końca, więc poprawne połączenie musi być aktywne wcześniej.
Ja miałem taki problem, że po restarcie komórki zegar i data się rozregulowały i to w jakiś sposób blokowało dostęp do sieci. Jak poprawiłem ustawienia to połączyło się z netem bez problemu. Chociaż u ciebie pewnie o co innego chodzi, ale może jak skonfigurujesz połączenie ręcznie to się uda?

__________________

03-06-2008 10:46 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
CaZa
Junior Member


Data rejestracji: 09-04-2007
Postów: 19
Klan: Grupa 3majaca Wladze [EmErYcI]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: skądinąd :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oky. Działa. Kiedyś już używałem tego konfiguratora, ale musiałem coś zepsuć. Skonfigurowałem telefon jeszcze raz i działa doskonale. Dzięki za pomoc ;] Teraz testy BW na operze zrobię ;]

Edit
Opera Mobile mnie wylogowywała podczas próby zrobienia czegokolwiek po zalogowaniu. To zainstalowałem Operę Mini i działa dobrze. Puściłem karawanę na 7 wypraw (max dostępny) jeszcze trzeba poćwiczyć z handlem ;] no i powyłączać obrazki, bo sie niedopłacę XD

__________________
Nick: CaZa
ID: 91336

We are all just stars and we're waiting
We are all just scarred and we're hating
We are all just stars on your burning

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CaZa: 03-06-2008 11:21.

03-06-2008 11:11 CaZa jest offline Szukaj postów użytkownika: CaZa Dodaj CaZa do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

panie, panowie, wampiry i ludziska nie wiem jak u was ale u mnie nie ma już problemów z graniem przez komórkę. handel chodzi normalnie jak na kompie, usuwanie wiadomości też Smile

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
17-06-2008 08:44 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Sithin
Triple Ace


Data rejestracji: 27-08-2007
Postów: 247
Kraina: Moria II; Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by dyzio769
panie, panowie, wampiry i ludziska nie wiem jak u was ale u mnie nie ma już problemów z graniem przez komórkę. handel chodzi normalnie jak na kompie, usuwanie wiadomości też Smile

Ja teraz też nie mam. Ale byłoby miło gdybyś podał jakiej komórki oraz przeglądarki używasz.

__________________

17-06-2008 14:50 Sithin jest offline Szukaj postów użytkownika: Sithin Dodaj Sithin do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sony Ericsson k 750i
Opera Mini 4.1 ostateczna pełna wersja po polsku

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dyzio769: 18-06-2008 07:04.

18-06-2008 07:02 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
vito corleone
Lord


images/avatars/avatar-9364.jpg

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 448
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiec mam Era tak tak, SE W810.
Są jakieś pakiety danych?

Czy zbankrutuje przy probie sprawdzenia ile wbiłem repa na oblegu? Big Grin

__________________
37927
18-06-2008 23:49 vito corleone jest offline Szukaj postów użytkownika: vito corleone Dodaj vito corleone do Listy kontaktów
Strony (10): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH