Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony BW przez komórke 28 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,0728 Ankieta - średnia ocena: 8,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wafal
Triple Ace


images/avatars/avatar-15303.gif

Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 192
Klan: Loża Szyderców [L_S]
Kraina: Necropolia
Skąd: wziąć kasę na mocnego fulla? xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,
posiadam komórkę w sieci Orange. Taryfa to 'Nowe GO'. Istnieją w tej sieci jakieś pakiety, aby taniej wychodziło wejście na internet? Bo w tym momencie wejście nawet na chwilkę kupę kosztuje ;/

__________________
R1: wafal
23-06-2008 16:55 wafal jest offline Szukaj postów użytkownika: wafal Dodaj wafal do Listy kontaktów
Mitashi
Newbie


images/avatars/avatar-11869.jpg

Data rejestracji: 11-10-2007
Postów: 5
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na strone orange masz wszystko

http://www.orange.pl/portal/map/map/prom...gdet?id=2626641

__________________
r6: Mitashi ID: 1698
SSAK
04-07-2008 11:44 Mitashi jest offline Szukaj postów użytkownika: Mitashi Dodaj Mitashi do Listy kontaktów
Beniamins9
Forum Ace


images/avatars/avatar-9754.png

Data rejestracji: 23-04-2008
Postów: 87
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria; Moria III
Skąd: Sławnikowice

Ogólny poradnik Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eh może się komuś przyda.

Witam przeczytałem, już trochę tematów o problemach z graniem w BW przez przeglądarke, u mnie działa wszystko więc chciałem przekazać moją wiedzę innym. Może się komuś przydaSmile

1.Problem górnym menu(tam gdzie teraz jest ogłoszenie BW Roadmap)

Z czym problem??

Otóż gdy, klikamy np. zardządzaj klanem(przez komórkę) to wczytuje się nam forum, oto rozwiązanie problemu(u mnie działa mam SE k800i)

Klikasz na jakiś link z ogłoszeniem, byle prowadził do forum, a jak się wczyta forum to dajesz wstecz i klikasz na opcje jaką tam chcesz, u mnie to działa i wchodzi za drugim razem od razu. I można do tego w opcjach zaznaczyć opcje "landscape mode" wtedy będzie się miało opere poziomo i będzie więcej widać(to też może pomóc).

2. Problem z przeglądaniem miasta.

Z czym problem??

Nie można nacisnąć strzałek, dwa razy czyli można przejść strzałkami tylko 1 sektor w lewo i 1 sektor w prawo. Można to ominąć wpisując adres sektora do okienka po środku strzałek. Gdy chcemy to zrobić jeszcze raz to dajemy wstecz i powtarzamy operację.

3. Ogólne

Uwaga koniecznie trzeba korzystać z przeglądarki Opera Mini najlepiej jak najnowszej. Najlepiej mieć ją ustawioną poziomo ("landscape mode" w opcjach).

Jeśli znajdę jeszcze jakieś problemy i rozwiązania do nich to napisze, jeśli coś wy coś znajdziecie to piszcie w tym temacie, spróbujemy rozgryść problem

__________________


R6: Fanatyko
08-07-2008 19:00 Beniamins9 jest offline Szukaj postów użytkownika: Beniamins9 Dodaj Beniamins9 do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

RE: Ogólny poradnik Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Beniamins9 napisał(a)
Eh może się komuś przyda.

Witam przeczytałem, już trochę tematów o problemach z graniem w BW przez przeglądarke, u mnie działa wszystko więc chciałem przekazać moją wiedzę innym. Może się komuś przydaSmile

1.Problem górnym menu(tam gdzie teraz jest ogłoszenie BW Roadmap)

Z czym problem??

Otóż gdy, klikamy np. zardządzaj klanem(przez komórkę) to wczytuje się nam forum, oto rozwiązanie problemu(u mnie działa mam SE k800i)

Klikasz na jakiś link z ogłoszeniem, byle prowadził do forum, a jak się wczyta forum to dajesz wstecz i klikasz na opcje jaką tam chcesz, u mnie to działa i wchodzi za drugim razem od razu. I można do tego w opcjach zaznaczyć opcje "landscape mode" wtedy będzie się miało opere poziomo i będzie więcej widać(to też może pomóc).
,

Potwierdzam tak samo robię.


Mam za to inny problem. Czy istnieje w ogóle szansa aby podejrzeć jakie moby znajdują sie na poszczególnych lokacjach? Niestety nawet w włączonymi obrazkami nie jestem tego w stanie zobaczyć

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
28-08-2008 09:04 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest sposób, przynajmniej mi to chodzi. wystarczy że odznaczysz mały ekran, najedziesz na lokalizację i klikniesz. strona się odświeża i pojawia się dodatkowo mały prostokąt z informacjami ile jest stworów, ile drużyn w lokacji itp. jak za pierwszym razem nie wyjdzie to wystarczy spróbować kolejny raz.

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
29-08-2008 23:43 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam takie pytanie nie można by było coś zrobic z handlem przez komorke
nie mowi tu o składaniu ofert tylko chodziaż o akceptacji bo na razie ta opcja na telefonach jest nie dostepna a bardzo by sie przydała
30-08-2008 15:38 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o co chodzi że nie dostępna?
mi handel normalnie działa, ofert mogę składać.

__________________





R3 - Necrosis

30-08-2008 16:02 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Puma napisał(a)
mam takie pytanie nie można by było coś zrobic z handlem przez komorke
nie mowi tu o składaniu ofert tylko chodziaż o akceptacji bo na razie ta opcja na telefonach jest nie dostepna a bardzo by sie przydała


a spróbuj zaktualizowac opere. niewiem jak jest na r1, ale na mori od ostatniej aktualizacji opery licytacje dzialaja elegancko i nawet klan mozna zmienic Smile

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

30-08-2008 16:04 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
max_77
Full Member


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 50
Klan: Ph0eNix
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja ma nokie E50,wszystkie stronki banglają az miło, ale jak loguje sie na BW to po załadowaniu strony głównej niestety przegladarka sie wyłącza? ma ktos podobny problem?
30-08-2008 19:27 max_77 jest offline Szukaj postów użytkownika: max_77 Dodaj max_77 do Listy kontaktów
Puma
Emperor


Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 1.378
Kraina: Necropolia VII

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mozecie mi podac link do miniopery do SE W880i??
30-08-2008 21:48 Puma jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma Dodaj Puma do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Puma napisał(a)
a mozecie mi podac link do miniopery do SE W880i??


jest taki sam jak do wszystkich minioper pod jave
www.operamini.com

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

31-08-2008 07:27 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
KINTARO
Member


Data rejestracji: 25-05-2008
Postów: 29
Klan: [SQUIRREL]-[LBK]-[TR IBUNAL]
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pakiet na GPRS w abonamencie orange: Orange Free Email.
Koszt to 30 zł miesięczie za co dostajemy 150 MB. Spokojnie wystarcza.

http://www.opera.com/download/mobile/?ma...d:%2029.07.2008

Powyżej jest link do DARMOWEJ wersji Opera mobile na urządzenia Pocket PC z systemem Windows Mobile 5/6. Jest to wersja beta ale ładnie działa. Polecam. Pełna funkcjonalność. Cab do zainstalowania.

__________________
Po prostu jestem. Żyć jest bardzo niezdrowo. Kto żyje ten umiera.

R3 - KINTARIA - wieczny urlop
R7 - KINTARO
R10 - KINTARO

Daj kartofla
09-09-2008 14:23 KINTARO jest offline Szukaj postów użytkownika: KINTARO Dodaj KINTARO do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a na operze mini da rade zobaczyć np. kto dołączył do oblężenia, ile jest mobów w lokacji itp.?

jeśli tak to co trzeba klikać

__________________





R3 - Necrosis

30-09-2008 15:02 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dyzio769 napisał(a)
jest sposób, przynajmniej mi to chodzi. wystarczy że odznaczysz mały ekran, najedziesz na lokalizację i klikniesz. strona się odświeża i pojawia się dodatkowo mały prostokąt z informacjami ile jest stworów, ile drużyn w lokacji itp. jak za pierwszym razem nie wyjdzie to wystarczy spróbować kolejny raz.


to jest jak sprawdzić moby na ekspie. a sprawdzić kto dołączył do oblega nie da się.

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
01-10-2008 06:44 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam uprzejmie
Posiadam Telefon Samsung SGH U-700 i Nokię N76
Pytanie w play są pakiety 30zl za 30MB, na ile mi to wystarczy?
I czy ktoś wie coś o innych pakietach w playu?

__________________


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez NaughtyBoY: 04-10-2008 13:37.

04-10-2008 13:30 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://media2.pl/23695-era-faktycznie-fantastyczna-taryfikacja-co-5.html

cytat:
Abonament za korzystanie z pakietu kosztuje 30 zł miesięcznie. W zamian klient otrzymuje 30 MB. Zaletą pakietu jest naliczanie opłaty co 10kB. Pakiet Player abonenci sieci Play mogą bezpłatnie włączyć i wyłączyć w każdej chwili. Aby aktywować i dezaktywować Pakiet wystarczy zadzwonić pod numer *502 (połączenie bezpłatne). Z Pakietu mogą korzystać klienci oferty Play Abonament.



Google nie boli

__________________





R3 - Necrosis

04-10-2008 13:38 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Necrosis napisał(a)
http://media2.pl/23695-era-faktycznie-fantastyczna-taryfikacja-co-5.html

cytat:
Abonament za korzystanie z pakietu kosztuje 30 zł miesięcznie. W zamian klient otrzymuje 30 MB. Zaletą pakietu jest naliczanie opłaty co 10kB. Pakiet Player abonenci sieci Play mogą bezpłatnie włączyć i wyłączyć w każdej chwili. Aby aktywować i dezaktywować Pakiet wystarczy zadzwonić pod numer *502 (połączenie bezpłatne). Z Pakietu mogą korzystać klienci oferty Play Abonament.



Google nie boli

a Co ja napisałem wyżej?
czytaj ze zrozumieniem !!

__________________


04-10-2008 13:40 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi w plusie 50 mb za 10 zeta, ledwo na miesiąc starcza. lepiej byś wyszedł na tym jeśli bys kupił starter z plusa doładował za 10 zeta i aktywował pakiet 50 mb. plus ma aktualnie chyba najlepszą ofertę internetową na rynku polskim

__________________





R3 - Necrosis

04-10-2008 13:45 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Necrosis napisał(a)
mi w plusie 50 mb za 10 zeta, ledwo na miesiąc starcza. lepiej byś wyszedł na tym jeśli bys kupił starter z plusa doładował za 10 zeta i aktywował pakiet 50 mb. plus ma aktualnie chyba najlepszą ofertę internetową na rynku polskim

dzięki wielkie tak chyba zrobięSmile

__________________


04-10-2008 13:52 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
assrid
Viking


images/avatars/avatar-7814.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 606
Kraina: Moria IV
Skąd: 4DON

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Necrosis napisał(a)
mi w plusie 50 mb za 10 zeta, ledwo na miesiąc starcza. lepiej byś wyszedł na tym jeśli bys kupił starter z plusa doładował za 10 zeta i aktywował pakiet 50 mb. plus ma aktualnie chyba najlepszą ofertę internetową na rynku polskim


a ja pakietu 20 mb nie jestem w stanie wykozystac w ciagu miesiaca, chociaz laska twierdzi, ze jestem uzalezniony od bw bo caly czas zagladam tam przez kome..
prosta sprawa, wystarczy wylaczyc grafiki i strona jest 10x mniejsza niz z grafikami..

__________________
Śmierć jest łatwa..
gra zaczyna sie po niej..


cytat:
SushiMaker napisał(a)
PS. +1 tak sobie z lenistwa

05-10-2008 15:11 assrid jest offline Szukaj postów użytkownika: assrid Dodaj assrid do Listy kontaktów
NaughtyBoY
Lord


images/avatars/avatar-17932.jpg

Data rejestracji: 02-10-2008
Postów: 452
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
assrid napisał(a)
cytat:
Necrosis napisał(a)
mi w plusie 50 mb za 10 zeta, ledwo na miesiąc starcza. lepiej byś wyszedł na tym jeśli bys kupił starter z plusa doładował za 10 zeta i aktywował pakiet 50 mb. plus ma aktualnie chyba najlepszą ofertę internetową na rynku polskim


a ja pakietu 20 mb nie jestem w stanie wykozystac w ciagu miesiaca, chociaz laska twierdzi, ze jestem uzalezniony od bw bo caly czas zagladam tam przez kome..
prosta sprawa, wystarczy wylaczyc grafiki i strona jest 10x mniejsza niz z grafikami..

Jakbyś mógł napisz do mnie na gg(6930624) Jak i gdzie co wyłączyć;P i jaką przeglądarką najlepiej Big Grin

__________________


05-10-2008 15:28 NaughtyBoY jest offline Szukaj postów użytkownika: NaughtyBoY Dodaj NaughtyBoY do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja też mam problem że 50 mb mi ledwo starcza a nieraz muszę w 1 miesiącu kupić 2x 50 mb :/ grafe mam wyłączoną i mały ekran a pakiet pożera jak smok owce mimo iż nie siedzę 24h na bw. większość czasu jak jestem zalogowany nic nie robię.
najlepszą przeglądarką jest Opera Mini zwłaszcza wersja 4.1

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dyzio769: 09-10-2008 19:32.

09-10-2008 19:30 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też mam operę mini pakiet 50 mb, na styk starcza na miesiąc. mam wyłączone grafiki itd.

a grafiki wyłączasz w operze:

menu->narzędzia->ustawienia->i odznaczasz "Wczytaj obrazki"

__________________





R3 - Necrosis

09-10-2008 19:39 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
ziolek190
Member


images/avatars/avatar-19991.gif

Data rejestracji: 12-09-2008
Postów: 26
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też gram przez operę mini w BW. Mi 2x50 mb nie wystarcza na miesiąc. Używam wersji 4.0 bo chodzi najszybciej. Polecam też modyfikacje opery. Tam jest o wiele więcej funkcji (np. dodawanie zdjęć na jakąś strone) xD.

__________________
Bo TRANCE to nie tylko muzyka...
18-10-2008 06:56 ziolek190 jest offline Szukaj postów użytkownika: ziolek190 Dodaj ziolek190 do Listy kontaktów
dyzio769
Double Ace


images/avatars/avatar-9750.jpg

Data rejestracji: 28-12-2007
Postów: 127
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam z ciekawości takie pytanko przez co się łączycie http czy socket??

__________________
r4 Dyzio769
gg 4137115
wygrałem lub sprzedałem niech kupiec/sprzedawca złoży ofe.

cruzek- największy oszust i głąb jakiego widziałem. nie handlujcie z nim!!!!!!
08-11-2008 00:54 dyzio769 jest offline Szukaj postów użytkownika: dyzio769 Dodaj dyzio769 do Listy kontaktów
Dev666
Lord


images/avatars/avatar-2183.gif

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 398
Klan: KoD, PSD
Kraina: Moria II; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

socket


http wymaga za kazdym razem zgody na polaczenie ze strona, nieco uciazliwe

__________________
r5/10 nick - Dev666

League of Shadows


Upowac tematy moze Żubr

08-11-2008 06:29 Dev666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Dev666 Dodaj Dev666 do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prośba do administracji o stworzenie strony logowania wyłącznie z polami do wypełnienia. Nie chodzi tylko o dane, ale wszystkie opisy się pojawiają na górze o pola wyboru na samym dole.

__________________

19-11-2008 16:32 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raczej prośba do Administracji o stworzenie BW mobile? Tongue
taka wersja bez grafik, mniej uciążliwa, szybciej wczytująca się
Smile

__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

19-11-2008 16:34 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
Necrosis
Triple Ace


images/avatars/avatar-21368.gif

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 248
Klan: Rebel
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ostatnio miałem taki sam pomysł, aby było bw mobile. postacie i wszystko inne by zostało takie samo jak na bw komputerowym, tylko zeby odchudzic wersje na komę. usunąć wszystki obrazki okno zakladania ekpsy jakos zmniejszyc i zeby w zbrojowni po zaznaczeniu przedmiotu nie musiała się odświeżać stronka.

__________________





R3 - Necrosis

29-11-2008 14:58 Necrosis jest offline Strona domowa Necrosis Szukaj postów użytkownika: Necrosis Dodaj Necrosis do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Padały tutaj takie pytania o aukcję:

Aby działały trzeba odznaczyć opcję "mały ekran".
Na operze 4.1 działa

__________________

03-12-2008 18:00 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » BW przez komórke

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH