Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING waiting4death , kor » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony waiting4death , kor
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

waiting4death , kor Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



z 20 dni

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
18-06-2007 18:35 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
w8ing4adeath
Triple Ace


Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 200
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tylko dwie sprawy, czyli jak ktos random człowiek da za duzo kamieni to jest pushing ?

2. czy zablokowane konto czerpie z premium ? czy tak jak zasada urlopu

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %

Zostałeś zauważony...

18-06-2007 22:55 w8ing4adeath jest offline Szukaj postów użytkownika: w8ing4adeath Dodaj w8ing4adeath do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprawa 1. to nie byl random czlowiek
2. tak premium znika

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
19-06-2007 08:06 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
Kor
Member


Data rejestracji: 14-02-2007
Postów: 49
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: 3miasto

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

muszę się wtrącić - kończę z bw, a dokładniej z r2, bo z r1 i r1 uk skończyłem już jakiś czas temu, i po prostu losowo wybrałem przedmiot, który kupię za all kamieni, aby kogoś uszczęśliwić. wczęściej chciałem robić xxx sztylety samobójcy i kolekcjonować KD, ale nie miałem na to zbytnio czasu - zakupy komponentów, łaczenie, sprzedaż, więc za całe sprzedane eq, kupiłem pierwszy lepszy item, teraz nawet nie mogę walić wypraw karawanami, ani sprzedawać dalej rzeczy, bo kochany operator serweru stwierdził, iż to nie był przypadek, aczkolwiek mi to akurat zwisa, żal mi tylko niewinnego gracza, który teraz traci prem dzięki przymusowemu urlopowi. ja kończę grę między innymi dlatego, iż nie chce mi się cały czas premium dokupować - kto w takim razie poszkodowanemu odkupi prem? może operator?
19-06-2007 13:47 Kor jest offline Szukaj postów użytkownika: Kor Dodaj Kor do Listy kontaktów
Killing_Joke
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 4.988
Klan: Monastyr
Skąd: Piernikowy Gród

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Killing_Joke
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak powiedzialem byly wzajemne logowania miedzy obydwoma kontami tu nie ma mowy o przypadku

__________________
EX OP : R2 , R6 , R9 , R15
19-06-2007 16:22 Killing_Joke jest offline Strona domowa Killing_Joke Szukaj postów użytkownika: Killing_Joke Dodaj Killing_Joke do Listy kontaktów AIM Screen Name of Killing_Joke: . YIM Account Name of Killing_Joke: . Zobacz profil MSN Killing_Joke
w8ing4adeath
Triple Ace


Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 200
Klan: Fallen Angels
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy za dobre sprawowanie mozna by bylo obnizyc kare ? Big Grin wszak to moje pierwsze wykroczenie, a w wakacyjne dni strasznie mi sie nudzi Frown

__________________
Szansa na udaną zasadzkę: 90,00 %

Zostałeś zauważony...

30-06-2007 11:37 w8ing4adeath jest offline Szukaj postów użytkownika: w8ing4adeath Dodaj w8ing4adeath do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R2+R13 » PUSHING waiting4death , kor

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH