Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co sądzicie o Administracji BW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co sądzicie o Administracji BW 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
hyper
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 16
Klan: Miśowy garnizona
Kraina: Necropolia

Co sądzicie o Administracji BW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podobno w takim kraju jak Polska istnieje coś takiego jak wolność słowa. Teraz sprawdzimy ile ta wolność wypowiedzi jest warta na BW. A kilka słów krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło Smile

W temacie prosze pisać to co myślicie i to co czujecie

JEDNAK PROSZE O NIE UŻYWANIE SŁÓW WULGARNYCH ORAZ OBRAŹLIWYCH

__________________
R1 I R10 Hyper
19-06-2007 11:57 hyper jest offline Szukaj postów użytkownika: hyper Dodaj hyper do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czemu mają być wulgarne i obraźliwe? Konrad i sushi to spoko osoby. Nieraz już ich męczyłem na GG i podforum modów Wink

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

19-06-2007 12:03 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
hyper
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 16
Klan: Miśowy garnizona
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hyper
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To ja coś dorzuce od siebie Smile

Uwarzam że z wyjatkiem kilku osobników, których postępowanie jest conajmniej nie zrozumiałem to admini sie w miarę sprawdzają

Cociaż takie decyzje jak ban powinny być jakoś szeżej wyjśnione i wytłumaczone bo czasami są sytuacje w życiu realnym, których coś takiejak regulamin nie jest w stanie porzewidzieć Smile

__________________
R1 I R10 Hyper
19-06-2007 12:09 hyper jest offline Szukaj postów użytkownika: hyper Dodaj hyper do Listy kontaktów
ircek
Member


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 39
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sushi M. Konrad i C47 są najbardziej pracowici, np mi zawsze odpisywali na zapytania i prośby, inni też są w porządku ale niektórzy to pomyłki...
19-06-2007 12:12 ircek jest offline Szukaj postów użytkownika: ircek Dodaj ircek do Listy kontaktów
aikzer
King


Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 971
Klan: -Companieros-
Kraina: Moria; Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cała administracja suuuper spoko Wink

Pozdro wielkie dla nich^^ Big Grin
19-06-2007 12:35 aikzer jest offline Szukaj postów użytkownika: aikzer Dodaj aikzer do Listy kontaktów
norgard
Junior Member


images/avatars/avatar-17371.png

Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 17
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to mamy same pozytywne wypowiedzi o admimistratorach i moderatorach BW... ja jak narazie spotkałem się z jednym, który jest na prawdę wporządku.... ale zobaczymy czy to tylko wyjatek potwierdzający regułę, czy jest ich więcej....
19-06-2007 13:21 norgard jest offline Szukaj postów użytkownika: norgard Dodaj norgard do Listy kontaktów
JaroSatan
Lord


images/avatars/avatar-159.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 273
Klan: Cool Kids of Death
Kraina: Necropolia V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uważam że admini odwalaja kawał dobrej robotyWink ale niektóre bany w wykonaniu C47 są zbyt pochopneTongue i czasem powinien wysłuchać wszystkich zainteresowanych bądź zamieszanych stron i dopiero walnąc bana lub tego nie czynićTongue

cytat:
Podobno w takim kraju jak Polska istnieje coś takiego jak wolność słowa.

Chyba żartujesz w kraju braci K wolność słowa??:> to dopiero dżołkTongue

__________________
"Kiedyś ktoś mnie nazwał okrutnym szaleńcem
a ja wtedy byłem zaledwie pomyleńcem."

http://r1.fr.bloodwars.net/r.php?r=172
http://r1.fr.bloodwars.net/showmsg.php?a=profile&uid=172
fr-ut1:Hastner
19-06-2007 13:22 JaroSatan jest offline Szukaj postów użytkownika: JaroSatan Dodaj JaroSatan do Listy kontaktów
Władca Marionetek
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja wykonuje dobrze swoje obowiązki, szególnie T-modzi, ale czasami zdarzają się takie wybryki jak ks.Anderson.
19-06-2007 13:52
byle jaki
Double Ace


images/avatars/avatar-3710.jpg

Data rejestracji: 17-06-2007
Postów: 108
Klan: r2 żaden r3 Play For Fun
Kraina: Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wszyscy są pomocni
np.akrome
zureal(były mastermistrz) jest sopko
wytłumaczył mi co mam zrobić aby uzyskać forum klanowe

a admini są spoko
operatorzy po troche:
c 47 dał bana na 6 dni za amu celności i jakiś nożyk
K_J nie odpowiedział na moją skarge przez 2 dni

__________________

19-06-2007 14:25 byle jaki jest offline Szukaj postów użytkownika: byle jaki Dodaj byle jaki do Listy kontaktów
WIKTOR
King


images/avatars/avatar-14710.jpg

Data rejestracji: 20-10-2006
Postów: 785
Klan: Siewcy śmierci
Kraina: Moria
Skąd: Grainfenberg

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bez Konrada i sushiego nie byłoby bw. Są to na prawdę spox ludzie którzy poświęcają nam 12 godz.dzienie jak nie więcej i starają się w miarę swych możliwości odpowiadać na każde pw.Najbardziej lubię ich za to że cały czas pracują nad tom grom by uszczęsliwić graczy i dostosować się do ich potrzeb , mimo tego nie którzy z nas ciagle są niezadowoleni z ich pomysłów i mają co do tego pretensje. Heh za to ich podziwiam ja bym się już dawno się podał i powiedziałbym róbcie co chcecie mam was gdzieś.

__________________
Nick :LoupReg od początku do końca.Teraz już na wiecznym spoczynku(game over )
19-06-2007 14:34 WIKTOR jest offline Szukaj postów użytkownika: WIKTOR Dodaj WIKTOR do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja uważam, że administracja spełnia bardzo dobrze swoją funkcję i nie mam nic im do zarzucenia. To chyba tyle Tongue
19-06-2007 14:41 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
rauko
Triple Ace


images/avatars/avatar-195.jpg

Data rejestracji: 11-09-2006
Postów: 183
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria III
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja staram się od czasu do czasu narzekać na adminów i ich robotę aby im za dobrze nie było.. (ostatnio tatki). Ale tak na prawdę robią kawał dobrej roboty....

__________________
Nik w grze Rauko
Rozmaowa z Sensei
19-06-2007 15:09 rauko jest offline Szukaj postów użytkownika: rauko Dodaj rauko do Listy kontaktów
Maronius
Member


images/avatars/avatar-2461.gif

Data rejestracji: 02-03-2007
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja musze chyba powycierac wazeline....
Robia bo za to maja placone.
Czasem lepiej czasem gorzej, choc nie mozna im zarzucic ze sie nie staraja.

EDIT:
PS. moja wypowiedz dotyczy administratorow, bo jesli chodzi o modow to utrzymuja sie w nizszej strefie stanow srednich...

__________________
nick: Links Smile

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=36115

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Maronius: 19-06-2007 15:33.

19-06-2007 15:25 Maronius jest offline Szukaj postów użytkownika: Maronius Dodaj Maronius do Listy kontaktów
hyper
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 16
Klan: Miśowy garnizona
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hyper
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm liczyłem na chociaż troche krytyki żeby admini nie popadli w samozachwyt Big Grin

__________________
R1 I R10 Hyper
19-06-2007 15:26 hyper jest offline Szukaj postów użytkownika: hyper Dodaj hyper do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosilbym abyscie nie mylili pojec.
Administracja to administracja, a obsluga forum to inna sprawa(super modzi, modzi, tmodzi)
Administracji nie mozna niczego zarzucic, to o czym niektorzy z Was pisza, tyczy sie obslugi forum.
19-06-2007 15:44 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

re Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

admini - hmmm staraja sie czesto rozmawiaja z ludzmi na forum
ogolnie kontakt z otoczeniem na 10

nowosci , praca , wytrwalosc to wszystko na +
pozatym to polacy Smile i zrobili najlepsa polska gre

aby nie bylo zbyt slodko Smile

admini powinni grac w wlasna gre na serwerach glownych a nie tylko testowych aby widziec wlasna gre a nie tylko stosy cyfr
bo niektore rzeczy to niestety niewypal np tatuaze

wydaje mi sie ze pomysly sie koncza na niektore rzeczy

no i wybor modow / tmodow nie zawsze jest sluszny ( przekrety , kilka kont itp ) no ale nie da sie miec wszystkiego

ogolnie 9/10 lecz zawsze moze byc lepiej i mam nadzieje ze gra bedziesie rozwijala

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir
19-06-2007 15:59 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
hyper
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 16
Klan: Miśowy garnizona
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hyper
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale założeniem tego tematu ma być luźna refleksja na temat administracji zarówno gry jak i forum Smile

__________________
R1 I R10 Hyper
19-06-2007 15:59 hyper jest offline Szukaj postów użytkownika: hyper Dodaj hyper do Listy kontaktów
chrupek
Lord


images/avatars/avatar-1457.gif

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 294
Kraina: Necropolia II
Skąd: Z psychiatryka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm jeśli miałbym wypowiadać się o każdym z BWTeam to do końca życia bym tego nie skończył... Więc tylko parę słów z mojej strony o tych "ważniejszych"

Administracja:

Konrad: Hmmm... Gadałem z nim raz czy dwa na tematy BW, wg mnie ze swojej funkcji wywiązuje się wyśmienicie, chociaż coś mnie w nim denerwuje... Smutas? ;p (no offence) 7.5/10

SushiMaker: Uparty jak osioł (jak wyżej, no offence ;p). Wywiązywanie się z obowiązków administratora? Niewiem czym dokładnie się zajmuje w tej chwili jako administrator BW więc nie będę się wypowiadał w tej kwestii. Mimo wszystko, jako człowiek, bardziej mi podpada do gustu, niż Konrad... wg mnie
Sushi to taka odwrotność Konrada ;p. 8.5/10

Opowie:

C47: Tu jeśli miałbym przygotować dłuższą wypowiedź na temat Ce to zapewne zajęło by to pare stron. Więc króciutko, bardzo go cenię za pracę jaką wkłada w BW i czas jaki ku temu poświęca. Na podstawie jego postów i paru rozmów na PW wystawiam również diagnozę ogólnikową: ko... Ce zmiennym jest :F. 8/10

K_J: Nie znam, nie zabiorę głosu w tej sprawie. :F -/10

SMODY:

Zureal: czyt. K_J -/10

Demetrius: Jeśli jego posty w temacie "Dla kobiet o mezczynach Big Grin " naprawdę opisują jego postawę życiową to tak, cenię go za to. Natomiast w kwestii SMODowania: Zdystansuj, nie nadymaj się jak balon i postaraj się odrzucić tok myślenia "Moje fajne, Twoje be". 6.5/10

Pozdrawiam xD Wszelkie skargi na powyższe oceny kierować na PW ;f.

EDIT: Ocena cyferkowa ustosunkowana do rangi =f

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez chrupek: 19-06-2007 16:09.

19-06-2007 16:05 chrupek jest offline Strona domowa chrupek Szukaj postów użytkownika: chrupek Dodaj chrupek do Listy kontaktów
Xclusiver
Viking


images/avatars/avatar-11492.gif

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 732
Klan: BLACK SPARTA
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uważam że administracja oraz operatorzy wykonują jak najlepiej powierzone im zadania i właściwie nie można im nic zarzucić. Niestety inaczej jest w przypadku Trade Moderatorów. Niektórzy w ogóle nie nadają się na tę funkcję oraz brak im kompetencji. Czy prowadzona jest jakaś weryfikacja osób które zgłosiły się na stanowisko Trade Moderatora? Mam wrażenie, że jednak nie i potem użytkownicy muszą się męczyć z taką niewłaściwą osobą.

__________________
Ile to może być warte?
Legendarna Opiekuńcza Kosa Zdrady
Link


19-06-2007 16:25 Xclusiver jest offline Strona domowa Xclusiver Szukaj postów użytkownika: Xclusiver Dodaj Xclusiver do Listy kontaktów
Jinnn
Viking


Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 527
Klan: -Nexus Morphis-, BK
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

admini są spoko, ale modzi(modowie jak to się odmieniaTongue ) coś mi się wydaje, że niektórym władza uderza do głowyWink

__________________

20-06-2007 11:43 Jinnn jest offline Szukaj postów użytkownika: Jinnn Dodaj Jinnn do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
byle jaki napisał(a)
nie wszyscy są pomocni
np.akrome
zureal(były mastermistrz) jest sopko
wytłumaczył mi co mam zrobić aby uzyskać forum klanowe


a masz jakis argument na to ze nie jestem pomocny ? czy to tak tylko ze mnie nie lubisz zarzuciles Wink ? (aha juz sie nie musisz sprawdzilem warny i juz wiem o co ci chodzi ^^)


//

jak narazie nie spotkalem sie w administracji z osoba ktorej bym nie lubil wszyscy sa wporzadku

kiedys mala sprzeczka z vexisem ale juz jest okej Smile

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
20-06-2007 11:47 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
hyper
Junior Member


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 16
Klan: Miśowy garnizona
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez hyper
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok widać w temacie kilka osob sie juz wypowiedziało
ale słuchajcie może kotoś mi wytłumaczy dlaczego np. C47 trzyma sie tak sztywno regół i nie bierze pod uwagę żadnych okoliczności, które mogą wpływać na grę
Ja doskonale rozumiem ze regulamin jest po to żeby go przestrzegać ale czy zawsze trzeba być takim biurokratą ...... Smile

PS. Panowi trzymajcie fason i bez kłutni Smile

__________________
R1 I R10 Hyper
20-06-2007 12:47 hyper jest offline Szukaj postów użytkownika: hyper Dodaj hyper do Listy kontaktów
Ducu-Rox
Lord


images/avatars/avatar-9824.jpg

Data rejestracji: 31-03-2007
Postów: 490
Klan: Nie Oglądam ;)
Kraina: Moria
Skąd: Mam wiedzieć :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
hyper napisał(a)
Ok widać w temacie kilka osob sie juz wypowiedziało
ale słuchajcie może kotoś mi wytłumaczy dlaczego np. C47 trzyma sie tak sztywno regół i nie bierze pod uwagę żadnych okoliczności, które mogą wpływać na grę
Ja doskonale rozumiem ze regulamin jest po to żeby go przestrzegać ale czy zawsze trzeba być takim biurokratą ...... Smile

PS. Panowi trzymajcie fason i bez kłutni Smile


Bo jak by kazdemu miał tak pobłazac to jego praca była by bez urzyteczna ... Był by taki push party ze głowa boli...

btw. Zostałem zbanowany Smile

__________________

SRY ZA ORTY Big Grin I NAPADY NERWICY
21-06-2007 00:48 Ducu-Rox jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu-Rox Dodaj Ducu-Rox do Listy kontaktów
Zeruel
Emperor


images/avatars/avatar-4293.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 1.220

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Maronius napisał(a)
A ja musze chyba powycierac wazeline....
Robia bo za to maja placone.
Czasem lepiej czasem gorzej, choc nie mozna im zarzucic ze sie nie staraja.

EDIT:
PS. moja wypowiedz dotyczy administratorow, bo jesli chodzi o modow to utrzymuja sie w nizszej strefie stanow srednich...



Nie przeceniaj nas Smile


Co do modów. Moja wiedza o ich działaniach zależy od ilości skarg na nich Wink

Z wyższej obsługi najbardziej zapracowany jest chyba C, ale reszcie nie można niczego zarzucić.

__________________
Gram na r9.
21-06-2007 06:44 Zeruel jest offline Szukaj postów użytkownika: Zeruel Dodaj Zeruel do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

DLa mnie wszyscy są spoko bo miałem mało ostrzezen i ani jednego banaWink


Edit by Vexis:
Zawsze można to zmienić Big Grin


__________________
Nick :Naadir
r14
21-06-2007 10:13 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
MaQ
Junior Member


Data rejestracji: 05-04-2007
Postów: 10
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

temat mi troszke wybory na białorusi przypominaWink
21-06-2007 16:15 MaQ jest offline Szukaj postów użytkownika: MaQ Dodaj MaQ do Listy kontaktów
Magemaster
Member


images/avatars/avatar-2632.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 43
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Osgiliath

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czaaasem sie na nich marudzi ale w koncu wykonuja swoja robote (jak pan policjant przy wypisywaniu mandatu Big Grin )
nie no looz nie ma do czego sie przyczepic
tylko podziekowac ze ktos probuje utrzymac porządek w tym sai-gonie Wink
21-06-2007 22:53 Magemaster jest offline Szukaj postów użytkownika: Magemaster Dodaj Magemaster do Listy kontaktów
Alkor
Full Member


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 53

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi przeszkadza ze nie potrafia sie do bledow przyznac i probuja wszystkim wmowic ze jest cacy w sytuacjach kiedy tak nie jest Wink
21-06-2007 23:31 Alkor jest offline Szukaj postów użytkownika: Alkor Dodaj Alkor do Listy kontaktów
VeiN
Viking


images/avatars/avatar-68.jpg

Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 662
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem pełen podziwu, że udaje im się zgrabnie prowadzić i rozbudowywać BW i do tego jeszcze pracować nad kolejnymi grami Smile .
22-06-2007 02:01 VeiN jest offline Szukaj postów użytkownika: VeiN Dodaj VeiN do Listy kontaktów
drugimeroving
Member


Data rejestracji: 04-06-2007
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja podobnie. C47 może nie jest skory do żartów, ale jest sumienny w swoej pracy. Zawsze odpisuje na PW, nie opuści żadnej prośby, itp.
A Admini... co można o nich powiedzieć... spoko ziomy ;-)

pozdro
22-06-2007 07:04 drugimeroving jest offline Szukaj postów użytkownika: drugimeroving Dodaj drugimeroving do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Co sądzicie o Administracji BW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH