Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Czyżby pierwszy czerwony smok na serwie ubity? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Czyżby pierwszy czerwony smok na serwie ubity?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Czyżby pierwszy czerwony smok na serwie ubity? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=1...&key=23db7aeb68


Nic dodać nic ująćSmile Dziękuję mojej ekipie Big Grin


Pozdrawiam

Ray


http://rayneven.ra.funpic.de/feniks.htm

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 23-06-2007 20:08.

22-06-2007 00:31 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratki Ray z tego co widze slabszego wylosowali w Khan Riders i niestety nie ubili go hehehe Wink
22-06-2007 00:34 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
tomek1919
Lord


images/avatars/avatar-9417.jpg

Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 395
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Knurów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gratki Rayneven, widać berserker robi swoje Smile A do tego ten twój super sprzęt, oby tak dalej.

__________________
R14 - Phatty
22-06-2007 00:37 tomek1919 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek1919 Dodaj tomek1919 do Listy kontaktów
Soulfly
Lord


Data rejestracji: 07-09-2006
Postów: 407
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehh i znowu się kłania balans, teraz Ci, któryz nie wybrali WZ, ewentualnie Ssaka, tatuażu Berserkera i do tego nie walczą białą, mogą śmiało kasować postacie Tongue
Nawet większość potworów z eventów robionych jest pod białą... Ciekawe jak by wyglądała ta walka z 4 snajperami ? Tongue

__________________
Why can't we not be sober ?
22-06-2007 10:25 Soulfly jest offline Szukaj postów użytkownika: Soulfly Dodaj Soulfly do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tu Sie mylisz. Zobacz że tego smoka mozna zdjąć równiez palna, a najmocniejszy taki na jakieog trafił Rakoth jest nie do wyjecia na ten etap gry żadna bronią:/

a co do balansu to aby pokonać czarnego smoka musiałem kupic ekwipunek strzelca. żeby chodzić na feniksy wystarczy 120-130 zwinki i towarzystwo dobrych siepaczy. u mnie już dwoch strzelców chodzi na feniksy Wink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
22-06-2007 10:45 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jedyne gratulacje należą się za odznakę i ubitego czerwonego. tak ponadto słaba wersja wam się również wylosowała, a w Khan nie został skilowany tylko dlatego iż Vivend nie ma sprzętu na białą więc praktycznie walczyli ludziska w 3jke. ponadto Ray to inna bajka, przyfarciło z tatuażem i teraz może się wozić. w sumie najtrudniejszy smok to czarny na chwilę obecną. fenixa ubić to nie problem praktycznie żaden, a ekspa daje dużo. biały już jest dość prosty, jedynie trzeba na niego trafić. czarny z kolei to losowanko (jak wylosuje 85+ sposta to to niemal nie do zabicia, nie wspominając o 89-90sposta, a takich spotykałem tylko na ostatnich moich 4 czy 5 wyprawach na czarnego; fenixów nie liczę.....). tak więc widać jak jest dobrana siła smoków. przejdź jakoś czarnucha (gdzie Ray miał więcej szczęścia niż rozumu jak to się mówi) i teraz co każde 2 dni na swojej ekspie ma dopływ 2k expa. nie dość że w atakach można sobie klikać na pierwszą lepszą zieloną strzałe oraz wyprawki na klanowych zapuszczać to jeszcze duży exp z ekpedycji. a jak doliczyć jeszcze codzienne uczestniczenie w ekspach innych ludzi to wyłazi lekko koło 5k expa w ciągu dwóch dni. rzeczywiście - to sie nazywa wyrównane szanse. zaraz będzie biadolenie że płączę itp. mi to zwisa. już dawno przestałem się przejmować iż na ekspie na czarnym losuje mi się non stop wersja maxymalna, widać tak musi być. a tu dzień w dzień koleś dołącza (i co 2 dni zakłada) ekspe i inkasuje kolejne tysiące expa. zresztą fenix jest tak prosty że chyba za słaby, bo wiem dobrze jak u mnie go kilują. praktycznie każdy okaz fenixa gryzł glebę, wystarczy mieć w miarę ok dmg (co w erze samobójców nie jest niczym niezwykłym) i 130 gdzieś zwinki (co już jest dość śmieszną wartością jak na walczącego białą) i expik jest. nawet się wysilać bardziej nie ma co. nie ma co liczyć na farta coby się łatwy model wylosował. po prostu się go ściąga i odczekuje do następnego.
jak dla mnie popełniono tu jeden główny błąd, a mianowicie doliczanie zdobytego expa do doświadczenia. winno być raczej iz zarobiony w ten sposób exp przeobraża się w punkty rozwoju. nie byłoby chorej sytuacji iż obecnie Ray nawet nie robiąc wypraw czy ataków i tak pozostaje poza zasięgiem doścignięcia bo i tak ma dopływ tych +/- 3k expa w ciągu dwóch dni. robiąc wyprawy i ataki w najlepszym wypadku uzyska się w 2 dni te 3k (przeważnie koło 2-2.5k). sknocili ten aspekt gry, choć pewnie Ray byłby pierwszym by bronic takiego systemu, bo inaczej nigdy by nie doścignął Freedego

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 22-06-2007 10:47.

22-06-2007 10:45 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"jedyne gratulacje należą się za odznakę i ubitego czerwonego. tak ponadto słaba wersja wam się również wylosowała, a w Khan nie został skilowany tylko dlatego iż Vivend nie ma sprzętu na białą więc praktycznie walczyli ludziska w 3jke."


to ze jest to słaba wersja to dobrze wiem i do Khan nic nie piłem więć Twoja wycieczka do mojej osoby jest zupełnie niezrozumiała.


"jak doliczyć jeszcze codzienne uczestniczenie w ekspach innych ludzi"

jak ghast w ten sposób kilował smoki to wszystko było ok? Wink


"jak dla mnie popełniono tu jeden główny błąd, a mianowicie doliczanie zdobytego expa do doświadczenia. winno być raczej iz zarobiony w ten sposób exp przeobraża się w punkty rozwoju."

Nie mylisz się - tutaj sie z Toba nie zgodze ponieważ robienie ataków w pewnym momencie jest w ogóle nieopłacalne bo więcej expa leci z dalekich wypraw niz z ataków w ramach TOP50. Więc na czym robić de facto expa? Po to sa ekspedycje bo inaczej w ta gre juz nikt by nie grał bo osiagnięcie levelu umożliwajacego dostanie się do 2 strefy byłoby po prostu nierealne. NIKT BY NIE GRAŁ.


"zaraz będzie biadolenie że płączę itp."

nie napiszę że płaczesz ale nie rozumiem o co Ci chodzi bo kazdy ma szanse zabić czarnego smoka a potem skompletowac banalny ekwipunek na feniksa? dopiero CZERWONE SMOKI to jest wyzwanie i one są Dużo mocniejsze od czarnych.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 22-06-2007 11:09.

22-06-2007 11:01 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
neMo
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ray w miesiac zrobil juz 15 punktow przewagi nad Freedym tymi ekspedycjami ;] A za pewne Freedy tez na nie chodzi, tylko na poziomie pozostalej czesci serwera (nie Raya) i raz wygrywa, raz przegrywa. Co do feniksow, to dokladnie jak mowi Dex. Jest to w tej chwili najlatwiejsza ekspedycja. Slabego feniksa da rade ubic jedna osoba, a najmocniejszego na spokojnie 2. W kontekscie tych ekspedycji i przewagi besrkera na nich, bonus do ekspa z tatuaza jest jak fatalny zart. 18% za 67 prkow, w momencie kiedy on robi punkty z 2x szybciej niz reszta =] Musial jedynie zrobic snajpere na czarnucha (gdzie i tak mial mega farta =p).


Edit: ja osobiscie juz nie robie atakow od okolo miesiaca. 3/4 dziennie moze jak akurat widze kogos z zielona strzalka i mam akurat humor zeby puscic, nawet nie skanuje. Z tego co wiem co druga osoba u nas juz tak robi =p Lepiej ubic 1 smoka raz na 2 dni nawet, niz meczyc sie pare h czajac sie/skanujac/przebierajac.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez neMo: 22-06-2007 11:05.

22-06-2007 11:02
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
neMo napisał(a)
Musial jedynie zrobic snajpere na czarnucha (gdzie i tak mial mega farta =p).
.



Czasem fart jest potrzebny Wink Potrzebowałem na to chyba 8 ekspedycji Big Grin a i tak sie przesliznąłem. Snajper ze mnie jak z koziej d... trąba i to ze udalo mi sie zdobyc taka odznake to cud. Dwiee pierwsze lokacje dla palnej sa łatwiutkie a skompletowanie tego ekwipunku na feniksy to jak pisalem też prosta sprawa. zresztą wystarczy zapytać Ziuteczka Wink

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
22-06-2007 11:07 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
to ze jest to słaba wersja to dobrze wiem i do Khan nic nie piłem więć Twoja wycieczka do mojej osoby jest zupełnie niezrozumiała.

widać źle zrozumiałeś bo w tym fragmencie nie było wycieczki do ciebie bo nie ty wspominałeś u nieubitym czerwonym w Khan

cytat:
Rayneven napisał(a)
jak ghast w ten sposób kilował smoki to wszystko było ok? Wink

już wcześniej pisałem iż uważam ten system przeliczania za błędny. i nic nigdy nie pisałem iż to jak wtedy ghast dogonił Freedego było ok. nie było bo pokazało iz wyprawy i ataki są dodatkiem a liczyć tylko się zaczynają ekspedycje do których i tak dostęp maja najlepsi (chodzi mi o osoby regularnie expiące na ekspach) a reszta może popodziwiać jedynie osiągnięcia pozostałych. i robi się coraz większa przepaść miedzy ludźmi. jeżeli ma to zachęcać do dalszej gry.... no cóż, ja już dawno olałem aspekt rozwoju postaci na bw

cytat:
Rayneven napisał(a)
Nie mylisz się - tutaj sie z Toba nie zgodze ponieważ robienie ataków w pewnym momencie jest w ogóle nieopłacalne bo więcej expa leci z dalekich wypraw niz z ataków w ramach TOP50. Więc na czym robić de facto expa? Po to sa ekspedycje bo inaczej w ta gre juz nikt by nie grał bo osiagnięcie levelu umożliwajacego dostanie się do 2 strefy byłoby po prostu nierealne.

jak nie realne? popatrz na r1 - tam dociułali się do 2jki już, więc nie gadaj że nierealne. z tego co nieraz pisano to ta gra ma być na dłuższy okres a nie na miesiąc, dwa. a po twojej wypowiedzi wnioskuję iż, już teraz, chciałbyś do 2jki pójść. dzięki ekspedycjom dobicie do wymaganego lvlu zajmie ci max miesiąc, półtora gdzieś. a w tym momencie reszta serwera będzie o jakieś te półtora miesiąca w plecy. jeżeli to jest balans i o to chodziło administracji - by jednym ułatwić całkowicie grę a innych zrazić całkowicie - to się udało.

cytat:
Rayneven napisał(a)
nie napiszę że płaczesz ale nie rozumiem o co Ci chodzi bo kazdy ma szanse zabić czarnego smoka a potem skompletowac banalny ekwipunek na feniksa? dopiero CZERWONE SMOKI to jest wyzwanie i one są Dużo mocniejsze od czarnych.

kto ci każe na czerwonego łazić? z fenixa jeszcze długo będziesz miał duży exp i co najważniejsze łatwy exp. zero wyzwań w sumie. a by czarnego ubić to trza mieć farta by się wylosował przystępny, a by jeszcze ubić go samemu na własnej dodatkową dozę szczęścia. jak się ubije czarnego to jesteśmy we właściwym miejscu i łazimy na fenixy tylko bo przez długi czas w zupełności wystarczą

cytat:
Rayneven napisał(a)
Dwiee pierwsze lokacje dla palnej sa łatwiutkie

to żeś wypalił. biały obecnie jest w 90% przypadków łatwy. tylko trzeba go trafić i tu jest problem. natomiast czarny to loteria - albo trafi się dogodny albo nie i jest po zawodach. ponadto na jednej ręce zliczyłbym osoby z palną które poradziłyby sobie z czarnym mającym 80-85 sposta (powyżej trzeba mieć już mega farta). a osób mogących zjechać fenixa? jakbym pożyczył kilka rąk to by nie starczyło by zliczyć osób które robią mu kuku

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 22-06-2007 11:23.

22-06-2007 11:18 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Voronwe napisał(a)
jak nie realne? popatrz na r1 - tam dociułali się do 2jki już, więc nie gadaj że nierealne. z tego co nieraz pisano to ta gra ma być na dłuższy okres a nie na miesiąc, dwa.


no i gra jest na okres dłuższy niż miesiac dwa, ale powiedz mi kto by chciał w nią grac dłużej niz rok a tyle by bez regularnych ekspedycji aby to osiągnąć. ile osob na r1 pokonczylo gre bo stala sie zbyt monotonna a wizja 2 strefy nic nie wnosiła do ich życia.



edit://

o żeś wypalił. biały obecnie jest w 90% przypadków łatwy. tylko trzeba go trafić i tu jest problem. natomiast czarny to loteria - albo trafi się dogodny albo nie i jest po zawodach. ponadto na jednej ręce zliczyłbym osoby z palną które poradziłyby sobie z czarnym mającym 80-85 sposta (powyżej trzeba mieć już mega farta). a osób mogących zjechać fenixa? jakbym pożyczył kilka rąk to by nie starczyło by zliczyć osób które robią mu kuku
----------------------------------------------


jak sam kiedys pisales w tej grze liczy sie fart - to jest potrzebne aby trafić czarnego w granciach rozsadku i go ubic - > i sciezka do feniksów stoi otworem - mozesz bić ile wlezie.

Gdybym nie miał farta to do tej pory pewnie bym probwał z czarnymi i co? i wtedy moglbym narzekać że mi nie dizie ze to niesprawiedliwe bo jak tu zdobyć odznake kiedy walczy sie nominalnie biała. z założenia masz o wiel wieksze szanse na ubicie czarnego niz ktokolwiek walczący białą.

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rayneven: 22-06-2007 11:30.

22-06-2007 11:25 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rayneven napisał(a)
z założenia masz o wiel wieksze szanse na ubicie czarnego niz ktokolwiek walczący białą.

z założenia, tylko często założenia nie mają pokrycia w realiach. inna bajka że już dawno przestałem atakować, wyprawować sie i ekspediować. nie trzymam się kurczowo repa (bo wtedy nie łaziłbym pomagać Warriorsom czy choćby wczoraj B.K.). żyję od oblega do oblega i staram się tylko do nich przygotować. resztę gry zlewam. po prostu nie ma już nic do zaoferowania gra. zostałem dla ludzi i tylko to mnie tu jeszcze trzyma. a przy okazji założyłem sobie że będę do wszystkiego związanego z bw podchodził z krytycznej strony bo jest jeszcze trochę niedociągnięć i faworyzowania pewnych spraw. zresztą to w końcu serwer beta więc nie finalna wersja, więc i ponarzekać można Wink

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil
22-06-2007 11:40 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdyby założenia miały pokrycie w realiach to bym w zyciu takiego łatwoego czerwonego nie trafił na wyprawie na feniksa. te ktore trafialem wczesniej byly niesmiertelne ;0

p.s. zdradze że na nastepnej (piątej lokacji) są hydry a na szóstej - prawdziwe wyzwanie. złote smoki :./

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
22-06-2007 11:42 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Spartakus
Member


images/avatars/avatar-3752.gif

Data rejestracji: 15-05-2007
Postów: 41
Klan: Wojonicy Pustyni
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: Poznan

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale chyba zły link dał !
23-06-2007 14:25 Spartakus jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus Dodaj Spartakus do Listy kontaktów
tomek1919
Lord


images/avatars/avatar-9417.jpg

Data rejestracji: 21-08-2006
Postów: 395
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Knurów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tu tylko dorzucę swoje 2 grosze - niedługo w top10 (albo top20) będą same WZ z berserkerami, którzy albo wyczekali aż się okaże jaki tatoo jest najlepszy albo mieli farta z wyborem jak Rayneven. To będzie na zasadzie top1 - 350 pkt , top 20 - 320pkt , top21 230pkt i już lecimy w dół. Następną rzeczą jaka się zrobi modna na Morii to masowe tworzenie od początku WZ'tów przez starych graczy, bo i tak wiadomo że po maks 3 miesiącach znów się będzie w top50. Wtedy może ktoś zauważy tutaj brak balansu ras (lub raczej tatuaży) Wink

__________________
R14 - Phatty
23-06-2007 18:55 tomek1919 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomek1919 Dodaj tomek1919 do Listy kontaktów
frasar
Double Ace


Data rejestracji: 18-04-2007
Postów: 137
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gratulacje Rayneven;]

nie rozumiem czemu Vornonwe tak sie czepia, zazdrosc? bo tylko takie wytlumaczenie przychodzi mi do glowy
23-06-2007 22:00 frasar jest offline Szukaj postów użytkownika: frasar Dodaj frasar do Listy kontaktów
Voronwe
Lord


images/avatars/avatar-551.jpg

Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 294
Klan: Khan
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
frasar napisał(a)
nie rozumiem czemu Vornonwe tak sie czepia, zazdrosc? bo tylko takie wytlumaczenie przychodzi mi do glowy

zawsze musi ktoś wyskoczyć z motywem zazdrości. widać mało wiesz i nawet nie kojarzysz postaci. już dawno przestałem grać na serio. obecnie tułam się tylko i czasem pyknę kilka wypraw oraz zapuszczę atak. bw jest schematyczne i na dłuższą metę nudne. zazdrościć mogą ci którzy nie umieją sami nic osiągnąć. ja swoje przeżyłem, pograłem z zaangażowaniem i mi starczyło. nikt na tym serwie nie ma nic czego mógłbym zazdrościć. to tylko gra. a jak tylko takie wytłumaczenie ci przychodzi do głowy to słabą wyobraźnię masz. ponadto kto komu zabrania wyrażać swoje zdanie? ja swoje wyraziłem a ty dorabiasz jakieś niepotrzebne ideologie. dodatkowo spamujesz. ja też ale nie miałem ochoty zostawiać tego txt samemu sobie

moje zdanie się nie zmieniło - ekspedycje nie są do końca dopracowane i przydałoby się parę zmian, które sugerowałem wcześniej. a że pisk sie na sali podnosi.... nie moje zmartwienie. i tak najczęściej piszczą osoby które z ekspedycji żyją

__________________
Darkly Dreaming Dexter Wink

Emerytowany piechur w służbie jej Thorgowskiej mości Big Grin

& watch out, offence: sth wrong? u dont like me or my txt? then, shut the fu## up, u motherfu##er Evil

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Voronwe: 23-06-2007 22:19.

23-06-2007 22:18 Voronwe jest offline Szukaj postów użytkownika: Voronwe Dodaj Voronwe do Listy kontaktów
NAOM
Triple Ace


Data rejestracji: 01-04-2007
Postów: 195
Klan: Cygański Tabor VII
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Pyrlandia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

???
ja nie wiem o co tu chodzi...
Ray pochwalił się tylko, że zabił Czerwonego Smoka.
Nie napisał że zabił super Czerwonego Smoka, ale że go zabil i dał link (mi nie działa) Ray popraw to proszę, bo chciałem się nacieszyć tym widokiem martwgo smoka Big Grin Cała reszta dialogu jest dla mnie w tym miejscu bezzasadna.

ahaSmile
no właśnie... Evil
chcialem tylko pogratulować zabicia tej pradawnej bestii
Gratki Ray 8)

__________________
R17 - Noe
16-07-2007 18:38 NAOM jest offline Szukaj postów użytkownika: NAOM Dodaj NAOM do Listy kontaktów
Rayneven
Forum God


images/avatars/avatar-11500.jpg

Data rejestracji: 30-01-2007
Postów: 3.949
Klan: PSD
Kraina: Moria
Skąd: Hula niczym wiatr po polu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Rayneven
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naom sprawdź ten link niżej na serwerze

__________________
Nakarm wampira: http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=897
16-07-2007 22:48 Rayneven jest offline Szukaj postów użytkownika: Rayneven Dodaj Rayneven do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Moria (R2) » Czyżby pierwszy czerwony smok na serwie ubity?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH